Lewacka zaraza, która toczy świat. Przykłady.

Początkujący
Reputacja: 513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 19:50

Ekonokomik możesz mnie minusować, a ja za chuchu nie jestem patriotą, więc się nie obrażam, choć w przeciwieństwie do polandeskich patriotów znam nawet 3 zwrotkę i włos jeży mi się na głowie jak słyszę kaczki śpiew, że do "włoski" wracali...

Weteran
Reputacja: 1523
Reputacja postu: 
2

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 19:51

@nariensi
Niestety, obie strony są siebie warte w tym "konkursie" na internetowy szlam.
Tu masz miłosne wyznania po śmierci Szczypinskiej

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 19:53

Bo jedni i drudzy to po chuchu patrioci hehehe tylko plusować!

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 19:58

Jeżeli prominentni politycy mówią o "dorzynaniu pisowskich watah" (Sikorski) czy o "zdradzieckich mordach" (Kaczynski) to trudno by na dole było lepiej. Ryba psuje się od głowy.

Moderator
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 19:59

Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Orator
Reputacja: 1015
Reputacja postu: 
0

Postautor: nariensi » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 20:30

kozaki_wiesi pisze: poniedziałek, 14 stycznia 2019, 19:51obie strony są siebie warte w tym "konkursie" na internetowy szlam.
Ale oczywiście powstrzymywanie zjawiska i walka z nienawiścią to już są karygodne lewackie wymysły.

Weteran
Reputacja postu: 
2

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 20:32

Jaka walka? Jakie powstrzymywanie? Obu stronom zależy by strzałka była na czerwonym polu.
Tylko wyborca zaangażowany pójdzie i właściwie zagłosuje.

Początkujący
Reputacja: 853
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 20:58

Dlatego aby wróciła normalność trzeba zatrzymać tę wojnę polsko-polską. Jedyny sposób na zatrzymanie to eliminacja jednej jak i drugiej strony. Najlepiej ich własnymi rękoma. Innych sposobów nie ma. Niestety. Chyba że nadal pragniemy być niewolnikami podsycanymi przez jednych jak i drugich.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:00

Głupich ludzi jest za dużo... My tu patrzymy przez pryzmat forum, a grom ludków tabliczki mnożenia nie zna... Normalność nie wróci... Wystarczy włączyć tv... ŻESZ KA!!
Czym durniejszy wyborca, tym lepszejszy!!

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 134
Reputacja postu: 
4

Postautor: Bemx2k » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:44

Kilka tygodni temu zgineło w tragicznych okolicznościach 12 Polskich Górników pracujących w Czeskiej kopalni w Karwinie , ile czasu im poświęcono na antenach TV ? ? a ile czasu poświęca się osobie
Pawła Adamowicza ?? Rozumiem że gość był osobistością , zwany przez wielu Baronem , ale bez przesady .
Zamordowano polityka , należy mu się minuta ciszy i kilka minut przemyśleń ale nie rozkręcajmy afery miesiaca .
DASH>ETH>LTC

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:50

Mnie się wydaje, że to nie tylko chodzi o osobę polityka (choć to też ważne - prezydent dużego miasta) ale o szokujące okoliczności - to jest jakieś kompletnie irracjonalne, że gdyby ktoś zrobił o tym film, to bym powiedział, że fantazja autora poniosła. Ktoś wpadł na pomysł i zrealizował zabójstwo prezydenta miasta na oczach tysięcy ludzi, na scenie, podczas imprezy charytatywnej, przy wesołej muzyce i huku fajerwerków...

Weteran
Reputacja: 4588
Reputacja postu: 
0

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:51

akos pisze: poniedziałek, 14 stycznia 2019, 19:29Dzięki za te 9 punktów. Teraz rozumiem jak to możliwe, że ludzie inteligentni są w stanie popierać PiS. Emocje, paranoiczne myślenie karmione propagandą mającą na celu destabilizację, wzbudzanie strachu robią swoje.

Niech zgadnę, utwierdziłeś się w swoich stereotypach i Twojej wizji świata: inteligentny, zdrowy psychicznie człowiek w żaden sposób nie może głosować na PiS, być narodowcem, czy zastanawiać się nad wyjściem z UE.

Bo jeśli dopuszczam w ogóle takie rzeczy, przytaczam nawet jakieś argumenty czy przemyślenia, to nie ma mowy, żebym mógł do tego dojść samodzielnie, w wyniku jakiegoś logicznego rozumowania, czy dzięki własnej ocenie i analizie faktów. Jedyna możliwość, jest taka, że uległem pisiorowej propagandzie (czyli nie jestem aż tak inteligentny jak się wydawało), albo jestem chory psychicznie, lub co najmniej mam psychiczne problemy (paranoik).

To miałeś na myśli pisząc o "emocjach i paranoicznym myśleniu karmionym propagandą"?

W swoim poście (https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=549500#p549500 przypominam, żeby ewentualni czytelnicy mogli sami ocenić), starałem się pisać rzeczowo, w sposób pozbawiony emocji, bez zbędnych ozdobników. Wyłącznie opnie, przewidywania i wnioski z nich płynące.

Tymczasem Ty, komentując mój tekst, zarzuciłeś mi uleganie emocjom i propagandzie, a przy tym użyłeś 6 (!) razy słowa "paranoik" / "paranoiczny".
To kto nas dwóch ma problem z emocjami i rzeczowym myśleniem? 8-)

Uważam, że po Twoim ostatnim poście (a także moim poprzednim) dalsza dyskusja nie ma sensu i będzie stratą czasu dla nas obu. Wszystko zostało powiedziane.
Tym niemniej, było to dla mnie ciekawe doświadczenie. Dziękuję.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:56 przez ekonokomik, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:55

@ekonokomik Ty się ciesz, że nie mieszkasz w Związku Sowieckim bo już byś siedział w psychuszce ze zdiagnozowaną "schizofrenią bezobjawową" ;)

Weteran
Reputacja: 4588
Reputacja postu: 
1

Postautor: ekonokomik » wtorek, 15 stycznia 2019, 10:40

Żarcik podpadający trochę pod topic:
https://www.wykop.pl/link/4746831/oscar ... od-oskara/

mam nadzieję, że nikt się nie oburzy :)

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 15 stycznia 2019, 14:30

@ekonokomik widzę poważne niedoróbki:
-brak multikulti (jakiś czarny Żyd by się przydał w tym obozie)
-brak "polskiego antysemityzmu"
-siostra głównego bohatera powinna być transgender albo przynajmniej różowowłosa
-dobry Niemiec by się także przydał

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 425
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lester » wtorek, 15 stycznia 2019, 14:42

Bemx2k pisze: poniedziałek, 14 stycznia 2019, 21:44Kilka tygodni temu zgineło w tragicznych okolicznościach 12 Polskich Górników pracujących w Czeskiej kopalni w Karwinie , ile czasu im poświęcono na antenach TV ? ? a ile czasu poświęca się osobie
Pawła Adamowicza ?? Rozumiem że gość był osobistością , zwany przez wielu Baronem , ale bez przesady .
Zamordowano polityka , należy mu się minuta ciszy i kilka minut przemyśleń ale nie rozkręcajmy afery miesiaca .

Dokładnie, 12 Polskich Górników zgineło w tragicznych okolicznościach w Czeskiej kopalni i nic.
Ginie 1 polityk w tragicznych okolicznościach i żałoba narodowa! "Żałoba narodowa ogłoszona zostanie w dniu pogrzebu prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Na razie nie jest znana data." (dziennikbaltycki.pl)

Zginął jeden z zarządców. Oni mają zgoła odmienne spojrzenie na to, które można ująć słowami jednego z nich: "Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka".

Początkujący
Reputacja: 153
Reputacja postu: 
0

Postautor: redlumek » wtorek, 15 stycznia 2019, 18:38

O katastrofie smoleńskiej też tak myślicie? Albo o mordzie katyńskim? Chyba tak bo to przecież to tylko mały odsetek ludzi jacy zginęli na wojnie lub giną codziennie z różnych powodów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 425
Reputacja postu: 
1

Postautor: Lester » wtorek, 15 stycznia 2019, 19:21

redlumek pisze: wtorek, 15 stycznia 2019, 18:38O katastrofie smoleńskiej też tak myślicie? Albo o mordzie katyńskim?

Tak na to patrząc, to w sumie jest to kolejna katastrofa narodowa. Oczywiście w o wiele mniejszej skali, nieporównywalna do wymienionych przez ciebie. Tragicznie, żeby nie powiedzieć tragikomicznie, wyglądała cała ta otoczka skaczących i radujących się ludzi nieświadomych, że odegrała się tragedia oraz nieświadomych w jakiego rodzaju hucpie biorą udział.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 15 stycznia 2019, 20:10

Lester pisze: wtorek, 15 stycznia 2019, 19:21tragikomicznie, wyglądała cała ta otoczka skaczących i radujących się ludzi nieświadomych
Przypominają mi się zdjęcia jak przyjmowali pierwszych uchodźców...

Zastanawia mnie też ta bierność - przed zabójstwem, jak i po, bandyta chodził po scenie jak po swoim podwórku... O tym też cisza - są tylko niułsy o bohaterach co go obezwładniali...

Początkujący
Reputacja: 153
Reputacja postu: 
3

Postautor: redlumek » wtorek, 15 stycznia 2019, 21:01

Bohaterach? Ja tam słyszałem że jak technik do niego podszedł to odłożył nóż i sam się położył na ziemię.

Wróć do „Hyde-Park”