Medicover Wilanów - płaćcie bitcoinami za usługi medyczne

Weteran
Posty: 1488
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 1215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Medicover Wilanów - płaćcie bitcoinami za usługi medyczne

Postautor: qertoip » wtorek, 12 maja 2015, 21:09

Jak zapewne wiecie, Medicover akceptuje Bitcoiny w głównej placówce w Warszawie na Wilanowie:
http://www.medicover.pl/szpital/

To jest mega wypas i to naprawdę działa, płaciłem dwukrotnie i zawsze szybko pojawiała się miła pani ze smartphonem.

Niestety dowiedziałem się, że po pół roku jestem *drugą* osobą płacącą bitcoinami, gdzie pierwszą była "głośna" inauguracyjna zapłata za poród w ubiegłym roku.

Czyli w zasadzie nikt nie skorzystał.

Dlatego zachęcam do załatwienia swoich zaległych spraw zdrowotnych u prywatnych lekarzy w tej placówce i zapłatę bitcoinami! Niech coś wreszcie drgnie u licha.

Lekarza można wyszukać po opiniach na znanylekarz.pl i wybrać takiego, który przyjmuje na Wilanowie (jest ich sporo).
We only have one shot at making digital scarcity experiment work. If Bitcoin fails within a timeframe relevant for a human, then digital scarcity claim gets falsified. Like it or not, Bitcoin must succeed for your coin to succeed.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Medicover Wilanów - płaćcie bitcoinami za usługi medyczn

Postautor: GetBitCoin_pl » środa, 13 maja 2015, 09:48

Wiesz, nasza społeczność jest mała. Ja przez te pół roku na szczęście nie musiałem korzystać z lekarzy, więc nie jest powiedziane, że ten pomysł jest nieudany. Kilka dni temu opisany został przypadek Arnold'a w Bobby Burger na Złotych tarasach w Warszawie. Nawet gdyby taki Bobby Burger istniał w mojej miejscowości to nie wiem czy skorzystał bym z niego 1-2 razy w przeciągu pół roku. Te usługi mnie są nie potrzebne dzisiaj co nie oznacza, że nie skorzystam z nich za rok... I tak miałeś szczęście, że babka była ogarnięta i od razu wiedziała o co Ci chodzi z tym bitcoinem ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 70
Rejestracja: 13 maja 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Medicover Wilanów - płaćcie bitcoinami za usługi medyczn

Postautor: ostryolowek » środa, 13 maja 2015, 14:14

W tej placówce ceny są wzięta z sufitu. Trzeba naprawdę być zamożnym, żeby tam się leczyć.

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości