Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 924
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: pael » piątek, 13 września 2019, 10:41

"Jestem dumny z mojego koloru skóry!" - Powiedział czarny. "Jestem dumny z bycia muzułmaninem!" - Powiedział Arab. "Jestem dumnym białym Europejczykiem!" - Powiedział rasista. Jestem dumny z bycia Polakiem!" - Powiedział rasista, faszysta, nacjonalista, ciemnogród, katol, kibol, cebulak, antysemita i ksenofob. (wykop.pl)

Wszysycy jestesmy tacy sami, jestesmy jednoscia ze wszeschswiatem. Ciesze sie, ze nawet najtrwadsi sceptycy wkoncu zaakceptowali te buddyjskie, hinduistyczne etc. idee :twisted: 🎣

Orator
Reputacja: 739
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » piątek, 13 września 2019, 10:44

@maxi82 Ideologia gender istnieje odkąd istnieje człowiek. Bo od początku istnienia ludzkości istniał zespół zachowań, norm i wartości przypisanych przez kulturę do każdej z płci. Myślę, że chciałeś wyrazić swoje obawy przed zastąpieniem klasycznej ideologi gender, bazującej na tradycji przez nowożytną ideologię gender bazującą na nauce.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1198
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » piątek, 13 września 2019, 10:51

miluu pisze: piątek, 13 września 2019, 10:44Myślę, że chciałeś wyrazić

Myśl sobie co chcesz ;)

Zgodnie z tytułem wątku, przedstawiłem przykład "lewackiej zarazy, która toczy świat"
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Orator
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » piątek, 13 września 2019, 11:10

Czy ja wiem, czy ona jest lewacka? Ona po prostu jest. Można zamknąć oczy i udawać, że tego nie ma, można się obrazić na rzeczywistość, ale to nie wiele zmieni. Posprzątałeś kiedyś swój pokój? To jesteś lewakiem, żywym przykładem ideologii gender bazującej na nauce i dołożyłeś cegiełkę do zlewaczenia społeczeństwa :) Kiedyś to było nie do pomyślenia, żeby żonaty mężczyzna po sobie sprzątał. Albo, żeby kobieta chodziła w spodniach, prowadziła samochód itp. W wielu krajach (totalitarnych) nadal tak jest.

Początkujący
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0

Postautor: adiqq » piątek, 13 września 2019, 11:20

miluu pisze: piątek, 13 września 2019, 11:10Kiedyś to było nie do pomyślenia, żeby żonaty mężczyzna po sobie sprzątał.

tak, ale...
wiele zmian jest dla mnie naturalnych - sprzątanie, gotowanie czy opieka nad dziećmi. Myślę, że z tym nikt kto to potrafi nie ma problemu i chętnie pomoże. To są czynności, działania podejmowane dobrowolnie. Problem jest wtedy, jak się kogoś do czegoś zmusza, nie sądzisz??

Orator
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » piątek, 13 września 2019, 11:22

adiqq pisze: piątek, 13 września 2019, 11:20tak, ale...
wiele zmian jest dla mnie naturalnych - sprzątanie, gotowanie czy opieka nad dziećmi. Myślę, że z tym nikt kto to potrafi nie ma problemu i chętnie pomoże. To są czynności, działania podejmowane dobrowolnie. Problem jest wtedy, jak się kogoś do czegoś zmusza, nie sądzisz??
Oczywiście, ale kto kogo do czego zmusza?

Początkujący
Reputacja: 288
Reputacja postu: 
1

Postautor: mudol » piątek, 13 września 2019, 11:24

Odnośnie zmuszania, znów lewackie ścierwa dały o sobie znać:
https://www.m.pch24.pl/genderowy-terror ... K350-8pMCw
Genderowy terror w brytyjskiej szkole. Kilkadziesiąt uczennic ukaranych za rzekomą homofobię.
W brytyjskim mieście Lewes w hrabstwie East Sussex tamtejsza Priory School wydała regulamin nakazujący przychodzenie uczniów na lekcje w strojach „neutralnych pod względem płci”, czyli… długich spodniach.
Szkoła twierdzi, że celem takiej decyzji jest „zwalczanie dyskryminacji homoseksualistów” i tych, którzy „nie mają jeszcze dojrzałej świadomości swojej tożsamości seksualnej”.
„Neutralny mundurek jest najlepszym środkiem gwarantującym równość płci” – przekonuje dyrekcja placówki.
Decyzja ta jest w rzeczywistości wynikiem dążenia władz do wprowadzenia obowiązkowego programu edukacyjnego przeciwko temu, co politycznie poprawni nazywają homofobią.
Działania Priory School wzbudziły wiele protestów. Około stu uczniów i rodziców wyraziło sprzeciw przed szkołą wobec tej decyzji w minionym tygodniu.
Ponadto w ramach protestu dziewczęta uczęszczające do szkoły przybyły na zajęcia w… spódnicach. Aby uniemożliwić im wejście do budynku wezwano na pomoc policję. Po wszystkim dyrekcja szkoły wysłała pisma do rodziców uczennic, domagając się wyjaśnień dlaczego były nieobecne na lekcjach. Stwierdzono też, że w stosunku do niektórych z nich zostaną wyciągnięte sankcje dyscyplinarne.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3270
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bit-els » piątek, 13 września 2019, 11:31

@mudol Chrześcijan spacyfikują, ciekawe czy tak łatwo pójdzie im z naszymi braćmi muzułmanami :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: 120
Reputacja postu: 
0

Postautor: adiqq » piątek, 13 września 2019, 11:32

maxi82 pisze: piątek, 13 września 2019, 10:27"Ideologia gender obowiązkowym przedmiotem w brytyjskich szkołach. Sprzeciwiających się katolików zamierzają przymusić" - https://wpolityce.pl/swiat/463638-gende ... h-szkolach

@miluu - to nie jest przymuszanie?

Jesteśmy przymuszani do wielu rzeczy, przez różnych ludzi, różne organizacji rządy itd...

Orator
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » piątek, 13 września 2019, 11:57

@adiqq W GB są szkoły prywatne nie kontrolowane przez władze lokalne ani rząd. To raz.
A dwa - do czego konkretnie przymuszani są uczniowie? Do stosowania ideologii gender w swoim życiu? Nie, są zmuszani do zapoznania się zakresem naukowej wiedzy na temat genederyzmu. Brytyjskie ośrodki akademickie uznały, że to jest słuszne i tyle, dobre dla społeczeństwa. Tak jak nauczanie geografii czy fizyki. Nie musisz stosować tej wiedzy w swoim życiu. Masz w szkole biologię, fizykę, matematykę, historię. Z tych nauk można wysnuć wnioski, że np. niemożliwe jest istnienie cudów, bogów, że planeta powstała nie tak jak to opisują to święte księgi itp. I co z tego? Ludzie to z różnych względów olewają i wierzą.
Jak wspomniałem, masz do tego jeszcze ośrodki prywatne, bardzo popularne w UK, gdzie to czego dziecko się uczy zależy od tego kto płaci, czyli rodzica. Nie jest tam obowiązkowa ani matematyka ani fizyka. Możesz w takiej szkole uczyć dziecko przez 5 lat jak zrobić dobry ser i nie ma żadnych innych przedmiotów. Jest to trochę niebezpieczne, ponieważ decyzję o jakości edukacji dziecka podejmuje rodzic - z gruntu laik - ale jest taki wybór. A jak nie chcesz nowoczesnego gender, tylko klasyczny to dajesz "bombelka" do "katolika" i tyle.

Początkujący
Reputacja: 288
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » piątek, 13 września 2019, 12:12

@Bit-els "mówisz i masz" :mrgreen:
https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/1905298 ... -LGBT.html
Birmingham: Muzułmanie protestują przed szkołą przeciwko lekcjom o tożsamości płciowej i LGBT (...)
Chociaż Birmingham już nie ma, jest El-Birminglabadach patrząc jaki % tam stanowią "wybuchowi" ;)

Początkujący
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0

Postautor: OlafCrypto » piątek, 13 września 2019, 12:33

miluu pisze: piątek, 13 września 2019, 11:57 Jest to trochę niebezpieczne, ponieważ decyzję o jakości edukacji dziecka podejmuje rodzic

No powiem, że tym zdaniem mnie przeraziłeś - ale widocznie lubisz jak Ci inni "wyedukowani" narzucają co masz robić w życiu.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 924
Reputacja postu: 
1

Postautor: pael » piątek, 13 września 2019, 13:11

miluu pisze: piątek, 13 września 2019, 11:57 Jest to trochę niebezpieczne, ponieważ decyzję o jakości edukacji dziecka podejmuje rodzic - z gruntu laik - ale jest taki wybór.

Troche. Troche bardziej niebezpieczne jest gdy grupa mala ludzi u wladzy narzuca swoja wizje duzej grupie ludzi. Czesto przemoca. Lub kaze oddawac duza czesc swoich pieniedzy bo inaczej do klatki.
Zyj i pozwol zyc.

Prosze nie mowcie, ze wy wiecie ze tak czy inaczej jest odpowiednio... (Kopernik ['])

Orator
Reputacja postu: 
0

Postautor: miluu » piątek, 13 września 2019, 13:58

OlafCrypto pisze: piątek, 13 września 2019, 12:33miluu pisze: ↑ piątek, 13 września 2019, 11:57
Jest to trochę niebezpieczne, ponieważ decyzję o jakości edukacji dziecka podejmuje rodzic

No powiem, że tym zdaniem mnie przeraziłeś - ale widocznie lubisz jak Ci inni "wyedukowani" narzucają co masz robić w życiu.
I co Cię tak przeraziło? Kardiochirurga przed operacją serca też będziesz instruował jak ma operować Twoje dziecko? Czy masz jednak jakieś zaufanie do systemu akademickiego, który go wyszkolił. Uważasz, że możesz ocenić jego umiejętności, będziesz z nim dyskutował?
Nie pisałem, że ma być tak i koniec, tylko "że może być to trochę niebezpieczne". Tak, że nie masz się co przerażać, coś Ty taki lękliwy. Jeśli są wątpliwości to obowiązkiem środowisk naukowych jest te wątpliwości wyjaśnić z rodzicami i być może się wycofać, albo przekonać ich że nie mają racji. Zadaniem oświaty jest oświecanie a nie konserwowanie ciemnoty czy prowadzenie badań mających na celu uwiarygodnianie/nobilitację konkretnej kultury czy religii.
Ostatnio zmieniony piątek, 13 września 2019, 21:54 przez miluu, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: OlafCrypto » piątek, 13 września 2019, 14:49

No to popatrz, jaki wspaniały program w szkołach mamy ustalany przez wspaniałe "akademickie autorytety" przez ostatnie 30 lat, a popatrz jeszcze wcześniej za komuny co było. Właśnie program powinni wybierać rodzice - oczywiście nie osobiście, tylko za pomocą wyboru szkoły, do której posyłają swoje dzieci i powinno być wiele programów w wielu różnych szkołach i to szkoły powinny same ustalać programy - ale nie zaraz lewacy podniosą larum - jak to same, przecież "my" wiemy lepiej co dobre dla wszystkich dzieci - paranoja jakaś i żenada. Ja osobiście potrzebuję WOLNOŚCI - żeby mi się nikt w moje wybory nie wpierdalllał.
'

Orator
Reputacja postu: 
1

Postautor: miluu » piątek, 13 września 2019, 15:08

OlafCrypto pisze: piątek, 13 września 2019, 14:49No to popatrz, jaki wspaniały program w szkołach mamy ustalany przez wspaniałe "akademickie autorytety" przez ostatnie 30 lat, a popatrz jeszcze wcześniej za komuny co było.
No widzę właśnie, że polscy uczniowie są w światowej czołówce. W Europie tylko 4 kraje mają lepsze wyniki. Co Ci się nie podoba?

Dodano po 4 minutach 7 sekundach:
OlafCrypto pisze: piątek, 13 września 2019, 14:49Ja osobiście potrzebuję WOLNOŚCI - żeby mi się nikt w moje wybory nie wpierdalllał.
To jedź na bezludną wyspę, będziesz miał wolność. Chcesz żyć w społeczeństwie i korzystać z dobrodziejstw społecznych - to z całkowitej wolności musisz zrezygnować, to jest cena.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: OlafCrypto » piątek, 13 września 2019, 19:19

@miluu Zaczynasz mówić jak Kaczyński o przedsiębiorcach, że muszą wziąć pod uwagę, że muszą utrzymać hołotę nierobów (tych z Wiejskiej też), służbę zdrowia itd. No zajebisty ustrój. Rozbój i kradzież w biały dzień.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 483
Reputacja postu: 
2

Postautor: baggins » piątek, 13 września 2019, 19:53

miluu pisze: piątek, 13 września 2019, 15:12 Chcesz żyć w społeczeństwie i korzystać z dobrodziejstw społecznych - to z całkowitej wolności musisz zrezygnować, to jest cena.
"Człowiek, który oddaje wolność w zamian za bezpieczeństwo, nie zasługuje na żadne z powyższych." Benjamin Franklin
Tak mi się skojarzyło...
Wszystko co piszę jest jedynie moją opinią. Nie roszczę sobie prawa do głoszenia prawdy objawionej. Mylić się może każdy.
LEWAR TWÓJ WRÓG!!!

NoMoreCore

Weteran
Reputacja: 6640
Reputacja postu: 
5

Postautor: ekonokomik » sobota, 14 września 2019, 02:05

miluu pisze: piątek, 13 września 2019, 11:57A dwa - do czego konkretnie przymuszani są uczniowie? Do stosowania ideologii gender w swoim życiu? Nie, są zmuszani do zapoznania się zakresem naukowej wiedzy na temat genederyzmu. Brytyjskie ośrodki akademickie uznały, że to jest słuszne i tyle, dobre dla społeczeństwa. Tak jak nauczanie geografii czy fizyki. Nie musisz stosować tej wiedzy w swoim życiu. Masz w szkole biologię, fizykę, matematykę, historię.

Po pierwsze:
Nie porównuj nauk przyrodniczych takich jak fizyka czy matematyka z "nauką" jaką jest gender. Nauka musi być obiektywnie weryfikowalna. Wszystko inne to co najwyżej "nauki humanistyczne". Wiesz co wikipedia wymienia jako jedną z nauk humanistycznych? Teologię. Dziękuję, nie mam więcej pytań.

Po drugie:
W ideologii gender nie chodzi, jak sugerowałeś o równość płci (np. by mężczyźni sprzątali po sobie). Przeciw temu chyba nawet najbardziej tradycyjny katolik by nie protestował. Przeczytałeś tekst? "Jest ponad 100 różnych płci, z których możesz dowolnie wybierać". Skoro to takie naukowe, to może pokaż, że jest to nie fejk i wybierz sobie na ten miesiąc jakąś ciekawą płeć :P Tak aby nam udowodnić, że mówisz szczerze. Nie? To może tylko wymień, ale z pamięci, choć 30 z tych 100 płci. Znasz przecież mnóstwo ludzi, zapewne setki. Nie wierzę, że wśród Twoich znajomych nie ma przedstawicieli chociaż 30 płci.

Po trzecie:
To nie jest przedmiot jak każdy inny i nie chodzi tylko o jego "zaliczenie". Czytamy w tekście, że chodzi o to by, "kończąc szkołę dzieci stawały się entuzjastami [...]". Na lekcji geografii nikt nie żąda od dzieci by były entuzjastami Japonii, a na lekcji fizyki by pragnęły gorąco żyć w świecie pól i cząstek.
Jeśli mimo uczestnictwa w lekcji biologii, będziesz upierał się, że człowiek ma trzy nerki, to dostaniesz pałę. Jeśli dziecko po lekcji gender będzie upierało się, że są dwie płcie dane biologicznie i odmówi mówienia o koleżance trans "ona" (co akurat mi by absolutnie nie przeszkadzało, ale to grzeczność a nie "nauka" nakazuje nam zwracać się do ludzi tak jak sobie życzą), konsekwencje będą zupełnie inne od jedynki w zeszycie. Były opisywane takie przypadki z różnych postępowych krajów.

Po czwarte i ostatnie:
Ja nie mam kompletnie nic przeciw temu, by moje dziecko było uczone w szkole szacunku i tolerancji do wszystkich ludzi bez względu na ich płeć (nawet wymyśloną) czy orientację (nawet najdziwniejszą). Może być uczone że są na świecie geje (choć nie musi, bo sam już jej to dawno wyjaśniłem). Może być uczone o równości kobiet i mężczyzn. Czemu nie?

Ale jak ktoś zaczyna w tym celu robić k... z nauki i stawiać w jednym szeregu fizykę i gender, to nóż mi się w kieszeni otwiera. :evil:

Bo wycieranie sobie gęby nauką przez ludzi zajmujących się rzeczami nie mającymi nic z nauką wspólnego kończy się np. tak: https://greenharmony.pl/chembustery/634 ... onowe.html

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1548
Reputacja postu: 
0

Postautor: amneziahaze » sobota, 14 września 2019, 02:48

ekonokomik pisze: sobota, 14 września 2019, 02:05Ale jak ktoś zaczyna w tym celu robić k... z nauki i stawiać w jednym szeregu fizykę i gender, to nóż mi się w kieszeni otwiera.
To niech Ci się nie otwiera, bo umrzesz.

Szkoda, że te prymitywy nie nauczyły Cię w szkole, że świat jest piękny, zaś czas - bardzo ograniczony.

Gender srender, kiedyś księżyc jak byłem dzieckiem był w pionie, a teraz ma inne nachylenie. Dzieci są uczone kolektywizmu na całym świecie, tak jak nam go wpajano przez dekadę albo dwie. A Świat idzie do przodu. Zaś gender to tylko moda dla ludzi jak szerokie spodnie, którzy nie mają pomysłu za bardzo na to jak to życie przeżyć w wielkiej zagadce na dnie wszechoceanu.

Tak tak... napisz jakim to jestem zwyrolem albo psychopatą.
Już bardziej produktywnym jest strzelanie dzieci dla 500+.

Jak Ci się dobrze przyfarci, będziesz mieć jeszcze jakieś około 11tys. okazji do tego by zaj%%%ć tu dłuższego wyczerpującego posta i papa. Koniec mądrości na wieki, memento mori,

Obrazek

Wróć do „Hyde-Park”