(ICO) EFFECT.AI - zdecentralizowana sieć dla AI na blockchainie NEO

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 777
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Rumcajs » sobota, 25 maja 2019, 22:53

@sud

Udalo się zrobić to na Scatterze, na wszelki wypadek zapisałem ten "pin" hasło i seedy nie wiem po co skoro uzyłem klucza z ledgera CHYBA. Ale tokeny przeżuciłem i mam je na Eosie pokazuje mi kawałek eosa i te tokeny EFX.
Musiałem to zrobić bo bym nie sprzedał tego potem, w sumie myślałem że ten swap będzie easy i nie pomyslałem żeby przed 30 kwietnia wysłać te efx z neo na switcheo bo oni suportowali podobno swapa, ale z kolei nie wiedziałem jak bo do switcheo logowałem sie ledgerem wiec nie miałbym tych efx chyba i tak u nich, chyba że bym wstawił na jakis Sell order ale oni z kolei kazali poanulowac ordery wiec nie wiedzialem jak to zrobic i zignorowałem problem dopoki nie zniknie. Sam swap to było wysłać z Neo tokeny na własny adres eosa to był pikuś. Koszmarem z elm street okazało się założenie adresu na EoS, na kazdym filmie na youtube inaczej pokazywali do tego nie rozumiałem co oni gadaja bo słabo znam angielski więc znajomy mi pomógł w końcu i niby działa ale on też ni9gdy nie instalował walleta eosa więc był dziki zachód :D
Co do EFX to widzialem gdzies info że chyba już z 70% tokenów zrobiło swapa co mnie zadziwiło zwykle ludzie sobie po roku przypominaja że jakis ich holdowany token miał swapa, az nie byłem pewien czy to wiarygodna informacja ale chyba na telegramie oficjalnie ktos napisał z modów.
Korzystając z okazji spytam czy ten EFX to jest sens trzymać dalej czy on będzie rósł teraz po przejsciu na EoSa czy to raczej zdychający token czy go trzymać dalej, jak myślisz ? Kupiłem go kiedyś (ponad rok temu :D) na short term pod wejscie na jakas giełdę, ale sie nie doczekałem jak widać, a teraz potrzebuje satoshich na inne coiny co chce kupić pilnie i chciałbym go sprzedać w sumie.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 145
Reputacja postu: 
1

Postautor: sud » poniedziałek, 27 maja 2019, 21:35

@Rumcajs short term to nie sądzę żeby EFX Ci dał większe zyski niż popularne do handlowania coiny, więc lepiej sprzedać jak tylko ruszy handel (ponoć na Switcheo już można http://switcheo.exchange/markets/EFX_EOS ) i obracać czymś innym.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » czwartek, 30 maja 2019, 08:55

Faktycznie jak patrzyłem to już uruchomili na Switcheo handel jakimis tokenami na EOS, nawet zrobili też erc20, no i mieli od początku Nep5. Ale cena tego EFX spadła po uruchomieniu i volumenu prawie nie ma, nawet bidów nie ma żeby to sprzedać, ciekawe czy uda im się załatwić teraz jakąś inną lepsza giełdę jak już są na EoSie. Niestety nie mam z tego miejsca dostępu do telegrama i nic poczytac nie moge, chyba się okaże że bede musiał poczekać ze sprzedażą do listingu na innej giełdzie albo jak cos się z ceną ruszy na plus.
@sud

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: sud » sobota, 1 czerwca 2019, 20:11

@Rumcajs
Wiem że już tam handlują trochę na tym Switcheo i jeszcze na https://newdex.io/trade/effecttokens-efx-eos ale wolumen malutki. Na obiecaną dużą giełdę cały czas musimy czekać. Na telegramie jest plota że szykuje się duży news związany z tą nową platformą ala Twitter/Facebook na EOSie, która ma się nazywać Voice. Na nowej roadmapie jest ogłoszenie czegoś o nazwie Projekt X i jest opcja że to będzie właśnie partnerstwo z Voice, a Effect Force ma się zająć moderacją. Brzmi to ciekawie nie powiem, ale to tylko spekulacja na razie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: sud » niedziela, 23 czerwca 2019, 16:05

Świeży news od Chrisa - zmigrowana na blockchain EOS platforma Effect Force startuje 10 lipca i ma być już otwarta do rejestracji dla każdego (wnioskuję że będzie nowa, duża pula zadań). Mnie najbardziej ciekawi jak sobie da radę EOS kiedy kilka tysięcy osób jednocześnie będzie robić zadania (NEO kilka razy padło przy takich okazjach).

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 15:39

Wcześniej miało być 1 lipca z tego co mowili na telegramie, teraz juz 10 do tego nie ma ciągle żadnej sensownej giełdy poza Switcheo.
Nawet jak będzie to działac od 10 lipca to bez giełdy dobrej to cena i tak nie wzrośnie a miałem nadzieje to selnąć szybko i wymienić na innego coina zanim wzrośnie i pewnie nie zdąże. A na moich innych też wszystko czeka na lipiec z czymśtam. Niefart jakiś.

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: sud » wtorek, 25 czerwca 2019, 15:50

@Rumcajs
No bez większej giełdy nie ma co liczyć na prawdziwą pompę, ale oni odmawiają płacenia za listing bo ponoć ich legal advisor tak doradza, żeby kiedyś przypadkiem token EFX nie był przez to uznany za securities... Także jeśli chodzi o giełdy to plan jest taki że najpierw produkt i duży ruch na platformie, to wtedy listingi przyjdą same... Tylko jak requestorzy mają kupować te tokeny bez volumenu?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: sud » niedziela, 2 sierpnia 2020, 20:25

BOOM! witam po roku 8-)

Zastanawiam się czy wskrzesić temat, tylko pytanie czy ktoś tutaj jeszcze się interesuje i/lub holduje tokeny EFX? Ostatnio projekt nabiera rozpędu, więc postaram się skrobnąć jakiś większy post z aktualnymi newsami. Teraz tylko wykresik z Coingecko - jak ktoś miał odwagę i szczęści kupić EFX w czasie bear marketu na dnie to mógł przytulić ładne 1400%.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Rumcajs » niedziela, 2 sierpnia 2020, 22:08

jeszcze to trzymasz? Ja to gdzieś mam ale nie pamietam gdzie, pamietam tylko że to przeniosłem z Neo jakoś na chyba blockchain Eos'a z rok czy dwa temu ale nie pamietam czy to sprzedałem kiedyś czy nadal gdzieś mam, o ile nie było kolejnych swapów czy czegoś co musiałem zorbić a przegapiłem, ale to nie było na żadnych dobrych giełdach i myślałem że całkie mzdechnie, ale teraz widze już z 2 jakieś mało znane giełdy i Bidesk, to ta giełda nowa z australi chyba, ma pare z USDT nawet nieźle.
Spróbuje kiedyś poszukać czy to mam nadal bo nie pamietam czy nie sprzedałem tego na switcheo kiedyś. Ożywa to coś ? będą jakieś listingi na giełdach czy ile czasu trzeba czekać na jakieś wzrosty ceny ?

sud
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: sud » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 15:37

@Rumcajs

No pewnie że trzymam, nie było sensu sprzedawać a platforma się rozwija non stop. Jak Ty też do tej pory nie sprzedałeś to jeszcze się wstrzymaj, Chris za parę dni prowadzi kolejną konferencję blockchainową - https://bitcoinevents.co.za/deficonf2020/ - gdzie ma ogłosić dużego newsa (chyba kolejne partnerstwo po Kraft Hainz i Akoin, ale zoabczymy). A we wrześniu ma ruszyć DAO i koniec stakingu NFX.

Także sprawdź czy masz na adresie EOS albo na https://dashboard.effect.ai/

Wróć do „NEO”