Banki przyjazne / nieprzyjazne Bitcoin

Regulamin forum
Forum nie udziela pomocy ani porad prawnych. Udostępnia jedynie możliwość dzięki której użytkownicy mogą sobie taką pomoc wzajemnie świadczyć. Odpowiedzi na forum, nie mogą być traktowane na równi z poradami prawnymi udzielanymi przez powołane do tego jednostki i instytucje.Wszelkie opinie i odpowiedzi znajdujące się na forum mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny być traktowane jako wiążące.
Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 792
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Kutalisk » środa, 22 czerwca 2022, 10:24

@Yogi77 jaki profil działalności? Co masz wpisane?

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
2

Postautor: Yogi77 » środa, 22 czerwca 2022, 10:35

@Kutalisk Zgodnie z wytycznymi

PKD 64.19.Z - Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Dodano po 19 minutach 6 sekundach:
@Kutalisk ciekawi mnie jak się @FlyingAtom z nimi dogaduje :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 823
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » środa, 22 czerwca 2022, 11:17

@Yogi77 może gdzieś przypadkiem dopisałeś "stręczycielstwo, handel ludźmi, porwania, okupy" czy coś ;)
Jako zwykły klient nie mogę narzekać na ten bank, ale też "setki tysięcy" tam nie przelewam więc może przy mniejszych kwotach nie psioczą.
Nie wchodź łagodnie do tej dobrej nocy, Starość u kresu dnia niech płonie, krwawi; Buntuj się, buntuj, gdy światło się mroczy. Nie wchodź cicho do tej dobrej nocy.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 1065
Reputacja postu: 
2

Postautor: FlyingAtom » środa, 22 czerwca 2022, 11:19

Yogi77 pisze: środa, 22 czerwca 2022, 10:54@Kutalisk ciekawi mnie jak się @FlyingAtom z nimi dogaduje :D

Mądrze, mądrze ; ))))
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0

Postautor: Yogi77 » środa, 22 czerwca 2022, 11:51

mudol pisze: środa, 22 czerwca 2022, 11:17 @Yogi77 może gdzieś przypadkiem dopisałeś "stręczycielstwo, handel ludźmi, porwania, okupy" czy coś ;)
Śmiej się śmiej, ale ja dosłownie coś takiego musiałem odznaczyć przy zakładaniu konta firmowego w Coinbase xD

Dodano po 2 godzinach 46 minutach 4 sekundach:
@Kutalisk @mudol Swoją drogą czy ktoś się orientuje, czy odmowa otwarcia rachunku firmowego dla polskiego podmiotu nie narusza jakichś zapisów ustawy o ochronie konkurencji?

Dla mnie osobiście z punktu widzenia działalności operacyjnej taki polski rachunek nie jest do szczęścia potrzebny.

Jednak w praktyce każdy posiadający polską siedzibę podmiot jest zobligowany do posiadania rachunku w Polsce, chociażby w celu prowadzenia rozliczeń z ZUS i US.

Wróć do „Kwestie prawne”