Dyskusja na temat kursu BTC

Regulamin forum

Twoim zdaniem w najbliższym czasie (14 dni)

Czas głosowania minął sobota, 25 czerwca 2022, 18:21

Spadamy dalej szukając nowego dołka
41
37%
Teraz czas na odbicie
32
29%
Będzie konsolidacja
39
35%

Liczba głosów: 112
Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 8085
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 23 czerwca 2022, 11:44

Zeyt pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 11:20FED mógłby mieć w planach spuszczenie giełd, żeby pokryć niewiarygodny dodruk który trwał do tej pory

Czyli twoja teoria zakłada zejście SPX na poziomy z 2013 /wyzerowanie ponad 11 lat - wtedy bit by zrobił wybił - 0 na kontraktach jak ropa w covid.

Już abstrahując jak iracjonalna jest to teza czym poparł byś spuszczanie spółek z majątkiem trwałym, patentami, know how, nieruchomościami i produktami na giełdach na tak niskie poziomy a pozostawienie cyfrowych assetów wysoko (jakie zastosowanie za tym przemawia) ?

Narracja o cyfrowym złocie i walce z inflacją widzę nadal jest żywa w waszych umysłach (owszem ochroniła wszystkich wchodzących 2009-2021) ale teraz gramy 2021 - 2023/2024 gdzie poziomy wejścia , i to klucz INSTYTUCJI i Banków i nowo przybyłych lub refinansujących spekulantów jest znacznie, znacznie wyższa i zostali już w sidła uśredniania złapani (Byki się nie poddadzą - to idealna sytuacja żeby wywieźć całe to towarzystwo z $

Nie prościel zlikwidować część nadrukowanej kasy przez ostatnie 2 lata robiąc samobójstwo niektórych sektorom gospodarki ,blue chip - czyli wiele spółek z Nasdaq i kryptowaluty. Będzie pyk i nima, jak na bańce internetowej w 2000 i na bańce subprime w 2008 /złe produkty z nadmiarem kasy wyparowało, tak po prostu

To presupozycja - wiemy i nie wiem, uzależnione to jest od stażu na rynku. Dla dzisiejszych analityków mediów finansowych i przekazu ogólnie medialnego to brzmi jak beka i dlatego sobie robią jaja z Saylora na FoxNews
Zeyt pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 11:20
kisiel pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 09:14
Btw, wszyscy wiemy że BTC to aktywo przeciw inflacji, gdzie widzicie go jeśli pojawi się deflacja? ;)
Bitcoin 500$ soon
SVG Image@socjolog2008
Newconnect GPW Moon :
viewtopic.php?f=105&t=36983
Salvador i Microstrategy BFD/Hodl i wychłodzone RSI : https://nayibtracker.com/

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 898
Reputacja postu: 
2

Postautor: Zeyt » czwartek, 23 czerwca 2022, 11:51

socjolog2008 pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 11:47Już abstrahując jak iracjonalna jest to teza czym poparł byś spuszczanie spółek z majątkiem trwałym, patentami, know how, nieruchomościami i produktami na giełdach na tak niskie poziomy a pozostawienie cyfrowych assetów wysoko (jakie zastosowanie za tym przemawia) ?
Jeśli przeczytałbyś mój post na spokojnie ze zrozumieniem, to zauważyłbyś że wygłaszając teze na temat spuszczania rynków nie pisałem o wzrastającym rynku aktywów cyfrowych.

Jeśli policzysz cene do zysku tych właśnie spółek i ich poziom przewartościowania to poziom z 2013 roku wydaję się całkiem realny, a spółki dobrze zarządzane na tym nie stracą, jedynie spekulanci i kapitał ludzi bogatych którzy nie mieli już gdzie pakować pieniędzy ;)

A nadwyżka pieniądza zniknie, i normalny kowalski nawet tego nie zauważy
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 6446
Reputacja postu: 
3

Postautor: anagamidev » czwartek, 23 czerwca 2022, 11:59

Od dwóch miesięcy potężny strach :D Dzisiaj kumpel typowy "janusz" pyta mnie po dwóch latach czy kupić GMT(z tego co widzę -80%, sam nie posiadam) i czy ogólnie siedzę jeszcze w crypto :D Chyba optymizm wraca, chociaż to może nie być miarodajne :D

https://alternative.me/crypto/fear-and-greed-index/
Spoiler:
Kolejny ISHS możliwy, ale jeszcze się nie wyrysował :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Diem | A New Global Payment System

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
5

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 23 czerwca 2022, 12:10

@Zeyt ok cena na giełdzie to jedno, szczególnie wyłącznie w przypadku walorów stricte spekulacyjnych.
Ale skok technologiczny i przemysłowy od 2013
Spoiler:
Obrazek
byłby trudny do wymazania na wycenach akcji ,musiało by dojść do globalnej wojny (wtedy może). Dla mnie bardziej pewne sektory gospodarek dostaną baty ale nie całość /szybko toksyczne spółki są przenosozone /usuwane (też poprzez obroty) z notowań głównych indexów. Blue chip mogą ucierpieć - tu się zgodzę, bo są totalnie przelewarowane i przeszacowane (Uber/Netflix/Tesla/Meta i inne - no znowu że zaczną odgrywać istotną rolę jak coś się dziwnego zacznie dziać na swiecie /jakieś zamknięcie jak w 2020). Wiele zmiennych i nie wiadomo ale samo crypto i blue chip widzę mniej więcej obecnie tutaj i dlatego zakładam swoje marketingowe poziomy i dopiero odbudowanie
Spoiler:
Bitcoin 500$ soon
SVG Image@socjolog2008
Newconnect GPW Moon :

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 898
Reputacja postu: 
3

Postautor: Zeyt » czwartek, 23 czerwca 2022, 12:16

socjolog2008 pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 12:10Ale skok technologiczny i przemysłowy od 2013
byłby trudny do wymazania na wycenach akcji ,musiało by dojść do globalnej wojny
No i teraz spójrzmy co sie dzieje na zewnątrz ;)
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
1

Postautor: _det » czwartek, 23 czerwca 2022, 13:49

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 10609
Reputacja postu: 
1

Postautor: ergorg » czwartek, 23 czerwca 2022, 13:51

Linia trendu spadkowego wybita. Poruszamy się obecnie kanałem wzrostowy:

Patrząc na to jak NASDAQ wybił dzisiaj to BTC naprawdę słabo się prezentuje. Zastanawia mnie czy serio to oznaka słabości czy trzymają kurs na obecnych cenach aby skupić jak najwięcej.
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 czerwca 2022, 13:53 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
FTX - najlepsza giełda do grania lewara:
https://ftx.com/referrals#a=ergorg

BTC: 1FjVy9eGDZtpjnAoHo6KHPdXzsezRSggqt
LTC: M8tdVG8dqJtybi5fS2TWFMZLzeTEVMzY9K

Początkujący
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0

Postautor: wszyscy » czwartek, 23 czerwca 2022, 13:53

@Zeyt tyś ojcem i matką Nemesis :D
Ale podoba mi się ta wizja. Żeby ludzie ponownie zaczęli cieszyć się życiem muszą otrzeć się o jego utratę..
Ale mój przyjacielu daj Nam jeszcze chwilkę.
Daj odpalić drukarki przed wyborami w stanach.
Niech zaczną drukować, sam Biden mówi o nowej nadchodzącej pandemii i o pilnej potrzebie większej ilości pieniądza. Ja pytam SKĄD (?) te tuzy ekonomii wezmą ten szmal? Brrrrr...
Jedyna opcja. ...a potem choćby potop i wojna z Wołodią. To dopiero byłby gamechanger. New World hehe..
Ps. Ten ishs od anagamiego w realizacji 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: anagamidev » czwartek, 23 czerwca 2022, 15:40

Can Crypto’s Richest Man Stand the Cold?
Changpeng Zhao built Binance into the world’s biggest digital currency exchange. Now he faces a looming regulatory crackdown in a brutal crypto winter.
https://www.bloomberg.com/news/features ... o-exchange
:D

### edited: 2022-06-23 16:26 ###
Są też pozytywne news'y :D Tylko 100 mln obserwujących :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 23 czerwca 2022, 16:39

@anagamidev za 50 mln $ pewnie byś też powiedział 15 sekund cokolwiek. O czymkolwiek a że przylazło NFT ... tonący brzytwy się chwyta ;) co zrobią obrazek buta czy łokcia Ronalda za 1000$ LOL jaki ten rynek jest idiotyczny czasami - technicznie żadnych nowości ale koszulka z Binance zmieni wszystko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Bitcoin 500$ soon
SVG Image@socjolog2008
Newconnect GPW Moon :

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » czwartek, 23 czerwca 2022, 16:41

@socjolog2008 może nic to nie znaczy, ale teraz każdy kibic piłki nożnej na całym świecie dowie się o Binance i NFT :D Część zgłębi temat, część zainwestuje :D

Początkujący
Reputacja: 655
Reputacja postu: 
0

Postautor: RevWolt » czwartek, 23 czerwca 2022, 17:22

@ergorg Jak dla mnie jeszcze daleka droga, chociaż z drugiej strony zaraz będziemy testować z jeden z kanałów spadkowych według którego możemy znajdować się w anomalii.
Tylko od początku jak ja to widzę:
To jest mega kanał hossa 2020-22 i tak, teoretycznie wyleciało dołem ale to był weekend i jeszcze przed zamknięciem 1T zamknęli powyżej wsparcia i powyżej kanału tak więc fejkowe wyjście.
Spoiler:
Obrazek
Teraz tutaj skala mniejsza, ten żółty jest najważniejszy i moim zdaniem godny obserwowania. Fajnie był testowany przy ostatnim dołku gdzie idealnie pokrywa się z górną bandą (wszystkie kanały to kanały równoległe).
Teraz lokalnie mamy kanał wzrostowy i z tą dynamiką powinien uderzyć w górną bandę kanału spadkowego między 25-26k
Spoiler:
Obrazek
Tylko nie tak szybko, sprawdźmy sobie co mamy między 25 a 26k opór/wsparcie
Spoiler:
Obrazek
Mogę się mylić ale jeśli ma wybić ten kanał z impetem to kurs musi się bujać zdecydowanie bliżej 26k albo wcześnie wybije ten kanał wzrostowy.

Początkujący
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
3

Postautor: Don8000 » czwartek, 23 czerwca 2022, 18:16

socjolog2008 pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 16:39@anagamidev za 50 mln $ pewnie byś też powiedział 15 sekund cokolwiek. O czymkolwiek a że przylazło NFT ... tonący brzytwy się chwyta ;) co zrobią obrazek buta czy łokcia Ronalda za 1000$ LOL jaki ten rynek jest idiotyczny czasami - technicznie żadnych nowości ale koszulka z Binance zmieni wszystko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anagamidev pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 16:41@socjolog2008 może nic to nie znaczy, ale teraz każdy kibic piłki nożnej na całym świecie dowie się o Binance i NFT :D Część zgłębi temat, część zainwestuje :D

W mojej opini ukazuje to tylko skale bańki i skomercjolizowany handel bez fundamentów, że giełdę, która wyrosła na obrocie shitcoiem stać na to, by za naganiacza robił dla nich jeden z najlepiej opłacanych i rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. A wiadomo, miliony much nie mogą się mylić ;)
Ostatnio zmieniony czwartek, 23 czerwca 2022, 18:21 przez Don8000, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 1065
Reputacja postu: 
1

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 23 czerwca 2022, 18:20

anagamidev pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 16:41@socjolog2008 może nic to nie znaczy, ale teraz każdy kibic piłki nożnej na całym świecie dowie się o Binance i NFT :D Część zgłębi temat, część zainwestuje :D

Wszyscy co już mieli "wpaść" w tej bańce to wpadli, inni nie mają takich skłonności ; p
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
3

Postautor: ergorg » czwartek, 23 czerwca 2022, 20:13

Czyżbyśmy jednak mogli się spodziewać drukarek robiących brrrr?

Weteran
Reputacja: 2156
Reputacja postu: 
0

Postautor: adiqq » czwartek, 23 czerwca 2022, 20:58

FlyingAtom pisze: czwartek, 23 czerwca 2022, 18:20
Wszyscy co już mieli "wpaść" w tej bańce to wpadli, inni nie mają takich skłonności ; p
Z jednej strony tak. Z drugiej strony pamiętam dobrze, że pierwszy kontakt z krypto miałem w grudniu 2018 i w okolicy stycznia/lutego '19 robiłem pierwsze zakupy...
Zawsze pojawiają się nowi ludzie, którzy z jakichś powodów wcześniej nie weszli i teraz może to być dla nich okazja...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1

Postautor: madridista011 » czwartek, 23 czerwca 2022, 21:00

Mam pytanie do ergorg, socjo i innych. Jakie średnie adg jesteście w stanie wyciągnąć z tego rynku i jak zarządzacie kapitałem na transakcje? Mam ostatnio problem, bo zaczęło mocno bujać na btc i pojawił się spory loss :/

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: ergorg » czwartek, 23 czerwca 2022, 21:08

@madridista011, u mnie duży lewar nie działa. Z reguły gram na dzwigni x1, czasami x3. I nie powiem, ostatnie 2 dni mnie jedzie rynek. Dziwnie chodzi.

Teraz gram wybicie:

Początkujący
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
2

Postautor: madridista011 » czwartek, 23 czerwca 2022, 21:14

Jaki % kapitału przeznaczasz na transakcje?

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0

Postautor: _det » czwartek, 23 czerwca 2022, 22:17

I kurs wrocil do kanalu.. ladnie ladnie sobie byki poczynaja :) rozochocily sie.

Wróć do „Przedszkole”