Dyskusja na temat kursu LTC - dla POCZĄTKUJĄCYCH

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 2796
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: BitJanusz » czwartek, 11 lipca 2019, 23:42

Pewnie było i to wielokrotnie, ale odbicie w tym akurat miejscu nie wygląda na przypadek.
Spoiler:

Początkujący
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0

Postautor: Kryptomar » piątek, 12 lipca 2019, 00:23

@Bit-els No i jest problem... LTC przesłane z Bitbay na Coinomi na adres legacy tak jak pisałeś i nic nie ma. Z Bitbaya niby poszło, adres sprawdzony literka po literce i na Coinomi nie ma nic, więc o co chodzi?

Początkujący
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0

Postautor: riDERQs » piątek, 12 lipca 2019, 00:26

Pół godziny temu wysylalem na portfel. Doszło bez problemu.

Początkujący
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0

Postautor: Kryptomar » piątek, 12 lipca 2019, 00:50

Panowie, to są jakieś jaja. Wczoraj przeszedłem kolejną weryfikację na Bitbay, niby wszystko ok a tu patrzę w status transakcji-zwrot-jednak środków, czyli ltc na swoim koncie nie mam. Napisałem do Bitbay i czekam.

Dodano po 20 minutach :
Dobra, środki wróciły na konto, ale wygląda na to, że nawala Coinomi-zwrot ze względu na blędny adres, niby to nie na ltc. Odinstalowałem więc sobie ltc z Coinomi i zainstalowałem znowu i teraz jest ok. Dziwne jest to jednak, bo przy aktualizacji portfela wszystkie zainstalowane krypto także powinny się uaktualnić, przynajmniej coś w tym stylu.

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: pablo12 » sobota, 13 lipca 2019, 13:56

Chyba starszy brat nie pozwoli. Co myślicie?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 9139
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » sobota, 13 lipca 2019, 16:11

@pablo12 Jeśli nie przejdzie to co jest na wykresie ltc/usdt w bearish pennant/falgą i kolejna falę spadkową w dół, można zagrać na odbicie do 110-115$. Przy ryzyku jakie jest nie jest to bardzo atrakcyjna dla mnie możliwość, bo LTC jest w takim miejscu trochę "nowhere", po dużych wzrostach, bez adekwatnej korekty, brak siły na wybicie. Z drugiej strony może pod halving jeszcze będzie jakoś rozgrywany. Do obserwacji jak najbardziej, ale z grą ostrożnie. W razie W ciąć szybko stratę.
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Początkujący
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1

Postautor: kowdi » niedziela, 14 lipca 2019, 16:35

Przed tegorocznym wzrostem LTC najtaniej było po 22,32 USDT (w grudniu 2018). Tegoroczny max na Binance to 145,90 USDT (+123,58 USDT, ~650%), po tym nastąpił spadek do 91,57 USDT (-54,33 USDT, ~38%).
W 2015 przy ostatnim halvingu wzrost ceny wyniósł około 530% (czyli mniej ale w znacznie krótszym czasie), a spadek około 75% (równie drastycznie co tamten wzrost). Sama dynamika przy obecnym halvingu znacznie różni się od sytuacji z 2015r, ponadto spadek 75% oznaczałby ceny w okolicach 36 USDT.

Nie spodziewam się aż tak dużego spadku, ewentualnie bardzo krótki pik w dół, ale nie tak nisko. Jakbym miał strzelać, to koło 70 USDT.

Mamy dolną krawędź kanału wzrostowego, do tego mniej więcej zasięg wybicia w dół z trójkąta wbity, no i równe 38% spadku bezpośredniego (~44% korekty ruchu wzrostowego). Liczę, że utrzymamy się w kanale, ale stop loss mam ustawiony dość blisko. Raczej do czasu halvingu nie spodziewam się dynamicznego wzrostu, tylko jakieś korekty spadków.

Jeżeli jednak jedziemy dalej w dół to oczywiście kolejne przystanki to 50% i 62% korekty ruchu wzrostowego, czyli około 84 USDT i 67 USDT (czyli to co miałbym strzelać jako minimum do halvingu).

Obrazek

Wróć do „Przedszkole”