Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH - ARCHIWUM (2015-2017)

Twoim zdaniem kurs w terminie do 5.I.2018 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął niedziela, 31 grudnia 2017, 00:10

<12000
82
34%
12000-14000$
41
17%
14001-16000$
49
20%
16001-18000$
42
17%
>18001
30
12%
 
Liczba głosów: 244
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » sobota, 23 września 2017, 00:11

Realizacja drugiego ramienia to poziom 3834 - przy okazji poziom 0.5 pomiędzy ekstremami tej korekcji - bez uwzględnienia ATH - może ubiór pod to stał się samo-spełniającą się przepowiednią
Make Bitcoin great again

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bitloteiros » sobota, 23 września 2017, 00:23

@Smule,
Przebicie i utrzymanie 4400 to nowe hopium i jak dla mnie prawie pewne nowe ath. Chyba żeby jakimś cudem kurs tam dojechał na małym volume - wątpliwe

Dodano po 1 minucie 39 sekundach:
Miśki złapały rytm i nie odpuszczą bez ostrej walki
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 23 września 2017, 00:24

bitloteiros pisze: Jak dla mnie to 99% że zobaczymy 2 z przodu. Kwestia tylko kiedy i czy od razu z tego poziomu
Te drugie zdanie rozszerza i czas i zostawia furtkę na dalszy ewentualny wzrost - nic dziwnego, że przy takich warunkach oceniasz na 99%. :) Ja jak pisałem, oceniam prawdopodobieństwo różnych opcji dość rozsądnie, bez szaleństw, ale mam albo chęć albo przeczucie na nie-oczywisty scenariusz wzrostowy. Po prostu Chińczyk bez prądu jako kapłan na pogrzebie Bita mnie śmieszy. To prawie ten poziom jak ludzie myślą, że Lisk skoczy 1000% bo Kordek zapłaci agencji PR-owej za zrobienie materiałów reklamowych o Lisk.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » sobota, 23 września 2017, 00:26

4400 - to wskok znowu do mega-kanału ? Czemu nie ? To da Milky Way. Może najpierw zróbmy tą połówkę ramienia w 4 h :)
Make Bitcoin great again

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ergorg » sobota, 23 września 2017, 00:31

Jak dla mnie szczytem marzeniem jest odbicie się od linii trendu spadkowego ~3950-4000$. A i tak nie wiadomo jak teraz z obecnym wyjściem z kanału, w końcu to była tylko jedna transakcja, i może pułapka na misie. :)


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 23 września 2017, 00:58

Pamiętcie https://www.alfaquotes.com/ ?
Ciekawie teraz pokazuje. Wcześniej jak byliśmy jeszcze na 4k + (przed korektą do 3k), fair było wg ich obliczeń jakoś 3100$ i rekomendacja SELL non stop, aż do okolic dna korekty. Teraz jest znacznie bliżej aktualnej ceny i wynosi:

Obrazek
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: symbiosis » sobota, 23 września 2017, 01:09

Nie wiem kto i dlaczego wykasował mój poprzedni post :mrgreen:

Natomiast w kwestii BTC nadal trzymam się swojego że lecimy z Goldmanami i pod to będzie grane.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUS ... -Round-II/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bitloteiros » sobota, 23 września 2017, 01:29

symbiosis pisze: Nie wiem kto i dlaczego wykasował mój poprzedni post
Mnie się to też zdarzyło kiedy odniosłem się do czyjegoś posta z odpowiedzią wg mnie mającą związek z dyskusją ale nadgorliwy moderator chyba miał gorszy dzień albo ja się mylę. Trzymaj plusa na otarcie łez ;)

NIE USUWAJCIE/PRZENOŚCIE POSTÓW BEZ MINUSÓW ZA OT!!!
Proponuję zmoderować moderację :mrgreen:
Wprowadźcie jakieś zasady. Może usunięcie posta za minusy opisane OT od 3-5 osób (nie ilości minusów bo jedna os może dać od razu więcej niż 10). Bo obecnie to news np o masowym zamykaniu/otwieraniu kopalni czy Amerykanach chcących odciąć Koreę Płn od posługiwania się walutami (tak tak - krypto jest tam między wierszami w niektórych źródłach ;) ) zamieszczony tutaj zostanie uznany przez moda za OT i przeniesiony do innego wątku zanim ktokolwiek go przeczyta i może uzupełni albo skrytykuje
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: symbiosis » sobota, 23 września 2017, 01:36

bitloteiros pisze:
symbiosis pisze: Nie wiem kto i dlaczego wykasował mój poprzedni post
Mnie się to też zdarzyło kiedy odniosłem się do czyjegoś posta z odpowiedzią wg mnie mającą związek z dyskusją ale nadgorliwy moderator chyba miał gorszy dzień albo ja się mylę. Trzymaj plusa na otarcie łez ;)

NIE USUWAJCIE/PRZENOŚCIE POSTÓW BEZ MINUSÓW ZA OT!!!
Proponuję zmoderować moderację :mrgreen:
Wprowadźcie jakieś zasady. Może usunięcie posta za minusy opisane OT od 3-5 osób (nie ilości minusów bo jedna os może dać od razu więcej niż 10). Bo obecnie to news np o masowym zamykaniu/otwieraniu kopalni czy Amerykanach chcących odciąć Koreę Płn od posługiwania się walutami (tak tak - krypto jest tam między wierszami w niektórych źródłach ;) ) zamieszczony tutaj zostanie uznany przez moda za OT i przeniesiony do innego wątku zanim ktokolwiek go przeczyta i może uzupełni albo skrytykuje

Lepiej bym tego nie ujął i podpisuje się pod tym a że nie mam jak ocenić inaczej (brak plusów) uznanie z mojej strony :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1283
Rejestracja: 29 grudnia 2013
Reputacja: 385
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: minerek » sobota, 23 września 2017, 01:42

Też uważam ze to ma jakiś sens. Oczywiście posty typu:" Nawaliłem się bo zarobiłem 30 k albo nawaliłem bo nie zarobiłem 30 k" to już inna sprawa :)
Make Bitcoin great again

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: symbiosis » sobota, 23 września 2017, 01:45

minerek pisze: Też uważam ze to ma jakiś sens. Oczywiście posty typu:" Nawaliłem się bo zarobiłem 30 k albo nawaliłem bo nie zarobiłem 30 k" to już inna sprawa :)

W tego typu postach specjalizuje się "nasz kolega" który znakomicie rysuje "wróżkę tetheruszkę" na wykresach :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: ergorg » sobota, 23 września 2017, 01:52

Kompletnie mnie to wyjście z kanału nie przekonywuje, cały czas bujamy się przy linii... Zaraz zamykamy świeczkę dzienną. Chyba będzie doji, albo morning star.

Jest jedna bardzo ważna zasada, która sprawdza się wszędzie: "Piłeś, nie pisz". :)
I jeszcze jedna: "Nic dobrego nie dzieje się po 2:00 w nocy" :mrgreen:

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: symbiosis » sobota, 23 września 2017, 02:13

ergorg pisze: Kompletnie mnie to wyjście z kanału nie przekonywuje, cały czas bujamy się przy linii...

Jest jedna bardzo ważna zasada, która sprawdza się wszędzie: "Piłeś, nie pisz". :)
Ja bym dodał z wyjątkiem "Piłeś nie pisz" >> "piłeś nie loguj się na platformy giełdowe" chociaż własnie złamałem tą zasadę.

Co do kursu BTC uważam że ostatnie odbicie to kolejna pułapka a w niedziele zobaczymy 33xx na wykresach.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Strasznie słabo to idzie, małe wolumeny z wyjątkiem strzału na 1500 BTC

Dodano po 16 minutach 11 sekundach:
Ściana na 3650$ na "finexie" 1500$ cały czas stoi że tak się brzydko wyrażę klasycznie jak K**** łysego z BRAZZERSÓW :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3295
Rejestracja: 31 marca 2017
Reputacja: 3705
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: akos » sobota, 23 września 2017, 02:15

bitloteiros pisze:Proponuję zmoderować moderację
Pomysł zdecentralizowania i zdemokratyzowania moderacji może i dobry i zgodny z oryginalną wizją Satoshiego ;) ale lud też może się nieraz pomylić w ocenie co jest offtopem a co nie, zdarza się tu również nadgorliwe minusowanie. Chyba trzeba by doprecyzować jakieś reguły co jest w tym wątku dopuszczalne a co nie (szczegółowa ankieta?) np. taka propozycja (w nawiasach moje przykładowe w miarę liberalne odpowiedzi w takiej ankiecie):

* analiza techniczna / fundamentalna BTC (ok)
* analiza porównawcza btc z innymi coinami (ok)
* analiza order booków, ścianek, rynku kontraktów btc (ok)
* jakakolwiek analiza innych coinów bez odniesienia do btc (offtop)
* dyskusja na temat metod analizy w odniesieniu do bieżącej analizy btc (ok)
* wyrażanie nastrojów nawet pomimo braku argumentów (jebnie / nie jebnie) (ok - przydatny wskaźnik :))
* post wyłącznie z trolowaniem (obrazki, filmiki, przechwałki, wulgaryzmy) (offtop)
* post z analizą i lekkim trolowaniem w spoilerze (ok)
* przytaczanie newsów mogących mieć wpływ na kurs (ok)
* gadanie o indywidualnych problemach usera z giełdą, walletem itp. (coś komuś nie działa, nie umie kliknąć itp.) (offtop -> przekierowanie do tematu dot. giełdy / walleta)
* dyskusja na temat globalnych problemów dużych giełd, niedostępność, potwierdzone u wielu userów problemy wpłat / wypłat, zhackowanie, kradzież btc itp. (ok)
* gadanie o spoofingu, wash tradingu, "tether gate" itp. w odniesieniu do konkretnych giełd btc (ok)
* analiza różnic cenowych na poszczególnych giełdach btc, wypowiedzi na temat arbitrażu, dyskusja która giełda przewodzi (ok)
* pytania w stylu "hej, jestem nowy, kupiłem wczoraj na górce 0.01 bitcoina, czy warto teraz waszym zdaniem wchodzić długoterminowo"? (offtop -> przekierowanie świeżaka do FAQ gdzie powinna być stała odpowiedź "nie wiemy" :))
* cytowanie długich postów bez spoilera po to tylko żeby skomentować je emotką lub 1-2 słowami nic nie wnoszącymi (offtop)

Może coś pominąłem?
Po zamknięciu ankiety przeszkolić modów zgodnie z jej wynikami i powinno być ok.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 września 2017, 03:11 przez akos, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 15 października 2016
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: AniaS » sobota, 23 września 2017, 02:31

I spadamy chyba nizej... niestety.

Analiza Goldmana dziala jak samospelniajaca sie przepowiednia...
"Grube ryby" (z Goldmanem na czele) korzystają z tego, ze latwo manipulowac rynkiem BTC... Wystarczy zlecić analizę kursu medialnemu Goldmanowi, by zbić cenę... Wiadomo, ze "grubych", chcących wejść "do gry" jest coraz więcej, jednak aktualna cena BTC zbyt przystępna nie jest dla przeciętnego "Kowalskiego"...

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
-6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: symbiosis » sobota, 23 września 2017, 02:38

akos pisze:
bitloteiros pisze:Proponuję zmoderować moderację
Pomysł zdecentralizowania i zdemokratyzowania moderacji może i dobry i zgodny z oryginalną wizją Satoshiego ;) ale lud też może się nieraz pomylić w ocenie co jest offtopem a co nie, zdarza się tu również nadgorliwe minusowanie. Chyba trzeba by doprecyzować jakieś reguły co jest w tym wątku dopuszczalne a co nie (szczegółowa ankieta?) np. taka propozycja (w nawiasach moje przykładowe w miarę liberalne odpowiedzi w takiej ankiecie):

* analiza techniczna / fundamentalna BTC (ok)
* analiza porównawcza btc z innymi coinami (ok)
* analiza order booków, ścianek, rynku kontraktów btc (ok)
* jakakolwiek analiza innych coinów bez odniesienia do btc (offtop)
* dyskusja na temat metod analizy w odniesieniu do bieżącej analizy btc (ok)
* wyrażanie nastrojów nawet pomimo braku argumentów (jebnie / nie jebnie) (ok - przydatny wskaźnik :))
* post wyłącznie z trolowaniem (obrazki, filmiki, przechwałki, wulgaryzmy) (offtop)
* post z analizą i lekkim trolowaniem w spoilerze (ok)
* przytaczanie newsów mogących mieć wpływ na kurs (ok)
* gadanie o problemach technicznych giełd, walletów itp. (offtop)
* gadanie o spoofingu, wash tradingu, "tether gate" itp. w odniesieniu do konkretnych giełd btc (ok)
* analiza różnic cenowych na poszczególnych giełdach btc, wypowiedzi na temat arbitrażu, dyskusja która giełda przewodzi (ok)
* pytania w stylu "hej, jestem nowy, kupiłem wczoraj na górce 0.01 bitcoina, czy warto teraz waszym zdaniem wchodzić długoterminowo"? (offtop -> przekierowanie świeżaka do FAQ gdzie powinna być stała odpowiedź "nie wiemy" :))
* cytowanie długich postów bez spoilera po to tylko żeby skomentować je emotką lub 1-2 słowami nic nie wnoszącymi (offtop)

Może coś pominąłem?
Po zamknięciu ankiety przeszkolić modów zgodnie z jej wynikami i powinno być ok.

Ostatni punkt, właśnie za spoiler "nadużywanie" nasz moderator "rav3n_pl" dzisiaj minusował więc to nie przejdzie :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bitloteiros » sobota, 23 września 2017, 02:44

akos pisze: lud też może się nieraz pomylić w ocenie co jest offtopem a co nie, zdarza się tu również nadgorliwe minusowanie
Nie no bądźmy poważni nie mówimy o automacie kasującym posty na podstawie prostego algorytmu tylko o moderacji przez ludzi, którzy swój rozum mają i widzą czy rzeczywiście OT czy "zmowa złośliwego układu" ;)
akos pisze: * gadanie o problemach technicznych giełd, walletów itp. (offtop)
nie do końca, załóżmy że któraś z dużych giełd ma poważne kłopoty techniczne, a finex to już w ogóle (wspomnę jeszcze o tym, że kilka miesięcy temu szybki twit o następnej zwieszce na gdax pozwalał na niezły zarobek na krótkich ale sporych spadkach btc i eth)
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Posty: 138
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: symbiosis » sobota, 23 września 2017, 03:02

Smule pisze: Świeczkowo:
1h, 2h: potencjalny hammer candle, bullish
4h: neutralnie, ostatnie 2, świeczki zielone
1d: zielona doji, reversal (?)
1w: potencjalny inverted hammer, bullish

Patrząc na wykres, mamy ładne double bottom z utrzymanym 3450$. 3450$ to ostatnie silne wsparcie i jak je złamiemy to idziemy niżej, prawdopodobnie na 3000$.

Stawiam na przynajmniej 2 dni odbicia.
Tak jak wspomniałem powyżej stawiam łyche w Krakowie że 33XX sobaczymy w niedziele w potem niżej, mały volumen a dwa obserwując Finexa ktoś co jakiś czas wrzuca zapewne na dźwigni ilości powyżej 1000 btc na zbicie kursu, co do Goldmanów nieoficjalnie oddział w UK otrzymał wewnętrzne pozwolenie na OTC oraz własne analizy ryzyka i zysku oceny względem kursu BTC do końca roku z założeniem ..... resztę każdy może dopisać po swojemu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: Wymazywanie » sobota, 23 września 2017, 03:05

AniaS pisze: I spadamy chyba nizej... niestety.
To jak to jest? Jak urośnie wpadasz i piszesz często, że idziemy wyżej; potem spada, wycofujesz się ze wzrostu; potem spadnie jeszcze więcej, wpadasz i często piszesz, że lecimy niżej. No a potem rośnie. :) Wiadomo, każdy się myli, ale z pisania niektórych tu by można układać wskaźnik sugerujący i dołki i bycie przed spadkiem na lokalnej górce. Fajnie, że ludzie dzielą się nastrojami, to są cenne informacje i często faktycznie jest ich przesilenie i kontra.

Analiza Goldmana pójdzie w pewnym momencie 180 stopni odwrotnie, chyba, że oni sami sterują BTC - czego nie wiemy.
AniaS pisze: "Grube ryby" (z Goldmanem na czele) korzystają z tego, ze latwo manipulowac rynkiem BTC...
Podaj więc dowód, że Goldman gra na BTC. Są gdzieś takie informacje? Na czym by grali? Na futures okcoin? Na Finexie z dziurawym przepływem fiatów gdzie 1000btc to wow-ale-wall? BTC to dla dużego świata finansów raczej malutkie poletko do gry. Ciężko skupić BTC za np. milard dolarów czy nawet 100 milionów. A jakimi sumami grają takie podmioty? One nie zawracają sobie bani jakimiś drobnymi milionami. Tam pensje i premie dla zarządu to są sumy fiu-fiu milionów. No właśnie. BTC to takie enfant terrible, no i o nim gadają, ale granie dla nich na poziomie finansowym na jakim grają na normalnych rynkach, na BTC jest niemal niemożliwe. Za 1 miliard jest ponad 277,000 BTC. Skup to szybko bez zawyżania ceny. Sprzedaj to. Nie da się.

Co do wykresu, ja bym tego jeszcze nie grzebał. Ważne, że jakiś kroczek jest (nawet jeśli zjedziemy niżej). Popyt już się zwiększa w stosunku do wczorajszego dnia. Retest dołka ~3.5k jest możliwy, może nawet pogłębienie, ale póki co, jednak lekko wyszło z kanaliku. Nastroje większości nasilają się wraz ze wzrostem szansy na ruch do nich odwrotny.

4h - szansa ponowna w postaci nowego odliczania TD:

Obrazek

30m - kanalik, przebicie, powrót, na linii, brak decyzji: https://www.tradingview.com/x/PG9ET7Yp/

PS. Nawet jeśli nastąpi wybicie to możliwe, że będzie powolne, niezbyt dynamiczne, wielodniowe itd. Dynamika spadków i wzrostów została trochę ostatnia mocno wyeksploatowana, dlatego podejrzewam powolny ruch. No chyba, że gra w dużej mierze bazuje na zamykaniu pozycji i wyciskaniu long/short, no to wiadomo, że to zapewnia dynamikę.

Można też widzieć krzywą inv HS na 4h, a obecnie jesteśmy na dnie/blisko dna, prawego ramienia. Tylko jak już pisałem wcześniej, z krzywymi HS jest problem, do jakiego stopnia przekrzywienia jest to HS. Nie czytałem o tym, nie wiem czy są takie standardy. Dlatego do mocno krzywych HS raczej z przymrużeniem oka, chociaż faktycznie też występują.

Ktoś powie, co on pisze, przecież pierwszy do pisania o spadkach zawsze a teraz się obkupił i czaruje. :)

Tak, mam coiny ale większość w altach. Właśnie - alty już nie reagują bardzo na spadek BTC i chcą iść do góry, powoli idą, patrzą na BTC, ale jakby brak już na nich energii spadkowej. Co to mówi? Może spadki BTC są przy końcu w shortterm? Może kondycja rynku nie jest taka zła, bo jakoś alty nie crashują - a wolumeny spadkowe w por. do dołków z czasu BTC 3k paniki, są prawie wszędzie znacznie mniejsze.

Nie mówię, że BTC raczej wzrośnie - nadal daję większą szansę na spadki, ew. HS i spadek, ale jest to miejsce na wykresie, gdzie jest możliwe powolne budowanie mniej oczywistego scenariusza a one zawsze są w cieniu jak większość prawie pewna jednej opcji.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 września 2017, 03:12 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 6 razy.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC dla POCZĄTKUJĄCYCH

Postautor: bitloteiros » sobota, 23 września 2017, 03:06

@Smule,
1W - do zamknięcia jeszcze niemal 48h, wiele się może wydarzyć
1D - doji to doji - niezdecydowanie, dopiero następna świeczka coś może powiedzieć
4h - bearish i to bardzo, spójrz na świeczki o 2, 6 i 10 rano wczoraj
Nie czepiam się i bardzo chętnie zobaczyłbym tutaj jakieś odbicie ale potencjału póki co nie ma
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości