Gekko open source bot

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gekko open source bot

Postautor: Hagal » wtorek, 24 października 2017, 13:23

Cześć, to mój pierwszy post, dlatego chciałbym się przywitać i życzyć wszystkim udanych trade'ów z okazji hard forka :)

Nie widziałem jeszcze tematu stricte przedstawiającego tego bota, dlatego chciałem się podzielić moim odkryciem.

Gekko to bot open source napisany w node.js(javascript) umożliwiający łatwą implementację nowych wskaźników oraz całych strategii.
github.com/askmike/gekko

Już na samym początku zawiera wiele gotowych przykładów oraz skonfigurowany zestaw obsługi api do najpopularniejszych giełd(wystarczy podać klucz do api) co nie zmienia faktu, że łatwo dodać kolejne.
Według mnie jest to świetne narzędzie, które można postawić np. na raspberry pi i backtestować swoje strategie, bo w końcu od nich zależy nasz profit.
Przede wszystkim jest darmowe i łatwo je rozszerzyć o kolejne funkcjonalności. W planach i częściowej realizacji jest już dodanie algorytmu genetycznego i jakiegoś rodzaju deep learning.

Zachęcam do zapoznania się z tool'em, ponieważ uważam, że jest może być bardzo przydatny, dlatego też chciałem się tą informacją podzielić,a wiadomo im większe society tym lepiej :)

Jestem też ciekaw co sądzicie na temat tradingu 24/7, czy jest on w ogóle możliwy i jak duży zysk można wypracować tą metodą (szczególnie przy pomocy machine learning'u). Zauważyłem, że wiele strategii nie daje tak dużego zysku jak chociażby hodling.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 18 marca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gekko open source bot

Postautor: Krakenos » niedziela, 29 października 2017, 13:17

@hagal Jak widać na dużych giełdach, na których co chwila można zobaczyć podbijanie stawki o 0.01 USD, to boty działają i mają sie dobrze, bo inaczej nikt by się tym nie bawił :)

Co do samego gekko, bawiłeś się już nim, czy tylko udostępniłeś i na tym się skończyło?

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gekko open source bot

Postautor: Hagal » czwartek, 2 listopada 2017, 19:03

Tak, używam go do backtestingu swoich strategii. Polecam.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 18 marca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gekko open source bot

Postautor: Krakenos » środa, 15 listopada 2017, 10:04

@Hagal, prosilbym o jakis kontakt
(pisze tutaj, bo na pw nie odpisujesz)

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gekko open source bot

Postautor: marimach77 » sobota, 18 listopada 2017, 21:28

Ktoś dodawał do tego bota jakąś polską giełdę?

Wróć do „Boty i strategie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości