Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 18 października 2019, 12:57

@Wymazywanie To samo możemy powiedzieć o CD. Tam chyba jeszcze bardziej lubią się z piramidami jezeli CEO współtworzył Futurenet. W ilość userów na CD jak i BB również nie wierzę. Jakoś nie widzę w ich wątku za dużo hejtu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » piątek, 18 października 2019, 13:00

liseklsk pisze: piątek, 18 października 2019, 12:52Musimy pamiętać że każdy kij ma dwa końce i jak będziemy się wzajemnie wszędzie nakręcać to w końcu zaczną się masowe wypłaty z BB i wtedy giełda może stracić płynność co nam wszystkim zaszkodzi.
To żeś dojebał teraz... 8-) Jakby nie mieli środków przy zwiększonej ilości wypłat pln i crypto, oznacza to od razu, że mają mniej niż powinni czyli są na prawdopodobnej drodze do exit scama.

Takie "stress testy" (czy jak to nazwać) giełd powinny być robione regularnie. Ale niestety są ameby umysłowe, co nigdy nie wypłacają nic z giełd, a potem łzy lecą im do gęby jak wodospad jak sobie uświadomią swoją głupotę. Oczywiście crypto jest wtedy tym "be!".

Dodano po 1 minucie 46 sekundach:
@liseklsk Zgadza się, tamta giełda też podejrzana i też ma jakieś powiązania z tym światkiem piramidalnym.

Dla mnie szczerze nie ma już od dobrych 2 lat żadnej poslkiej giełdy na której obracam i wątpię, by pojawiła sią jakaś sensowna.
Ostatnio zmieniony piątek, 18 października 2019, 13:00 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 18 października 2019, 13:00

@Wymazywanie a potrafisz się wypowiadać w sposób kulturalny? Czy uważasz że doj... jest właściwym sformułowaniem? Może na podwórku to przechodzi ale miałem nadzieję że rozmawiam z osobą dorosłą a czytam teksty z podstawówki.
Prowadźmy dyskusję a nie przepychanki jak na podwórku
Nie wiem czy zauważyłeś od kiedy zaczęły się problemy z polskimi giełdami? Bo ja dokładnie pamiętam gdy KNF zaczął zamieszczać ostrzeżenia a US chciał wszystkich danych użytkowników. Wtedy zaczęły się problemy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » piątek, 18 października 2019, 13:03

liseklsk pisze: piątek, 18 października 2019, 13:00 a potrafisz się wypowiadać w sposób kulturalny? Czy uważasz że doj... jest właściwym sformułowaniem?
Tak, uważam, że moja odpowiedź "To żeś dojebał" jest idealna na troskę, że boisz się, że jak dużo ludzi by chciało wypłacić z BB to by były jakieś kłopoty z płynnością a tego nie chcesz. :lol:

Dla mnie to byłby znak braków finansowych i mocno prawdopodobnego wałka w przyszłości a nie coś, czego należy unikać, by biedny BB nie pokazał przypadkiem, że nie ma kasy. 8-)

To jest przykład mentalności niewolniczej to co napisałeś - a raczej dojebałeś. ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 18 października 2019, 13:05

@Wymazywanie sprawdzimy czy moderacja jest tego samego zdania. Możliwe że nie mam racji i można sobie takie teksty tutaj pisać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » piątek, 18 października 2019, 13:22

@liseklsk Nie jesteśmy w przedszkolu. Przekleństwo w adekwatnym do jego wydźwięku kontekście ma wg mnie zasadność użycia. Sugerowanie przez Ciebie, że, parafrazując: o nie, niech ludzie masowo nie wypłacają z giełdy bo jeszcze wyjdzie, że nie ma ona całej kasy, zasługuje w mojej opinii na wiele przekleństw i jest mentalnością niewolniczą w której boisz się, że Pan nie ma kasy by zapłacić naraz całej służbie, niech więc nie podejmują wypłat naraz (bardziej by może pasowała metafora banku, gdyby nie zupełny rozdźwięk między działaniem banku na zasadzie systemu rezerwy cząstkowej a giełdy, która ma mieć w każdej chwili 100% środków klientów).

Polecam zwrócić jednak uwagę na tym, jaką głupotę napisałeś, a nie na tym, że ripostowałem "żeś dojebał". Zgłaszaj posta jak chcesz (co już pewnie zrobiłeś). Dla mnie użycie tego sformułowania uzasadnione i widzę, że rozmawiam z dzieckiem, które krzyczy "proszę pani, on nieładnie powiedział!" zamiast jak facet przemyśleć głupotę jaką... dojebał.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 18 października 2019, 17:03

Co do ponownej weryfikacji Użytkowników tak jak wielokrotnie już informowaliśmy jest to podyktowane wymogami jakie nałożył na nas operator płatności a ponadto wraz z rozwojem rynku, wymagania dotyczące KYC ulegają dalszym zmianom. Na nas również ciąży obowiązek dostosowywania tego procesu do nowych wymagań. Kwestia KYC aktualnie wygląda tak, iż w procesie weryfikacji kont znaki wodne nie są akceptowane, ponieważ aktualnie jesteśmy w trakcie usprawniania tej procedury.
Odnosząc się do regulaminu to opłata za odzyskanie błędnie przelanych środków dotyczy krypto wysłanego na błędny łańcuch i tylko sytuacji w których użytkownik pomimo wielu informacji zignoruje np. podanie tagu lub memoID i tak na prawdę w praktyce bardzo rzadko mają miejsce tego typu sytuacje.
Zapewniamy, że nigdzie się nie „zawijamy” o czym może świadczyć między innymi zmiana jurysdykcji w związku z tym chcielibyśmy doprecyzować też tą kwestie. O takie zezwolenia staramy się w różnych lokalizacjach. Na Malcie pozostaje spółka Pinewood Holdings Limited w oczekiwaniu na wydanie licencji. Po intensywnej pracy uzyskaliśmy od estońskiej Financial Intelligence Unit dwie ważne licencje: na świadczenie usług wymiany wirtualnej waluty na pieniądz tradycyjny i świadczenie usług wirtualnego portfela kryptowalut:https://mtr.mkm.ee/juriidiline_isik/265 ... iline_isik

Otwiera nam to możliwości podjęcia współpracy z nowymi partnerami, którzy czekali na otrzymanie przez nas oficjalnego zezwolenia.
Niebawem będziemy mogli również informować o udostępnieniu nowych produktów i funkcjonalności.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 19 października 2019, 11:33

@BitBay Ja mam takie małe pytanko.
Czy wy jesteście poważną giełdą? Jak można w wersji zwykłej i pro pokazywać różną ilość potwierdzeń?
Korzystam z wersji pro, więc sprawdzam ile potwierdzeń wymaga depozyt BTG. Wyraźnie napisane że 4.
Obrazek
No i super. Więc robię depozyt. Cztery potwierdzenia, pięć potwierdzeń itd a środki nie zaksięgowane. Wchodzę na wersję zwykłą i co widzę?
Że wymagane jest 120 potwierdzeń :shock:
Obrazek
Potraficie to w jakiś racjonalny sposób wytłumaczyć? Podziękuje za odpowiedź że to pomyłka bo pewnie ta pomyłka jest od kilku miesięcy

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » sobota, 19 października 2019, 12:48

Ta pomyłka niestety nie jest pomyłką, btg u nich tyle wymaga:/ 2 krotnie robiłem arbitraż btg i szło bodajże 13H!

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 19 października 2019, 13:22

@teamfm Gdybym wiedział że jest 120 to bym tego nie robił a tu sytuacja wygląda trochę nieciekawie. Może BB odkupi ode mnie BTG po takiej cenie w jakiej było po 4 potwierdzeniach w ramach rekompensaty xD o ile cena spadnie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » niedziela, 20 października 2019, 13:08

@liseklsk Przekazaliśmy już informację do odpowiedniego działu i jak najszybciej wszystko zostanie sprawdzone.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » niedziela, 20 października 2019, 13:17

BitBay pisze:[mention]liseklsk[/mention] Przekazaliśmy już informację do odpowiedniego działu i jak najszybciej wszystko zostanie sprawdzone.
Sprawdzać wiele nie trzeba. Wszystko jest czarno na białym. Po prostu to zmieńcie jak najszybciej

Wysłane z nokia 3310


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 73
Rejestracja: 9 sierpnia 2019
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
26
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok, Polska
Napiwki: 1BV7CSgSJHzN5Eh3xnrRex9NcjcyVB5aU4
Napiwki: https://patronite.pl/mike-satoshi

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mike Satoshi » niedziela, 20 października 2019, 18:59

Jeżeli macie pytania co do działania giełdy, mechanizmu KYC, polityki, licencji, itp. to zapraszam dzisiaj na Kryptowalutową Niedzielę z Majkiem #79. Około 20:30 pojawi się sam Sylwester Suszek z BitBay'a i będzie odpowiadał na wasze pytania.
Postaram się, aby rzucił trochę światła na całą obecną sytuację i mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy z Was poczują się usatysfakcjonowani.

Zaczynamy o 20:00, Sylwester od 20:30 (przez godzinę).

Link: Kryptowalutowa Niedziela z Majkiem #79

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 21 października 2019, 09:45

liseklsk pisze: niedziela, 20 października 2019, 13:17Po prostu to zmieńcie jak najszybciej
Poprawione ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 73
Rejestracja: 9 sierpnia 2019
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok, Polska
Napiwki: 1BV7CSgSJHzN5Eh3xnrRex9NcjcyVB5aU4
Napiwki: https://patronite.pl/mike-satoshi

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mike Satoshi » poniedziałek, 21 października 2019, 15:30

Hey.
Tak tylko informacyjnie. Dodałem właście w opisie live znaczniki czasowe i spis treści, abyście mogli łatwiej odszukać interesujące Was odpowiedzi.

Spis treści:
[28:22] Wstęp
[28:58] Przenosiny do Estonii
[37:46] Kwestie weryfikacji KYC
[39:41] Operatorzy płatności
[42:44] Dlaczego nawet banki nie mają takiej weryfikacji
[47:13] Szybkie płatności
[50:34] Karty
[51:07] Licencjonowanie na Malcie
[52:14] Szansa za blokadę w Polsce
[55:55] Blokowanie rachunku - najgorszy scenariusz
[58:25] Władze, podatki
[59:26] Kwestia przekazania danych osobowych
[59:58] 20% prowizji od błędu
[1:04:10] Wykop i kwestia 150tys. PLN
[1:06:17] Sprawy sądowe, prokuratura
[1:08:07] Zniesławienie
[1:08:25] FuturoCoin i XIN
[1:09:21] Binance i shitcoiny
[1:12:43] Listowanie nowych coinów na giełdzie
[1:15:10] Bitomaty
[1:17:32] Libra i Facebook
[1:18:33] Znak wodny na dowodach
[1:21:24] Kredyty na dowód, e-dowody
[1:23:43] Fundusz gwarancyjny, ubezpieczenie, niezadowolony pracownik
[1:29:17] Coldwallety
[1:31:30] Blokowanie depozytów przy przelewie bankowym
[1:35:30] Proof of Address
[1:36:54] Program bug bounty
[1:38:05] Zamknięta grupa testerów
[1:39:29] Bitcoin Cash jako BCC
[1:41:18] O forkach Bitcoina
[1:42:09] Karty płatnicze i problemy z PLN
[1:44:35] BLIK
[1:50:10] Niekontrolowany Internet
[1:50:32] Dźwignia na BitBayu
[1:51:44] BitBay PRO
[1:53:36] Zrzucanie rynku, super promocje
[1:56:53] Lisk
[1:59:02] Trochę historii Bitcoina
[2:01:06] Efekt tłumu
[2:05:06] Wycena BitBaya
[2:06:44] ENS na Ethereum
[2:08:55] Własny token giełdowy
[2:09:44] Suszek Tower
[2:12:00] Binance i blokowanie środków, sprawy AML
[2:13:44] Przestępczość zorganizowana a krypto
[2:15:12] Anonimowe kryptowaluty i nacisk władz
[2:16:53] Kolejne wystąpienia
[2:18:27] Niezależny system finansowy
[2:21:43] Satoshi Nakamoto
[2:22:32] Manipulacje rynkiem
[2:26:22]Patenty i Craig Wright

Oczywiście tutaj linków nie ma. Wybaczcie moje lenistwo :P

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 21 października 2019, 19:49

Mike Satoshi pisze: niedziela, 20 października 2019, 18:59sam Sylwester Suszek z BitBay'a i będzie odpowiadał na wasze pytania.
Trochę się spóźniłem, ale mam jedno bardzo nurtujące mnie pytanie, skoro jakiś rok temu usunąłem konto w tym głupim serwisie @BitBay to dlaczego 16 października dostałem maila z tego głupiepo serwisu?
bitbej pisze: Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że od dnia 24 października 2019 roku będzie obowiązywał nowy regulamin dostępny pod adresem: https://bitbay.net/pl/regulamin-bitbay-102019.
Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
Dalsze korzystanie z serwisu jest jednoznacznie z akceptacją Regulaminu.
W przypadku braku wyrażenia zgody na postanowienia Regulaminu prosimy o złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu umowy o świadczenie Usługi przez BitBay, drogą pisemną na adres support@bitbay.net.
Czy to oznacza, że moje konto nadal macie w bazie? Czy to oznacza, że w przypadku kradzieży waszej bazy lub sprzedaży bazy jakimś dziwnym podmiotom (co nie jest niemożliwe w waszym przypadku) moje dane są NADAL zagrożone?! Co do k*rwy nędznej ma to znaczyć?!
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 października 2019, 11:39 przez CzarnaOwca, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 21 października 2019, 20:37

@Mike Satoshi Czy to rodzaj wywiadu sponsorowanego?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 73
Rejestracja: 9 sierpnia 2019
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Białystok, Polska
Napiwki: 1BV7CSgSJHzN5Eh3xnrRex9NcjcyVB5aU4
Napiwki: https://patronite.pl/mike-satoshi

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mike Satoshi » poniedziałek, 21 października 2019, 21:27

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 20:37@Mike Satoshi Czy to rodzaj wywiadu sponsorowanego?
Nie. Absolutnie. Normalny wywiad, żadnego sponsoringu.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 22 października 2019, 09:54

mudol pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 19:49Trochę się spóźniłem, ale mam jedno bardzo nurtujące mnie pytanie, skoro jakiś rok temu usunąłem konto w tym głupim serwisie @BitBay to dlaczego 16 października dostałem maila z tego głupiepo serwisu?
Wskutek rozwiązania umowy o świadczenie naszej usługi Twoje konto oraz większość powiązanych z nim danych usunięto. Jednak, w oparciu o obowiązujące prawo niezbędne było pozostawienie ich części to znaczy tych danych, których przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w tym obowiązków wynikających z prawa finansowego, podatkowego oraz prawa dotyczącego przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (anti-money-laundering), jak również danych niezbędnych do ewentualnego dochodzenia lub odpowiadania na roszczenia dotyczące świadczonej w przeszłości Usługi. Zgodnie z obowiązującym prawem dane te będą przetwarzane jeszcze przez czas niezbędny dla spełnienia wspomnianych wyżej obowiązków prawnych lub przedawnienia roszczeń związanych ze świadczeniem Usługi.

Mailing, który otrzymałeś dotyczy bardzo ważnej kwestii, jaką jest zmiana operatora oraz jurysdykcji naszej platformy, która kontynuuje działalność BitBay. Dzięki informacjom zawartym w tej wiadomość masz wiedzę i kontrolę o planowanych zmianach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3105
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1094
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 22 października 2019, 11:33

BitBay pisze: wtorek, 22 października 2019, 09:54Zgodnie z obowiązującym prawem dane te będą przetwarzane jeszcze przez czas niezbędny dla spełnienia wspomnianych wyżej obowiązków prawnych lub przedawnienia roszczeń związanych ze świadczeniem Usługi.
Proszę o konkretną odpowiedź KIEDY MOJE DANE znikną z waszego serwisu bo nie czuję się bezpieczny wiedząc, że je posiadacie i nimi obracacie. Czy czasem RODO właśnie nie powoduje, że macie obowiązek usunięcia danych na moje żądanie?

Jeżeli wystąpiłem o usunięcie konta to KATEGORYCZNIE ŻĄDAM zaprzestania wysyłania do mnie maili ponieważ nie wyrażam na to zgody. Nie widzę żadnej podstawy, dla której wysłaliście do mnie ten email.
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 20:37@Mike Satoshi Czy to rodzaj wywiadu sponsorowanego?
Suszek przechodził obok z tragarzami i wpadł :lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości