Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem kurs do 25.10.2020 znajdzie się w przedziale:

Czas głosowania minął środa, 21 października 2020, 13:00

<11000$
20
25%
11000-12000$
24
30%
>12000$
35
44%

Liczba głosów: 79
Początkujący
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
30
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: APOOGEUUM » środa, 14 października 2020, 23:54

@socjolog2008 czy ja kiedykolwiek napisalem, ze lecimy na nowe ATH?

napisalem, ze korelacja z SPX to bzudra (takie samo zdanie mam na temat EW), technicznie jestesmy w bardzo dobrym miejscu i przy zejsciu do 11,28 - 11,19 powinnismy ruszyc na 12,0 tyle.

jedyna zaleznosc, ktora widze na rynkach krypto to BTC/alt przez wymiane barterowa.

pod koniec roku udostepnie swoj roczny bilans, mimo inwestycji nietrafionych typu strata na XLM w wysokosci 64k jest to moj najbardziej udany rok, w XLM z wkladu okolo 200k - jedyna minusowa pozycja tegoroczna, ktora ciagne, wynika z tego, ze przez skorelowanie do BTC mimo formacji i struktury swiec, zostalo zniesione wybicie i support, ktory byl waznym poziomem zostal przebity, jednak odreagowanie jakie przyniesie zdobycie 12,0 powinno zniwelowac bardziej strate, ponadto przy kapitale jakim obracam, zaladowanie w LINK zniwelowalo praktycznie do 0 na ten moment moja strate miesieczna.

na zadnej pozycji wchodzac w BTC nie zaliczylem wtopy w tym roku i do analizy kursu BTC nie musze spogladac w SPX, bo to tylko wprawia graczy w skonfundowanie.

rade jaka mam dla graczy, cierpliwych graczy to granie na interwale 1W i RSI - w zupelnosci wystarczy by bilans dodatnie zaliczyc w okolicach 200% jednak nie kazdy jest cierpliwy, Ty jestes przesmiewca, ciagle nastawionym na spadki, czesto grasz na przeciw trendowi, bo jestes fanatykiem, ktory z gory zaklada, ze to wszysrtko pierdolnie, jednak dlugoterminowo wszysrtko wskazuje, ze czeka nas ostatnia bania na BTC.

Najwiekszy % jaki zrobilem w tym roku dal mi LSK - finalnie bylo to okolo 600% przy zaladowaniu all in, w dolku ktory wymierzylem z bledem okolo 2 groszowym, dzieki AT i metodzie ob

Granie na "kotleta" na ekstremalnych dzwigniach to glupota, z ktora nie moze sobie poradzic wielu graczy

pamietam swoj test dzwigni x50 - x100, ktory po kilkunastu dobrych trade'ach skonczyl sie fiaskiem i strata calego wyrobionego profitu, kilka lat temu na pokerstars z 300$ wyrobilem okolo 8 000$ wszystko finalnie stracilem, ale wyciagnalem z tego lekcje - tak jak i z gry na w/w dzwigniach - bilans zawsze bedzie ujemny, bo to juz hazard, ktoremu towarzyszy laknienie 1 zlotego strzalu

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 977
Reputacja postu: 
6

Postautor: mesrotten » czwartek, 15 października 2020, 10:01

Diamond top? Choć póki co strefa 11.3 trzyma dość dobrze.

Obrazek

Orator
Reputacja: 410
Reputacja postu: 
1

Postautor: ikswodnal » czwartek, 15 października 2020, 15:59

Ciekawy artykuł o gromadzeniu BTC (jest tam też domyślnie o kursie BTC)
U nas nazywa się to "zlecenie stałe" prowadzone przez FlyingAtom.
https://bitcoinmagazine.com/articles/wh ... -big-thing

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0

Postautor: _det » czwartek, 15 października 2020, 20:09

Jakieś mądre głowy mogą podzielić się spostrzeżeniami co do tego co odjaniepierdziela kurs? Jakie są jego dalsze perspektywy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 6380
Reputacja postu: 
9

Postautor: ergorg » czwartek, 15 października 2020, 20:31

@_det, generalnie wychodzi na to, że wzrosty.

jak widać USA - mają gdzieś lockdown w EU, zastanawia mnie czy tam w ogóle będzie druga fala jak Trump po 2 dniach zmartwychwstaje ze szpitala. Chińczycy dawno kryzys zażegnali, PKB na plusie w tym roku.

Ciekawią mnie jedynie najbliższe sesje europejskie. Jeśli będzie spadać to plan jest taki: kupujemy koło 15 i sprzedajemy w godzinach porannych następnego dnia. :D
BitMEX - 10% fee discount for 6 months

Pomogłem? Grosza daj ergorgowi, sakiewką potrząśnij, sakiewką potrząśnij...
BTC: 1FjVy9eGDZtpjnAoHo6KHPdXzsezRSggqt

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: APOOGEUUM » piątek, 16 października 2020, 07:45

zeszlismy do 11,2 wg ma duza szansa na rozbudowanie impulsu lokalnego, poziomu podtrzymania to 11,32 w pierwszym ruchu powinnismy dobic do 11,43 wybicie poziomu pozwoli na zmiane i rozpoczecie ruchu w kierunku LT na poziomie 11,59 i jej wybicie, potwierdzeniem bedzie zamkniecie 1h w okolicach 11,43-47

Początkujący
Reputacja: 677
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » piątek, 16 października 2020, 08:08

Obrazek
1:1

Dodano po 3 godzinach 10 minutach 14 sekundach:
alty R.I.P

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
3

Postautor: mesrotten » piątek, 16 października 2020, 12:58

No i mamy kolejny fud, tym razem Okex gate.

Scenariusz na dziś/jutro/pojutrze:

- przywrócenie wypłat z Okex;
- lekka panika części użytkowników i wypłacanie środków w pośpiechu;
- zrzut ceny do 11 k;
- zamknięcie luki cme;
- koniec fudu/kurtyna;
- moon.

Początkujący
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0

Postautor: kAArter » piątek, 16 października 2020, 13:35

ergorg pisze: czwartek, 15 października 2020, 20:31jak widać USA - mają gdzieś lockdown w EU
W zasadzie to moim zdaniem wyjdzie za miesiąc.
Przy pierwszej fali zachorowań u nich też ten lockdown przyszedł dużo później.Ja niestety snułem sobie teorie w wakacje że na zime znowu zacznie sie cyrk i nas pozamykają.Cóż siłownie mi już zamkneli :roll: absolutnie nie zdziwi mnie jak w połowie listopada/grudzien pójdzie kolejny strzał w kolano i na giełdach znów będzie ,,black swan".

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4854
Reputacja postu: 
2

Postautor: anagamidev » piątek, 16 października 2020, 15:05

kAArter pisze: piątek, 16 października 2020, 13:35absolutnie nie zdziwi mnie jak w połowie listopada/grudzien pójdzie kolejny strzał w kolano i na giełdach znów będzie ,,black swan".
Nikogo nie zdziwi, tym bardziej, że jesteśmy na index'ach dużo wyżej niż przed pandemią :D Aczkolwiek trzeba myśleć pozytywnie, jesteśmy w hossie długterminowej non stop :D Superhossa trwa :D
Spoiler:
Spoiler:
Tymaczasem na na 1h może jakaś flaga :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Libra | A New Global Payment System

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: swiezak2020 » piątek, 16 października 2020, 15:17

Panowie, przepraszam że tutaj zadam pytanie ale w tym dziale cały czas coś sie dzieje:)Czy wypłacał ktoś większą sumę(100k ++ PLN) z bitbaya na Polski rachunek, czy lepiej puścić to np przez Krakena lub inną giełde.Nie chce żeby zablokowali środki na miesiąc:)Mam u nich z tego co pamiętam II stopień weryfikacji(o ile dobrze to nazwałem)
Jeszcze raz przepraszam że w tym dziale.

Początkujący
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0

Postautor: Godstar » piątek, 16 października 2020, 19:45

@swiezak2020 u mnie zawsze kolejnego dnia srodki z bb są na koncie, większe kwoty tak samo, ważne aby było to konto które zasilało rachunek i lepiej jeśli już wcześniej było cos wypłacane.

Początkujący
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0

Postautor: szczawik » piątek, 16 października 2020, 21:34

Dochodzą kolejne oskarżenia na Bitmex.Nie wygląda to dobrze.Ewakuacja z tej platrormy.

https://www.theblockcrypto.com/post/814 ... nipulation

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1323
Reputacja postu: 
2

Postautor: shinya56 » sobota, 17 października 2020, 09:26

@swiezak2020
Lepiej wypłacać mniejsze kwoty.
Duże prawdopodobieństwo, że zablokują konto w celu wyjaśnienia dlaczego chcesz wypłacić swoje pieniądze. Nie są wiarygodni.

Początkujący
Reputacja: 96
Reputacja postu: 
0

Postautor: kAArter » sobota, 17 października 2020, 17:06

Ciekawostka, w nocy około 3 znowu wywaliło chart usdt/btc na binance drugi raz w ciągu dnia.Nie było chwile podglądu na cene ani nic.Zaciekawiło mnie to bo nigdy wczesniej tak mi sie nie działo a w ciągu jednego dnia dwa razy.Jak już się włącza to w zasadzie wyczyszczony jest z oczekujących zleceń.

https://ibb.co/FBZxsQZ

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
7

Postautor: mesrotten » sobota, 17 października 2020, 22:23

Ostra szarpanina w obie strony.

Tygodniowa konsolka coraz bardziej wygląda na dystrybucję, konstrukcja diamentu zachowana. Jeśli będzie ciągnąć w stronę 11.2 to raczej wyjdziemy dołem i dojedziemy w okolice 10.9. Przy wariancie akumulacyjnym powinniśmy prędko zacząć zmierzać pod 11.6, czego pierwszym przejawem może być wybicie lt spadkowej 11.6-11.4, choć i tu może to być kolejny fake.

Obrazek

+plan na eth

Obrazek

Początkujący
Reputacja postu: 
4

Postautor: APOOGEUUM » sobota, 17 października 2020, 22:55

mamy wyplaszczenie, poziom 11,2 zostal utrzymany, na 4h mozna sie spodziewac lokalnego ruchu w gore, w krotkim czasie, docelowo powinnismy wybic poziom 11404 i jesli zostanie wybit, powinnismy rozpoczac lokalny impuls z zasiegiem minimalnym do 11,55

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0

Postautor: iryseee » sobota, 17 października 2020, 22:56

kAArter sprawdzałem u mnie bez zmian.
mesrotten sam czekam wszystko wskazuje na up. Ale zobaczymy :?
socjolog2008 łapy obgryza :D

Dodano po 5 minutach 26 sekundach:
I wygląda to tak że jeszcze z 10 dzionków się pobujamy. :lol: :lol:

Dodano po 6 minutach 39 sekundach:
Albo do jutra tylko czekamy. :x

Początkujący
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
2

Postautor: Godstar » niedziela, 18 października 2020, 00:41

Podziękowania dla Vetz vel @Apogeum i @mesrotten za świetne AT, które jest bardzo pomocne poza własnymi kreskami.

W mojej ocenie tak jak pisałem kilka tygodni temu gdy byliśmy na 10,00, rynek jest w idealnym momencie na dalszą hosse, myślę że takie powolne wzrosty, z reakumulacjami potrwają i nawet do 16k.
Póki co świetnym elementem napędzającym bańkę jest dostrzegana przez większość "dumb money" korelacja z SPX, jest to rewelacyjna wręcz kwestia dla byków bo ta grupa inwestorów widzi bliski upadek rynków akcyjnych co za tym spadek ceny bitcoina.
Uważają iż rynek krpyto się zepsół stał się psem na smyczy wall street, który jest uzależniony od cen największych indeksów giełdowych.
Jest to w mojej ocenie największy paradygmat w kwestii kyptowalut, tak jak to że bańka w 2013 była wykreowana bottem willy, a bańka 2017 Tetherem.
To co widzę to kolejna już bańka wcale nie ostania, bo kapitału w stosunku do innych rynków jest jeszcze dużo, wystarczy cofnąć się w wątku do analizy kursu 2015- 2016 , jakie wtedy panowały nastoje i wyciągnięcie wniosków.
Jest masa osób która nie jest załadowana, są to grupy które w marcu straciły niekiedy i 70 % swoich oszczędności, krypciarzy, którzy musieli oddwać BTC po 5000 USD ze strachu.
Obracam sie w środowisku inwestorów głównie obligacje, akcje nowo postawałych spółek (NC) , ale te osoby również trochę pompują w krypto i nie są to kwoty po 100 - 200 k, tylko 7 cyfrówki.
Zresztą aktywność w wątku , nastroje i wszysktkie znaki wskazują w mojej ocenie na dalsze wzrosty.
Jedyne co mogłoby wycisnąć mój reload na 5k USD btc i link 5 USD to nadmierna euforia, a wydaje mi się ze do ath jej będzie nie wiele .

Początkujący
Reputacja: 677
Reputacja postu: 
0

Postautor: masonbtc » niedziela, 18 października 2020, 04:49

imho 11600 to brejkaut

patrze sobie na spx to wygląda mega bullish złoto również wciąż mimo iż miesięczna overbought ale jak historia pokazuje to nie ma znaczenia

oczywiście z tej dwójki wziąłbym spx ale po co jak mamy btc :D

Dodano po 3 godzinach 56 minutach 19 sekundach:
Obrazek
mały brejkaut raz

jeszcze duży brejkaut i wielkie boom

Wróć do „Przedszkole”