Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 6 lutego 2019, 15:08

anagamidev pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 08:57To, że brzmi to jak szaleństwo i szarlataństwo to tylko bardziej utwierdza w przekonaniu, że przesilenie hossy blisko
Oj chciałoby mi się też przesilenia hossy, przyznaję. :)
Wiem, że literówka. :) Też liczę, na przesilenie bessy lub choćby jakąś w niej dłuższą przerwę, bo nudne to i trudniej zarobić a łatwo tracić.

By nie był pełny Ot - jak ktoś gra na poloniexie i bittrexie i ma wolne środki, warto wrzucać właśnie na takie płytkie i małowolumenowe rzeczy jak Lisk, czasem uda się złapać tak bardzo niskie ceny. Lisk na $t to jakby rynek totalnego shitcoina, na /btc też płytko.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » środa, 6 lutego 2019, 15:19

Harmony pisze: środa, 6 lutego 2019, 15:03 Ani źle ani dobrze, mogłaby cena spaść trochę, ale nikt nie chce sprzedawać. Gdzie się podziali Liskowi FUDziarze?
Widocznie są załadowani na full lub zbyt zajęci btt, by śledzić losy żółwia w drodze do sdk alpha :D (ironia)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 7 lutego 2019, 00:58

@Wymazywanie no tak, często mi się to myli, ale tylko Ty mogłeś się przyczepić jak zwykle :D Owszem łatwiej stracić, ale przy odpowiedniej strategii, da się co nieco wyciągnąć, zresztą i tak niewiele stracimy jeśli będziemy HODL'ować, tak czy siak dobra cena na longterm :D Chociaż aktualnie nowe dołki Lisk wybija :D Tam może być jakaś bearish flag/pennant, aczkolwiek double bottom nadal w grze jakoś super mocno i zdecydowanie nie przebiło :D A BTC nie daje sygnałów :D W ogóle BTC tak patrząc to bardzo szybko zjechał na te 80%, szybciej niż na poprzedniej bessie, a mocny zjazd, zwykle powoduje mocne wybicie :D Alty ogólnie to już 97-98% spadków, ryzyko zerowe, a na wiosnę powinien zacząć się altseason jak dwa lata temu, ogólnie podobna sytuacja jak dla mnie :D A i dokłdnie rok temu 06.02 mieliśmy dołek na 6k$, ależ ten czas szybko leci, nie bójcie się HODL'ować, z prędkością z jaką jest w stanie zgiąć rękę w łokciu zdrowy dojrzały mężczyzna większość coin'ów będzie 5-10x droższa :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 7 lutego 2019, 02:10

45k LSK poszło na Bittrexa od jednego delegata

https://explorer.lisk.io/tx/2154965342336974474

To więcej niż połowa asków na trexie i ponad 1/3 bidów

Poza tym, jest już Hub 1.10
;)

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 7 lutego 2019, 05:53

Chyba walnął to w rynek bo od razu volumen na Bitrexie wskoczył. Wszystko prawie na zielono a lisk na czerwono :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 7 lutego 2019, 16:05

To teraz Pan delegat może sobie odkupić po wyższym kursie.
Ja znowu dokupiłem ,jako że nowy dołek.
Ciekawe czy tak będę kupował i kupował czy w ciągu tego roku coś zarobię na tych liskach. :mrgreen:
Życiowa okazja albo życiowy błąd. 8-)
Ale jakoś wiara nie pozwala mi skreślić tego wszystkiego i myślę ,że dołek na btc już za nami.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Zielony_BTC » czwartek, 7 lutego 2019, 16:35

Jak procentowo rozkładacie LISKA w portfelu? u mnie to około 20%
A ciekawi mnie wadze podejście z tej perspektywy. :mrgreen:

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 7 lutego 2019, 16:50

@Zielony_BTC

U mnie 100%. Ze względów takich:
- % do ATH
- SDK
- dno dna
- brak pompki ,które występowały już na wielu altach
- lisk jest spokojniejszy podczas wzrostów/spadków na btc ,niż np takie eth :lol:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 7 lutego 2019, 16:51

@Zielony_BTC U mnie 100% :) Chociaż czasem coś opędzluje i pobawię się w jakiś amatorski trading, żeby lisków więcej przygarnąć :) Ale cóż, ja to ja, powinienem mieć rangę nie 'weteran' tylko 'wierzący w wielki potencjał liska' :)
szlagaag pisze: czwartek, 7 lutego 2019, 16:05To teraz Pan delegat może sobie odkupić po wyższym kursie.
Prawdopodobnie nie ożenił tego, albo niewiele, a tylko przesłał na giełdę. Chyba, że są ukryte orderbooki na Bittrexie.

BTW, pamiętacie, że dynamiczne opłaty mają się pojawić wraz z wersją 2.0.0 Core ? :)

Tak tylko chcę uzmysłowić, w którą stronę idziemy i jak blisko/daleko jesteśmy do celu :) Dynamiczne opłaty to będzie spory krok w przód i mnóstwo zadań z roadmapu będzie ukończonych. Do tego już trwają dyskusje o DPOS. Będzie dobrze :)

A cena jak dla mnie może spaść naprawdę do tych 1.50zł nawet, bardzo chętnie nabędę kolejne 1000LSK za 1500zł :)

Ale obiecałem sobie w tym roku zbyt wiele nie wrzucać w krypto i starać się robić to z rozsądkiem, dlatego nie kręci mnie ciągłe dokupowanie, bo spadło kilka groszy. Jebnie konkretnie to robię kolejne zakupy. Nie jebnie, to jebać, mówi się trudno, zarobek będzie mniejszy, ale darmowe liski z nagród od delegatów nieustannie wpływają i uśredniają coraz niżej cene :)
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 7 lutego 2019, 18:46

,,Ale obiecałem sobie w tym roku zbyt wiele nie wrzucać w krypto i starać się robić to z rozsądkiem, dlatego nie kręci mnie ciągłe dokupowanie, bo spadło kilka groszy''. Ale to właśnie HARMONY ten rok jest rokiem akumulacji. Za często patrzycie na wykres,bessa się kiedyś musi skończyć nie może w nieskończoność spadać nie da się tak....tym bardziej,ż mamy przełom technologiczny coś nowego,coś co zagości w telefonach samsunga,bitomaty na całym świecie itd. No hossa będzie nieunikniona,nawet jakby by była III wojna światowa. A wasze emocje w tekstach powoli odzwierciedlają niepewność. Ten rok jest MOZOLNIAKIEM.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 24 września 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Zielony_BTC » czwartek, 7 lutego 2019, 18:53

100% kapitału w jednym projekcie to igranie z losem. :shock: :shock: Wiara, wiarą ale zawsze coś może pójść nie zgodnie z planem a brak dywersyfikacji portfela wykłada waszą inwestycję na łopatki.

Każdy z nas ma swojego ulubionego coina ale 50-60% to maks jaki mogę wrzu
cić nawet w faworyta. :roll:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 7 lutego 2019, 18:59

@Zielony_BTC Masz rację ;) Ale Lisk to jeden z lepszych i bezpieczniejszych projektów. Gdybym inwestowal w ciemno to co innego.

@Pomoc_potrzebna Może być też tak że jeszcze cały rok będzie spadać, a momentów na zakup będzie jeszcze dużo. Kupienie 20gr taniej mnie nie bawi, spadnie 30-50% to wtedy wrzucam jakieś grosze i akumuluje. Wolę starać się powiększać portfel nie wrzucając zbyt wiele dodatkowej kasy
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » czwartek, 7 lutego 2019, 20:12

Ale ja powtórzę swoją prognozę 3,40 zł tam się ładować pod kurek. Oczywiście nie jest to żadna rekomendacja ani porada inwestycyjna ani żaden pewnik ceny,który jest wyznacznikiem większego zarobku,nie. Pieniądze uznane za stratę. Trzeba o tym pamiętać i mieć na uwadze. A tymczasem ja znów znikam i pozdrawiam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2072
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1542
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 7 lutego 2019, 20:45

Pomoc_potrzebna pisze: czwartek, 7 lutego 2019, 20:123,40 zł


Czemu nie 3,60 albo 3,20? Na jakiej podstawie to prognozujesz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 7 lutego 2019, 20:55

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 7 lutego 2019, 21:56

@anagamidev nareszscie cos po mojej mysli kreslisz :twisted:

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 7 lutego 2019, 23:24

@Hamas w zasadzie to wszystko może się wydarzyć, każda figura w grze, aczkolwiek część współna wykresu Liska i Bitcoin'a to ten klin zniżkujący :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 8 lutego 2019, 14:04

Ale LTC wyskoczył. Kto by się spodziewał ;)
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 8 lutego 2019, 14:11

@Harmony jeśli ten ISHS na LTC się zrealizuje, to możemy mieć długoterminowe odwrócenie trendu, co może pociągnąć za sobą inne alty :D
Spoiler:
@Harmony hehe, no 400 Lisków to sporo, tym bardziej w kontekście nowego ATH :D
Ostatnio zmieniony piątek, 8 lutego 2019, 14:18 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 8 lutego 2019, 14:41

@anagamidev właśnie tak widzę że pierwszy LTC ruszył i kilka innych altów dopiero potem BTC. Kurde a wahalem się czy nie brać all in po 116zl, ale kupiłem trochę ETH I wczoraj sprzedałem, kilka Liskow wpadło. Gdybym kupił LTC, teraz mógłbym mieć 400 Liskow więcej...

Szkoda ze Lisk tak nie może 20zl wzrosnąć :mrgreen: :mrgreen:

Dodano po 25 minutach 54 sekundach:
@anagamidev Sporo, nie sporo, zależy dla kogo, najważniejsze że darmowe by były i procent nagród od delegatów wzrosłby, a średnia cena niższa bez inwestowania złotówki ;)
;)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości