W crypto siedzę około 4-5 lat, a w grach dobrych kilkanaście. Od kilku miesięcy pojawił się bardzo mocny mikro-trend na Gry NFT / Play to Earn. Wielce mnie to ucieszyło (a mój portfel jeszcze bardziej) jako, że jest to moja domena. Znajomy namówił mnie do założenia tego wątku i dzielenia się projektami z szerszą publicznością. Szczególnie, że będę tu opisywać dopiero wschodzące projekty z MC 300k - 15M, czyli takie, o których najprawdopodobniej nie słyszałeś i również takie, na których można wykręcić solidne tysiące % zysków.
W tym poście opiszę 3 z nich, a jeśli wątek się spodoba to będę dodawać kolejne.
1. ETNA Network

Premiera gry: 08.09.2021.
//edit: po starcie gry okazało się, że ekonomia totalnie się nie spina... ROI inwestycji w samą grę zwraca się po około 14 miesiącach gry.
2. HashRush

MC: 10,5 mln (10 mln Circulating Supply x 1,05$)
Wykres: https://www.dextools.io/app/ether/pair- ... 81ed0873aa
Strona: https://hashrush.com/
Social: https://twitter.com/PlayHashRush / https://discord.com/invite/4YMBHbw
Gra typu RTS. Z tego co wiem to jedyna na blockchainie na ten moment. Można znaleźć wiele filmów z gameplay na YT. Gra była już bardzo sprawna ponad rok temu. Przez ten czas została dopracowana na tip top. Na dniach ma ruszyć sprzedaż NFT specjalnych bohaterów, które będą dostępne jedynie w tym rzucie. Polecam obejrzeć filmiki na YT oraz ten na głównej stronie. Team nie zaczął jeszcze żadnego marketingu. Najpierw chcą mieć gotowy projekt.
Tokenomics: private sale w widełkach 0,2 - 0,3$ (przeprowadzony ponad rok temu). Łączna emisja tokena to 70m, niemniej team zdecydował spalić pozostałe 60m: https://hash-rush.medium.com/how-to-tak ... f002cbed4f.
Premiera gry: 22.09.21 (wersja beta, otwarta).
3. DinoX

MC: 12.900.000$ (18,880,000 Circulating Supply x 0,66$)
Wykres: https://poocoin.app/tokens/0x3c1748d647 ... d0461d3aa0
Strona: https://dinox.io/game
Social: https://twitter.com/dinoxproject / https://t.me/dinoxproject
https://www.coingecko.com/pl/waluty/dinox
Gra zainspirowana przez Axie Infinity o melancholijnej, pixelowej grafice. System będzie podobny, czyli tworzymy drużynę 3 dinozaurów i walczymy przeciwko 3 dinozaurom przeciwnika. Każdy z nich będzie mieć możliwość różnych kombinacji umiejętności. System rozmnażania oraz mieszania genów również jak w Axie. Była wypuszczona wersja 9,000 dinozarów genotypu 0 (jako nagrody za stackowanie). Teraz można je odkupić jedynie na otwartym rynku. Po starcie gry, dinozaury będą gen 1 i wyżej.
Premiera gry: 25.09.2021 = wersja alpha. Dostęp można uzyskać jako nagrodę za stackowanie.