IOTA - temat ogólny

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 52
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

IOTA - temat ogólny

Postautor: ajatoluk » sobota, 18 maja 2019, 10:29

mecenas pisze: sobota, 18 maja 2019, 08:54Ciekawa sprzeczność. Trzymasz czysto teoretyczne obietnice, co może się opłacić, choć nie musi.
Powodzenia.
Tak jakoś nie mogę złapać do końca o co chodzi w twoim poście. Pamiętając że byłeś fanem BCH to musisz być aktualnie zadowolony z ceny ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1546
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: mecenas » sobota, 18 maja 2019, 16:03

ajatoluk pisze: sobota, 18 maja 2019, 10:29jakoś nie mogę złapać do końca o co chodzi w twoim poście.
A nie nic, tak mi się te sekundy z IOTĄ nie zsynchronizowały... ;)
Trading profesjonalny (lewar 0-100x / bez weryfikacji) ➡️ www.BitMEX.com

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

IOTA - temat ogólny

Postautor: Cayde6 » środa, 22 maja 2019, 11:47

revo pisze: środa, 15 maja 2019, 19:07Głosowanie na coindeal https://coindeal.com/pl-pl/vote na razie iota na pierwszym miejscu ale wszystko się może jeszcze zdarzyć. Widać że zainteresowanie kryptowaluciarzy w PL tym projektem jest bardzo duże w ankiecie dla cryptonews.pl iota
ma również pierwsze miejsce zdobywając 100 głosów. Jakby coindeal dodał parę PLN/iota byłoby fajnie

myślę, że na razie możemy liczyć tylko na BTC/IOTA, z tego mnie pamięć nie myli to zazwyczaj coiny z głosowań wchodzą na CoinDealu w takiej "konfiguracji"
ale potem, kto wie

Wróć do „IOTA”