Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 868
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: KryptoBanita » czwartek, 13 czerwca 2019, 16:08

nariensi pisze: czwartek, 13 czerwca 2019, 15:27Gdzieś to Ty nariensi widział, hę??

A no... Na odlotach :mrgreen: ;)

Gaduła
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0

Postautor: anty » piątek, 14 czerwca 2019, 15:16

Jak poinformował portal Correio Braziliense tamtejsza policja 31 maja aresztowała parę lesbijek, która w nocy miała brutalnie zamordować 9-letniego syna jednej z nich. Co więcej, Rosana Auri da Silva Cândido i Kacyla Priscyla Santiago Damasceno rok wcześniej miały wykastrować chłopca. Ujawnione przez portal szczegóły zbrodni są porażające!

Prowadzący sprawę śledczy mieli ustalić, że 27-letnia matka dziecka oraz jej 28-letnia partnerka rok temu zdecydowały o tym, żeby wykastrować chłopca (z niewiadomych powodów). W nocy z 30 na 31 maja, gdy dziecko spało, panie zamordowały go, dźgając kilkukrotnie nożami.

Tamtejsza gazeta "O tempo" dodała, że ciało dziecka znaleziono rozczłonkowane (szczątki dziecka znaleziono w dwóch torbach szkolnych i walizce, które jedna z kobiet porzuciła niedaleko boiska, na którym grały dzieci- to one zawiadomiły policję). Obrażenia na niektórych fragmentach ciała miały oznaczać, że kobiety próbowały wcześniej pozbyć się ciała... spalając je na grillu!

https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/para ... -VnVZ.html

Początkujący
Reputacja: 269
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » piątek, 14 czerwca 2019, 15:47

Grubo :shock: Jak widać homodewianci to zgniłe g***o, które nie powinno mieć żadnych praw, szczególnie do adopcji i zawierania małżeństw.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2562
Reputacja postu: 
8

Postautor: vjankuv » piątek, 14 czerwca 2019, 16:47

mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 15:47Grubo Jak widać homodewianci to zgniłe g***o, które nie powinno mieć żadnych praw, szczególnie do adopcji i zawierania małżeństw

Gówno wiesz i myślisz zbyt prosto.

Chyba nie muszę przytaczać przykładów hetero, którzy robili wcale nie gorsze rzeczy i to często na masową skalę.
Już Wam niejednokrotnie pisałem. Jak ktoś opiera opinię o homoseksualistach bazując na jakimś przykładzie z dupy, jakichś zwyroli zwykłych, to podobnie jakbyśmy opierali nasze postrzeganie heteroseksualnych osób, którzy również są zwykłymi zwyrolami lub psychopatami.
Hitler był Hetero.
Breivik był hetero.
Większość pojebusow w USA, którzy ładowali z kalachow do ludzi na koncertach, czy dzieci w szkołach, to też byli hetero, chyba nawet każdy z nich.

Dziwne dla mnie jest jak można tak być ograniczonym w myśleniu i wnioskowaniu jak co niektóre osoby tutaj.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » piątek, 14 czerwca 2019, 16:53

@vjankuv a jednak masz problemy z czytaniem, no ale lewackie osoby tak mają. Trzeba być kretynem aby sugerować, że bycie hetero spodowało, że pojebusy w uesej mordują. NATOMIAST (UWAGA!!!! cenna wskazówka, użyj mózgu!!!) te dwie głupie homodewiackie c*py wykastrowały tego chłopca oraz ZAMORDOWAŁY właśnie z powodu swojej dewiacji bycia homo. Ogarniasz ten "przykład z dupy"?

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 224
Reputacja postu: 
1

Postautor: hassejo » piątek, 14 czerwca 2019, 17:00

@mudol yy.. ale ja w pełni popieram @vjankuv i rozumiem to co napisał w odpowiedzi na poprzedni post.

choć nie do końca mam wyrobione zdanie na temat homoseksualnych (wiecie.. coś z typu lesbijki spoko, geje do piachu :mrgreen: :mrgreen: )

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » piątek, 14 czerwca 2019, 17:03

mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 16:53masz problemy z czytaniem
mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 16:53lewackie osoby tak mają
mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 16:53Trzeba być kretynem
mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 16:53użyj mózgu

Jesteś słodki :D
To jakaś Twoja ziomalka? Nadajecie na podobnych falach.
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Weteran
Reputacja: 1410
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » piątek, 14 czerwca 2019, 17:57

Słoneczko bardzo przygrzewa 8-)

Orator
Reputacja: 2495
Reputacja postu: 
18

Postautor: BitBoy » piątek, 14 czerwca 2019, 18:16

anty pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 15:16Jak poinformował portal Correio Braziliense tamtejsza policja 31 maja aresztowała parę lesbijek, która w nocy miała brutalnie zamordować 9-letniego syna jednej z nich.

A jaki konkretnie powód sprawił że trafiło to do wątku o lewackiej zarazie? Zbrodnia tych ludzi była kierowana dziełami Marksa? Jak pies sąsiadki lesbijki nasra Ci na wycieraczkę to też przez orientację seksualną tej pani? Czy może był po prostu psem który sra tam gdzie nie powinien? I co to wszystko ma wspólnego z poglądami politycznymi o zabarwieniu lewicowym?

vjankuv pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 16:47Chyba nie muszę przytaczać przykładów hetero, którzy robili wcale nie gorsze rzeczy i to często na masową skalę.

Zauważ jak zabawnie selektywne myślenie tu widać. Goście wklejają jakich świrów by dowodzić że homoseksualiści to zwyrodnialcy. Jednak na podawane im przykłady zwyrodnialców pośród kleru włącza im się płyta typu "to tylko czarne owce". Za cholerę ta sama płyta nie chce się włączyć w przypadku lesbijki, która kogoś zamordowała :)

A jak ktoś koniecznie ma potrzebę szukania zwyroli, i to chronionych przez system, to polecam opowieści o panu co lubił się spuszczać dzieciom na twarz.
Spoiler:
A jak już się napatrzy to niech przetworzy statystyki zbrodni popełnionych przez lesbijki na tle reszty społeczeństwa. I wykaże jak te zbrodnie były systemowo tuszowane przez wieki. Chętnie zapoznam się też z danymi o tym jak się mają zbrodnie kobiet homo do kobiet hetero. Porównajcie też choćby odsetek posiadaczy broni palnej z rozbiciem na homo-hetero. A potem może ktoś poda dane jaki mają na to wpływ lewicowe poglądy, bo chyba o tym jest ten wątek? No chyba że ktoś po prostu nienawidzi pedałów i będzie o tym pisać nawet w wątku o tegorocznych upałach. Bo wiadomo że każdy wątek jest dobry by napisać że się pedałów nie znosi :)

Zawsze mnie bawi jak jacyś bojownicy chcą dowalić "lewakom" pokazując jakichś zwyroli i nie umiejąc jednocześnie w żaden sposób wykazać, że ma to cokolwiek wspólnego z lewicowością w poglądach. A potem i tak muszą odejść z oklapniętymi uszami jak rozwijasz im przed nosem listę zwyroli owiniętych we flagi i obwieszonych krzyżami.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1122
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » piątek, 14 czerwca 2019, 18:42

Z cyklu "raz sierpem..." ;)

Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » piątek, 14 czerwca 2019, 20:03

BitBoy pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 18:16Jak pies sąsiadki lesbijki nasra Ci na wycieraczkę to też przez orientację seksualną tej pani
Nie, na pewno te głupie lesbijki zabiły dzieciaka bo był rudy :roll: Sprawdza się stara prawda, że lewak to głupi lewak, zawsze znajdzie wymówkę aby tylko udowodnić, że to nie przez dewiacje lgbt, nawet terroryzm potrafią udokumentować argumentem "matka z dziećmi ucieka przed wojną"

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: vjankuv » piątek, 14 czerwca 2019, 21:30

@mudol
Pokaż zbrodnię przeciwko ludzkości, masową masakrę, atak terrorystyczny, ludobójstwo lub cokolwiek tego pokroju co było efektem czynów lesbijki lub geja.

Zwyrodnialec trafi się zawsze jakiś. Niezależnie od orientacji czy wykonywanego zawodu.
mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 20:03Sprawdza się stara prawda, że lewak to głupi lewak, zawsze znajdzie wymówkę aby tylko udowodnić, że to nie przez dewiacje lgbt

Jedyną osobą, która na siłę coś tu próbuje udowodnić jesteś ty. Przypadek jednej pary ma być dowodem na to, że każda lezba marzy o kastracji mężczyzn. Jesteś zwykłym naiwniakiem i prostakiem jeśli tak uważasz.
A jak lezba kopnie psa ze złości, bo pogryzie jej kanapę to też powiesz, że pojebane LGBT?
Powtarzam ci uparty gamoniu, że hetero również gwałcą, również zabijają, również tną zwłoki na kawałki, zjadając je, profanują i robią tyle okropieństw, że nawet nie jesteś sobie w stanie ich wyobrazić. Ale ty oczywiście widzisz parę dwóch kobiet, lezbijek które zrobiły coś strasznego. To że każdego dnia jakoś hetero dokonuje gwałtu już nie jest problemem, bo on ulega "prawidłowemu" instynktowi. Nie no, spoko.

Na siłę sobie coś udowadniasz aby dobrze się czuć że swoimi poglądami. Szukasz potwierdzeń aby nie zmusić się do refleksji, myślenia, podążenia tematu, sprawdzenia danych, statystyki i posłuchać co inni mają do powiedzenia.

Dodano po 2 minutach 22 sekundach:
Trafiasz na ignore gdyż rozmowa z tobą do niczego nie prowadzi. Zamknąłeś się w swojej puszce światopoglądowej i niestety wyjebales kluczyk przez wizjer i szansa na otwarcie drzwiczek przepadła. Nie widzę szans abyś z tego swojego prostego świata wyszedł.

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: maxi82 » piątek, 14 czerwca 2019, 21:47

vjankuv pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 21:33Trafiasz na ignore gdyż rozmowa z tobą do niczego nie prowadzi.

polecam

Obydwa tematy z "zarazą" są emanacją wojny informacyjnej, jeśli ktoś naiwnie myśli że jest w nich miejsce na jakąkolwiek polemikę --- niechaj myśli dalej ;)
Panów z "prawa" i "lewa" proszę o rozrachunek - czy są "pożytecznymi idiotami"- czy "żołnierzami".

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » piątek, 14 czerwca 2019, 21:51

vjankuv pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 21:33 naiwniakiem (...) prostakiem (...)gamoniu
Słucha no lewaczku, od gamoni czy prostaków to sobie możesz w swojej rodzinie wyzywać, natomiast nie życzę sobie abyś takich personalnych uwag kierował na forum do kogokolwiek, bo kiedyś ktoś Cię znajdzie i wielki mur, który nazywa się INTERNET nagle zniknie. To raz.

Dwa, trzeba być naprawdę upośledzonym aby nie widzieć powiązania między tym, że to były lesbijki i coś im do głupiego łba wpadło aby syna najpierw wykastrować a potem jednak zabić. Ty natomiast zamiast zmierzyć się z tym argumentem wyskakujesz "a u was biją murzynów!"
Już kiedyś nawet coś podobnego chcieli robić, BA! Nawet film o tym nakręcili :lol:

Obrazek
vjankuv pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 21:33Trafiasz na ignore
No k***a nie rób mi tego! :cry: :lol:

Typowa rozmowa z lewakami:
:lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » piątek, 14 czerwca 2019, 22:01

@mudol
:D
mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 21:51kiedyś ktoś Cię znajdzie i wielki mur, który nazywa się INTERNET nagle zniknie

Don't worry my friend.
mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 21:51Słucha no lewaczku, od gamoni czy prostaków to sobie możesz w swojej rodzinie wyzywać, natomiast nie życzę sobie abyś takich personalnych uwag kierował na forum do kogokolwiek

Nie kieruje ich do kogokolwiek, tylko konkretnie do ciebie. Jakbyś nie zauważył to kilka postów wyżej rzucasz mięsem do mnie jak rozrzutnik. Nie becz więc, że ktoś ci oddał, a i tak w wersji soft.

A i tak nie odpowiedziałeś na żadne z moich pytań lub próśb o dowody czy przykłady, na żadne. Dalej kręcisz się w swoim małym zamkniętym od środka pudełeczku.
mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 21:51No k***a nie rób mi tego!

Tak, tak właśnie zrobiłem. Próbowałem pomóc ci otworzyć ten twój mikroświat, ale poległem, bo dostałem kilka wyzwisk w zamian.

Miłego weekendu, wracam do lektury...
"Anarchia, państwo i utopia" Robert Nozick.

Dodano po 20 minutach 2 sekundach:
maxi82 pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 21:47Panów z "prawa" i "lewa"

Ja nie jestem ani z prawa, ani z lewa.
To, że nie przeszkadzają mi homoseksualiści nie czyni że mnie z automatu lewaka.

A z resztą...
Kto by tego lepiej nie opisał niż on:
(03:04)

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: maxi82 » piątek, 14 czerwca 2019, 22:39

vjankuv pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 22:21Ja nie jestem ani z prawa, ani z lewa.
To, że nie przeszkadzają mi homoseksualiści nie czyni że mnie z automatu lewaka.

Mnie to w zasadzie nic nie przeszkadza dopóki, dopóty mi propagandowo - ktoś własnej "du.." na oczy nie sadza doklejając do tego "zmyślne pierdolety". Z automatu nikt nikogo tutaj nie szufladkuje. Ot, wpadają ludziska w okopy sobie najbliższe....

Gaduła
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
1

Postautor: anty » piątek, 14 czerwca 2019, 23:33

Rafał Gaweł ( założyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych ) został skazany na dwa lata więzienia za wyłudzenia i oszustwa.Pokrzywdzonymi byli właściciele firm, z którymi Gaweł robił interesy, bank (220 tys. zł) czy Fundacja im. Stefana Batorego (107 tys. zł), z której wyłudził dotację na założenie Ośrodka.

https://dorzeczy.pl/kraj/105819/Nie-bed ... lstwo.html

Początkujący
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
1

Postautor: iwory » sobota, 15 czerwca 2019, 00:31

jako ,że jestem chwilowo zarobiony.. :twisted:
wieccie lewaczki i lewaki,że do końca roku będziecie nosić koszulki z napisem : śmierć wrogom ojczyzny!
i będziecie napierdalać ONR itp. jako skrajne lewactwo.. :mrgreen:
nawet będziecie prawidłowo hymn śpiewać .. :lol:
Zwrotki nie tylko zamieniono kolejnością. Dwie z nich, ze względu na treść, na przestrzeni lat z tekstu zniknęły, głównie pod naciskiem Francuzów. 'Niemiec, Moskal nie osiądzie, gdy jąwszy pałasza, hasłem wszystkich zgoda będzie i ojczyzna nasza'. Francuzom, którzy lubili zmieniać sojuszników jak rękawiczki, nie bardzo się podobało, że polskie oddziały dyktują im kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Cenzura francuska usunęła tę zwrotkę,

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/raporty/raport-100 ... ign=chrome
czuwaj !

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3633
Reputacja postu: 
3

Postautor: benq » sobota, 15 czerwca 2019, 11:19

mudol pisze: piątek, 14 czerwca 2019, 15:47Grubo Jak widać homodewianci to zgniłe g***o, które nie powinno mieć żadnych praw, szczególnie do adopcji i zawierania małżeństw.
Facet zgwałcił dziecko.
Biały.
Hetero.
Niech wreszcie ktoś zrobi porządek i odbierze wszelkie prawa tym dewiantom. Precz z białą hetero supremację :ugeek: :ugeek: :ugeek:
/ironiastop
Zanim zadasz głupie pytanie - sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi:
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Orator
Reputacja: 2495
Reputacja postu: 
4

Postautor: BitBoy » sobota, 15 czerwca 2019, 11:47

benq pisze: sobota, 15 czerwca 2019, 11:19Niech wreszcie ktoś zrobi porządek i odbierze wszelkie prawa tym dewiantom. Precz z białą hetero supremację

W sumie należy zakazać wszelkich związków. Przecież powodują tyle zbrodni na tle miłosnym np. z zazdrości.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zab%C3%B3 ... 2o%C5%9Bci

W zalinkowanym materiale o przestępstwie lesbijek podano że zbrodnie popełniono "z niewiadomych powodów" i że "Brazylijskie media snują domysły dotyczące motywu, którym kierowały się kobiety. Jednym z nich jest czarna magia i obrzędy satanistyczne". Ale miejscowy detektyw od tropienia pedałów już to rozgryzł. Jako członek elitarnej grupy śledczej CSI Pabianice, wie już jakie były motywy. Ma wyniki badań biegłych i dostęp do zeznań. Wyrok brzmi: "Bo to pedały były".

Czytając takie wypociny dochodzę do wniosku że wojujący lewacy nie potrzebują żadnych trolli opłacanych przez Sorosa. Jest przecież zupełnie darmowa armia imbecyli ośmieszających poglądy prawicowe każdym swoim wpisem. To niekończący się wątek typu #bekazprawaka, gdzie armia botów dokłada wszelkich starań by każdy konserwatysta był kojarzony z chorym z nienawiści oszałomem, cierpiącym na manie seksualne fanatykiem, który rozpada się psychicznie po kilku zdaniach. Nie potrafi w żaden sposób dowodzić swoich tez i nie ma podstawowego pojęcia o zjawiskach zachodzących w społeczeństwie i przyrodzie.
Jaka rozsądna osoba chciałby mieć coś wspólnego z takim wizerunkiem?
A po wyborach znowu płacz i zgrzytanie zębów że antysystemowe partie konserwatywne nie dostały nawet 5%. Za to socjaliści którzy liżą tyłek obcych mocarstw dostaną 10 razy więcej. I najwyraźniej nikt z tego nie wyciąga żadnych wniosków, dalej brnąc w ten homo-obłęd.
Ale sumie już o tym pisałem, już mi się nie chce...: viewtopic.php?p=564204#p564204

Wróć do „Hyde-Park”