Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » sobota, 14 września 2019, 01:23



Co prawda tylko historia, ale jakby tak ktoś zainwestował 100PLN, wyciągał te 50000% na każdej bani i reinwestował drugie tyle :D Pewnie się już nie powtórzy, ale właśnie dlatego akumulowałem :D Kupno na 2PLN, a to spadło 99.99% i nigdy bym nie postawił, że tak nisko może spaść jak był nawet na 1PLN :D

100 x 500 = 50000
200 x 500 = 100000
300 x 500 = 150000
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » czwartek, 26 września 2019, 19:25

co sądzicie o halvingu który jest 29 września jest szansa że ta cena coś podskoczy na tym shitcoinie. Z tego co widzę to ten projekt chyba jest w ciemnej d.... roadmap nie zaktualizowany na ich stronie twitter tez brak żadnych informacji.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Hamas » czwartek, 26 września 2019, 20:27

We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » piątek, 27 września 2019, 00:26

@Niko ja tam co jakiś czas skupuję po 1000-2000 GAME'ów nie pieniądze, ale pocieszam się jako bagholder, że nagle pójdzie ostro pompa i w dwa dni zobaczymy 1-2PLN :D Alty muszą w końcu wybić, dużo osób siedzi w crypto, praktycznie wszędzie się o tym mówi, jeszcze dwa lata temu tego nie było, nawet z BTC były kpiny, a dzisiaj powstają jakieś bakkty i inne cuda :D To już jest poważne aktywo inwestycyjne/spekulacyjne :D Buy and HODL :D Miejmy nadzieję, że GAME będzie jednym z tych shit'ów, które dadzą kosmiczne zwroty jak w poprzednich latach :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » piątek, 27 września 2019, 00:46

@anagamidev oby tak było nie oczekuję nowego ATH zadowoli mnie kilka PLN :D . tylko przeraża mnie ta cisza z ich strony , było info o sklepie i od razu pojawiły się wzrosty. no i jeszcze jedno to bardzo mały Volumen :roll:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Vetz » niedziela, 29 września 2019, 05:54

by kurs osiągnął kilka pln po pierwsze musialby byc boom by ludzie zaczeli ladowac kapital, nie ma tego. GC to umieralnia, ktora chwilami daje zarobic, sam jestem bagholderem, ale sie nie ludze, wrzucilem w niego 20k zostalo 7k, teraz mi to zwisa, bo byla to moja mniejsza czesc kapitalu, przez chciwosc i szybki zarobek 2k "dniowki", ktory dalby mi 4gr wzrost, otepilem zmysly poczuciem, ze w sumie do sprzedazy brakuje tylko 1 gr - okazalo sie, ze az 1 gr, bo volumen jest tak mizerny, ze przy korelacji z bitem - wtedy spadku. "Dniowka" poszla sie jebac. Jedyny plan jaki wiaze z GC to taki, ze przy ewentualnych spadkach Bita ustawiam 50k na 0.01 PLN gdy kurs spadnie ponizej 0.10 PLN, wtedy sprzedaz na 0.02 PLN i koncze zabawe z tym "coinem".
PS. volumen jest spory, bo jednostka GC to smieszne kwoty, za to obrot w PLN zalosny, wiec im szybciej zdechnie tym szybciej zrealizuje swoj plan. Pompowac sie tego nie oplaca dlatego, ze nie ma sily nabywczej, a tutaj sciana na 300k bylaby przerazajaca i bedzie ---> 0.30 PLN, bo rynek meczy 2 dzien 12k :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » niedziela, 29 września 2019, 12:32

@Vetz z tego co piszesz to wynika, że posiadasz jakieś 75k GAME'ów na tem moment, jeszcze 998 takich osób jak my i wykupimy całą podaż, albo jak spadnie 1 grosza to ~98 osób :D Ja pewnie jeszcze parę tysiaków wrzucę skupując co 1 grosz spadku od obecnych cen :D Później trzeba to mocno hodlować, zostawić jakieś liche ścianki po 1-10 GAME'ów, niech podrośnie kilkaset procent, niech potworzą się jakieś bycze chorągiewki, potwierdzenia odwrócenia trednu, a bitjanusze i wymazywanie oraz inne gady, będą kupować jak najęci, wtedy będziemy sobie sprzedać spokojnie :D Na ten moment po prostu ogolili nas i takie są fakty :D W sumie GAME to taki drugi LTC jeśli chodzi o ilość coin'ów w obiegu i technologię :D LTC stoi teraz za 50$, więc teoretycznie potencjał jest :D



RSI na 1w ładnie wychłodzone :D Wróciliśmy do cen sprzed 3 lat ponad :D Teoretycznie mógłby się utworzyć jakiś cup and handle do 1300$ przy jakimś w miarę pozytywnym scenariuszu :D Na kilkanaście lambo starczy :D Przy jakimś negatywnym :arrow: https://deadcoins.com/ :D

### edited: 2019-09-29 14:19 ###
W sumie już mu wystawili akt zgonu :D https://deadcoins.com/entry/929 :D Notabne ciekawa koincydencja :D ID 929, a dzisiaj 09.29, LOL :D

### edited: 2019-09-30 12:52 ###
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 27 listopada 2017
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: elleshar » poniedziałek, 30 września 2019, 17:03

Niby GAME martwy, shitcoin, scam itd., a BitBay prawie kolejne 1.5mln zakumulował przed weekendem.
https://www.gamecredits.network/address ... oSbrjRNo2r

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: AnQ1 » środa, 2 października 2019, 22:45

Coś się w końcu odezwali na tweeterze :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » środa, 2 października 2019, 23:57

@anagamidev
Żeby to chociaż do 50gr doleciało to będzie dobrze ;) Bo na chwilę obecną to leci ale coraz bardziej w dół, jeszcze chwila i zobaczymy 10gr. GAME swoje 5 minut już miał i prędzej uwierzę w btc za 100k zielonych niż w GAME za kilkaset złotych czy nawet kilkadziesiąt. Jak na moje 1 PLN to będzie max jak za taki shit, swoją drogą i tak niezły zarobek z obecnej ceny. Biorąc pod uwagę totalną wyjebkę zespołu na projekt raczej nie wróżyłbym więcej niż symboliczna złotówka ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » czwartek, 3 października 2019, 10:30

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 4 marca 2019
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: WOTrue » niedziela, 6 października 2019, 22:04

Na https://www.gamecredits.network/ juz prosza o dotacje w Btc na dzialanie serwerow do block explorer. W innym razie przestanie dzialac 31 grudnia.. Volumen 2k :roll:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Kutalisk » niedziela, 6 października 2019, 22:47

Bardzo słabo to wygląda, a Wy się dalej oszukujecie. DED GEJM?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 26 września 2019
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Niko » niedziela, 6 października 2019, 22:49

@WOTrue czyli oznacza to koniec :?:

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Bmwm3e92 » poniedziałek, 7 października 2019, 00:13

Czyli jednak dobrze mnie tknęło żeby to sprzedać :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 7 października 2019, 13:22

@anagamidev, Główny naganiaczu na tego śmiecia - uśredniaj dalej. Macie na Game potencjalne -100% z każdej ceny teraz. Dev, który sępi kasę na takie rzeczy jeśli coś dostanie możliwe, że się zawinie. Tak kończą scamy i shity. Coin bez działającej sieci jest usuwany z giełd ASAPem, nie da się nic nikomu wysłać, a jego wartość spada nie do 1 satoshi ale do 0.

Koledzy zapakowani podziękujcie głównemu naganiaczowi, wybrał świetny projekt -99% UŚREDNIAĆ! Będzie pompa będą lambo, UŚREDNIAĆ DALEJ IDIOCI.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 218
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 68
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: kondzio » poniedziałek, 7 października 2019, 14:33

@Wymazywanie jeszcze zapomniałeś o " wkrótce moon" " game po 100 Zeta" i " :D :D :D :D :D"

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 72
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: Dodo101 » poniedziałek, 7 października 2019, 14:41

Jak już wcześniej pisałem. Trzeba wiedzieć kiedy należy przyznać się do porażki. Sam wtopiłem w GAME trochę pieniędzy natomiast trzeba na to trzeźwo spojrzeć że ten coin nie ma już nic do zaoferowania. Nikt nad nim nie pracuje. Radzę nie przywiązywać się jakoś emocjonalnie do danego coina bo później stracicie dużo więcej niż zakładaliście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 7 października 2019, 18:15

@Wymazywanie aż spadłem z krzesła ze śmiechu :D Jeśli nadal moje tłumaczenie mojej strategii i podejścia Ci nie wystarcza, to faktycznie jesteś tępą dzidą i zakutym łbem twardogłowym indolentnym :D Przecież to ja zostałem zescamowany jeśli już o czym pisałem wyżej :D Jeśli jarają Cię porażki innych to ja nie wiem co z Ciebie za człowiek :D Przecież straciłem kilkadziesiąt tys. PLN czyli jakieś 2-3 BTC, ciężko oszacować, bo na obu parach grałem :D Każdy zysk na GAME pakowałem na lokalnych dołkach, żeby odkupić więcej GAME czyli tym samym zmniejszyć podaż GAME i pozwolić mu wystrzelić wyżej :D Widocznie nikomu nie zależy, żeby rosło, więc co ja sam mogę? :D Jestem zwykły traderem uśredniaczem i akumulatorem :D Nadal przecież skupuję GAME :D Dzisiaj znowu zrobiłem przelew na BB, ale moje bidy na 0.11PLN nadal nie zostały wypełnione i cena skoczyła do 0.13PLN już :D Ja to raczej zły jestem, że rośnie, nadal liczę, że to tylko FUD, że ten shitowy projekt przetrwa, albo będzie jakiś dead cat bounce albo exit scam chociażby na 1-2PLN to sobie ładnie na plus wyjdę :D Ale tak na chłodno to wychodzi mi 100-200PLN na luzaku z czystej AT jeśli ten coin przetrwa :D Niech ten GAME spadnie do 0.01 jeszcze chcę dokupić po taniości :D
anagamidev pisze: piątek, 5 kwietnia 2019, 07:13
Oczywiście przy byczym scenariuszu :D A tak w ogóle to mamu już bull market na crypto :D
Ja to byłem przekonany, że ten ISHS zakończy bessę na GAME tak jak na innych shitach typu BTC, LTC, BCH, XMR... :D Aczkolwiek one też w stosunku do BTC mocno traciły, ale mocno zyskały na parze we FIAT'ach :D GAME nadal jest drogi z perspektywy graczy z początku 2016 roku :D Jeśli pyli im się wyprzedawać na taki niskich cenach tym lepiej, ja sobie skupuję konkretnie :D


anagamidev pisze: poniedziałek, 4 lutego 2019, 20:59 @Hamas no ja w sumie też nie wiem czy coś z tego będzie, na razie puściłem sobie bota i fajny rezultaty daje na tym boczniaku ok. 10k GAME uśrednione do 400 sat przez cały styczeń, to lata góra dół, więc korzystam :D Szczęśliwe 2888 :D


Czyli wróciło do mojej uśrednionej ceny w zasadzie :D Teraz znowu zacząłem uśredniać, ale już mniejszą ilością w stosunku do zakumulowanej całości, kilka tysięcy GAME uśrednione do poniżej 300 sat :D Pewnie znowu poleci w dół i gówno z tego będzie, ale po to jest giełda, żeby trade'ować, ryzykować, uczyć się, a nie gapić się jak sroka w gnat :D

anagamidev pisze: środa, 3 kwietnia 2019, 09:56 @Hamas chuj z news'ami, gramy czysto technicznie, mamy bezpieczne aktywo i budujemy jego wartość :D Mamy okresy hoss, mamy okresy bess, gdzie jego spada do poziomu, że już nikomu nie opłaca się sprzedawać i mamy reset rynku, po czym nastaje kolejny okres wzrostów i pompujemy ile się da, tworząc kolejną rzeszę Bitcoin maksymalistów i shitcoinmaksymalistów tym samy przyczyniając się mocno do rośnięcia adpocji kryptowalut :D Mnie w ogóle nie obchodzą jakieś wodotryski mamy walutę/pieniądz cyfrowy, realny rynek :D Mamy ograniczoną podaż i nikt z zewnątrz nie powinien wpływać na jego kurs :D Typu, że nagle ktoś sobie wypadnie z dodatkowymi tonami złota, albo że jak na forex'ie wykresy są rysowane przez brokerów typu market maker :D Tutaj grasz na realnym rynku z jego wadami i zaletami, jego chwilową nadpodażą, niską płynnością i rozchwianymi emocjonalnie traderami :D Ogólnie ja mam tylko problem z shitcoin'ami, że one mogą zostać zdelistowane :D Nie dają mi żadnej gwarancji, ale w dłuższym terminie taka waluta/pieniądz powinna zyskiwać na wartości i jako cryptomaksymalista staram się budować wartość różnych coin'ów przez moją sepekulację, a kiedy już ich wartość, a tym samym kapitalizacja osiągnie słuszny poziom, będziemy mogli nimi płacić i już sobie wtedy grać na dźiwgni x100 bezpiecznie :D
anagamidev pisze: czwartek, 4 kwietnia 2019, 13:24
1235674 pisze: czwartek, 4 kwietnia 2019, 11:07Najlepszą reklamą są wzrosty.
Dokładnie albo po prostu duża zmienność :D Wtedy zysk do ryzyka się opłaca :D Tym bardziej, że właśnie większość tutaj podnieca się jedynie wzrostami 100% i więcej, a gardzą procentem składanym, a jak spada to blady strach albo wymyślanie, że manipulacja :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 października 2019, 23:43 przez anagamidev, łącznie zmieniany 2 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Gamecredits - spekulacja na temat ceny

Postautor: matrix7 » poniedziałek, 7 października 2019, 19:52

Taka sytuacja : "WE NEED YOUR HELP. GAMECREDITS.NETWORK WILL SHUT DOWN DECEMBER 31 2019 IF WE DO NOT RECEIVE DONATIONS TO COVER SERVER COSTS. PLEASE DONATE TO OUR BTC ADDRESS IN THE FOOTER" na https://www.gamecredits.network

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości