Antminer - Odprawa celna

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: didaho » środa, 13 czerwca 2018, 21:22

uwynad pisze:Przejdź do cytowanego posta
didaho pisze:Przejdź do cytowanego posta Widzę, że na stronie bitmaina są już wszystkie dokumenty razem z rohs. Czy odprawa już przechodzi na nich w PL czy dalej przez zagranice trzeba?

Krew mnie zaleje do jutra muszę dostarczyć jeden dokumet a w zasadzie brak jednego wpisu w dokumencie ze strony Bitmaim. Czy jesteście w stanie jakoś pomoc ?Może mam nieaktualny dokument deklaracji Ce ze strony Bitmain?
Dostałem taka oto wiadomość z Agencji celnej
"Witam,
po przeprowadzonej weryfikacji "deklaracji zgodności CE" w/g urzędu celnego w deklaracji powinno sie znaleźć również odwołanie do Rozporzadzenia Komisji (UE) NR 617/2013z dnia 26 czerwca 2013 r.w sprawie wykonania dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/125/WE w odniesieniu do wymogów dotyczących ekoprojektu dla komputerów i serwerów (COMMISSION REGULATION (EU) No 617/2013 of 26 June 2013 implementing Directive 2009/125/EC of the European Parliament and of the Council with regard to ecodesign requirements for computers and computer servers)
W związku z tym, czy ma Pan możliwość uzyskania deklaracji uzupełnionej o tej przepis."

Help Please

Bitmain nie ma deklaracji do tej dyrektywy.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Antminer - Odprawa celna

Postautor: tilas21 » piątek, 15 czerwca 2018, 00:03

Witam,
Widzę że wszyscy tutaj a zdecydowana większość zakupiła D3, L3, a czy jest ktoś kto ściąga Z9 mini? na stronie Bitmaina nie widać nawet certyfikatów do niej, czy więc możliwe jest ich ściąganie? Zastanawiam się nad ściągnięciem do D przez rodzinę, ale nie wiem czy problemy jakie mogą wystąpić w D będą do ogarnięcia przez osoby które nigdy nic nie importowały? Czy to wygląda tak tam obecnie że przychodzi paczka do dhl - oni wysyłają e-mail/sms z prośbą o fvat do paczki potem zaplata vat i cła i gotowe czy trzeba tłumaczyć dokumenty, instrukcje..?
Zdecydowana większośc wysyła również DHLem , czy ma to jakiś związek czy przywiązanie do marki DHL? Czemu nie oferowany przez Bitmain UPS czy Fedex, większe stwarzają problemy?

Pozdrawiam

Wróć do „Kwestie prawne”