Bankera - bankowość w technologii blockchain

Początkujący
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Naganiacz » wtorek, 27 października 2020, 13:38

Okej. Podzielę się z wami moimi przeczuciami spekulacyjnymi na temat kursu BNK w krótkim terminie (nikogo nie namawiam do inwestycji bo można wszystko stracić a to nie jest porada ....)
Dzisiejsza wycena wg https://coinmarketcap.com/currencies/bankera/
to 0,001362 zielonych baksów.
Wydaje mi się, że w trzy do czterech tygodni kurs może podskoczyć minimum 20%.
Robię tak. Biorę kartkę papieru zapisuję sobie dzisiejszą datę, kurs i kwotę za jaką skłonny byłbym postawić i ewentualnie stracić bez żadnych dąsów traktując to jako koszt nauki spekulacji. Przyjmuję więc 100 PLN (sto).
Czekam do wyznaczonego czasu i od czasu do czasu sprawdzam kurs. Jak nadejdzie pora do domniemanej sprzedaży to sprawdzam kurs i oceniam czy zyskałem czy straciłem. Nie wiem jeszcze jak postąpię gdy kurs podskoczy o założoną wartość szybciej - czy wirtualne sprzedam czy nie, tego nie wiem. Natomiast wiem, że nie będę wirtualnie ciął strat (ustawiając stoplosa).
O wynikach eksperymenyu poinformuje was jak nadejdzie pora. Zobaczymy jaki ze mnie spekulant. Sam jestem ciekaw.
ŚmierćLinia wypada na 27 listopada 2020 r. a podejmowanie decyzji o sprzedaży już 20 listopada 2020 r. Dobrej zabawy życzę sobie. Nara.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Naganiacz » piątek, 30 października 2020, 22:30

No nic. Właśnie sobie przypomniałem dobrą zasadę spekulacyjną: Trzeba brać co rynek daje.
Ja tu sprawdzam cenę a BNK za 0,001762 baksów zielonych, to jest więcej niż mój zamierzony cel bo aż 29 % (więcej niż założone 20 %) w trzy dni (a nie jak założone trzy do cztery tygodnie) to jasne, że sprzedaję. Przytulam wirtualny zysk i mam poczucie, że tym razem się udało. Pozostaje się przyczaić na kolejną okazję. Pozdro.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Naganiacz » środa, 11 listopada 2020, 10:47

Cześć. Kolejne info od BANKERy z
30 PAŹDZIERNIKA 2020
Jak zmienić moje limity operacyjne w Bankera?
O tym możecie poczytać pod linkiem: https://blog.bankera.com/how-to-change- ... t-bankera/
Dodam, że moim zdaniem dla pospolitego użytkownika domyślne limity też są do przyjęcia bez konieczności ich zwiększania.

Natomiast teraz skupię się na postępach publikowanych od jakiegoś czasu zazwyczaj co miesiąc i planach na następny miesiąc. Wszystko tłumaczone góglem. Zapraszam do lektury z:

3 LISTOPADA 2020
Przegląd miesiąca: październik
Październik był ekscytującym miesiącem dla naszego zespołu. Kluczowym kamieniem milowym miesiąca było udostępnienie dedykowanej obsługi kont IBAN w SpectroCoin . Można to uznać za podstawową integrację między Bankera i SpectroCoin, która umożliwi w dłuższej perspektywie więcej kanałów płatności fiducjarnych dla klientów SpectroCoin.

Co zrobiono w październiku?
Przede wszystkim udostępniliśmy w SpectroCoin specjalną funkcję międzynarodowego numeru konta bankowego (IBAN). Od teraz wszyscy użytkownicy SpectroCoin mogą otrzymać dedykowany IBAN na swoje imię. Nowa funkcja umożliwia wysyłanie i otrzymywanie środków nie tylko na / z rachunków bankowych na Twoje nazwisko, ale także na / z dowolnego konta bankowego w Europie.

Na 7 th października Bankera za AML konferencja BALTIC AML FORUM 2020 odbyła. Konferencja była doskonałą okazją dla naszego zespołu ds. Zgodności do poszerzenia swojej wiedzy, wymiany najlepszych praktyk z innymi interesariuszami, w tym z regulatorami i dostawcami usług. Wierzymy również, że wydarzenie pomoże wzmocnić nasz wizerunek jako myślących liderów FinTech w regionie, a także w całej Europie.

Po stronie marketingowej kontynuujemy intensyfikację kampanii marketingowych Bankera i SpectroCoin, koncentrując się na zwiększeniu rozgłosu i zasięgu.

Czego można się spodziewać w listopadzie?
W listopadzie spodziewamy się pierwszej transakcji kartą Bankera i wkrótce zaczniemy oferować karty Bankera publicznie. Zamówienia kart będą realizowane na platformie bankowości internetowej Bankera.
W tym miesiącu rozpoczniemy również oficjalne testy płatności natychmiastowych SEPA. Jeśli się powiedzie, spodziewamy się umożliwić płatności natychmiastowe dla wszystkich klientów Bankera w pierwszym kwartale 2021 roku.

Po stronie SpectroCoin planujemy do końca tego roku uruchomić SpectroCoin Exchange, znaną obecnie jako Bankera Exchange. Rebranding zakończyłby przejście wszystkich produktów związanych z kryptowalutami na markę SpectroCoin.

Mamy również ekscytujące wiadomości dotyczące handlu parami. Użytkownicy SpectroCoin Exchange mogą spodziewać się nowych par z walutami fiducjarnymi do handlu, a my pracujemy również nad udostępnieniem dodatkowych kryptowalut i tokenów w SpectroCoin. Miejmy nadzieję, że proces wdrażania zakończy się do końca tego roku.

Równolegle nadal pracujemy nad portfelem mobilnym Bankera i innymi dużymi projektami. Aby uzyskać więcej informacji o naszych najnowszych osiągnięciach, śledź nas na głównych kanałach mediów społecznościowych.

Lnk do oryginału: https://blog.bankera.com/month-in-review-october/

Wróć do „Pozostałe”