Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 25 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: caffe23 » niedziela, 24 września 2017, 11:20

Arhio pisze:Nowa platforma wymaga drobnej modernizacji, w starej fajne bylo to, ze otwieralem zakladki wszystkich walut i mial widoczne kursy w karcie (moglem swobodnie robic co innego) widoczna byla suma po odcietej prowizji.
Zauwazylem, ze odkad uzywam nowej platformy moje chrome sie czasami zwiesza, wczesniej nie mialem takich problemow. Czy ktos ma podobne zastrzezenia?
Potwierdzam. U mnie jest podobnie. Przeglądarka chrome na linux mint.

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: BTCanalityk » niedziela, 24 września 2017, 11:30

caffe23 pisze:
Arhio pisze:Nowa platforma wymaga drobnej modernizacji, w starej fajne bylo to, ze otwieralem zakladki wszystkich walut i mial widoczne kursy w karcie (moglem swobodnie robic co innego) widoczna byla suma po odcietej prowizji.
Zauwazylem, ze odkad uzywam nowej platformy moje chrome sie czasami zwiesza, wczesniej nie mialem takich problemow. Czy ktos ma podobne zastrzezenia?
Potwierdzam. U mnie jest podobnie. Przeglądarka chrome na linux mint.
To samo jest u mnie kiedy loguje do Baja po czasie chrome zwiesza się że nie mogę przeskakiwać na inne zakładki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 14 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Szrx » niedziela, 24 września 2017, 11:43

Tylko ja mam takie wrażenie czy jest jakiś mały ruch od czasu wprowadzenia 3.0?

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: incii88 » niedziela, 24 września 2017, 11:45

@BitBay Kiedy startuje gielda indyjska ? i dlaczego bitbay.in - log in przekierowuje na bitbay.net(pl) ??? Mam problem z promowaniem gieldy i pozyskiwaniem userow przez to

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1938
Rejestracja: 4 września 2013
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: novymivo » niedziela, 24 września 2017, 11:51

Mi tez gielda na operze zwiesza calego kompa na 2-3 sec po okolo godzinie od otworzenia strony. Proc muli na 100% .
Pare niedociagniec jest ale gielda pierwsza klasa.
Ruchu nie ma bo z api boty mialy problem.
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 września 2017, 11:53 przez novymivo, łącznie zmieniany 1 raz.
Polskie Forum Bitcoin.pl

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » niedziela, 24 września 2017, 11:52

novymivo pisze: Mi tez gielda na operze swiesza calego kompa na 2-3 sec po okolo godzinie od otworzenia strony. Proc muli na 100% .
Pare niedociagniec jest ale gielda pierwsza klasa.
Ruchu nie ma po z api boty mialy problem.
Mam podobny problem. Musiałem kompa zresetować rano jak zostawiłem przypadkiem na noc karty otwarte z bb bo mi prawie spłonął :P

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » niedziela, 24 września 2017, 12:01

Gdzie znajdę informację o wielkości obecnej prowizji?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 24 września 2017, 12:04

Nie wiem na co Wy narzekacie. Nowa wersja, więcej funkcji, mi chodzi dość płynnie zarówno na nowym laptopie, jak i na dwóch starych ( 6 letnich pod winem i linem ). Jeśli chodzi o obciążenie procesora to przy otwartych programach, przeglądarkach nie przekracza 60 % obciążenia. Może macie zawalony system jakimś syfem? Może warto zrobić reinstalkę systemu + wrzucenie dobrego AV ?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 24 września 2017, 12:05

Krzychu K pisze: Gdzie znajdę informację o wielkości obecnej prowizji?
W każdej walucie jak klikniesz na saldo rozwija się MENU. Po lewej stronie masz prowizję.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » niedziela, 24 września 2017, 12:12

tygrysek195 pisze: Nie wiem na co Wy narzekacie. Nowa wersja, więcej funkcji, mi chodzi dość płynnie zarówno na nowym laptopie, jak i na dwóch starych ( 6 letnich pod winem i linem ). Jeśli chodzi o obciążenie procesora to przy otwartych programach, przeglądarkach nie przekracza 60 % obciążenia. Może macie zawalony system jakimś syfem? Może warto zrobić reinstalkę systemu + wrzucenie dobrego AV ?
Raczej nie mam zawalonego systemu ponieważ komputer, który używam do giełd jest na nim tylko czysty system i nic więcej.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grzgrzgrz3 » niedziela, 24 września 2017, 12:35

Api "działa" tragicznie, same 500-tki.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 24 marca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Biti » niedziela, 24 września 2017, 12:39

silv7r pisze:Czemu nie mogę się dodzwonić na tą infolinie dzwonie od wczoraj i w kółko słyszę ,że jestem pierwszy w kolejce ! Po co piszecie , że infolinia czynna w tych godzinach jak nie jest !!
Sprawa jest bardzo poważna, bo chodzi prawie na pewno o dużą KRADZIEŻ PIENIĘDZY ,a nawet dodzwonić się nie można!!!

Dodano po 12 minutach 16 sekundach:
SylwesterSuszek pisze:
yogers pisze: @SylwesterSuszek, szanowny Pan przemilczał sprawę niepoprawnych sald.

Witam sporo jest tu informacji nie przemilczałem proszę napisać na support nie mamy zgłoszeń, że komuś srodki sie nie zgadzają proszę opisać sytuację sprawdzimy to
Widzę że nie jestem pierwszy co się nie zgadzają pieniądze na koncie
Dokładnie mi też się nie zgadza saldo a IT stwierdza ze zaksięgował pieniądze, porażka z giełda.
A na infolinie to nawet nie dzwonie, jak mnie rozłączają po chwili !.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: constantine » niedziela, 24 września 2017, 12:40

@bitbay. Proszę o włączenie ustawienia statystyk w trybie ostatniego logowania (jak na tradingview). Obecnie przy każdym logowaniu trzeba zmieniać np. rodzaj świec z pustych na pełne etc.
Proszę o włączenie możliwości zmiany szaty graficznej, obecna górująca biel bije po oczach.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » niedziela, 24 września 2017, 12:42

I znowu zbiorcze odpowiedzi na Wasze pytania :)

@silv7r na pierwszy ogień, bo temat wygląda na bardzo ważny. Sprawdziliśmy dodatkowo infolinia działa prawidłowo, mamy wiele zgłoszeń dlatego czasem trzeba poczekać dłużej jednak można się dodzwonić.

Jeśli chodzi o migracje sald z 2.0 na 3.0 zostały wykonane sprawdzenia sum oraz poszczególnych użytkowników czy wszystko się pokrywa i dopiero platforma została udostępniona.

Część użytkowników miała konta na BitBayPay i używała możliwości logowania nimi na giełdę. Ci użytkownicy nie zostali zmigrowani. Funkcjonalność wspólnego logowania zostanie przywrócona po aktualizacji platformy BitBayPay, która nastąpi w październiku.

Zatem:

https://app.bitbay.net - logowanie dla użytkowników giełdy
https://app.bitbaypay.com - logowanie dla użytkowników platformy BitBayPay - można tutaj na swoje konto wpłacać, wypłacać, przyjmować płatności od klientów

@silv7r jeśli masz problem ze swoim kontem napisz jak najszybciej na do nas https://bitbay.freshdesk.com/pl/support/tickets/new z tego co widzimy to konto przenieśliśmy Ci poprawnie, może chodzi o coś innego. Chętnie pomożemy rozwiązać Twój problem.

@bartek_maj - odpowiemy osobnym postem, czekamy na info z działu IT.

@tarpan stare faktury są do pobrania na https://old.bitbay.net, nowe pojawią się 10.10 w systemie. Pracujemy nad poszerzeniem zakładki historia, dojdzie więcej filtrów raz możliwość pobierania.

@Omerta daj nam znać na jakiej przeglądarce i systemie operacyjnym, oraz co nie działa. Sprawdzimy to.

@liseklsk ciężko w tym momencie ocenić czy faktycznie tak jest, prowizje podzielone musieliśmy wprowadzić ponieważ bardzo dużo klientów o to prosiło. Myślę, że pomału wszystko będzie wracać do normy, pamiętajmy, że wczoraj przez ponad pół dnia platforma była niedostępna, jeszcze nie każdy wszedł itd. Ale case bardzo ciekawy, dzięki :)

@Gregj dzięki za Twoją uwagę. Sprawa już jest analizowana przez IT.

@pepperoniss adres segwit

@Sliwa07 nie ma za co, jeszcze sporo aktualizacji przed nami, nie wszystko udało się wprowadzić wczoraj.

@caffe23 dzięki za uwagę, dodamy.

@coincircut dziś rozpoczniemy księgowanie wpłat wysłanych na stare adresy. Pracujemy nad tym.

@rulff odśwież stronę, powinieneś widzieć tam wykres.

@Arhio jeśli chodzi o kurs to będzie. Co do przeglądarki to bardzo ważne info. Podaj nam link z przeglądarki, na którym siedzisz i masz problem z jej wydajnością. Z góry wielkie dzięki.

@caffe23, @BTCanalityk, @liseklsk też podajcie nam dokładnie link strony, na którym spędzasz czas i tak się dzieje. Dzięki.

@Szrx bardzo fajnie ruszyły rynki GAME i DASH. Na pozostałych juz ruch wraca do normy. Po prostu API zostało włączone dużo później niż platforma.

@incii88 dogrywamy integrację z nowym operatorem KYC. Do 2 tygodni rynki zostaną uruchomione.

@novymivo potwierdź nam linkiem z przeglądarki, na której zakładce są problemy z wydajnością.

@Krzychu K zakładka wymiana, w górnym pasku obok loginu, są salda, po ich rozwinięciu są informacje o prowizjach.

@grzgrzgrz3 pracujemy nad tym.

@constantine co do wykresu pracujemy nad tym. Jeśli chodzi o kolorystykę itd. w ciągu 3 tygodni udostępnimy tryb pro, gdzie będzie dużo więcej możliwości ustawiana giełdy oraz zmiany kolorystyki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: constantine » niedziela, 24 września 2017, 12:50

Dziękuję za odp.
Ruch kilkukrotnie mniejszy niż zwykle. "Zysk" z tego taki, że cena bardziej odzwierciedla to co na https://coinmarketcap.com/all/views/all/#USD

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 12 listopada 2014
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: yogers » niedziela, 24 września 2017, 13:06

Breaking news !!!

Elvis nadal nie żyje!
Saldo PLN nadal jest niepoprawne (istnieje blokada środków nie powiązana z żadną ofertą lub wypłatą)!
Nadal nie da się dodzwonić na infolinie (czekam kilkanaście minut i nie przesuwam się w kolejce)!

:)

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » niedziela, 24 września 2017, 13:17

Sam osobiście odpowiem Wam na kilka zadanych pytań i waszych spostrzeżeń.

1. Wyświetlenie w title kursu w obecnym momencie nie ma bo teraz bitbay przeszedł z AJAXA na websocket, websocket nie aktualizuje się w nieaktywnej karcie.
Co nie zmienia faktu iż dużym nakładam pracy nie można tego osiągnąć przez połączenie jednego z drugim - obecnie na tą funkcję raczej nie ma co liczyć szybko - mają ogrom innych błędów ważniejszych.
2. Kopiowanie i wklejanie już działa w inputach, niemniej jednak dalej można w walutach fiat wpisywać więcej jak 2 cyfry po przecinku, co będzie skutkowało zaokrągleniem np 9,9999 zaokrągli do 10.
3. Jak pracownik BB piszę iż partnerzy zostali przeniesieni poprawnie na 100% to niestety kłamie :D Nie zostali, miałem 18 teraz nie mam ani jednego. Kwoty niewypłacone obecnie też są niedostępne na nowej platformie
4. APi odnośnie nie nadaje się do niczego, tak co chwilę wali błedem 5xx, jak działa to api transakcyjne podaje błędne wartości fee, po dokonaniu płatności nie aktualizuje się stan konta od razu a po 1-3s (wcześniej było poprawnie). Zmian, czy nowości w api nie widzę. To chyba dalej stare api?
5. Odnośnie zawieszania się przeglądarek jest to możliwe, polecam otworzyć w chrome "więcej narzędzi->menedżer zadań" aby zobaczyć iż otwarta karta BB potrafi zjadać 60-90% cpu przeglądarki - w momencie gdy na giełdzie pustki, nic się nie dzieje. Dla porównania giełda GDAX gdzie odświeżanie danych po websocket jest co 0,1-0,2s. Na tablecie apple (najnowszym nie pro) strona laguje.

Błędów jest znacznie więcej :D ale sorry obiad czeka :D

Dyskutant
Posty: 178
Rejestracja: 13 czerwca 2014
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: silv7r » niedziela, 24 września 2017, 13:47

Ostatni zakup BTC i wypłata BTC z dnia 19 września nie zostały wykonane prze ze mnie. Ktoś z innego urządzenia włamał się na moje konto i dokonał zakupy BTC na giełdzie i przelewu na swój adres BTC. Miałem opcję potwierdzenia e-mail z kodem przy wykonywaniu wpłat/wypłat z konta. Na skrzynce pocztowej nie ma śladu po takiej wiadomości!

Czy taki e-mail został wysłany ???

Początkujący
Posty: 203
Rejestracja: 26 maja 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kuzmin » niedziela, 24 września 2017, 14:04

@BitBay jaka jest kolejnosc sprzedazy w tranzakcjach ? dodalej jako pierwszy oferte sprzedazy , oferta schodzila powoli po czym ktos dolozyl sie do mojej oferty , moja oferta nie jest skupowana w kolejnosci tak jak powinno byc

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » niedziela, 24 września 2017, 14:39

@yogers problem był z przekierowaniami na infolinii, partner obsługujący dla nas serwis już poprawił konfigurację i wszystko powinno działać poprawnie. Zrobiliśmy test i działa :)

Tylko po Twoim nicku z forum nie możemy pomóc. Napisz do nas ticket https://bitbay.freshdesk.com/pl/support/tickets/new

@Biti prosimy też o ticket w tej sprawie, pomożemy

@teamfm dzięki za listę, nad większością rzeczy pracujemy i już dziś będą na wersji produkcyjnej.

Jeśli chodzi o wydajność. Napisaliśmy też do Ciebie wiadomość na prv. Potrzebujemy linku, na którym macie problemy z wydajnością. Mamy orderbook na stronie marketingowej jak i po zalogowaniu.

@silv7r napisz do nas ticket, sprawa ważna, pomożemy Ci https://bitbay.freshdesk.com/pl/support/tickets/new

@Kuzmin pierwsza jest oferta użytkownika, który pierwszy wystawił ofertę

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości