Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 39
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: lulukasz » środa, 19 sierpnia 2020, 13:44

zdzicho2000 pisze: środa, 19 sierpnia 2020, 10:39Nie możesz odnosić tego do najlepszej giełdy w danej chwili. Jeśli już to do średniej na coinmarketcap np.
Niewiele to zmienia przy w miarę stabilnym kursie btc. Dla przykłau, w tym momencie różnica w kursie między średnią na CMC a kursem na Bitfinexie wynosi ok. 0,002% (sic!), czyli jest to całkowicie pomijalne.

zdzicho2000 pisze: środa, 19 sierpnia 2020, 10:39Poza tym bitomat to pieniądze natychmiast bez aml, kyc. Do 15 tys euro na dziś u nas
No tak, to niewątpliwy plus, ale działa też w drugą stronę - rodzi ryzyko, że kasy się nigdy nie zobaczy. Oczywiście to tylko dywagacje, ale taka obsługa klienta nie pomaga w budowaniu wiarygodności na rynku.

miso20 pisze: środa, 19 sierpnia 2020, 11:16@zdzicho2000 Ale Łukasz ma przecież racje. Shity często mają 0% prowizji na kupno, jak im brakuje hajsu. Wtedy cały spread idzie na sprzedaż, a łukasz sprzedawał. Nieraz też widziałem promocję, że sami dopłacali do kupna - były na FB reklamy itd. Nie wiem jak działa u nich zaopatrywanie w hajs, ale bardzo to dziwne.
No dokładnie tak samo to widzę. Ludzie kupują bitki w bitomatach, zostawiają gotówkę, a tych, którzy wypłacają gotówkę goli się na tyle, żeby biznes się kręcił dalej. Skoro to działa, to ok, wielu na tym skorzysta, ale mi więcej stresu związanego z ewentualną stratą wypłaty zwyczajnie nie potrzeba.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: shitcoins.club » środa, 19 sierpnia 2020, 16:37

lulukasz pisze: wtorek, 18 sierpnia 2020, 23:01 Po 2 wypłatach na przestrzeni ok. miesiąca mogę podzielić się swoimi doświadczeniami. W obu przypadkach skorzystałem z możliwości sprzedaży crypto na portfel podany na stronie internetowej shitcoins.club .

Pierwsza wypłata miała miejsce w połowie lipca i przebiegła bardzo sprawnie. Po oczekiwaniu do godziny mogłem wybrać się do bitomatu. Prowizja w tamtym wypadku wyniosła ok 7-8%, czyli stosunkowo dużo, no ale.. spieszyło mi się, więc było to do zaakceptowania.

Druga wypłata miała miejsce parę dni temu. W zasadzie to wtedy przebiegł transfer crypto na portfel podany na stronie.
Przyszedł więc czas na kontakt z tzw. "obsługą klienta", gdzie nikt nawet nie silił się na zachowanie jakiegokolwiek profesjonalizmu. Dzwoniąc na infolinię 4 razy, za każdym razem rozmawiałem z inną osobą i każdy mnie odsyłał do kontaktu mailowego. To oczywiście miało sens, ale jedynie za pierwszym razem, bo nie wyobrażam sobie dyktowania tx id, nr. portfela, kodu wypłaty etc. Przy kolejnych telefonach słyszałem, że nie ma osoby odpowiedzialnej za zagadnienia techniczne, byłem proszony o podawanie kodu wypłaty przez telefon, bo "nie mam dostępu do maila" (przypominam, że dzwoniłem na oficjalną infolinię). Ogólnie parodia. Gdybym tylko był w nastroju do śmiechu, bo przecież w grę wchodziły niemałe pieniądze, co do odzyskania których wcale nie miałem pewności. Śmiesznym jest fakt, że koniec końców informację potwierdzającą rozwiązanie problemu dostałem smsem, bo nikt się nawet nie wysilił, żeby zadzwonić (mimo wcześniejszych zapewnień, że to zrobią) i sprawę wyjaśnić i "zamknąć".
Łącznie umożliwienie mi wypłaty zajęło prawie 2 dni, co w tym wypadku było poważnym problemem, ponieważ zdecydowałem się płacić prowizję za krótki czas realizacji i prostotę wypłaty - proste.
Prowizja w tym wypadku na plus, bo ~3,5%, czyli dużo mniej niż poprzednio.

Podsumowując, nie mam zamiaru więcej korzystać z tych bitomatów. W moim odczuciu żałosnym jest fakt, że firma mająca zdeponowane prawie 3mln zł w 27 bitomatach (dane z ich strony, nie wiem na ile prawdziwe) nie jest w stanie zatrudnić raptem paru w miarę profesjonalnych osób, które odpowiadałyby za kontakt z klientem i rozwiązywanie problemów technicznych w ciągu paru godzin.

Tak więc jeżeli ktoś się zastanawia nad możliwościami sprzedaży crypto, proponuję poszukać innych rozwiązań.

Witam, maksymalny spread w PL wynosi 6.5%. Nie mogła prowizja wynosić w jedna ze stronie 7-8%. Chyba, że sprzedawał Pan za bardzo małą kwotę i doliczył wybrane przez Siebie fee sieci bitcoin.

Na infolinii nigdy nie pracują naraz 4 rożne osoby. Maksymalnie dwie.

Nie wszyscy maja dostęp do emalia, bowiem klienci potrafią na niego wysyłać na przykład zdjęcia swoich privKey-ow.

Nie każdy problem potrafią rozwiązać osoby z supportu telefonicznego. Klienci często wysyłają nam na przykład ETH w skomplikowanych smartcontraktach i oczekują, że w czasie rzeczywistym będzie to procedowane.


Od wielu miesięcy żadnej reklamacji nie rozpatrujemy tak długo żeby zajęło to 2 dni. Kiedy dokładnie i o której godzinie wysłał Pan Swojego pierwszego emalia?
Co w Pana przypadku dokładnie było nie tak?

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Britheyettor33 » wtorek, 1 września 2020, 05:48

Tak się składa, że aktywnie korzystam z bitomatów zarówno shitcoins jak i FlyingAtom.
W 95% przypadków nie ma żadnych problemów, ale opiszę jak wyglądało to 5%.

FlyingAtom
Zdeponowałem środki, pojechałem do bitomatu, i na miejscu okazało się, że jednak brakuje ich w bitomacie.
Zadzwoniłem i bez problemu umówiłem się na następny dzień.
Przy wypłacie nie otrzymałem części środków, i otrzymałem info, aby zaczekać na analizę.
Analiza wykazała, że środki "zostały w szufladzie", chociaż mam nagranie, że nic takiego nie było widać.
Przekazano informację, że ktoś znalazł i zwrócił i mogę podjechać do siedziby odebrać z potrąceniem znaleźnego.

Shitcoins.Club
Zdeponowałem środki, pojechałem po odbiór, bitomat nie wypłacił całości środków.
Złożyłem reklamację, trwało to 3 tygodnie, ale dostałem kod, którym mogłem wypłacić środki.

Wrażenia, jakie wyniosłem z tych historii?
Błędy się zdarzają, ale na obie firmy można w jakimś stopniu liczyć.
Myślę, że powinniśmy się cieszyć, że mamy w ogóle takie coś jak bitomaty w naszym opresyjnym kraju.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 1 września 2020, 17:47

Britheyettor33 pisze: wtorek, 1 września 2020, 05:48FlyingAtom
Zdeponowałem środki, pojechałem do bitomatu, i na miejscu okazało się, że jednak brakuje ich w bitomacie.
Zadzwoniłem i bez problemu umówiłem się na następny dzień.
Przy wypłacie nie otrzymałem części środków, i otrzymałem info, aby zaczekać na analizę.
Analiza wykazała, że środki "zostały w szufladzie", chociaż mam nagranie, że nic takiego nie było widać.
Przekazano informację, że ktoś znalazł i zwrócił i mogę podjechać do siedziby odebrać z potrąceniem znaleźnego.


Pamiętam tą sytuację, następny klient był bardzo uczciwym człowiekiem bo oddał to co Ty zostawiłeś.
Aktualnie wszystko dużo szybciej trwa niż wtedy bo mamy dedykowanego człowieka do obsługi który odbiera telefony i mejle w racjonalnych godzinach, wtedy jeszcze nie było takiej osoby która by się tylko tym zajmowała.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: bl4ck » wtorek, 1 września 2020, 18:34

Ciekawa sprawa ja to bym nawet nie zważył nigdy nie liczę od razu ładuje do kieszeni :lol: :lol:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: shitcoins.club » poniedziałek, 7 września 2020, 09:00

Britheyettor33 pisze: wtorek, 1 września 2020, 05:48 Tak się składa, że aktywnie korzystam z bitomatów zarówno shitcoins jak i FlyingAtom.
W 95% przypadków nie ma żadnych problemów, ale opiszę jak wyglądało to 5%.

FlyingAtom
Zdeponowałem środki, pojechałem do bitomatu, i na miejscu okazało się, że jednak brakuje ich w bitomacie.
Zadzwoniłem i bez problemu umówiłem się na następny dzień.
Przy wypłacie nie otrzymałem części środków, i otrzymałem info, aby zaczekać na analizę.
Analiza wykazała, że środki "zostały w szufladzie", chociaż mam nagranie, że nic takiego nie było widać.
Przekazano informację, że ktoś znalazł i zwrócił i mogę podjechać do siedziby odebrać z potrąceniem znaleźnego.

Shitcoins.Club
Zdeponowałem środki, pojechałem po odbiór, bitomat nie wypłacił całości środków.
Złożyłem reklamację, trwało to 3 tygodnie, ale dostałem kod, którym mogłem wypłacić środki.

Wrażenia, jakie wyniosłem z tych historii?
Błędy się zdarzają, ale na obie firmy można w jakimś stopniu liczyć.
Myślę, że powinniśmy się cieszyć, że mamy w ogóle takie coś jak bitomaty w naszym opresyjnym kraju.

Witam, mogę prosić o więcej informacji na temat tego przypadku ? Data transakcji, lokalizacja bankomatu, oraz kiedy dokładnie i o której godzinie wysłał Pan Swojego pierwszego emalia?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Kutalisk » środa, 30 września 2020, 22:50

https://www.cyberdefence24.pl/bezpiecze ... skie-prawo

https://alebank.pl/dwa-nowe-wpisy-na-li ... znych-knf/

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował w środę, że na liście ostrzeżeń publicznych KNF dodane zostały nowe wpisy: BTCDuke sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu i Tygrysia Maska sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu.

@shitcoins.club jak to ma się do Waszych bitomatów? Nie będzie problemów z wpłatą/wypłatą?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: prap0n » środa, 30 września 2020, 23:04

@Kutalisk

Pewnie nijak, sami sa swoim operatorem - nie polegaja na nikim, a z systemu bankowego przy bitomatach raczej sie nie korzysta :)
Ciekawe pod co ich podciagneli skoro nie wydaja zadnych wlasnych kart itd, co bylo czestym powodem wpisania na liste ostrzezen (jak w przypadku bitbay)

Chyba ze chodzi o kantor online, ale dziala takich wiele i chyba oni nie potrzebuja zezwolenia KNF, ani nie sa na listach ostrzezen.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: shitcoins.club » piątek, 9 października 2020, 09:20

Kutalisk pisze: środa, 30 września 2020, 22:50 https://www.cyberdefence24.pl/bezpiecze ... skie-prawo

https://alebank.pl/dwa-nowe-wpisy-na-li ... znych-knf/

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poinformował w środę, że na liście ostrzeżeń publicznych KNF dodane zostały nowe wpisy: BTCDuke sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu i Tygrysia Maska sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu.

@shitcoins.club jak to ma się do Waszych bitomatów? Nie będzie problemów z wpłatą/wypłatą?
Witam, to się nie ma do naszych bankomatów :) Działamy normalnie, rozwijamy dalej naszą sieć, co do powyższych artykułów odsyłam na na FP https://www.facebook.com/shitcoins.club, tam wydaliśmy oświadczenie w tej sprawie, pozdrawiam.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 12 sierpnia 2019
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: cezar78 » wtorek, 20 października 2020, 12:00

Powiedzcie mi panowie z shitcoins czy macie coś przeciwko jeśli ktoś stosuje mikser bitcoinów podczas sprzedawania crypto w waszym bitomacie?

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: osek6 » czwartek, 29 października 2020, 08:19

Witam.Ja mam inny problem z wypłata w shitcoins.....przesłałem środki ze strony na podany portfel i mimo iż środki doszły na adres to nie wyświetlają się do wypłaty na stronie shitcoins i czekam na ręczne dodanie ze strony firmy.....wczoraj sprawa zgłoszona ....Generalnie korzystam regularnie i nigdy nie było takiej sytuacji...zawsze trwa to chwile i już można jechać wypłacać .....Mam nadzieje ze szybko sprawa będzie rozwiązana ....dam znać jak długo to trwało

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 grudnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: MK_ultra » sobota, 21 listopada 2020, 20:26

@shitcoins.club

Przy wejściu na stronę shitcoins.club z IP poza Polską nie ma możliwości zawierać transakcji w PLN. Owszem możemy wejść z zagranicy na stronę z językiem polskim, czyli: https://shitcoins.club/?lang=pl
Jednak przy wyborze przycisku "Sprzedaj kryptowalutę, a pieniądze wypłać w bankomacie" możemy tylko sprzedać w Euro. Czy można wprowadzić na waszej stronie zmiany by przy wyborze języka polskiego zawierać tranzakcje w PLN i wypłata w polskim bitomacie? Obecnie będąc za granicą nie można zawrzeć transakcji(gdy kurs jest akurat atrakcyjny) i wypłacić po powrocie do Polski. Nie można też sprzedać poza Polską i wysłać rodzinie kodu do odbioru złotówek.
Pozostaje też kwestia gorszej pozycji rodaków w kwestii prywatności. Mieszkańcy EU mogą używać tora do powyższych transakcji, Polak już nie.
No i jeszcze kursy podawane w PLN różnią się w zależności od tego czy wchodzimy z Polski czy z zagranicy. Na tą chwilę np. BTC BID to różnica 67926zł vs 67574zł.

Proszę o poważne rozważenie moich uwag. Poprawa wspomnianej funkcjonalności strony na pewno przełoży się na większe wpływy waszej firmy. Zwłaszcza w okresie przedświątecznym gdy wiele rodzin jest obecnie pozbawionych możliwości powrotu do kraju.
Pozdrawiam.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: koparki » sobota, 21 listopada 2020, 20:28

@shitcoins.club powyższa prośba jest zasadna, są też przecież ludzie korzystający z VPN.
IP nie powinno być parametrem ustawiającym opcje na sztywno.
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: jackbee » poniedziałek, 23 listopada 2020, 09:59

dołączam swój głos do powyższej prośby. 100% zasadne

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 grudnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: MK_ultra » sobota, 28 listopada 2020, 17:40

Szkoda że przez tydzień nikt ze strony @shitcoins.club nie odpowiedział tu na zgłoszenie.

Przy okazji mam inne uwagi do funkcjonowania bitomatu. Wybieram w bitomacie sprzedaż krypto i przesyłam ją zgodnie z poleceniem. Krypto od ręki dociera i chcę wypłacić po chwili pieniądze. Jednak bitomat stwierdza że nie może wypłacić kwoty i oferuje zwrot krypto. Niby nie ma problemu bo otrzymałem zwrot. Jednak po co bitomat zawiera ze mną transakcję o której wie że nie jest w stanie sfinalizować? Uprzedzam iż sprawdziłem ilość gotówki w bitomacie na ich stronie zanim dokonałem sprzedaży w bitomacie.

Druga uwaga. Przesyłam krypto przez stronę internetową shitcoins. Po kilku dniach sprawdzam na ich stronie czy jest w urządzeniu gotówka i idę do bitomatu z kodem. Kod zostaje zaakceptowany. Urządzenie stwierdza że nie jest w stanie wypłacić pieniędzy i oferuje zwrot. Wybieram zwrot i krypto wpływa na mój adres. Jednak nie wpływa już taka ilość jak sprzedałem lecz mniejsza, przeliczona po dzisiejszym kursie. Skoro shitcoins odstąpił od transakcji, to dlaczego nie zwracają ilości krypto z momentu jej zawarcia? Jeśli wezmę od kogoś 1000zł zaliczki na towar i nie będę w stanie się wywiązać z transakcji to chyba mam oddać 1000zł a nie 800zł? I kurs złotówki względem euro czy dolara nie ma w tym momencie znaczenia.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: FlyingAtom » wtorek, 1 grudnia 2020, 00:41

osek6 pisze: czwartek, 29 października 2020, 08:19Witam.Ja mam inny problem z wypłata w shitcoins.....przesłałem środki ze strony na podany portfel i mimo iż środki doszły na adres to nie wyświetlają się do wypłaty na stronie shitcoins i czekam na ręczne dodanie ze strony firmy.....wczoraj sprawa zgłoszona ....Generalnie korzystam regularnie i nigdy nie było takiej sytuacji...zawsze trwa to chwile i już można jechać wypłacać .....Mam nadzieje ze szybko sprawa będzie rozwiązana ....dam znać jak długo to trwało

Ruch był dużo większy niż normalnie, dużo się działo ostatnio więc pewnie dlatego wolniej niż normalnie.

MK_ultra pisze: sobota, 28 listopada 2020, 17:40Przy okazji mam inne uwagi do funkcjonowania bitomatu. Wybieram w bitomacie sprzedaż krypto i przesyłam ją zgodnie z poleceniem. Krypto od ręki dociera i chcę wypłacić po chwili pieniądze. Jednak bitomat stwierdza że nie może wypłacić kwoty i oferuje zwrot krypto. Niby nie ma problemu bo otrzymałem zwrot. Jednak po co bitomat zawiera ze mną transakcję o której wie że nie jest w stanie sfinalizować? Uprzedzam iż sprawdziłem ilość gotówki w bitomacie na ich stronie zanim dokonałem sprzedaży w bitomacie.

Druga uwaga. Przesyłam krypto przez stronę internetową shitcoins. Po kilku dniach sprawdzam na ich stronie czy jest w urządzeniu gotówka i idę do bitomatu z kodem. Kod zostaje zaakceptowany. Urządzenie stwierdza że nie jest w stanie wypłacić pieniędzy i oferuje zwrot. Wybieram zwrot i krypto wpływa na mój adres. Jednak nie wpływa już taka ilość jak sprzedałem lecz mniejsza, przeliczona po dzisiejszym kursie. Skoro shitcoins odstąpił od transakcji, to dlaczego nie zwracają ilości krypto z momentu jej zawarcia? Jeśli wezmę od kogoś 1000zł zaliczki na towar i nie będę w stanie się wywiązać z transakcji to chyba mam oddać 1000zł a nie 800zł? I kurs złotówki względem euro czy dolara nie ma w tym momencie znaczenia.


Ruch dużo większy więc nikt nie ma czasu na forum zapewne.
To by świadczyło że strona pokazuje coś innego niż jest w bankomacie, całkiem możliwe na taką fazę rynku, gdzie tyle się dzieje i nie zakładam złej woli a "zamieszanie".
Co do zwrotu, przeczytaj regulamin tam musi być to uchwycone, gdyby cena spadła odesłaliby Ci więcej, tak powinien być skonstruowany regulamin by działało to w dwie strony (u nas tak to działa)
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 1 grudnia 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: rekt » środa, 2 grudnia 2020, 14:45

@shitcoins.club Witam państwa, w poprzednich odpowiedziach pisaliście państwo ze maksymalny spread w Polsce wynosi 6.5% lecz w tej chwili zauważyłem ze u państwa jest to 7.5% a nawet 9% zauważyłem raz, W porównaniu do giełdy. I to nie przy malej wymianie lecz jak bym chciał sprzedać 0.5BTC i wypłacić w bitomacie. Zazwyczaj macie państwo dobre ceny lecz dzisiaj coś jest nie tak? Nawet firma @FlyingAtom skupuje po 68400 a państwo po 66110 gdzie na giełdzie ceny wynoszą 71400 na ta chwile, i zazwyczaj państwo macie lepsze ceny skupu niż konkurencja. Czy to jest jakiś bug?

Początkujący
Posty: 225
Rejestracja: 18 października 2020
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Dar0 » środa, 2 grudnia 2020, 23:22

rekt pisze: środa, 2 grudnia 2020, 14:45W porównaniu do giełdy.
Spread w odniesieniu do bankomatu to raczej chodzi o porównanie cen kupna i sprzedaży na bankomacie a nie porównania z giełdą.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: Britheyettor33 » piątek, 4 grudnia 2020, 16:12

shitcoins.club pisze: środa, 19 sierpnia 2020, 16:37Od wielu miesięcy żadnej reklamacji nie rozpatrujemy tak długo żeby zajęło to 2 dni.

Chyba coś się zmieniło z terminowym realizowaniem reklamacji.
Przy ostatniej wypłacie Bitomat nie wypłacił żadnych środków.
Ponad tydzień temu złożyłem reklamację telefonicznie, i mailowo.
Dodatkowo kontaktowałem się telefonicznie jeszcze 3 razy.
Telefonicznie uzyskałem szczątkowe informacje, na maila brakuje odpowiedzi.
W związku z tym chciałbym ostrzec ludzi, o występujących opóźnieniach w przypadku problemów.
Jak tylko otrzymam oficjalne stanowisko, lub gdy problem się rozwiąże, wrzucę aktualizację.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 grudnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: MK_ultra » piątek, 4 grudnia 2020, 17:33

FlyingAtom pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 00:41Ruch dużo większy więc nikt nie ma czasu na forum zapewne.
Przez 2 tygodnie nikt w tej firmie nie znalazł 15 minut by odpisać tu klientom? To rodzi pytania o profesjonalizm i dbałość o wizerunek firmy.
FlyingAtom pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 00:41To by świadczyło że strona pokazuje coś innego niż jest w bankomacie, całkiem możliwe na taką fazę rynku, gdzie tyle się dzieje i nie zakładam złej woli a "zamieszanie".
Czy to oznacza że bitomat nie wie ile ma w sobie gotówki? A jeśli wie to po co zawiera ze mną transakcję na którą nie posiada gotówki? Czy bitomaty nie przekazują automatycznie na stronę stanu swojej gotówki?
FlyingAtom pisze: wtorek, 1 grudnia 2020, 00:41Co do zwrotu, przeczytaj regulamin tam musi być to uchwycone, gdyby cena spadła odesłaliby Ci więcej, tak powinien być skonstruowany regulamin by działało to w dwie strony (u nas tak to działa)
Czy możesz wskazać gdzie można się zapoznać z ich regulaminem? Niestety na stronie tego nie widzę.

Przepraszam że kieruję do was te pytania, ale skoro shitcoins milczy, to pozostają mi sugestie innych osób.

I jeszcze kolejne pytanie do @shitcoins.club : Jak długo jest ważny kod do odbioru gotówki?

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości