Azuon

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Azuon

Postautor: AdamM » niedziela, 27 lipca 2014, 11:01

Nie wiem czy kojarzycie program Azuon. Jest to bardzo ciekawe narzędzie do wyszukiwania tanich lotów. Program ma dużo fajnych opcji:
  • podróże wieloodcinkowe
  • podróże open-jaw
  • szukanie w zasięgu
  • szukanie wewnątrz prostokąta
  • wybór linii lotniczych
  • sprawdzanie historii ceny
  • szukanie według krajów i regionów
  • określanie liczbę i czasu przesiadek
  • eksportowanie wyników do arkusza kalkulacyjnego
  • ...
Z resztą zobaczcie sami: http://azuon.com/pl/feature-tour

Program nie jest darmowy. Licencja na 3 miesiące kosztuje około 9 euro, na im dłużej kupujemy tym taniej.

Kiedyś już używałem tego programu i mi się spodobał, teraz znowu mam potrzebę wyszukania kilku ciekawych połączeń i zamierzałem kupić licencje. Niestety formy płatności są dwie - paypal i skrill. Nie wiem jak dla Was ale mając taki wybór to ja wolę bitcoina. :)

Napisałem do nich maila z pytaniem czy planują wprowadzić bitcoina jako jedną z form płatności. Dziś dostałem taką odpowiedź:
Dear Adam,

We'll think of going through the trouble of implementing BitCoin on
our website as soon as 3 people suggest such a thing to us. You are
the first, and counting goes on!

Best
Darko
Także jeżeli komuś spodobał się ten program i myśli że mógłby być chętny na zakup licencji i płatność w BTC może dać im znać. Warunek chyba nie jest zbyt trudny do spełnienia. :)

Tylko proszę nie spamujcie ich mailami jeśli tak naprawdę nie jesteście zainteresowani zakupem programu. Nie o to chodzi żeby dostali 100 maili a później tylko ja kupię licencję. ;)

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Azuon

Postautor: AdamM » środa, 14 stycznia 2015, 23:28

Wygląda na to że będę znowu kupował dla siebie licencję na 3 miesiące. Nikt nie był zainteresowany? Widzę że dalej nie ma płatności w BTC. A naprawdę nie mam ochoty korzystać z paypala...

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: Azuon

Postautor: AdamM » wtorek, 20 stycznia 2015, 14:08

Wymieniłem parę maili z autorami. Wychodzi na to że od tamtego czasu byłem jedyną osobą, która poprosiła o płatność w bitcoinie. Jak widać paypall/skrill nie jest dla ludzi taki uciążliwy jak by się mogło wydawać.

Wróć do „Rozwój projektu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości