PrimeStone - Nowa Polska Kryptowaluta

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 445
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Lester » czwartek, 14 marca 2019, 13:11

Bemx2k pisze: czwartek, 14 marca 2019, 13:01Walić to na ryj , miałem tylko 134 monety warte mniej niż prąd który zużyję na synchronizację walleta.

No to rzeczywiście szkoda na to zachodu - nie tyle nie warte prądu jaki zużyjesz (chociaż to pewnie też), ale i czasu.
No chyba, że zrobisz to z myślą o tym, żeby zainwestować - wygląda na to, że teraz jest okazja, by kupić PSC bardzo tanio. :) Z tym że to się dopiero okaże, czy jest to tanio. ;)
Czas pokaże. Obstawiam, że z czasem kurs zapewne odbije, ale czy gra jest warta świeczki - tego nie wiem.

Dodano po 5 godzinach 20 minutach 40 sekundach:
Wygląda na to, że pomogło to nasze pisanie, w końcu uaktywnił się opiekun kursu. ;)
Chyba go sprowokowaliśmy. Albo ktoś wyczaił okazję, że tak poleciało i stwierdził, że po takich spadkach musi odbić. Skupił więc trochę i odbiło. :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 445
Reputacja postu: 
0

Postautor: Lester » piątek, 15 marca 2019, 08:58

Wygląda na to, że wczoraj uaktywniono po dłuższej przerwie sztuczne nabijanie obrotów na crexie, czyli pojawiają się na chwilę zlecenia na 70 000 PSC i od razu znikają. I to zapewne spowodowało wzrosty.
Może był to przypadek, że akurat w dniu, kiedy kurs spadł na poziomy od dawna nie rejestrowane i że o tym tu rozmawialiśmy, a może nie... Może jednak komuś zależy, żeby nie spadło za nisko.

Jak myślicie, jak obstawiacie w którym kierunku podąży teraz? Ja podejrzewam, że znowu będzie powoli spadać albo mulić na tych poziomach, bo nie pojawiły się żadne konkretne powody, czy też przesłanki do wzrostów. Pod to chyba zagram.

Orator
Reputacja: 70
Reputacja postu: 
0

Postautor: japu » poniedziałek, 18 marca 2019, 09:29

Nie wiem od kogo odkupiłem PSC bo 30+sat i komu sprzedałem po 138 ale dzieki :)

Wróć do „Pozostałe”