Poprawa pracy moderatorów

Regulamin forum
1. Pomówienia i groźby zakazane !!!
Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3938
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kto stoi za największą polską giełdą kryptowalut BitBay? - Reportaz Superwizjer

Postautor: koparki » środa, 1 lipca 2020, 12:31

@chmura86 jak poczytasz wątek to widzisz że krytyczne wpisy tu są i nikt nie zamyka komukolwiek ust za krytykę, natomiast Twój wpis poszedł do kosza z łatką "hejt". Sposób w jaki się wypowiadasz nie podoba się nie tylko mnie, skoro użytkownicy forum dają Twoim wypowiedziom regularnie ujemną ocenę.
Poza tym, jeśli znasz jakąś nieprawidłowość związaną z handlem Lisk to masz od tego inny wątek, warto abyś dał też jakiś dowód lub opisał dokładniej podstawę wg której piszesz o nieprawidłowości tak aby publiczna wypowiedź anonima z internetu była choć trochę bardziej wiarygodna.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2461
Reputacja postu: 
2

Postautor: amneziahaze » czwartek, 2 lipca 2020, 18:25

miso20 pisze: poniedziałek, 29 czerwca 2020, 21:39Rozumiem, że o Bitmarkecie mówiłeś to samo?
Bitmarket to miał wielką reklamę na głównej btc.pl i zawsze był cacy dopóki się nie wykoleił, zaś na Bitbay od kiedy pamietam wieszane są psy. Taka to mentalność w Polsce, także wystarczy może w końcu tej hipokryzji:
koparki pisze: środa, 1 lipca 2020, 12:31 jak poczytasz wątek to widzisz że krytyczne wpisy tu są i nikt nie zamyka komukolwiek ust za krytykę
Cały czas zamykane są "usta za krytykę",
Spoiler:
a cenzura idzie w najlepsze, przestań odwracać kota ogonem może, bo z tego co wiem moje posty są skutecznie usuwane/blokowane(czyt. cenzura na forum uchodzącym za forum wolnościowe) cokolwiek nieprzychylnego by nie napisać względem btc czy gangowi słodziaków. Dlatego mam wywalone i będę pisać co i kiedy chce - a jak się nie podoba prawda to cenzurujcie dalej. ;)

I nie mając pretensji, prostuję tylko przekłamania, czego dowodem jest cała masa wartościowych osób: programistów i tejderów, którzy z tego forum odeszli(lub zostali subtelnie "wykolegowani") - co oczywiście jest dużą stratą dla społeczności. Odmienny punkt widzenia czy inne podejście to oczywiście w Twojej opinii hejt, a tak naprawdę to ja np. tracę czas przez tego typu dziecinadę. I nie, nie zabiegam o niczyje względy, ale przynajmniej przestańcie wkręcać, że tak niby tu wolnościowo jest. Nazbiera sie więcej "hejtu" i znów temat będzie trzeba zamknąć i wykosić następnych "niewygodnych".

@Bitmar Ryba psuje się od głowy i może pora zacząć o siebie. I proszę mnie nie zestawiać z hejterami, bo mimo że nie mogę już czytać tych kompletnych bzdur to przynajmniej nie przypominam sobie bym kogoś obrażał albo hejtował. Także, kolejnym krokiem polecam wprowadzenie opasek lub kolorow kto jest zwolennikiem finansjery, a kto wolnościowcem lub od razy kyc aml do rejestracji forum skoro konsekwentnie idziemy ku lepszemu. Pretensji nie mam, ale no wybaczcie będę pisać co myślę, jak wspominałem możecie sobie minusować, cenzurować, lepiej zwymiotować w restauracji aniżeli ją puścić od razu z dymem.
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 lipca 2020, 19:38 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Admin
Awatar użytkownika
Reputacja: 2596
Reputacja postu: 
20

Postautor: Bitmar » czwartek, 2 lipca 2020, 19:24

amneziahaze pisze: czwartek, 2 lipca 2020, 18:25Cały czas zamykane są "usta za krytykę",
@amneziahaze Taka anegdota dla Ciebie i @chmura86 .

"Przychodzi afroamerykanin do restauracji, zamawia obiad potem staje na stole i robi kupę na oczach wszystkich gości. Ochrona go wyprasza a ten drze się, że rasiści, później robi aferę w Internetach, że restauracja jest rasistowska i ogranicza mu swobody obywatelskie. "

Jeżeli ktoś nie jest już w stanie nauczyć się kultury i wyzbyć prostactwa to będzie cenzurowany tak samo jak wypraszany z restauracji, gdy zrobi kupę na stole. Prostackie zachowania zawsze będą piętnowane w miejscach publicznych tak samo i na forum, gdyż jest to forum publiczne. Nie wiem chłopaki czy jesteście w stanie zrozumieć anegdotę, ale reakcja modów czyli cenzura waszych postów nie jest wynikiem waszej "krytyki" tak samo jak w anegdocie nie jest wynikiem rasizmu, a "robienia kupy na stole" czyli niewłaściwego zachowania i prostackiego słownictwa.

Początkujący
Reputacja: 409
Reputacja postu: 
10

Postautor: adiqq » czwartek, 2 lipca 2020, 21:50

Spoiler:
Bitmar pisze: czwartek, 2 lipca 2020, 19:24reakcja modów czyli cenzura waszych postów nie jest wynikiem waszej "krytyki"
ośmielam się zauważyć, że to nie tak do końca...czasami mam wrażenie, że niektórzy są nie do konca obiektywni, a wynika to częściowo z poglądów politycznych - na zasadzie , że można by coś tam tolerować, ale że akurat można szpile wbić "lewakowi", to się ją wbija" Zauważyłem coś takiego nie raz....

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3938
Reputacja postu: 
0

Cenzura na forum

Postautor: koparki » czwartek, 2 lipca 2020, 22:18

@adiqq sporo czasu piszesz na forum więc masz rozeznanie, proszę dobieraj poprawnie wątki . Przeniosłem do odpowiedniego wątku kilka postów, w których jest zarzut wobec opiekunów forum, w tym Twój w/w

Wróć do „Księga skarg i zażaleń”