Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 276
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1228
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:02

@@prap0n jestem jedyny, który cokolwiek wrzucił mało tego próbuje udowodnić cokolwiek.
Nie będę się ujawniał publicznie póki co - mogę na pw dać nr telefonu i zaprosić do mojego biura w Wawa.

Poszło kilkanaście transferów resztę dośle jak wrócę z treningu pozdrawiam

W środę będę w południe w Katowicach na lunchu dla partnerów Binance i konferencji, można ze mną pogadać zapraszam.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 marca 2023, 22:08 przez Godstar, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:04

kozaki_wiesi pisze: poniedziałek, 13 marca 2023, 22:00Facet wie jak przyciągnąć uwagę


To jest ciekawe case i wcale taki nie nierealny.



---

Obrazek

Ja tam nieraz wrzucałem same wejścia ale uważam, że pieniądz lubi ciszę.

I to, że dziś ktoś gra za 1/10/100k$ nie oznacza, że za jakiś czas nie będzie grać mln$ jak i w drugą stronę - wyzerować też da się łatwo.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 marca 2023, 22:14 przez ergorg, łącznie zmieniany 3 razy.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3132
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:06

kozaki_wiesi pisze: poniedziałek, 13 marca 2023, 22:00ktoś z długoletnim stażem na rynku krypto mógłby ją zaakceptować.
Sprawdzamy działanie kryptowaluty Tether po sieci ERC20. Czy to nie o to chodzi w kryptowalutach? 8-)

:lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:10

@kozaki_wiesi a weź na to popatrz tak forum gdzie ci ludzie piszą o giełdach scamach ,które nie wypłacają kasy albo robią problemy i później wejdź na główną stronę tego forum i zobacz kogo tam reklamują XD
Sprzedają za pośrednictwem katarów za % czy organizują imprezy ,,branżowe’’ gdzie sobie sami wręczają statuetki LOL toż to się zrobiła beka majestatyczna i wręcz biznesik
Takie czasy nastały a nie inne. Estyma i crypto to oksymoron
Brawo dla @ergorg
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 lutego 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: madridista011 » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:13

Ja juz mam, dzięki Stary. Moim zdaniem jutro final, wóz, albo przewóz. CPI da nam odpowiedź na najbliższy czas, aczkolwiek fed jest już pod ścianą i nawet jaszczomp powinien w końcu wyladowac

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nexos » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:14

Godstar pisze: poniedziałek, 13 marca 2023, 22:02 @@prap0n jestem jedyny, który cokolwiek wrzucił mało tego próbuje udowodnić cokolwiek.
Nie będę się ujawniał publicznie póki co - mogę na pw dać nr telefonu i zaprosić do mojego biura w Wawa.

Poszło kilkanaście transferów resztę dośle jak wrócę z treningu pozdrawiam

W środę będę w południe w Katowicach na lunchu dla partnerów Binance i konferencji, można ze mną pogadać zapraszam.
Ale ja nie chce z toba gadac, bo nagadac i napisac to mozna rozne rzeczy. Chodzi jedynie o potwierdzenie zrzutu ekranowego i rzekomych zyskow w prosty i jednoznaczny sposob. Dodaj sie chociaz na binance leaderboard to bedzie juz cos.
Skoro nie masz problemu z bezpieczenstwem fizycznym tzn. spotkania irl, to jaki masz problem z wyplaceniem pewnej czesci zyskow i wykonaniem podpisu z uzyciem dowolnego portfela? Przeciez to sie w ogole nie klei. Zamiast tego potwierdzeniem ma byc wysylanie lapowek po 50 usdt? :D Co ty chcesz w ten sposob pokazac? Chcesz kupic sobie przychylnosc forum, bo nie jestes pokazac nic na poparcie twoich twierdzen? Kompletnie cie nie rozumiem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 276
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1228
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:18

@Nexos zrobię to, Ok nie ma problemu napisze jak będę realizował i wysyłał na ledger żeby zamknąć dyskusje.
Tylko nie pisz proszę, że się nie klei bo komuś coś wyszło w życiu i chce się pochwalić.
Zrobię to w ciągu tygodnia może dwóch do końca swinga obiecuje nad wszelka wątpliwość, ale mam nadzieje ze wtedy uwierzysz :D

Co do akcji 50 usdt chciałem w ten sposób pokazać, że na Twoje zawołanie wydałem kilka tysięcy usdt tak po prostu. ponieważ zawsze się bronie kiedy ktoś mnie nie słusznie oskarża.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Nexos » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:24

@Godstar

Ok super. Jak bedzie podpis z portfela z 5-7 mln to oczywiscie uwierze i pogratuluje i przeprosze za nierozsadne zarzuty. Ba, bede sie cieszyl ze mamy w Polsce duzych graczy poza Zaorskim. Mam nadzieje ze podpisana wiadomosc z powiazanego adresu wrzucisz na forum.
Z tym ze za 2 tyg to moze byc i podpis bogatego kolegi, no ale juz tak nie bede sie czepial ;)
Jak masz aktywne pozycje to moze sprawe zalatwilo by wlaczenie binance leaderboard. Tam mozna zobaczyc PNL bez ujawniania pozycji, ale nie wiem czy widac pozycje ktore byly aktywne przed wlaczeniem leaderboardu. Pzdr

dla btc podpis mozna latwo zrobic w portfelu electrum badz innym, dla eth myetherwallet badz innym
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 marca 2023, 23:14 przez Nexos, łącznie zmieniany 4 razy.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 22 marca 2021
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dojade » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:51

@Godstar
Dzięki! Też dostałem

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 9 maja 2018
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: dugimobile » poniedziałek, 13 marca 2023, 22:55

Ja również dziękuję!!!

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » poniedziałek, 13 marca 2023, 23:00

Co jest w głowach, że kiedy ktoś napisze, że pomnożył depo 50x/100x/1000x to jest spokój a jak tylko zacznie ktoś pisać dokładne kwoty to od razu taka gęsta atmosfera się robi 8-)

Ja nie żebram o 50usd, ostatnio tak hula kursem, że 200zl nie mieści się nawet w granicy błędu statystycznego, raczej bym to sklasyfikował jako 'dust' 8-)
Godstar pisze: poniedziałek, 13 marca 2023, 20:51A nawet nie zdajesz sobie sprawy ile likwidacji i strat przez które nie funkcjonowałem normalnie na codzień zaliczyłem żeby do tego dojść.
Frycowe w drodze do dużych stawek na rynku jest ogromne.


+1
Coś o tym wiem. Dlatego z pogardą patrzę kiedy ktoś mówi, że prawdziwa praca to na etat u Janusza a inwestorzy bawią się w kreseczki i jak coś im się uda to tylko na farcie. Żeby się wyrobić trzeba trochę przeżyć. Żadna książka nie da tyle wiedzy i doświadczenia jak przepierdolenie swojej kasy i potem odrobienie na rynku.

Dlatego chociaż sam tak nie robię to trochę rozumiem podawanie dokladnych kwot na forach. Czasem trzeba się komuś chwalić 8-) A lepiej nie chwalić się za bardzo bliskim bo zaraz trzeba będzie żonie sponsorowac nowe fanaberie i znajomym hurtowo hajs pożyczać :lol:

Żeby nie było że offtop to jesli chodzi o kurs to myślę, że pójdzie w lewo.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » poniedziałek, 13 marca 2023, 23:24

Nexos pisze: poniedziałek, 13 marca 2023, 22:24Ba, bede sie cieszyl ze mamy w Polsce duzych graczy poza Zaorskim.
Zaorski sie mocno eksponuje. A jest naprawde sporo zawodnikow co działa w ciszy na wiekszych kwotach od niego.

gratulacje @Godstar. A mi się podoba jak widzę takie fajne wyniki. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4015
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: __kot__ » poniedziałek, 13 marca 2023, 23:33

Ale piaskownica się zrobiła.
@Godstar gratulacje. I nic nikomu nie udowadniaj - Ty wiesz, że wygrałeś i wystarczy.
Nie wystawiaj się nierozważnie na różne nieprzewidziane okoliczności, umawiając się z anonami z forum gdzieś w rzeczywistości. Nie wiesz kto przyjdzie i z jakimi zamiarami.

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » poniedziałek, 13 marca 2023, 23:47

Obrazek
Próbuję mały short pod ściągnięcie dziennej w zakres 22500-23900.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » wtorek, 14 marca 2023, 02:29

Witam po urlopie :)
ergorg pisze: środa, 1 marca 2023, 06:08
voodoom pisze: środa, 1 marca 2023, 00:43Zwrócił moją uwagę timing postów
No hejka, teraz tak samo mogę nanieść twój post i panikarza. :twisted:
(...)
I dalej obstaję przy tym, że tworzy nam się impuls wzrostowy. Teraz pewno zejdzie jeszcze przetestować gdzieś środek tej konsoli czyli ~23400.
@ergorg nawet zachęcam, najlepiej jeszcze doklej ten swój post i parę od innych osób z momentu spadku do 20k, będzie idealnie pasować do tego co miałem na myśli ;)

A tak do rzeczy, to budzi się we mnie bycza krew, ale na jeden konkretny scenariusz, którego demo mieliśmy dziś (czy to realnie czy spekulacyjnie) - ucieczka dużych depozytów z banków do BTC. Bitek chyba nie mógł sobie wyobrazić lepszej okazji do wykazania odwiecznych postulatów jak sypiące się banki w US, za socjo:
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 13 marca 2023, 15:27dyktuje : Bitcoin jako jedyny gwarantuje bezpieczeństwo środków i umożliwia płatności międzykontytnentalne, zabezpieczony jest wiarą ludzi w wolnym system finansowy, bez zgniłych banków i oszustw na rynkach.
I całkiem szczerze - to może potężnie zagrać, ale jeszcze nie teraz. Na razie było demo, ale kartę upadających banków wydaje mi się że trzeba już chwilowo schować pod stół, pierwsza panika opanowana. Jeżeli nie nastąpi cud, to moim zdaniem ona jeszcze wróci za kilka tygodni lub miesięcy. Jeżeli porównać kapitalizację BTC czy crypto do grubych depozytów bankowych, to jeśli te drugie miałyby zmigrować do bitka (bo ich fundusze gwarancyjne nie obejmują) to... sky is the limit. Pytanie brzmi czy jeszcze mają czym migrować, czyli ile już włożyli w nieruchy i inne trwałe assety.

FED - moim zdaniem wygląda jak poniżej, między inflacją a kryzysem płynności. Ich koncepcja przez ostatni rok była prosta, zdusić inflację na tyle szybko, żeby jeszcze zdążyć wyratować gospodarkę, ale wygląda że się nie udało, zamek z kart zaczął się sypać, banki padają jak kawki (nawet szybciej niż się spodziewałem). IMO jeśli teraz FED odpuści, to inflacja wystrzeli w kosmos, a gospodarki to już i tak nie zdąży uratować. Patrzę sobie na te zrewidowane z dnia na dzień oczekiwania rynków że będzie rate hike 0 albo 0.25 na najbliższym posiedzeniu - i personalnie myślę że rynek się myli: FED zaczyna widzieć że jest w totalnej dupie z obu stron, ale wezmą głęboki wdech i powiedzą sobie "don't panic" by nie dać ponieść się chwili i jeszcze przez przynajmniej jedno posiedzenie utrzymać bieżący kurs. Ostatecznie - już rok temu bankiery mówiły wprost jakie mają priorytety, najpierw inflacja, potem bezrobocie - upadających banków nie było na liście, to nie jest ich problem.
Spoiler:
Obrazek
Jeśli jednak @graczyk i reszta rynku ma rację że zmienią nagle kurs, to moim zdaniem wylądujemy w wirówce podwójnej dupy - kryzys płynności i recesja + kolejny wystrzał inflacji. Ale jeśli drukarka zdoła uratować banki, to z kolei nie oczekiwałbym cudów po BTC (choć są możliwe, po prostu bym ich nie oczekiwał, ewentualnie spodziewał). Dla mnie utrzymanie bieżącego kursu FEDu to gwóźdź do trumny dzisiejszej finansjery i parcie na great reset, a to może być świetnym paliwem dla BTC, właśnie na to był stworzony, by ratować kapitał z banków.

Jest jeszcze jeden aspekt - w zanadrzu mamy kartę instytucji które mogą zrzucać bardzo duże ilości BTC w trybie pilnym, czy to by ratować płynność czy to w postępowaniu upadłościowym. Ciężko przewidzieć zasięg cenowy takiej akcji, ciężko wnioskować czy ona w ogóle wystąpi i czy zdołałaby przełamać stronę popytu. Ale w mojej ocenie jest możliwa.

A wszystko to razem do kupy sprawia, że na kursie BTC nie zdziwi mnie nic, nawet gdyby jeszcze w marcu było -> 5k -> 100k, to nawet powieką nie mrugnę. Wszystko zależy od kolejności w jakiej będziemy odpinać wagoniki światowego ekosystemu. Dlatego mimo że widzę dla BTC szansę na absurdalny wręcz wzrost w dłuższym terminie w oparciu o bankowe domino... to prawilne rozegranie widzę tylko na spot (i to na priv portfelu, giełdy crypto się mogą zawinąć jeszcze szybciej niż te banki :lol: ), longi na pewnym etapie mogą być ostro wycięte.

A, no i jutro CPI w US, to będzie ciekawy check - osobiście obstawiam że będzie wyższy od prognozy, a jeśli moje założenie o migracji do BTC jest słuszne, to SPX powinien zanurkować a BTC to zlać.

Takie moje 5 groszy, wydaje mi się że nieco inne od przewijanych tu opinii ;)

Weteran
Posty: 7651
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2823
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 14 marca 2023, 04:37

voodoom pisze: wtorek, 14 marca 2023, 02:29Bitek chyba nie mógł sobie wyobrazić lepszej okazji do wykazania odwiecznych postulatów jak sypiące się banki w US


Dokladnie.
Tylko kto to moze pociagnac? Kto jest obecnie top influ crypto/btc?
Kiedys byl AA, btc-Jesus, Ver, Craig itd., obecnie nie wiem kto jest na tyle neutralny i lubiany by mogl cos dobrego zdzialac dla promocji?
voodoom pisze: wtorek, 14 marca 2023, 02:29kartę upadających banków wydaje mi się że trzeba już chwilowo schować pod stół, pierwsza panika opanowana. Jeżeli nie nastąpi cud, to moim zdaniem ona jeszcze wróci za kilka tygodni lub miesięcy.
voodoom pisze: wtorek, 14 marca 2023, 02:29wylądujemy w wirówce podwójnej dupy - kryzys płynności i recesja + kolejny wystrzał inflacji


Widze to dokladnie tak samo, teraz problem zostaje odsutniety w czasie, ale wyglada na tykajaca bombe z opoznionym zaplonem.
Co zrobi FED? pewnie to co zwykle czyli najgorsza mozliwa opcje, ~bailout, hossa, powtorka z problemu ktorej juz nie udzwigna.
voodoom pisze: wtorek, 14 marca 2023, 02:29to nie jest ich problem.


Troche jest, a na sam dowod wez fakt, ze zwolali emergency meeting.
Do tego ich zadaniem jest zapewnie stabilnosci sektorowi.

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » wtorek, 14 marca 2023, 07:33

pael pisze: wtorek, 14 marca 2023, 04:37Co zrobi FED? pewnie to co zwykle czyli najgorsza mozliwa opcje, ~bailout, hossa, powtorka z problemu ktorej juz nie udzwigna.


FED robi jakiś funding program na zwiększenie płynności w wysokości 25mld $$ XD z samego SVB depozytariusze chcieli wypłacić 47 miliardów. Myślę że już tym razem mogą mieć problem z udźwignięciem tego bo ludzie tracą zaufanie do waluty przez wysoką inflację. Bardziej spodziewam się jakiś zmian systemowych niż tylko próby ratowania. Bardzo możliwe że coś z CBDC jako szybka forma dostępu do płynności dostępna 24/7.

Dodano po 3 minutach 51 sekundach:
Powell ostatnio powiedział że rozwiązanie w postaci CBDC jest gotowe albo bardzo blisko. Chyba gdzieś w kongresie to mówił tam gdzie się musiał spowiadać na początku marca.

Dodano po 5 minutach 37 sekundach:
pael pisze: wtorek, 14 marca 2023, 04:37Widze to dokladnie tak samo, teraz problem zostaje odsutniety w czasie, ale wyglada na tykajaca bombe z opoznionym zaplonem.
Co zrobi FED? pewnie to co zwykle czyli najgorsza mozliwa opcje, ~bailout, hossa, powtorka z problemu ktorej juz nie udzwigna.
Ale to opcja z lat 70 o której pisałem i Powell gada że chcą uniknąć tych błędów. Więc nie był bym taki pewny że zmiękną, chyba że topowe banki będą mieć problem jak JP Morgan, BOA, Citigroup, Wells Fargo, GS lub Morgan Stanley. Lepiej żeby tak się nie stało bo wtedy mamy nawet 10 lat stagflacji. To nas zmiecie z planszy.

Dodano po 6 minutach 21 sekundach:
Mnie martwi to odcinanie BTC od płynności, co z tego że kurs wywali na 50k jak nie będzie się dało tego wypłacić? Chyba że bierzemy pod uwagę upadek systemu i przejście na btc jako kolejna waluta i kupujemy bułki za BTC.

Dodano po 1 minucie 22 sekundach:
USA i UK praktycznie odcięte. Zostało jeszcze EURO i waluty pomniejszych krajów jak PLN.

Dodano po 33 minutach 40 sekundach:
A tutaj nasz byczy indykator:


Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4302
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4306
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 14 marca 2023, 08:29

Vilv pisze: wtorek, 14 marca 2023, 08:24USA i UK praktycznie odcięte
Co masz na myśli? Bo np. w przypadku Krakena wyjście z krypto na USD i wypłata wciąż funkcjonują bez zgrzytów.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7681
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12946
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » wtorek, 14 marca 2023, 08:36

UK dopiero odcięte od maja, ale dalej można eurosy wyplacić przez revoluta.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1270
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 842
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vilv » wtorek, 14 marca 2023, 08:56

@kozaki_wiesi Napisałem że co raz więcej giełd jest odcinanych od łatwego dostępu do systemów bankowych. A to co napisałeś o Krakenie to może część obrazka który nam się rysuje że jest to element walki kapitału amerykańskiego z azjatyckim. @ergorg mówisz że jest revolut ok ale im więcej opcji tym lepiej dla nas, a jak na razie to idzie w drugą stronę. Chcą te nasze dwa światy rozdzielić bo tylko tutaj mają siłę na zatrzymanie tego. Nikt nie jest wstanie wyłączyć btc, a od kasy odciąć mogą. Dziś CPI to zobaczymy co się będzie działo. A co do rozwiązań zaproponowanych przez FED to nie widzę tam nic przełomowego co mogło by zgasić ten ogień, chyba że wymyślą zaraz coś nowego.

Miejmy nadzieję że nie zabiorą nam wszystkich opcji cashowania się bo Salwador to nie zbyt bezpieczne miejsce na kupowanie bułek ;)

Dodano po 5 minutach 37 sekundach:
Nie chce krakać ale coś mi się przeczuwa że to jest celowe żeby wcisnąć nam stablecoina w postaci CBDC, on będzie bardziej kompatybilny niż obecny system bankowy a my entuzjaści nowych technologii przyjmiemy go łatwiej niż pozostali.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Karolak i 55 gości