Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » wtorek, 20 lutego 2018, 23:28

vjankuv pisze: Hehehe.. o mnie też wiedziałeś. Niesamowite, jestem łatwiejszy do przewidzenia niż spadki.

TL;DR
Ale spadek był wiadomy może na 1 na 50 po konfie są wzrosty i nie chodzi tu nawet o crypto a wszystkie branże na giełdzie ..

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
barteknowacki pisze: Ja mam takie wrażenie że oni traktują Lisk jako bardzo długofalowy projekt, który faktycznie może się w przyszłości do czegoś przydać. Filmik niespodzianka na koniec dodatkowo mnie w tym przekonaniu utwierdził. To że ludzie chcą na nim szybko zarobić i przekrzykują się kto "aniemówił" a kto "tudemunował" to takie nasze januszostwo.
Ktoś tu kiedyś napisał, że LISK jest skazany na mniejszy lub większy sukces; wrażenie jakie od nich płynie zdaje się to potwierdzać, o ile w pełni zrealizują wizję jaką sobie kreślą. Ponadto, te założenie nie musi wg mnie oznaczać że LISK jako waluta w ogóle będzie kiedykolwiek dużo warta - znacznie bardziej liczyć się będzie jej funkcjonalność niż cena.

NIe jestem kryptospecem, nie obserwuję zazbytnio innych walut, ale moim zdaniem, za tym projektem w końcu czuć że coś stoi. Mógłby ktoś się wypowiedzieć, jak LISK ideowo porównuje się np z wspomnianym niedawno GameCredits?
Tu mogę się wypowiedzieć obiektywnie jako posiadacz liska i game. Kupiłem liska po 8zł i game też po 8zł ba tego i tego mam 157 sztuk obecnie . I tak Game wydaje w tym msc sdk jest to produkt praktycznie gotowy i co może namieszać w e-sporcie i gamingu ALE co z tego skoro LSK bardziej medialny i mimo wszystko dał te 1500% zaarobić

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Ale z drugiej strony mam obawy bo skoro to i to kupiłem po 8zł to mam obawe ze jakaś wtopa lisk i ze moze spaść bo przepompowany ALE nie kracze bo az takiego spadku nie chce

Dodano po 7 minutach 54 sekundach:
A i żeby nie było teraz jak już spadło to nie radzę sprzedwać (może spaść dalej tego nie wiem) ale jak już dużo spadło to dalej nie warto bo może pójść odbicie.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Autosa » wtorek, 20 lutego 2018, 23:31

GameCash pisze:
vjankuv pisze: Hehehe.. o mnie też wiedziałeś. Niesamowite, jestem łatwiejszy do przewidzenia niż spadki.

TL;DR
Ale spadek był wiadomy może na 1 na 50 po konfie są wzrosty i nie chodzi tu nawet o crypto a wszystkie branże na giełdzie ..

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
barteknowacki pisze: Ja mam takie wrażenie że oni traktują Lisk jako bardzo długofalowy projekt, który faktycznie może się w przyszłości do czegoś przydać. Filmik niespodzianka na koniec dodatkowo mnie w tym przekonaniu utwierdził. To że ludzie chcą na nim szybko zarobić i przekrzykują się kto "aniemówił" a kto "tudemunował" to takie nasze januszostwo.
Ktoś tu kiedyś napisał, że LISK jest skazany na mniejszy lub większy sukces; wrażenie jakie od nich płynie zdaje się to potwierdzać, o ile w pełni zrealizują wizję jaką sobie kreślą. Ponadto, te założenie nie musi wg mnie oznaczać że LISK jako waluta w ogóle będzie kiedykolwiek dużo warta - znacznie bardziej liczyć się będzie jej funkcjonalność niż cena.

NIe jestem kryptospecem, nie obserwuję zazbytnio innych walut, ale moim zdaniem, za tym projektem w końcu czuć że coś stoi. Mógłby ktoś się wypowiedzieć, jak LISK ideowo porównuje się np z wspomnianym niedawno GameCredits?
Tu mogę się wypowiedzieć obiektywnie jako posiadacz liska i game. Kupiłem liska po 8zł i game też po 8zł ba tego i tego mam 157 sztuk obecnie . I tak Game wydaje w tym msc sdk jest to produkt praktycznie gotowy i co może namieszać w e-sporcie i gamingu ALE co z tego skoro LSK bardziej medialny i mimo wszystko dał te 1500% zaarobić

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Ale z drugiej strony mam obawy bo skoro to i to kupiłem po 8zł to mam obawe ze jakaś wtopa lisk i ze moze spaść bo przepompowany ALE nie kracze bo az takiego spadku nie chce
Chłopie weź już skończ te swoje gadanie bo to nic nie wnosi do tematu.

Za te 157 sztuk kupiłeś te kilka mieszkań w Wałbrzychu? :D

Próbujesz pokazać że się znasz a jesteś zwykłym Januszem który ma małe pojęcie o tym wszystkim, pamiętam twoje pierwsze posty jak pisałeś że masz informacje z pierwszej ręki od kogoś z teamu lisk :) :) :)

Pisałeś już że kupiłeś po 80zł później że sprzedałeś, kogo to interesuje??

A po trzecie Ty z tymi swoimi 157 sztukami to sobie możesz zgadywać jaki będzie kurs bo nawet jak kurs spadnie o 50zł to twoja strata będzie mała przy osobach które inwestują po 100-200k PLN

Więc proszę skończ już z tymi swoimi teoriami.

A co do samej konferencji jak dla mnie wszystko na plus profesjonalne przygotowanie widać że chłopaki mają plan i robią wszystko zgodnie z nim, niektórzy myśleli że jest konfa i kurs skoczy do 200 PLN myślicie że samych twórców lisk interesuje czy kurs spadł o 20zł czy wzrósł? Oni skupiają się na projekcie a nie na tym jaką wartość ma lisk w tym momencie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 23:36 przez Autosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » wtorek, 20 lutego 2018, 23:34

Autosa pisze:
GameCash pisze:
vjankuv pisze: Hehehe.. o mnie też wiedziałeś. Niesamowite, jestem łatwiejszy do przewidzenia niż spadki.

TL;DR
Ale spadek był wiadomy może na 1 na 50 po konfie są wzrosty i nie chodzi tu nawet o crypto a wszystkie branże na giełdzie ..

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
barteknowacki pisze: Ja mam takie wrażenie że oni traktują Lisk jako bardzo długofalowy projekt, który faktycznie może się w przyszłości do czegoś przydać. Filmik niespodzianka na koniec dodatkowo mnie w tym przekonaniu utwierdził. To że ludzie chcą na nim szybko zarobić i przekrzykują się kto "aniemówił" a kto "tudemunował" to takie nasze januszostwo.
Ktoś tu kiedyś napisał, że LISK jest skazany na mniejszy lub większy sukces; wrażenie jakie od nich płynie zdaje się to potwierdzać, o ile w pełni zrealizują wizję jaką sobie kreślą. Ponadto, te założenie nie musi wg mnie oznaczać że LISK jako waluta w ogóle będzie kiedykolwiek dużo warta - znacznie bardziej liczyć się będzie jej funkcjonalność niż cena.

NIe jestem kryptospecem, nie obserwuję zazbytnio innych walut, ale moim zdaniem, za tym projektem w końcu czuć że coś stoi. Mógłby ktoś się wypowiedzieć, jak LISK ideowo porównuje się np z wspomnianym niedawno GameCredits?
Tu mogę się wypowiedzieć obiektywnie jako posiadacz liska i game. Kupiłem liska po 8zł i game też po 8zł ba tego i tego mam 157 sztuk obecnie . I tak Game wydaje w tym msc sdk jest to produkt praktycznie gotowy i co może namieszać w e-sporcie i gamingu ALE co z tego skoro LSK bardziej medialny i mimo wszystko dał te 1500% zaarobić

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Ale z drugiej strony mam obawy bo skoro to i to kupiłem po 8zł to mam obawe ze jakaś wtopa lisk i ze moze spaść bo przepompowany ALE nie kracze bo az takiego spadku nie chce
Chłopie weź już skończ te swoje gadanie bo to nic nie wnosi do tematu.

Za te 157 sztuk kupiłeś te kilka mieszkań w Wałbrzychu? :D

Próbujesz pokazać że się znasz a jesteś zwykłym Januszem który ma małe pojęcie o tym wszystkim, pamiętam twoje pierwsze posty jak pisałeś że masz informacje z pierwszej ręki od kogoś z teamu lisk :) :) :)

Pisałeś już że kupiłeś po 80zł później że sprzedałeś, kogo to interesuje??

A po trzecie Ty z tymi swoimi 157 sztukami to sobie możesz zgadywać jaki będzie kurs bo nawet jak kurs spadnie o 50zł to twoja strata będzie mała przy osobach które inwestują po 100-200k PLN

Więc proszę skończ już z tymi swoimi teoriami.
Pisałem że mam obecnie 157 bo troche też sprzedałem . Tak jak mój nick pokazuje mam najwięcej BCH a troch też BTC ale nie o tym mowa.

Jeżeli SDK będzie wydane to może zmienić troche podejście do krypto



Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
A i nie było że jestem taki pesymistą to na long term Widać że bardzo wierzy w Liska członek teamu ba wierzy ze urośnie do 1k dolców i że przewyższy ETH. I może mieć racje jak wyjdzie SDK świat może się zmienić (Świat krypto) Bo javascipt jest bardzo popularny i będzie można łatwo pisać zdecentralizowane aplikacje.

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » wtorek, 20 lutego 2018, 23:35

Konferencja ok. Dzięki niej będziemy dyskontować dwa razy to samo. Tylko że teraz rozpoczniemy w przybliżeniu nie od 30 ale od 90 zł.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » wtorek, 20 lutego 2018, 23:39

fon1222 pisze: Konferencja ok. Dzięki niej będziemy dyskontować dwa razy to samo. Tylko że teraz rozpoczniemy w przybliżeniu nie od 30 ale od 90 zł.
No spadki były wiadomo i to każdy wiedział ale sama konfa jak najbardziej + wiadomo może idealnie nie było ale w porównaniu do wcześniejszych to i tak niebo a ziemia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: -28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Makaveli455 » wtorek, 20 lutego 2018, 23:48

Mimo że został zapowiedziany core 1.0 na za około miesiąc to żadnego większego boom na chwilę obecną nie było, a zatem realizuje się scenariusz spadkowy, o którym pisałem. Kurs dobije do 22$, ale nie sądzę żeby spadł niżej do 15, 16, nie jest tak źle w dłuższej perspektywie. Sądzę, że będziemy się powoli odbijać od tych 22$ na obecny poziom, potem 35$ i w pobliżu daty wydania core 1.0 będziemy mieli nowe ATH, jeżeli oczywiście nic się nie zepsuje na BTC. Osobiście sprzedałem za 95 i czekam na okolice 75-80 i wtedy odkupię.

P.S. Niektórzy piszą tutaj, że kupili idealnie przed konfą za 88 a sprzedali idealnie za 110, podczas gdy kurs był tam przez pare sekund, niezłe nostradamusy tutaj są, albo po prostu słabi prowokatorzy, przypuszczam że ta druga opcja jest prawdziwa :D

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » wtorek, 20 lutego 2018, 23:51

@reaktywa,
teoretyczny zasięg tego dużego hs to okolice 0,0008-0,001 tak? Dla mnie wydaje się to nie do osiągnięcia, ale nie wiem gdzie mogło by dojść. Jak Ty to widzisz bo rozumiem, że Twoja krecha to taka dla zobrazowania hs'a? :D

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » wtorek, 20 lutego 2018, 23:51

Spoiler:
Makaveli455 pisze: Mimo że został zapowiedziany core 1.0 na za około miesiąc to żadnego większego boom na chwilę obecną nie było, a zatem realizuje się scenariusz spadkowy, o którym pisałem. Kurs dobije do 22$, ale nie sądzę żeby spadł niżej do 15, 16, nie jest tak źle w dłuższej perspektywie. Sądzę, że będziemy się powoli odbijać od tych 22$ na obecny poziom, potem 35$ i w pobliżu daty wydania core 1.0 będziemy mieli nowe ATH, jeżeli oczywiście nic się nie zepsuje na BTC. Osobiście sprzedałem za 95 i czekam na okolice 75-80 i wtedy odkupię.

P.S. Niektórzy piszą tutaj, że kupili idealnie przed konfą za 88 a sprzedali idealnie za 110, podczas gdy kurs był tam przez pare sekund, niezłe nostradamusy tutaj są, albo po prostu słabi prowokatorzy, przypuszczam że ta druga opcja jest prawdziwa :D
Czasem sie uda. (pomijajac liski co kupiłem za 8zł ) Kupiłem też dużo lisków na górce pod poprzednią górka bo bylem głupi za 35zł poźniej kurs spadł do 22 nawet i nagle przyszły dni gdy kurs rósł wybił ponad 100zł ale nie wytrzymałem sprzedałem za 86 zl by potem kupic po 40 pare i 60 pare a tym razem po prostu sie udało sprzedać na największej górce i kupić więcej

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » środa, 21 lutego 2018, 00:05

@dybik08, zasięg tego hsa to raczej okolice 0.0015, bo po drodze jakieś wsparcia są. Kreska czysto do zobrazowania tego co pisałem, bo niektórzy mogli nie zrozumieć ;)
Linie szyji masz powyżej 0.002, a dokładnie ile to zobaczymy za kilka dni.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: warchlakozaur » środa, 21 lutego 2018, 00:16

Liskowi pomijając cenę samego bitka od jakiegoś czasu (niecałe 3 miesiące) najlepiej chyba między 180 - 220k sato. Na oko to co napisał @Makaveli455 wydaje się mieć sens.

Czysto teoretycznie jutro jakiś wystrzał jeszcze może być z racji, że tego Huba bodajże mają udostępnić.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Patryk Majnardi » środa, 21 lutego 2018, 03:22

To takie dziwne uczucie jak na początku zakładasz jakiś poziom cenowy i zaczyna rosnąć jest już bardzo blisko ale nie daje rady przebić się i spada myślisz chwilowy spadek zaraz pójdzie wyżej a tu przeciwnie spada dalej i pozostaje czekać i zaciskać zęby z powodu że inni sprzedali i mogą teraz odkupić, myślę że każdy to zna. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » środa, 21 lutego 2018, 03:32

8 grudnia pisałem o dołku 28zl. A dziś? 60zl? Dołek 100procent zysku w 3 msc I to ma być dołek? Wszystko zależy od perspektyw czasu
A to z 12 grudnia wiadomość
Iemix96, Ja nawet jak zakupię Liska na spadku to sprzedam max dzień przed oficjalnymi informacjami odnośnie core. Hype jest przed wydarzeniem i wtedy są większe wzrosty. W dzień ogłoszenia informacji co z core, mogą dziać się cyrki. Lepiej mieć zysk w garści niż patrzeć jak leci na pysk. Właśnie na tych spadkach dzień później można będzie odkupić sporo taniej. Przed każdym wydarzeniem z każdą krypto jest pompka, realizacja zysków i nagły sell. Dzięki temu tak samo zrobiłem przed ostatnią konferencją, sprzedałem na samej górce ( do końca górki zabrakło 0,51 PLN ) i odkupiłem Liska 12 PLN taniej, więc mimo że wtedy zarobiłem na Lisku to dodatkowo kupiłem za tą kasę większą ilość monet, co dało jeszcze większe zyski. Trzymanie coina do momentu aż coś ogłoszą jest ryzykowne ale czasem opłacalne. Mimo wszystko pozbędę się przed tym wydarzeniem, nie chcę zbytnio ryzykować.

Prawda jest zawsze prawda I o tym pisałem przed konferencja pewne schematy są zawsze takie same

A 17 grudnia jeszcze była walka tu na forum czy 20 dolców możliwe do końca roku. A czym dziś jest tutaj 20 dolców? Dołkiem? Widzę wszyscy albo nowi albo bardzo krótka pamięć

"wyszedłem przy 39,80 uff." 17 grudnia. Widzicie dziś dla was może to tragedia bądź zarobek a po 3 msc śmieszne kwoty.

Jestem pesymista mega i widać to po moich postach ale kurde tutaj teraz większy pesymizm niż u mnie.
"
Dziś Panowie i Panie będziemy świętować 100zł za liska z tej okazji kupiłem butelke dobrego szampana. Wasze zdrowie"
Nikt nie pamięta tego święta? A to dopiero 2 Msc minęły.. Ludzie opanujcie się są ogromne wzrosty spadki są potrzebne czasem też.

ALBO PAMIĘTACIE tego "frajera" kupił na Mega górce 4 Msc temu liski za 3mln złotych po 28zl. Ciekawe w jakim kraju teraz ten "frajer" kupuje hotele

Dodano po 6 minutach 33 sekundach:
Apeluje ludzie zachowajcie rozwagę. Tak jak mówiłem na spokojnie po analizie że będzie spadek po konferencji (tak za to te te minusy już 3 raz to przerabiamy) tak mówię wam że teraz ci co nie zarobili podczas konferencji (a była mega okazja dziś na 20 pro zarobku) to teraz jak już strsciliscie okazję do zarobku to zwracam się do was z próbą o rozwagę być może za 3 msc będziecie się śmiać z dzisiejszej ceny. Tak jak ja się śmieje z SB że prawie płakałem z radości jak lisk przebił 40 zł dla mnie to było nieosiągalne Marzenie jeszcze 3 msc temu a dziś.. Kogo ucieszyłoby 40zl?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Patryk Majnardi » środa, 21 lutego 2018, 03:37

GameCash Masz racje trzymamy i obserwujemy to najlepsze co można zrobic

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » środa, 21 lutego 2018, 03:41

Patryk Majnardi pisze: GameCash Masz racje trzymamy i obserwujemy to najlepsze co można zrobic
Dokładnie. Sam kiedyś byłem głupi i popełniłem wszystkie możliwe błędy. Teraz wiem jedno ze kapitał przechodzi od niecierpliwych do cierpliwych i sprzedawać tylko gdy ma się jakaś strategie lub realizować zyski a nigdy nie w panice. Bo to najgorsze.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Patryk Majnardi » środa, 21 lutego 2018, 03:47

Ja na poprzedniej górce wystawiłem po 120 na sprzedaż nie poszło, teraz wystawiłem po 115 tez się nie udało, teraz będę próbował z reki sprzedać w miarę wzrostu kursu - z czasem i doświadczenie przyjdzie.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » środa, 21 lutego 2018, 06:47

Emocje opadły po konferencji, teraz w miarę upływu czasu kurs będzie szedł powoli do góry. Core wychodzi za 4-6 tygodni. Dzisiaj nowe logo i strona. Uważam że Lisk do kwietnia zrobi swoje nowe ATH i pójdzie powyżej tego poziomu

Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bedmen » środa, 21 lutego 2018, 06:54

inwestor2018 pisze: Emocje opadły po konferencji, teraz w miarę upływu czasu kurs będzie szedł powoli do góry. Core wychodzi za 4-6 tygodni. Dzisiaj nowe logo i strona. Uważam że Lisk do kwietnia zrobi swoje nowe ATH i pójdzie powyżej tego poziomu
Emocje były 20 minut przed konferencją (w czasie konferencji to już było tylko 50% tego zamieszania) a po niej nic nadzwyczajnego pomijając okazję na 81 zł i w ciągu minuty wybicie na 94 zł (tą transakcję udało mi się zrealizować),
Nie wiem czy zauważyliście ten moment na ok. 15 minut przed konferencją, gdzie osiągnął poziom 112 zł i nagle w ciągu chwili dosłownie 10 sec, zleciał na 92 zł i odrazu odbicie na 106 - to było szalone.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » środa, 21 lutego 2018, 07:55

To pokazuje tylko że grając na Shorty trzeba mieć nerwy ze stali

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 52
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dzudok » środa, 21 lutego 2018, 08:04

Powiem krótko nikt nie zwrócił uwagi na BTC w godzinach konferencji Liska zobaczcie co sie stało!!!!!!
Cała konferencja na duzy +++ Ludzie z pasją komputerowcy .....Bedzie dobrze..... :D :D :D :D

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mariolak69 » środa, 21 lutego 2018, 11:09

Relaunch Liska - Wywiad z J.Kowalewskim - przyszłość Lisk: ICO

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości