NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 455
Reputacja postu: 
12
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: stokarz » czwartek, 17 maja 2018, 21:50

Obrazek

Cześć wszystkim.
Z NIX Platform część z was miała już szanse zapoznać się w moich poprzednich postach (porównaniu NIX z bardziej znanym Wanchainem, a także w wątku spekulacyjnym na temat walut o niskiej kapitalizacji). Jako, że sporo osób pytało się mnie o różne detale na temat NIX, postanowiłem zebrać wszystkie możliwe informacje na temat tego projektu i umieścić je w jednym miejscu. W wątku znajdziecie wszystkie potrzebne informacje do zakupu NIX (jakoże nie będzie ICO), przygotowania się do Airdropa, a także najnowsze informacje od deweloperów i ogólnie to co uda mi się wygrzebać.

Bonus: skontaktowałem się z deweloperami NIX, porozmawiałem trochę i uwaga, tuż przed airdropem będę miał dla Was konkurs w czasie którego będzie można wygrać aż 100 ZOI+200 NIX (na razie, później zamierzam spróbować otrzymać od teamu więcej w celach konkursowych, ale zobaczymy czy się uda). Obecna cena 1 ZOI to 2$, plus tokeny NIX, także myślę, że wam się spodoba.

Zapraszam!

1. Przedstawienie projektu, NIX w pigułce!

Wyobraźcie sobie świat w którym każda zdecentralizowana giełda kryptowalut, na której znajdują się wasze ulubione coiny, podpięta jest pod jedną platformę. W dodatku ta platforma umożliwia całkowitą prywatność zawieranych transakcji, a dzięki technologii SegWit, implementacji Lightning Network oraz adaptacji Atomic Swapów (po raz pierwszy na taką skale), staje się niesamowicie szybkim, przyjaznym i łatwym w obsłudze ekosystemem dla traderów i deweloperów. Brzmi nieźle? A to tylko jedna z nielicznych możliwości NIX.

NIX nie będzie miał ICO. Jedyny sposób na otrzymanie tokenów to zakup kryptowaluty Zoin (ZOI) dostępnej na Cryptopii albo Coinroom'ie i trzymanie coinów w portfelu deskopowym lub Core (webwallet nie będzie wspierany!). Snapshoot i airdrop odbędą się 6 czerwca, za każde ZOI otrzymamy 2 NIX. Market Cap NIX będzie równy marketcapowi ZOI +7%, a w celu otrzymania tokenów będziemy musieli zarejestrować się na stronie. Więcej szczegółów poniżej!

Chciałbym zaprezentować wam więcej możliwości NIX, część z nich opisałem już w tym poście: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?p=491003#p491003 -serdecznie zapraszam do zapoznania się z nim, przybliży wam on większość możliwości NIX.

Obrazek
Szybkość z jaką rozwijany jest NIX mówi naprawdę wiele dobrego o drużynie stojącej za rozwojem tego projektu oraz zostawia Wanchain w tyle w kwestii prywatności i transakcji między blockchainami.

Obecny poziom skalowalności DEXów nie napawa optymizmem (chociaż z biegiem lat, wraz z rozwojem technologicznym najpewniej się to zmieni, a DEX'y będą mogły działać całkowicie stabilnie, zdecentralizowanie i szybko).

Tu z rozwiązaniem przychodzi platforma NIX, która ma zamiar zostać pierwszym menadżerem DEXów w historii. Jeżeli uda się tego dokonać, nie będzie większych problemów ze skalowalnością, adopcja tego nowego rozwiązania będzie niewyobrażalnie duża. Ekosystem NIX jeszcze nie wystartował, a już poczyniono pierwsze kroki w celu realnej implementacji. Kilka dni temu NIX ogłosił partnerstwo z Blocknetem – chcą sprawić, aby Block DX był pierwszym DEXem, który wprowadzi protokoły i technologię stworzoną przez NIX.

Infrastruktura Atomic Swapów dostępna na NIX pozwoli na przekazywanie wszelkiego rodzaju danych i dóbr pomiędzy różnymi blockchainami (coś nad czym pracuje wiele innych kryptowalut, jednak, na razie, bez większej adopcji). NIX sprawi, że każdy HODLer będzie w stanie wymieniać swoje kryptowaluty na inne, bez używania pośredników (giełd, kantorów). Całkowicie bezpiecznie, P2P.

Co więcej, NIX DEX Manager, dzięki łączności i komunikacji z DEXami w obrębie swojego ekosystemu pozwoli na handlowanie i transkacji via NIX. Mówiąc dokładniej: zintegrowane DEXy będą mogły używać prywatnych atomic swapów między coinami dostępnymi na ich giełdach. Wyobraźcie sobie tradowanie Bitcoina na dowolną inną kryptowalutę z pełną prywatnością, niemożliwi do wyśledzenia w czasie, gdy przeglądacie anonimowo inne blockchainy.

NIX sprawi, że wszystkie kryptowaluty, nie tylko te z funkcjami prywatnościowymi jak Monero lub Zcash, staną się całkowicie anonimowe i niemożliwe do śledzenia. Prywatny stanie się również handel między poszczególnymi krypto. Brzmi ciekawie prawda?
Funkcji i innowacji jest wiele, przeczytajcie moje porównanie NIX z Wanchainem!

2. Zgromadziłem dla was wszystkie potrzebne linki (pamiętajcie o zrobieniu własnej analizy!, nigdy nie kupujcie w ciemno, nie ważna jak dobrze ktoś poleca dany projekt):

Strona: https://nixplatform.io/
Twitter: https://twitter.com/nixplatform
Telegram: https://t.me/nixplatform
Reddit: https://reddit.com/r/nixplatform
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3454993.0
Medium: https://medium.com/@nixplatform
Facebook: https://facebook.com/NIXPlatform
GitHub: https://github.com/nixplatform

YT recenzja:
Whitepaper: https://nixplatform.io/docs/NIX-Platform-Whitepaper.pdf
AMA:

Wszelkie ciekawe informacje!
https://nixplatform.io/introduction-concept/
https://nixplatform.io/information/get-nix/
https://nixplatform.io/architecture-design/
https://nixplatform.io/nix-ghost-protocol-elements/

3. Gdzie kupić NIX?

Przypominam raz jeszcze, że NIX będzie rozdany w formie Airdropa dla posiadaczy ZOI! https://coinmarketcap.com/currencies/zoin/
ZOI kupisz tutaj:
https://www.cryptopia.co.nz/Exchange?market=ZOI_BTC
oraz na Polskiej giełdzie Coinroom, bezpośrednio za złotówki
https://coinroom.com/

4. Spekulacja:

Teraz oczywiście rzecz która nas wszystkich najbardziej interesuje. Ile potencjalnie możemy zarobić na NIX?

Aktualny market cap ZOI to 34 miliony $. Przy obecnym supply na poziomie prawie 18 milionów wydobytych tokenów (max supply 21 milionów, tak jak Bitcoin) daje nam to cenę niecałych 2$ za ZOI.

Airdrop NIX będzie w proporcjach - 2 NIX za każde posiadane ZOI. Supply będzie więc dokładnie taki sam jak ZOI x2 - czyli ok 35 milionów tokenów + 7% tokenów wygenerowanych dla deweloperów w celu pokrycia wydatków związanych z giełdami i marketingiem. Cały Supply NIX po airdropie będzie więc wynosił ok. 38 milionów. NIX będzie można wydobywać, a maksymalna ilość to 175 milionów tokenów (tyle będzie za wiele, wiele lat).

Najprawdopodobniej, z racji bardzo ograniczonej dostępności NIX, a także braku możliwości zakupu w ICO przez inwestorów, będą oni zmuszeni, albo akumulować ZOI już teraz, albo skupić NIX po tym jak pojawi się on na giełdach (deweloperzy zapowiedzieli, że wraz ze startem main-netu, czyli od razu po airdropie, NIX dostępny będzie na normalnych, dużych giełdach). Jeżeli NIX utrzyma się na poziomie 34 milionów market capu (w co nie wątpię) + ZOI po airdropie spadnie nawet max o 50%, już zarabiamy 50% do przodu (z racji, że możemy sprzedać swoje ZOI, które są dobrym projektem, mocno rozwijanym przez społeczność i osobną drużynę devów).

Patrząc również na kapitalizacje innych projektów tego typu (a nie ma wiele takich) spodziewać się możemy co najmniej dwukrotnego wzrostu wyceny. Z czasem zakładam, że będzie to nawet o wiele więcej, dlaczego? Ze względu na Ghost Nodes - masternody NIX. Aby mieć takiego noda potrzebujemy 40k NIX (jeśli kupimy przed airdropem, możemy mieć również masternoda ZOI w tej cenie), ludzie z czasem będą blokowali tokeny w celu operowania Masternoda co zmniejszy zasób tokenów na rynku, windując cenę do góry. Dlaczego ludzie będą chcieli mieć Masternody? Gdyż będą one przynosiły dochody z transakcji i fee ze wszystkich giełd DEX w ekosystemie NIX. Także moim zdaniem, NIX w najgorszym przypadku wzrośnie dwukrotnie, jednak obstawiałbym nawet potężniejszy wzrost ceny, głównie spekulacyjny. Jeśli tak się stanie, polecam sprzedać część tokenów i po prostu trzymania reszty.

Zachęcam was wszystkich do spekulacji na temat ceny w tym temacie!

5. Wywiad z deweloperami:
https://docsend.com/view/avay6jc - udało mi się dla was znaleźć, na razie niepubliczny, wywiad z głównym programistą NIX

Znajdziecie w nim większość interesujących informacji, wyjaśnia on dlaczego np. NIX nie zdecydował się na przeprowadzenie ICO, pomimo łatwej możliwości zgarnięcia 30 paru milionów (ogromny + dla nich).

6. Podsumowanie:

+ innowacyjna technologia, wcześniej nie widziana w krypto
+ pierwszy na świecie DEX Manager (integracja wszystkich zdecentralizowanych giełd)
+ doświadczona drużyna programistów, nie podlegająca pod żadnych inwestorów czy fundusze, całkowicie samodzielna
+ Main-net od razu po airdropie (nie trzeba czekać roku, czy dwóch na produkt)
+ Atomic Swapy, SegWit, LN
+ Ghost Protocol (funkcje prywatności i anonimowości)
+ Transakcje cross-chain między wieloma blockchainami
+ Dzięki Ghost Tech. NIX może uczynić każdą kryptowalutę anonimową (więcej przeczytaj w moim porównaniu NIX z Wanchain)
+ Masternody Ghost Nodes
+ Niski market cap, mały total supply, ciężko zdobyć NIX (stąd cena może rosnąć po airdropie, gdyż ludziom ciężko było dostać NIX)

- w przypadku braku adopcji projekt na nie wiele się zda
- system musi rozrosnąć się i wejść w partnerstwa z innymi platformami
- mogą być problemy ze skalowalnością
- brak ICO może ponieść za sobą problemy z funduszami (jednak z tego co wiem mają od cholery swoich funduszy na rozwój projektu, także nie musimy się chyba o to martwić)
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 maja 2018, 22:03 przez stokarz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 455
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy

Postautor: stokarz » czwartek, 17 maja 2018, 22:02

Niestety skończyło mi się miejsce w pierwszym poście. Co do konkursu, zostanie on ogłoszony w przyszłym tygodniu. Przypomnę, że nagrodą będzie:

- 100 ZOI (każdy po 2$)
- 200 NIX (cena jeszcze nie znana)


Konkurs będzie naprawdę prosty i ciekawy, także bądźcie czujni. W przyszłości mam nadzieję, że dzięki kolaboracji z deweloperami uda się zrobić więcej takich prezentów dla użytkowników naszego forum ;)

2. Mówiłem o adopcji, jako największym problemie. Idą w dobrym kierunku, może to jednak nie będzie aż taki problem?

Obrazek
NIX + Blocknet - Nix Platform ogłasza partnerstwo z Blocknet'em w celu integracji platformy.
Blocknet i coiny tam dostępne zostaną jako pierwsze połączone z platformą NIX. Pełna integracja i możliwość handlu ma mieć miejsce już w Q3 tego roku.

Pełny opis tego znajdziecie tutaj: https://nixplatform.io/announcements/pa ... -blocknet/

3. Więcej newsów:

Zapowiedziana została dokładna data airdropa! Przeczytajcie tutaj: https://nixplatform.io/announcements/ni ... shot-date/

NIX stał się prawnie zarejestrowaną firmą w USA (gdyby ktoś martwił się o legalność i komplikacje prawne): https://nixplatform.io/announcements/ni ... egistered/

Jeśli macie pytania piszcie w tym temacie. Możecie również porozmawiać z deweloperami samemu przez Telegrama (którego podałem wyżej) lub poprzez Discorda: https://discordapp.com/invite/agAsvQY

PS. Jeśli pojawi się większe zainteresowanie zamierzam również zrobić Polską grupę na Telegramie, gdzie będziemy mogli dyskutować live. Pożyjemy zobaczymy.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 566
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: sud » sobota, 19 maja 2018, 18:24

Fajnie, że założyłeś temat, ten projekt jest naprawdę obiecujący i chyba aktualnie nie ma realnej konkurencji. Jak uda im się zintegrować kilka DEXów to zyski z GhostNoda mogą być grube., a jeszcze gdzieś tam widziałem wzmiankę o Atomic Swaps.

Odnośnie ceny, ja jednak liczę że na giełdzie będzie się dało dostać NIX taniej niż teraz kupując ZOI na ATH. Generalnie każdy kto holduje Zoina dostanie darmowe coiny, na pewno nie wszyscy będą zainteresowani tym projektem i będą chcieli szybko sprzedać. Druga sprawa to że projekt nie jest tak bardzo popularny, co mnie dziwi bo pomysł jest świetny. No zobaczymy już niedługo, mam nadzieję że nie będę żałować, ale jak dla mnie mnie ZOI jest teraz za drogi żeby zamrozić tyle kasy, szczególnie że nie wiadomo kiedy te masternody zaczną przynosić zyski.

Orator
Posty: 736
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1268
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: RuckenFetard » sobota, 19 maja 2018, 20:42

sud pisze: . No zobaczymy już niedługo, mam nadzieję że nie będę żałować, ale jak dla mnie mnie ZOI jest teraz za drogi żeby zamrozić tyle kasy, szczególnie że nie wiadomo kiedy te masternody zaczną przynosić zyski.
sud pisze: Odnośnie ceny, ja jednak liczę że na giełdzie będzie się dało dostać NIX taniej niż teraz kupując ZOI na ATH.
Po pierwsze ZOI było 1.7$ w chwili kiedy pisał o tym @stokarz , dziś mamy 2.3$, więc trochę się spóźniasz, po drugie ATH wynosiło 3.3$ i to po pęknięciu bańki 4 stycznia i w dodatku nie było tam mowy o żadnym NIX.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 122
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 42
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: Oshel » sobota, 19 maja 2018, 20:57

@RuckenFetard
ATH w stosunku do BTC :)

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 566
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: sud » sobota, 19 maja 2018, 21:23

RuckenFetard pisze:Po pierwsze ZOI było 1.7$ w chwili kiedy pisał o tym @stokarz , dziś mamy 2.3$, więc trochę się spóźniasz, po drugie ATH wynosiło 3.3$ i to po pęknięciu bańki 4 stycznia i w dodatku nie było tam mowy o żadnym NIX.
Pisząc za drogi miałem na myśli cenę w momencie pierwszego posta stokarza (około 19k sats), o aktualnej już nie wspominając, a ATH oczywiście w satoshi jak @Oshel już wspomniał (kupuję za bitcoiny a nie $).

Generalnie zastanawiałem się czy ta pompka z grudnia to mogły być duże zakupy ludzi, którzy już wiedzieli o NIX. Jednak to jest okres kiedy wszystkie alty leciały w kosmos jak szalone, więc myślę że raczej nie ma to związku.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 455
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: stokarz » niedziela, 20 maja 2018, 03:06

Cześć, dzięki wszystkim za zainteresowanie postem, fajnie widzieć, że pomimo spadków i braku większych ruchów cenowych na sporej ilości krypto udało mi się trafić z czymś konkretnym i daliście radę na tym zarobić.

Co do konkursu, będzie fajny i prosty dopracowuje deal z devami i czekam na grafikę, żeby umieścić na forum całe info.

Jeśli chodzi jeszcze raz o cenę. Szczerze mówiąc to: jeśli będzie taka sytuacja, że Zoi wzrośnie kolejne 50% w przyszłym tygodniu - sprzedaje większość pozycji (to będzie prawie 120% zysku dla mnie), a kawałek jedynie zostawiam. NIX jest bardzo obiecujący, dlatego postaram się skupić go więcej jak już wejdzie na giełdy (Coinroom na pewno będzie, w dodatku wiem o na pewno jeszcze jednej giełdzie, niestety nie mogę zdradzić która, ale spora). Na Zoi na pewno będzie dumb spory (obstawiam Ok. 50% jeśli cena wzrośnie jeszcze), więc jeśli będziemy trzymali do airdropa to wszystko zależy pózniej od ceny wyjściowej NIX. A w tym wypadku wyjść jest wiele, równie dobrze może wylecieć i do 300milionow kapitalizacji - pamiętajcie, że krypto nie jest racjonalne, a ludzie grają zazwyczaj emocjami, nie głową. Dlaczego obstawiam dalsze wzrosty na Zoi, bądź pózniej NIX? Oprócz tego, że to solidny projekt to jest na swój sposób wyjątkowy, łatwy do naganiania, nowy technologiczne, nazwa jest dobra, projekt jest ładny itd. - tak samo było z NANO (tam rownież osiągnęło ono niewyobrażalnie wysoką kapitalizację chociaż kondycja rynku była zupełnie inna).

Także w skrócie, moja taktyka - jeśli Zoi wzrośnie sporo to sprzedaje wiekszość i czekam na odkup NIX taniej - nie uda się odkupić i NIX pójdzie do gigantycznych cen, zgarniam swoje bardzo duże profity, sprzedaje resztę i zajmuje się innym projektem.

Zoi pozostanie na podobnych rozmiarach - trzymam wszystko na NIX.

Zoi spadnie cenowo drastycznie (30% dump bez poworotu ceny) wyciągam zyski w dużej części, część pozostawiam dla siebie na NIX.

To tak jakby ktoś się interesował jak zamierzam to rozegrać.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 455
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: stokarz » poniedziałek, 21 maja 2018, 21:10

Obrazek

Tak jak obiecywałem, dzięki uprzejmości deweloperów mam dla was konkurs!

Do wygrania jest łącznie 100 tokenów ZOI + 200 NIX

Konkurs bardzo prosty, składa się z dwóch kategorii:

1. Wszystko co musisz zrobić to dołączyć do społeczności NIX Platform Polska na Telegramie + zaprosić na chat jednego znajomego (będę sprawdzał) - link do grupy: https://t.me/nixplatform_polska

Pomiędzy osobami na Telegramie rozlosowane zostanie 100 ZOI + 200 NIX (przypomnę, że cena ZOI to 2.5$!)

2. Najlepsza odpowiedź w tym wątku na pytanie: ,,dlaczego zainteresował cię NIX" otrzyma ode mnie 10 ZOI + 20 NIX.

+ Bonus: Najbardziej aktywna i pomocna osoba z grupy na Telegramie może liczyć na nagrodę specjalną ;)

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj (21.05.2018), a kończy się 01.06.2018r - tak jak podane jest na grafice!

Zachęcam do udziału, trochę musiałem przekonywać deweloperów żeby dali mi te tokeny dla was :P

Post na Medium (łatwiej się podzielić ze znajomymi):
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 maja 2018, 21:44 przez stokarz, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2767
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 536
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 21 maja 2018, 21:41

Niezły jesteś jak randomowemu gościowi na ich telegramie udało się przekonać jakiegoś deva żeby dał troche coinów na konkurs :D
Ale dla nich to darmowa promocja i reklama jeśli by wyszło, co to dla dev teamu jest jakies 100 coinów, pewnie tyle to im sie dziennie na masternodach pojawia :D
A ja do tej pory jeszcze angielskiego nie umiem :oops:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 455
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: stokarz » poniedziałek, 21 maja 2018, 21:47

Nie taki randomowy, dzięki nazwijmy to brzydko (bo nie lubię tego określenia) ,,kontaktom" udało mi się dostać bardo blisko deweloperów i osobiście z nimi porozmawiać. W zamian za nagrody dla forum będę im prowadził grupę i społeczność Polską na TG.

BTW. uprzedzając pytania, nie dostałem dla siebie niczego, natomiast zależy mi na wzroście rozpoznawalności NIX (ze względu, że sam zainwestowałem). Natomiast tak jak już zauważyliście, na tle wszelkich ICO i scamów, projekt z tak ciekawą dystrybucją tokenów + w pełni działający main net od razu po airdropie to perełka wśród crypto na tą chwilę. Nieźle zapieprzają z robotą.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 23 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: jakopski » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:14

fajnie ze ogarnąłeś ten konkurs tylko szkoda ze nie mam telegrama

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 566
Rejestracja: 11 czerwca 2017
Reputacja: 131
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: sud » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:28

No fakt, bardzo fajnie mieć takiego @stokarza który ma wtyki w zespole i będzie ogarniał społeczność pl :D

Dzięki za konkurs!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 455
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: stokarz » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:32

Możecie na mnie liczyć ;)

Co do Telegrama, bardzo łatwo założyć. Plus pamiętajcie o bonusie, również na forum można się wykazać.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 maja 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: Overall » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:39

jakopski pisze:fajnie ze ogarnąłeś ten konkurs tylko szkoda ze nie mam telegrama
Sciagasz i masz

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: Nikes » poniedziałek, 21 maja 2018, 22:42

Zainteresowałem się NIX'em ponieważ przecierałem już tyle kapuchy na krypto, że już mi wszystko jedno! Mają fajny portfel na maca. Do tego NIX kojarzy mi się z moim nickiem NIKES a to już totalnie mnie przekonało. Kolejna wypła pójdzie na ZOI 8-)

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: dabalwwy » wtorek, 22 maja 2018, 07:16

Mam pytanie ściągał ktoś tego zoin core u mnie cały czas nie chce sie połączyć z siecią . Widziałem juz masę poradników i nic robiłem tez "reorganizacje" jak piszą na stroni i dalej nic już nawet ściągałem cały blockchain manualnie i to samo

Początkujący
Posty: 1333
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 153
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: redlumek » wtorek, 22 maja 2018, 08:42

Piszę w ciemno, bo taki problem występuje często. Pewnie musisz dodać parę pierwszych adresów nodow aby portfel zaczął się synchronizawac

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: dabalwwy » wtorek, 22 maja 2018, 08:44

no próbowałem ale cały czas wyświetla sie błąd moze błędny format moze mi ktoś podać co ma w pliku zoinode.conf

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 455
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: stokarz » wtorek, 22 maja 2018, 08:58

dabalwwy pisze: Mam pytanie ściągał ktoś tego zoin core u mnie cały czas nie chce sie połączyć z siecią . Widziałem juz masę poradników i nic robiłem tez "reorganizacje" jak piszą na stroni i dalej nic już nawet ściągałem cały blockchain manualnie i to samo
Napisz na ich discordzie, albo pobierz portfel deskopowy zamiast Core.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NIX Platform (NIX) - opis projektu, dyskusja, spekulacja, newsy, KONKURS

Postautor: dabalwwy » wtorek, 22 maja 2018, 10:02

udało sie dzieki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości