Portfel Bitwala 30 Euro w BTC

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Boniekk » czwartek, 16 stycznia 2020, 19:52

Dosyć popularna platforma Bitwala rusza z promocją systemu poleceń.
Od teraz każda osoba która zarejestruje się z linku polecającego znajomego i dokona weryfikacji otrzyma równowartość 30 euro w BTC ! Oczywiście te BTC można sprzedać i wypłacić na konto bankowe ! Gdyby ktoś chciał skorzystać z pormocji to zapraszam, wymagana wideo-weryfikacja w języku angielskim. Środki powinny pojawić się w portfelu BTC do 15 dni roboczych po założeniu i weryfikacji konta.
Reflink zaproszeniowy do rejestracji : https://app.bitwala.com/r/Feqoogp0
Obrazek

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: kapustka » czwartek, 16 stycznia 2020, 20:02

jak wygląda ta wideo-weryfikacja? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Boniekk » piątek, 17 stycznia 2020, 20:28

kapustka pisze: czwartek, 16 stycznia 2020, 20:02jak wygląda ta wideo-weryfikacja? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Wymagania:

- Obywatelstwo unijne (np. polskie)
- Ważny dokument tożsamości (polski dowód osobisty lub paszport)
- ukończone 18 lat
- wydrukowany rachunek (prąd/woda/gaz/internet/rachunek bankowy) nie starszy niż 3 miesiące, na którym widnieje wasze imie, nazwisko oraz adres zamieszkania. Rachunek musi być wydrukowany ponieważ musicie go pokazać na kamerce podczas weryfikacji waszej tożsamości - opis poniżej.

Przebieg weryfikacji:

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na smartfona, trzeba wypełnić dane osobowe. Po zakończeniu tego etapu nastąpi połączenie przy użyciu kamerki w telefonie (lub laptopie) z serwisem weryfikującym (IDnow). Wymagana minimalna znajomość języka angielskiego. Nastąpi połączenie z pracownikiem i poprosi on nas o pokazanie swojej twarzy, wykona nam zdjęcia, następnie trzeba pokazać dokumenty na kamerce wykonując instrukcje pracownika IDnow. Jest to krótki proces, natomiast minimalna znajomość angielskiego jest wymagana, ponieważ pracownicy IDnow posługują się głównie językiem angielskim.

Orator
Reputacja: 326
Reputacja postu: 
0

Postautor: ikswodnal » piątek, 17 stycznia 2020, 20:35

Boniekk pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 20:28- wydrukowany rachunek (prąd/woda/gaz/internet/rachunek bankowy) nie starszy niż 3 miesiące, na którym widnieje wasze imie, nazwisko oraz adres zamieszkania. Rachunek musi być wydrukowany ponieważ musicie go pokazać na kamerce podczas weryfikacji waszej tożsamości - opis poniżej.
No tutaj widzę problem - jeżeli płaci się wszystkie rachunki przez internety to wydrukowanie na drukarce będzie uznane?

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: Boniekk » sobota, 18 stycznia 2020, 14:04

ikswodnal pisze: piątek, 17 stycznia 2020, 20:35No tutaj widzę problem - jeżeli płaci się wszystkie rachunki przez internety to wydrukowanie na drukarce będzie uznane?

Ja właśnie tak zrobiłem, w serwisie internetowym ING wywołałem sobie wyciąg bankowy z 3-ostatnich miesięcy w pliku pdf. Wydrukowalem i pokazałem im podczas weryfikacji - przeszło.

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: istvan » sobota, 18 stycznia 2020, 14:21

Specjalnie zarejestrowałem się tutaj, bo szukałem informacji o tej promocji.
Czy wiesz co się dzieje z naszymi danymi? Średnio uśmiecha mi się sprzedawać swoje dane za 30 euro, pozwalać się fotografować.

"Środki powinny pojawic się w ciągu 15 dni roboczych..."

Powinny czy pojawiają się? Otrzymałeś te środki czy nadal oczekujesz?

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3368
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » sobota, 18 stycznia 2020, 14:31

@istvan i bardzo słusznie,że Ci się nie uśmiecha. Plus za samodzielne myślenie. Kraniki, airdropy i inne żebractwo to strata czasu, w którym lepiej się pouczyć czegoś nowego , zająć się pasją itp.
To niełatwe do pojęcia przez nastolatków.
Kraniki, airdropy promocyjne, promocje płatne prywatnością to nie dość że marny stosunek poświęconego czasu do zarobku to jeszcze ryzykujesz że twoje dane będą hulały po internecie.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: istvan » niedziela, 19 stycznia 2020, 12:14

Dziękuję za pochwałę i za odpowiedź.

Tak właśnie myślałem, że to coś na zasadzie wypełniania ankiet za kilka złotych, gdzie udostępnia się swoje dane, zarabia się niewiele, a później wydzwaniają różne osoby z matactwami i zaproszeniami na jakieś pokazy garów.

Faktycznie lepiej ten czas poświęcić na dokształcenie się czy wyjście na spacer z psem :) I teraz rozumiem dlaczego tematy o takich akcjach promocyjnych raczej nie cieszą się zainteresowaniem wśród bardziej doświadczonych userów forum.

Omijam więc z daleka, a autorowi życzę wszystkiego dobrego

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Boniekk » niedziela, 19 stycznia 2020, 22:33

istvan pisze: niedziela, 19 stycznia 2020, 12:14Dziękuję za pochwałę i za odpowiedź.

Tak właśnie myślałem, że to coś na zasadzie wypełniania ankiet za kilka złotych, gdzie udostępnia się swoje dane, zarabia się niewiele, a później wydzwaniają różne osoby z matactwami i zaproszeniami na jakieś pokazy garów.

Faktycznie lepiej ten czas poświęcić na dokształcenie się czy wyjście na spacer z psem I teraz rozumiem dlaczego tematy o takich akcjach promocyjnych raczej nie cieszą się zainteresowaniem wśród bardziej doświadczonych userów forum.

Omijam więc z daleka, a autorowi życzę wszystkiego dobrego

Wiesz równie dobrze gdybyś chciał korzystać u nich z kupna/sprzedaży BTC bo mają tam tą opcję po dobrych kursach to też musiałbyś zweryfikować swoją tożsamość. Każda kryptogiełda która ma fiaty wymaga tego. A Bitwala należy do niemieckiego Solarisbanku.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: marek_jakis » czwartek, 23 stycznia 2020, 15:40

Witam,

czy jakbym trzymał euro to urząd skarbowy może się doczepić, że ma się nieopodatkowany dochód?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: marek_jakis » czwartek, 23 stycznia 2020, 15:43

Witam,

czy jak będę trzymał euro to urząd skarbowy może się przyczepić, że mam nieudokumentowany dochód? Ma możliwość sprawdzenia wartości moich środków?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Valdgeer » czwartek, 23 stycznia 2020, 18:36

marek_jakis pisze: czwartek, 23 stycznia 2020, 15:43czy jak będę trzymał euro to urząd skarbowy może się przyczepić, że mam nieudokumentowany dochód? Ma możliwość sprawdzenia wartości moich środków?

W niemieckim banku ? Jakimkolwiek banku poza PL ? Jak Twoje malwersacje będą poniżej 10mln to nikt na to nie spojrzy.... sorki :)

W wracając do temat:
- pojawiają się środki, sam dosałem 30E na ostaniej promce wiec z czystym sumieniem mogę polecić swoim reflinkiem na samym dole
- a rozmowa na pewno nie jest banalna, macha sie dowodem na lewo i prawo, podswietla hologramy, obraca na drugą stronę, macha nim przed twarza itp. Wideo rozmowa jest przez apke w telefonie (lub laptopie - ale tego nie przerabialem) i trzeba sie wykazac cierpliwoscia, bo polaczenie troche trwa. Jak pytaja o language to brac english bo jak chcialem polish to mnie niby przelaczali ... ale po chwili rozłaczało :) W kazdym razie zarestrowalem sie i jakies 2 tygodnie po sponczeniu akcji dostalem 30 E w BTC, wiec mysle ze warto zgarnac to 30E, bo to wiecej niz ktorakolwiek okazja typu : revolut, curve, twisto itp.
- No nic ... bierzecie : app.bitwala.com/r/C3w1BRji7 :)

Pzdr
Valdgeer

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: marek_jakis » piątek, 24 stycznia 2020, 15:55

rozumiem, że jak się ma kartę debetową, to w przypadku płatności priorytet jest następujący: 1. saldo EUR, 2. saldo BTC. Czyli można płacić kartą mając także coiny?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Boniekk » piątek, 24 stycznia 2020, 17:46

marek_jakis pisze: piątek, 24 stycznia 2020, 15:55rozumiem, że jak się ma kartę debetową, to w przypadku płatności priorytet jest następujący: 1. saldo EUR, 2. saldo BTC. Czyli można płacić kartą mając także coiny?

Ciężko mi stwierdzić, nie posiadam ich karty.
Ale na chłopski rozum to właśnie tak mi się wydaje. Najlepiej napisać emaila do supportu z zapytaniem w tej sprawie.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: marek_jakis » niedziela, 26 stycznia 2020, 16:40

napisałem do support. Trzeba mieć EUR aby używać karty.

Wróć do „Linki”