POLONIEX

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1546
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: koparki » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:34

prawdopodobnie upowszechnią się bankomaty btc razem z dex-em będzie to zastępowało obecny model.

Właściciel dużej sieci takich bankomatów może odnieść sukces w niedalekiej przyszłości, moze jest to fajna nisza rozwojowa dla bitbaya lub innej dużej firmy która juz działa w krypto. Tak jak impost zrobił w stosunku do poczty pl , tak sieciówka bankomatów btc moze stać się konkurencją banków na przestrzeni dekady. Inpost ma gotową infrastrukturę (miejsca+internet+klienci) w każdym terminalu wystarczyłoby poświęcić jedną szafkę na taki jednostronny bankomat - który jedynie sprzedaje btc (nie skupuje) .... moze właśnie wyszedł tutaj świetny pomysł na duży biznes (o ile rząd okaże sie niezależny od lobby bankowego)
SPRZEDAM KARTY RX480/470 za 499zł ! oraz zasilacze 1400W za 499zł ! : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=81&t=29340

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 519
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: pael » czwartek, 14 czerwca 2018, 23:53

reported 19 days ago

przemowili, po 19 dniach, mam od nowa probowac :lol:
The riskiest thing you can do is avoid taking risks.
Old Chinese saying: Don't count your chickens before Nasdaq session is closed.

Weteran
Reputacja: 4126
Reputacja postu: 
5

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » piątek, 15 czerwca 2018, 00:30

koparki pisze:Przejdź do cytowanego posta Właściciel dużej sieci takich bankomatów może odnieść sukces w niedalekiej przyszłości, moze jest to fajna nisza rozwojowa dla bitbaya lub innej dużej firmy która juz działa w krypto.

Bądź realistą. Jeśli władze robią co mogą aby zniszczyć anonimowość krypto, to nie zostawią furtki w postaci bankomatów. Jaka firma zainwestuje miliony w budowę ich sieci, tylko po to aby chwilę później zostać na lodzie po jednej poprawce do ustawy? Paradoksalnie taka luka może się ostać i parę bankomatów działać, właśnie dopóki jakaś firma nie spróbuje zwiększyć skali.

To trochę tak, jakbyś próbował założyć i wypromować teraz w Polsce wielką sieć sklepów stacjonarnych oferującą broń czarnoprochową.
Zaryzykowałbyś?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1546
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: koparki » piątek, 15 czerwca 2018, 00:54

@ekonokomik, ale nawet jak wprowadzą obowiązek KYC do bankomatów to po prostu jest tylko zmiana softu + kamerka, to nie zniszczy biznesu.
SPRZEDAM KARTY RX480/470 za 499zł ! oraz zasilacze 1400W za 499zł ! : https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=81&t=29340

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 519
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: pael » piątek, 15 czerwca 2018, 07:43

Obrazek

20dni, brawo poloniex.

Pozostalo mi tylko spojrzec na zakladke deposti&withdrawals, dostac zawalu ile kasy przez ich akcje stracilem, wyniesc sie z polo.

Raz jeszcze, POLECAM WYNOSIC SIE Z POLO.
The riskiest thing you can do is avoid taking risks.
Old Chinese saying: Don't count your chickens before Nasdaq session is closed.

Weteran
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » piątek, 15 czerwca 2018, 21:38

@koparki, ale wtedy te bankomaty stracą główną zaletę przyciągającą do nich klientów - anonimowość.
Czas niestety pogodzić się z tym, że anonimowo i łatwo już było...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 812
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Kluka » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:06

@ekonokomik, takie „bankomaty” są już w całej Szwajcarii, w każdym biletomacie SBB na każdym dworcu kolejowym (a koleją w CH dojedziesz prawie wszędzie) można kupić BTC. Do weryfikacji trzeba podać numer telefonu.
@pael, co do polo to się nie zgadzam, nie miałem z nimi problemu prawie nigdy. Ostatnio mniejszy vol jak ze 2 lata temu jak był poloniex i długo nic, ale i tak mi wystarcza. Troche przeszkadzał mi limit 25k czasami trzeba było wypłacać przez tydzień heh ale wtedy dzieliłem z bittrexem który po facelifcie mi nie leży ;) . Pozatym stosunkowo niedawno zmienili mi limit na 100k$ co mi ułatwiło nieco życie jak chce zrobić przejście z jednego coina na drugi większa ilością. Zaskoczyło to mnie nieco, kiedyś co prawda pisałem w tej sprawie ale nie dostałem żadne odpowiedzi, ale w końcu zadziałało i jest ok
„Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz” ~ Mahatma Gandhi

Weteran
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:31

Kluka pisze:Przejdź do cytowanego posta @ekonokomik, takie „bankomaty” są już w całej Szwajcarii, w każdym biletomacie SBB na każdym dworcu kolejowym (a koleją w CH dojedziesz prawie wszędzie) można kupić BTC. Do weryfikacji trzeba podać numer telefonu.

Jakoś od zawsze było znacznie łatwiej o bankomaty w których można było KUPIĆ anonimowo BTC. Funkcja pozwalająca anonimowo SPRZEDAĆ miała zwykle pojawić się "później". Ciekawe dlaczego? 8-)

Dyskutant
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1

POLONIEX

Postautor: bn801 » niedziela, 8 lipca 2018, 16:26

@Kluka, mi też zwiększyli limit do 100k$, a nigdy się o to nie upominałem ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: makapaka » poniedziałek, 9 lipca 2018, 20:04

Witam szanownych forumowiczów. Czy ktoś może wie kiedy odblokują wpłaty i wypłaty Zcash na giełdzie Poloniex ? Już około tygodnia wisi ten komunikat :

"ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet issues. Deposits and withdrawals will remain disabled as we work to find, test, and audit a solution. Thank you for your patience in the meantime."

jestem troszkę zaniepokojony tym faktem :cry:

Początkujący
Reputacja: 179
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Hamas » czwartek, 26 lipca 2018, 19:02

delisted na gieldzie ;)

Weteran
Reputacja postu: 
1

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » czwartek, 26 lipca 2018, 20:19

@Hamas, skąd takie info?
Ja widzę tylko "FLO, FLDC, XVC, BCY, NXC, RADS, BLK, PINK and RIC" w zapowiedzi.

Początkujący
Reputacja: 179
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Hamas » czwartek, 26 lipca 2018, 20:30

o to mi chodzilo :ugeek:

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 542
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: blink » czwartek, 6 września 2018, 19:11

pael pisze:Przejdź do cytowanego posta Obrazek

20dni, brawo poloniex.

Pozostalo mi tylko spojrzec na zakladke deposti&withdrawals, dostac zawalu ile kasy przez ich akcje stracilem, wyniesc sie z polo.

Raz jeszcze, POLECAM WYNOSIC SIE Z POLO.

Czy nadal to tak wygląda? Robił ktoś ostatnio weryfikacje?

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: erni123321 » czwartek, 6 września 2018, 19:40

U mnie weryfikacja tydzień temu w ciągu kilku godzin.

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 542
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: blink » czwartek, 6 września 2018, 21:07

erni123321 pisze:Przejdź do cytowanego posta U mnie weryfikacja tydzień temu w ciągu kilku godzin.

Dzięki, teraz zauważyłem że u mnie przeszło - troszkę ponad 30min

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 7516
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 4 października 2018, 23:45

Likwidują dźwignie na poloniexie (dla użytkowników z USA):

By the end of the year, we're taking steps to remove our margin and lending products for US-based customers. These changes are part of our ongoing commitment to ensure that Poloniex complies with regulatory requirements in every jurisdiction. In doing so, we're also making every effort to ensure a smooth transition for customers who may be affected. Please see our blog for more information.Posted by The Poloniex Team at 2018-10-03 16:04:27

Dodano po 50 sekundach:
https://poloniex.com/press-releases/201 ... Customers/
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”