POLONIEX

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1108
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: koparki » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:34

prawdopodobnie upowszechnią się bankomaty btc razem z dex-em będzie to zastępowało obecny model.

Właściciel dużej sieci takich bankomatów może odnieść sukces w niedalekiej przyszłości, moze jest to fajna nisza rozwojowa dla bitbaya lub innej dużej firmy która juz działa w krypto. Tak jak impost zrobił w stosunku do poczty pl , tak sieciówka bankomatów btc moze stać się konkurencją banków na przestrzeni dekady. Inpost ma gotową infrastrukturę (miejsca+internet+klienci) w każdym terminalu wystarczyłoby poświęcić jedną szafkę na taki jednostronny bankomat - który jedynie sprzedaje btc (nie skupuje) .... moze właśnie wyszedł tutaj świetny pomysł na duży biznes (o ile rząd okaże sie niezależny od lobby bankowego)
SPRZEDAM KARTY RX480/470 za 750zł ! oraz zasilacze 1400W za 550zł ! : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=81&t=29340

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 459
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: pael » czwartek, 14 czerwca 2018, 23:53

reported 19 days ago

przemowili, po 19 dniach, mam od nowa probowac :lol:
The riskiest thing you can do is avoid taking risks.

Weteran
Reputacja: 3602
Reputacja postu: 
5

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » piątek, 15 czerwca 2018, 00:30

koparki pisze:Przejdź do cytowanego posta Właściciel dużej sieci takich bankomatów może odnieść sukces w niedalekiej przyszłości, moze jest to fajna nisza rozwojowa dla bitbaya lub innej dużej firmy która juz działa w krypto.

Bądź realistą. Jeśli władze robią co mogą aby zniszczyć anonimowość krypto, to nie zostawią furtki w postaci bankomatów. Jaka firma zainwestuje miliony w budowę ich sieci, tylko po to aby chwilę później zostać na lodzie po jednej poprawce do ustawy? Paradoksalnie taka luka może się ostać i parę bankomatów działać, właśnie dopóki jakaś firma nie spróbuje zwiększyć skali.

To trochę tak, jakbyś próbował założyć i wypromować teraz w Polsce wielką sieć sklepów stacjonarnych oferującą broń czarnoprochową.
Zaryzykowałbyś?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1108
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: koparki » piątek, 15 czerwca 2018, 00:54

@ekonokomik, ale nawet jak wprowadzą obowiązek KYC do bankomatów to po prostu jest tylko zmiana softu + kamerka, to nie zniszczy biznesu.
SPRZEDAM KARTY RX480/470 za 750zł ! oraz zasilacze 1400W za 550zł ! : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=81&t=29340

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 459
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: pael » piątek, 15 czerwca 2018, 07:43

Obrazek

20dni, brawo poloniex.

Pozostalo mi tylko spojrzec na zakladke deposti&withdrawals, dostac zawalu ile kasy przez ich akcje stracilem, wyniesc sie z polo.

Raz jeszcze, POLECAM WYNOSIC SIE Z POLO.
The riskiest thing you can do is avoid taking risks.

Weteran
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » piątek, 15 czerwca 2018, 21:38

@koparki, ale wtedy te bankomaty stracą główną zaletę przyciągającą do nich klientów - anonimowość.
Czas niestety pogodzić się z tym, że anonimowo i łatwo już było...

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Kluka » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:06

@ekonokomik, takie „bankomaty” są już w całej Szwajcarii, w każdym biletomacie SBB na każdym dworcu kolejowym (a koleją w CH dojedziesz prawie wszędzie) można kupić BTC. Do weryfikacji trzeba podać numer telefonu.
@pael, co do polo to się nie zgadzam, nie miałem z nimi problemu prawie nigdy. Ostatnio mniejszy vol jak ze 2 lata temu jak był poloniex i długo nic, ale i tak mi wystarcza. Troche przeszkadzał mi limit 25k czasami trzeba było wypłacać przez tydzień heh ale wtedy dzieliłem z bittrexem który po facelifcie mi nie leży ;) . Pozatym stosunkowo niedawno zmienili mi limit na 100k$ co mi ułatwiło nieco życie jak chce zrobić przejście z jednego coina na drugi większa ilością. Zaskoczyło to mnie nieco, kiedyś co prawda pisałem w tej sprawie ale nie dostałem żadne odpowiedzi, ale w końcu zadziałało i jest ok
„Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz” ~ Mahatma Gandhi

Weteran
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:31

Kluka pisze:Przejdź do cytowanego posta @ekonokomik, takie „bankomaty” są już w całej Szwajcarii, w każdym biletomacie SBB na każdym dworcu kolejowym (a koleją w CH dojedziesz prawie wszędzie) można kupić BTC. Do weryfikacji trzeba podać numer telefonu.

Jakoś od zawsze było znacznie łatwiej o bankomaty w których można było KUPIĆ anonimowo BTC. Funkcja pozwalająca anonimowo SPRZEDAĆ miała zwykle pojawić się "później". Ciekawe dlaczego? 8-)

Dyskutant
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1

POLONIEX

Postautor: bn801 » niedziela, 8 lipca 2018, 16:26

@Kluka, mi też zwiększyli limit do 100k$, a nigdy się o to nie upominałem ;)

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: makapaka » poniedziałek, 9 lipca 2018, 20:04

Witam szanownych forumowiczów. Czy ktoś może wie kiedy odblokują wpłaty i wypłaty Zcash na giełdzie Poloniex ? Już około tygodnia wisi ten komunikat :

"ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet issues. Deposits and withdrawals will remain disabled as we work to find, test, and audit a solution. Thank you for your patience in the meantime."

jestem troszkę zaniepokojony tym faktem :cry:

Początkujący
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Hamas » czwartek, 26 lipca 2018, 19:02

delisted na gieldzie ;)

Weteran
Reputacja postu: 
1

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » czwartek, 26 lipca 2018, 20:19

@Hamas, skąd takie info?
Ja widzę tylko "FLO, FLDC, XVC, BCY, NXC, RADS, BLK, PINK and RIC" w zapowiedzi.

Początkujący
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Hamas » czwartek, 26 lipca 2018, 20:30

o to mi chodzilo :ugeek:

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 343
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: blink » czwartek, 6 września 2018, 19:11

pael pisze:Przejdź do cytowanego posta Obrazek

20dni, brawo poloniex.

Pozostalo mi tylko spojrzec na zakladke deposti&withdrawals, dostac zawalu ile kasy przez ich akcje stracilem, wyniesc sie z polo.

Raz jeszcze, POLECAM WYNOSIC SIE Z POLO.

Czy nadal to tak wygląda? Robił ktoś ostatnio weryfikacje?

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: erni123321 » czwartek, 6 września 2018, 19:40

U mnie weryfikacja tydzień temu w ciągu kilku godzin.

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 343
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: blink » czwartek, 6 września 2018, 21:07

erni123321 pisze:Przejdź do cytowanego posta U mnie weryfikacja tydzień temu w ciągu kilku godzin.

Dzięki, teraz zauważyłem że u mnie przeszło - troszkę ponad 30min

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”