Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 205
Rejestracja: 27 września 2023
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: mess_on_a_mission » wtorek, 12 marca 2024, 08:48

mess_on_a_mission pisze: czwartek, 7 marca 2024, 10:01
SVG Image

pattern w ramach flagi z zeszłego przzebijania ATH ciągle w grze.

jeśli dojdziemy do 75 k to zejście po trzecie dotknięcie dolnej bandy będzie prawdopodobne. złamalibyśmy kolejny paradygmat, bo już wszyscy krzyczą, że po wybiciu ath to już tylko PrICeDisCoveRRyy ;) a ewidentnie widać, że nie ma silnego impulsu, który świadczyłby o wyjściu z konsoli

jeśli rzeczywiście poszłoby 75->65 to :roll:


SVG Image

Początkujący
Posty: 523
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 450
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 12 marca 2024, 09:13

Yogi77 pisze: wtorek, 12 marca 2024, 08:38
adamjttk pisze: poniedziałek, 11 marca 2024, 15:25Dlatego moim zdaniem na dzisiaj moze byc skrajna glupota nie zostawic sobie chociazby 1 BTC w portfelu, nawet jak jego cena dojdzie do 200 czy 250k $
Naprawdę wątpię że ktoś z nas zdoła przetrzymać 1 BTC przez najbliższe dekady
Jak BlackRock zaproponuje cenę 1m $ / BTC to najtwardszym hodlerom zaczną pękać zwieracze ;)
99,9% ludzi pekna zwieracze i oddadza BTC juz przy 200-300k (moze i w tym cyklu nawet) liczac, ze odkupia za rok-poltora znowu po 50k.
A w ten sposob WSZYSCY moga zostac wyleszczeni jak cena jednak nie wroci na te poziomy bo bedzie juz stabilizowana przez fundusze.
Z BTC w portfelu zostana ewentualnie dzisiejsi bogacze, ktorzy sa bogaci i tak (z btc czy bez btc)
Plus hodlerzy ktorzy nie kupuja za oszczednosci zycia czy na kredyt tylko Ci, ktorzy robia DCA od lat co tydzien/miesiac za drobna czesc ich dochodow.

W sumie obecna kapitalizacja BTC to imho nadal maly pikus, nawet dla takiego pojedynczego blackrocka, za przejecie/zawlaszczenie potencjalnej rewolucji w bankowosci/systemie finansowym.

Masa ludzi przez te 15 lat cykli/adopcji btc troche poprawila swoja sytuacje finansowa - pokupowali lepsze domy czy auta a cala reszte przejma juz fundusze i historia zatoczy kolo w sumie.

Smutne by to bylo.

Dlatego pisze, ze za 1-2 cykl mozemy przestac uzywac wartosci 1 BTC bo bedzie po prostu zbyt duza - tak jak ze zlotem, w obiegu dla Kowalskiego uzywa sie uncji, w bankach ton. Taki BTC za dekade czy dwie moze zostac tona a dla Kowalskiego zostanie plankton - Satoshi.

Weteran
Posty: 1541
Rejestracja: 25 kwietnia 2016
Reputacja: 667
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ikswodnal » wtorek, 12 marca 2024, 09:58

adamjttk pisze: wtorek, 12 marca 2024, 09:13Plus hodlerzy ktorzy nie kupuja za oszczednosci zycia czy na kredyt tylko Ci, ktorzy robia DCA od lat co tydzien/miesiac za drobna czesc ich dochodow.
I to jest najlepsze, najrozsądniejsze rozwiązanie dla wszystkich racjonalnie podchodzących do BTC

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 7 sierpnia 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Xepo123 » wtorek, 12 marca 2024, 10:17

Panowie nie za gorąco tutaj trochę? Posty o cenie 1 mln za btc, o tym że po bańce nie będzie korekty tylko cena utrzyma się na takim poziomie wskazują na troche przegrzany sentyment. Ja osobiście patrząc troche na alty, które robią korektę 20-30% i lecą dalej na ath w przedziale kilku dni/tygodni jestem troche zmieszany tym co się dzieje.
Wydaje mi się, że w poprzednich bańkach pompki na altach wyglądały zgoła inaczej tj. pompa pareset % potem 1-2 miesiące korekty/akumulacji i kolejna pompka. Jeśli się mylę, proszę mnie sprostować co do tych pompek, chętnie zobacze inne spojrzenie.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Budzaj » wtorek, 12 marca 2024, 10:48

Sytuacja jest nie naturalna, ale żadna sytuacja powyżej ATH nie jest naturalna.
Moim zdaniem alty troche nie wiedzą jak się zachować.
1. Setki % to one rosły po halvingu
2. Obecnie Btc zwariował i raczej alty oczekują na jego korektę
3. Jeśli teraz zrobią setki procent, jak będą wyglądać po halvingu? Kto się odważy wejść w już pionowy rynek?

To takie moje zdanie.
Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 265
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 244
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Yogi77 » wtorek, 12 marca 2024, 11:17

adamjttk pisze: wtorek, 12 marca 2024, 09:13 Z BTC w portfelu zostana ewentualnie dzisiejsi bogacze, ktorzy sa bogaci i tak (z btc czy bez btc)
Plus hodlerzy ktorzy nie kupuja za oszczednosci zycia czy na kredyt tylko Ci, ktorzy robia DCA od lat co tydzien/miesiac za drobna czesc ich dochodow.

W sumie obecna kapitalizacja BTC to imho nadal maly pikus, nawet dla takiego pojedynczego blackrocka, za przejecie/zawlaszczenie potencjalnej rewolucji w bankowosci/systemie finansowym.

Masa ludzi przez te 15 lat cykli/adopcji btc troche poprawila swoja sytuacje finansowa - pokupowali lepsze domy czy auta a cala reszte przejma juz fundusze i historia zatoczy kolo w sumie.

Smutne by to bylo.
Efekt św. Mateusza:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_św._Mateusza

Ludzie którzy mają pieniądze, nie boją się tak bardzo o utratę ich części (są skłonni podejmować ryzyko wkładając np. cześć w BTC)

Biedota która walczy o każdy grosz z comiesięcznej wypłaty jest sparaliżowana przez strach

Boi się że straci nawet to niewiele co ma, w efekcie nie ma prawie nic

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » wtorek, 12 marca 2024, 11:53

adamjttk pisze: wtorek, 12 marca 2024, 09:1399,9% ludzi pekna zwieracze i oddadza BTC juz przy 200-300k
A w ten sposob WSZYSCY moga zostac wyleszczeni


Coraz gorzej się czyta to forum :lol: Nie sądziłem, że pomnożenie kapitału x10-20 na przestrzeni 2-3 lat to wyleszczenie przez rynek :roll:

Początkujący
Posty: 161
Rejestracja: 11 marca 2021
Reputacja: 86
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: WojciechT » wtorek, 12 marca 2024, 12:15

adamjttk pisze: wtorek, 12 marca 2024, 09:13A w ten sposob WSZYSCY moga zostac wyleszczeni jak cena jednak nie wroci na te poziomy bo bedzie juz stabilizowana przez fundusze.
Ty naprawdę w to wierzysz? Fundusze wchodzą tylko i wyłącznie po to, aby wydymać na kasę takich fantastów jak ty czyt. podreperować straty związane z kryzysem. Cofnij się (na tym forum) 2 - 3 lata wstecz i przeczytaj posty, które były pisane na poziomie 68K. Obecnie przeżywam deja vu.
Nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, aby fundusze skupowały BTC za jakieś chore sumy o których ty piszesz. Oni nie mogą wchodzić na przysłowiowa pałę, bo niby z czego zrealizują zysk? Przebili ATH (ponownie wyleszczając shorciarzy) i czekają na FOMO oraz wejście ludzi, którzy nie mają pojęcia o spekulacji i liczą, że spora część tych graczy nabierze się na bełkot o BTC za milion w 2025.
Za rok, może 1.5 roku (a może szybciej może później) odkupię BTC za 30K i niżej.

.
Ludzie którzy mają pieniądze, nie boją się tak bardzo o utratę ich części (są skłonni podejmować ryzyko wkładając np. cześć w BTC).
Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie. Po co człowiek bogaty ma ryzykować? Wchodzi np. za 5 mln, po roku bądź 2 latach wyciąga 15 mln i dziękuje za uwage. Tymczasem biedny człowiek liczy, że niewielkie pieniądze szybko przerodzi na miliony i nabiera się na fantastyczne wizje BTC za 1000 000. Każdy taki człowiek zostanie wyleszczony, bo pieniądze na giełdzie nie biorą się znikąd i muszą przejść z jednej ręki do drugiej, a dokładnie muszą przejść od biednego człowieka do bogatego. Tak to działa i każdy powinien to rozumieć.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4302
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4306
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 12 marca 2024, 13:05

Trochę miejsca na wzrosty jeszcze jest ;)

"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 523
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 450
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 12 marca 2024, 13:56

WojciechT pisze: wtorek, 12 marca 2024, 12:15
adamjttk pisze: wtorek, 12 marca 2024, 09:13A w ten sposob WSZYSCY moga zostac wyleszczeni jak cena jednak nie wroci na te poziomy bo bedzie juz stabilizowana przez fundusze.
Ty naprawdę w to wierzysz? Fundusze wchodzą tylko i wyłącznie po to, aby wydymać na kasę takich fantastów jak ty czyt. podreperować straty związane z kryzysem.
Nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, aby fundusze skupowały BTC za jakieś chore sumy o których ty piszesz. Oni nie mogą wchodzić na przysłowiowa pałę, bo niby z czego zrealizują zysk?
Nie obraz sie bo nie mowie tego zlosliwie ale dla mnie masz troche mentalnosc biednego czy tez glodnego czlowieka, ktory jedyne o czym mysli to zeby sie dzis najesc i jeszcze powrzucac jedzenia do kieszeni zeby starczylo na jutro.

(nie osadzam bo sam mam podobna mentalnosc, z ktora zreszta staram sie walczyc kazdego dnia)

To co cytujesz pisalem ogolnie, porownalbym to do wedki i lowienia ryb gdy Ty piszesz o kilku rybach ktore starcza na kilka dni bo pozniej sie popsuja.

To co beda / nie beda skupowac fundusze z rynku nie zalezy od Ciebie ani mnie, zalezy od rynku.
Gdzie jest obecnie BTC, gdzie byl 15 lat temu a gdzie moze byc za kolejne 15 lat pozostawiam do przemyslenia bo roznie to moze byc.

Wg Ciebie taki Saylor powinien wszystko natychmiast sprzedac, zainkasowac 7 miliardow twardej dolarowej waluty i do konca zycia sie opalac na plazy z aniolkami Victoria Secret. A mimo to jednak skupuje dalej, i ta "chora suma", ostatnio 68k, za ktora dokupywal jakos mu nie przeszkadza.

Moze jest wariatem a moze jednak preferuje wedke od ryb.

Osoba ktora mysli, ze fundusze w cos wchodza zeby jedynie wyleszczac ludzi ma dzieciece pojmowanie swiata.
Czy Buffet siedzi na akcjach Appla zeby wyleszczac ludzi czy raczej wierzy w firme i to ze przynosi mu pokazne zyski i bedzie to robic przez kolejne dekady?
Czy norweski fundusz siedzi w akcjach Microsoftu bo "wyleszcza" ludzi?
Fundusze lokuja pieniadze we wszystko co potencjalnie moze w przyszlosci przyniesc zyski.
To czy BTC w przyszlosci bedzie warte wiecej czy mniej w walucie wyrazonej w dolarach pozostawiam Twojemu osadowi.

WojciechT pisze: wtorek, 12 marca 2024, 12:15 Za rok, może 1.5 roku (a może szybciej może później) odkupię BTC za 30K i niżej.
Zalozylbym sie ze tego juz nie zrobisz ale zakladanie sie z ludzmi tu na forum nie ma wiekszego sensu, znikaja po przegranym zakladzie we wstydzie i wracaja pod nowym nickiem.
WojciechT pisze: wtorek, 12 marca 2024, 12:15 Moim zdaniem jest wręcz przeciwnie. Po co człowiek bogaty ma ryzykować? Wchodzi np. za 5 mln, po roku bądź 2 latach wyciąga 15 mln i dziękuje za uwage. Tymczasem biedny człowiek liczy, że niewielkie pieniądze szybko przerodzi na miliony i nabiera się na fantastyczne wizje BTC za 1000 000. Każdy taki człowiek zostanie wyleszczony, bo pieniądze na giełdzie nie biorą się znikąd i muszą przejść z jednej ręki do drugiej, a dokładnie muszą przejść od biednego człowieka do bogatego. Tak to działa i każdy powinien to rozumieć.
Znowu, mentalnosc biednego czlowieka.
Nie ma czlowieka "bogatego" ktory by stwierdzil, ze jest juz "wystarczajaco bogaty" i nie trzeba mu wiecej, ludzka natura jest inna.
Spytaj sie Bono czemu 15 lat temu zaryzykowal i kupil 2% Facebooka zamiast zainwestowowac w BoA czy inny GE?
Glupi? Biedny?
Eazzy0 pisze: wtorek, 12 marca 2024, 11:53
adamjttk pisze: wtorek, 12 marca 2024, 09:1399,9% ludzi pekna zwieracze i oddadza BTC juz przy 200-300k
A w ten sposob WSZYSCY moga zostac wyleszczeni

Coraz gorzej się czyta to forum :lol: Nie sądziłem, że pomnożenie kapitału x10-20 na przestrzeni 2-3 lat to wyleszczenie przez rynek :roll:
Cofinij sie na tym forum 10 lat temu, ten sam watek, czy ludzie sprzedajacy swoje bity po 10-20x po 100$ czuja sie dzis zarobieni czy wyleszczeni.
Wielu z nich jest tu nadal, pewnie z sentymentu jedynie, pisza z prywatnej wyspy na Karaibach ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 12 marca 2024, 14:09

Nie było mnie parę dni na forum i widzę, że nic nie straciłem. :mrgreen:

@adamjttk naprawdę jesteś fantastą. Bitcoin to nie jest żadne złote remedium na problemy świata. To jest stół pokerowy, gracz kontra gracz, jedynym celem jest wydymanie innych graczy i odejście od stołu zanim inni wydymają Ciebie.

Dobra rada, weź odpocznij od rynku tydzień, bo odpływasz. Od kiedy Bitcoin przebił 50k robisz robotę 10 moonboyów, naprawdę ciężko się to czyta czasem kiedy 99% postu to fantazje i może 1% chłodnej analizy. Ja wiem, że pierwsza hossa i duże zwroty z inwestycji ciężko się nie emocjonować, ale warto spróbować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 12 marca 2024, 14:22

@Pleasek89 No też uważałbym z takimi przezwiskami :D Ja tutaj niegdyś też obwieszczałem dobrą nowinę krzycząc BTC 10k$ soon i byłem nazywany moonboy'em przy cenie 3k$, gdzie BTC urósł x6 i dzisiaj jest wyżej x20 :D No i też pomimo tego, że jesteś świadom tego dymania sam zostałeś wydymany oczekując głębokiej korekty :D Trzeba pamiętać, że cierpliwość nie tylko przydaje się podczas szukania dołków, ale także szukania szczytów baniek :D Wzrosty jednak muszą też mieć jakiś swój czas, bańka musi napuchnąć - puchu, puchu, puchu :D Najłatwiej krzyczeć 100k$ soon jak cena wynosi 99k$, wtedy każdy jest mądry i takie osoby wychodzą na znawców, ale jak ktoś widzi potencjał to często brany jest za szaleńca :D Niestety takie to są nasze błędy poznawcze :D
Spoiler:
Warto też sobie przypomnieć jakie niedźwiedzie były buńczuczne podczas tego wzrostu :D Korekta przyjdzie, ale żeby taka -50% się wydarzyła to trzeba poczekać, to dzieje się raz na kilka lat tak naprawdę na BTC :D Ale jak ktoś będzie konsekwentny to w końcu ją złapie i będzie miał rację :D

viewtopic.php?p=779394#p779396
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » wtorek, 12 marca 2024, 15:51

adamjttk pisze: wtorek, 12 marca 2024, 13:56Nie obraz sie bo nie mowie tego zlosliwie ale dla mnie masz troche mentalnosc biednego czy tez glodnego czlowieka,
Według mnie to mentalność biednego czy "bogatego - jeśli w ogóle można tak to ująć - różni się tym czy bierzemy odpowiedzialność za siebie, swoje decyzje i życie czy też jesteśmy roszczeniowi, wszystko nam się należy, wszyscy wokół są winni.

Po za tym to znowu jakieś wycieczki osobiste i takie nie ładnie pachnące insynuacje w kierunku innych. Źle to się czyta.

Ale żeby nie było to wezmę w obronę kolegę @adamjttk z tym munowaniem. Raz, że jeśli to jego pierwszy cykl to w ogóle się nie dziwię emocjom. Po 3-4 cyklach staje się to względnie obojętne. Dwa że ma trochę racji. Sam na przełomie 22/23 zakładałem 100-130k za btc. I być może było to ostrożne założenie. Tak naprawdę nie wiadomo dokąd doprowadzi nas obecna sytuacja i dalszy wpływ ETF. Cytując Newtona: „Potrafię policzyć ruch gwiazd, ale nie ludzkie szaleństwo”. Jestem bardzo ciekawy jak to się dalej rozwinie. Sam planuję rozpoczęcie realizacji zysków najpóźniej za 2-3 miesiące. Żeby było jasne, nikogo do niczego nie namawiam. Tak postanowiłem i tyle.

Początkujący
Posty: 309
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » wtorek, 12 marca 2024, 15:55

Na altach pompki się zaczęły. Idzie druga solidna fala. Obstawiam kwiecień. Że będzie na jakiś 60 % solidna długa świeca. Jakieś 50 proc. zrobi swoje ATH. Nawet dziadki, czyli Ltc powyżej 500, dot powyżej 40, sushi powyżej 20, Solana powyżej 300. W maju trzeba będzie się ewakuować.

Początkujący
Posty: 523
Rejestracja: 17 czerwca 2022
Reputacja: 450
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adamjttk » wtorek, 12 marca 2024, 16:17

Pleasek89 pisze: wtorek, 12 marca 2024, 14:09 @adamjttk naprawdę jesteś fantastą. Bitcoin to nie jest żadne złote remedium na problemy świata. To jest stół pokerowy, gracz kontra gracz, jedynym celem jest wydymanie innych graczy i odejście od stołu zanim inni wydymają Ciebie.
Dobra rada, weź odpocznij od rynku tydzień, bo odpływasz. Od kiedy Bitcoin przebił 50k robisz robotę 10 moonboyów, naprawdę ciężko się to czyta czasem kiedy 99% postu to fantazje i może 1% chłodnej analizy. Ja wiem, że pierwsza hossa i duże zwroty z inwestycji ciężko się nie emocjonować, ale warto spróbować.
Kolego Pleasek, po co ten OT, przeciez ten Twoj post nie wnosi nic do tematu i nadaje sie tylko do kosza?
Czym jest BTC zadecyduje przeciez rynek w przyszlosci (a ta zapowiada sie fascynujaco wbrew temu co piszesz) a nie random z polskiego forum btc, probujacy napchac kieszenie kilkoma dolarami zanim go kurs zacznie parzyc (no offence, sam do tych randomow rowniez naleze a czasami jedynie glosno tu mysle o dalszej przyszlosci)
Po co sie wywyzszasz i traktujesz innych z gory?

Mamy tyci ponad miesiac do halvingu.
Jak na moje halving to bedzie absolutnie dobre miejsce na "sell the news" i korekte.
Drugim absolutnie dobrym miejscem na korekte z prawdziwego zdarzenia wydaje sie psychologiczny poziom 100k USD, to bedzie opor imho duzo wiekszy niz poprzednie ATH

Moje przewidywania wiec --> w ciagu 40 dni w okolicach halvingu znajdziemy sie w okolicach 90-95k i ta czeka nas sporo mielenia a prawdopodobnie jest to rowniez swietne miejsce na ochlodzenie, wytrzesienie drzcych rak i prawilna 30% (a moze i wieksza) korekte.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2324
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3514
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 12 marca 2024, 16:45

adamjttk pisze: wtorek, 12 marca 2024, 16:17Czym jest BTC zadecyduje przeciez rynek w przyszlosci (a ta zapowiada sie fascynujaco wbrew temu co piszesz) a nie random z polskiego forum btc, probujacy napchac kieszenie kilkoma dolarami zanim go kurs zacznie parzyc (no offence, sam do tych randomow rowniez naleze a czasami jedynie glosno tu mysle o dalszej przyszlosci)
Nie to miałem na myśli. To jest dalej rynek finansowy, niczym się nie różni od giełdy czy graniem na ropie, masz tylko innych graczy, inną skalę wzrostu, inne ryzyko itd. ale finalnie ropa, akcje jak i Bitcoin same w sobie są nam obojętne i traktuje się je jako narzędzie to pomnażania majątku. Debatowanie czy Bitcoin stanie się cyfrowym złotem czy umrze śmiercią naturalną z perspektywy idealistycznej mnie nie interesuje i tak bardzo jak możesz to w tej chwili zaprzeczać Ciebie też nie interesuje. Gdybym Ci powiedział, że Bitcoin stanie się światową rezerwą walutową, ale jego cena spadnie o 50% to byłbyś zainteresowany kupnem?

Dlatego piszę ponownie, mniej fantastyki, więcej chłodnej analizy co do kursu a idee zostaw na inny wątek.

I ponownie, wiem, że to Twoja pierwsza hossa i ciężko się nie ekscytować, ale takie idealistyczne gadanie nic nie dodaje do wątku. Za parę lat spojrzysz na swoje posty z dzisiaj i przyznasz mi rację.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1874
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1613
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » wtorek, 12 marca 2024, 17:11

rubel2 pisze: wtorek, 12 marca 2024, 15:51„Potrafię policzyć ruch gwiazd, ale nie ludzkie szaleństwo”

Ten typ się nauczył po bańce internetowej i obliczył lol

na bańce internetowej też przez chwile miał rację i zaprowadził Microstrategy na 3326 $ za akcje i histryczne atl 2.9$ za akcje ( startował od 86 $ ) wariatów nie powinni dopuszczać do mediów a dopuszczają :lol:
Buffet już w połowie 1999 wyszedł twierdząc że to pęknie , bańka pękła w marcu 2000 . Z perspektywy Buffet miał rację , mniej zarobił ( nie zarobienie to nie strata :arrow: zarobienie mniej to nie strata :arrow: strata to strata ;) )
lewar to hazard

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » wtorek, 12 marca 2024, 17:34

Microstrategy lekko korekci to i bitek za nim podąża ciekawe

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 861
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » wtorek, 12 marca 2024, 17:39

Wspinaczka po medianie kanału. Może będzie sprawdzanie dołu. Póki co wyglada to dobrze.
Obrazek

Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » wtorek, 12 marca 2024, 18:21

Będzie chociaż 68300 na tym dipie hmmm

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości