Universa (UTN)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 199
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Universa (UTN)

Postautor: GoPro » czwartek, 6 grudnia 2018, 15:19

japu pisze:Przejdź do cytowanego posta A ja mam inne pytanie - na CobinHood mozna kupic UTN-P - rozumiem, ze to w pelni funkcjonalny, ERC20, wymienialny na UTN token? Czytalem na szybko doc'a na universa.io ale w sumie to nie wiem czy da sie to zamienic juz na UTN czy jeszcze nie? Czy jak i gdzie i o co chodzi.... ;P

ERC20, kup i trzymaj w tej postaci.
Co do zamiany, to jest dostepna wersja beta i dziala.
Jesli kupujesz na dluzszy czas, to dobrze bedzie zamienic na UTN i trzymac w mainnet.
Ja trzymam 2-3 lata, albo do 0.50$ i wtedy sprzedaje okolo polowe (jesli to kiedys nastapi, moze nigdy sie nie wydarzyc).

Początkujący
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0

Universa (UTN)

Postautor: japu » czwartek, 6 grudnia 2018, 20:33

Pozostaje jeszcze pytanie czy obecne 74sat to dobra cena ;P Oczywiscie zakladajac, ze skoczy do $0.5 to jest to swietna cena. No ale po 40sat mozna kupic 2 razy wiecej ;) Przegapilem dolek - ostatni? :)

Początkujący
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0

Universa (UTN)

Postautor: pawel296 » czwartek, 6 grudnia 2018, 20:55

A po 20 sat 4 razy więcej, tylko czy spadnie? Możliwe, że tak i możliwe, że nie. Jeżeli obecna cena ci odpowiada to kupuj, jeżeli nie to czekaj. Innej rady nie mam. Ja dążę do pewnej ilości UTN i będę kupował po obecnych cenach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 199
Reputacja postu: 
0

Universa (UTN)

Postautor: GoPro » piątek, 7 grudnia 2018, 06:39

japu pisze:Przejdź do cytowanego posta Pozostaje jeszcze pytanie czy obecne 74sat to dobra cena ;P Oczywiscie zakladajac, ze skoczy do $0.5 to jest to swietna cena. No ale po 40sat mozna kupic 2 razy wiecej ;) Przegapilem dolek - ostatni? :)

Jak dla mnie, spadniemy jeszcze raz do 50-55 sat.
Wieksze oferty stoja tam nie na darmo, a trzeba zauwazyc, ze rynek jest plytki i jesli sie tam ustawisz, to 1 sprzedaz za okolo 3mln utnp wypelni twoje zlecenie.
Pytanie czy do zakupu utnp uzyjesz bitka wartego 3500$, 2000$ a moze 10000$ :D

Początkujący
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0

Universa (UTN)

Postautor: japu » piątek, 7 grudnia 2018, 09:20

GoPro pisze:Przejdź do cytowanego posta Wieksze oferty stoja tam nie na darmo

To wszystko zalezy od tego czy graja tam boty - gieldy niszowe ale cholera wie. Jesli beda spadac noze to boty przesuwaja sie w dol w zastraszajacym tempie, przerabialem to ostatnio na VNX i przegralem :)

Początkujący
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0

Universa (UTN)

Postautor: Harnas85 » sobota, 8 grudnia 2018, 11:31

Witam .jestem w posiadaniu UNT od grudnia zeszłego roku ale jeszcze ich nie przelałam na żaden portfel ale przymierzam się do tego .Panowie i Panie jakie portfele polecacie na UNT ?

Początkujący
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » sobota, 8 grudnia 2018, 12:19

Masz UTN czy UTNp? Jeżeli utnp to trzymaj tam gdzie tokeny erc20, ja trzymam na mew. A jak posiadasz UTN to nie masz możliwości go gdzie indziej trzymać niż tam gdzie jest teraz.

Początkujący
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
2

Universa (UTN)

Postautor: kondzio » niedziela, 9 grudnia 2018, 12:46

Wróć do „Pozostałe”