Chciałbym zaoferować Wam bot'a pod giełdę Binance. Program jest mojego autorstwa i cały czas udoskonalany.
Dokładny opis programu do pobrania poniżej.
Poniżej kilka screen'ów:
Cała "zabawa" odbywa się na zakładce "gra na giełdzie". Poza ustawieniami "kup taniej" i "sprzedaj drożej" program ma możliwość automatycznego zwiększenia "rozrzutu ceny" zależnie od aktualnego trendu (sam potrafi określić trend).

Zakładka "market i wykres" - mamy ostatnie transakcje, aktualne oferty oraz w pełni konfigurowalny wykres. Te poziome linie na wykresie pokazują aktualnie ustawione zlecenia zakupu i sprzedaży przez naszego bot'a.

Z rzeczy najciekawszych:
Na bieżąco generowany jest plik w formacie *.csv ze wszystkimi naszymi transakcjami z przeliczeniem na PLN (po kursie aktualnym dla chwili transakcji) - wystarczy otworzyć w arkuszu kalkulacyjnym i mamy problem zliczania transakcji i dla celów podatkowych załatwiony


Zakładka o której nie trzeba nic pisać:

Program prowadzi pełne statystyki (zapisywane na bieżąco więc nie znikają po zamknięciu programu):


Aby nie było nieporozumień i domysłów ewentualnych zainteresowanych, w programie nie ma możliwości wpłat i wypłat. Dla własnego spokoju ducha najlepiej użyć klucza który umożliwia tylko "trading" (z zablokowaną opcją wpłat i wypłat).
A teraz "konkrety":
- po zakupie otrzymujesz bot'a pod jeden klucz Api.
- DARMOWE aktualizacje programu przez cały czas dopóki projekt będzie rozwijany
- istnieje możliwość dowolnego dopasowania programu pod konkretne potrzeby kupującego
KOSZT - 700zł lub równowartość w prawie dowolnej kryptowalucie.
Oczywiście udostępniam wersję trial aby każdy mógł się zapoznać z możliwościami programu.
Jeśli chcesz otrzymać wersję trial lub potrzebujesz więcej informacji zapraszam do kontaktu przez priv, email: sokon(at)sokon.pl lub GG: 65438839
Instrukcja obsługi w wersji PDF: ApiBinance_Instrukcja.pdf
Jeśli nie masz jeszcze konta na Binance możesz utworzyć je za pomocą reflink'u: https://www.binance.com/pl/register?ref=28276059