Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 220
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: atlas1234 » poniedziałek, 4 marca 2024, 18:33

Nie które nowe alty zaliczają dołki miesięczne może być ciekawie będzie na czerwono i to grubo

Początkujący
Posty: 331
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 309
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: odoja » poniedziałek, 4 marca 2024, 18:47

Jak wpadnie korekta na królu to nic tylko łapać, bo mogą srogo oberwać.

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » poniedziałek, 4 marca 2024, 19:09

Generalnie długo nic nie pisałem bo w sumie nie było o czym. Droga zakończona, zaczynam redukcję BTC(nie mylić ze sprzedażą całego pakietu, raczej chęć odzyskania tego co włożyłem), póki co pakietu który brałem w bessie. Jakieś symboliczne ilości sprzedawałem przy 40 tys USD, teraz już trochę mocniej zamierzam.

Co prawda inaczej myślałem,że będzie wyglądała hossa i inne będą jej momenty, ale trudno. Rynek zdecydował,że ma być tak i jest tak. Liczyłem,że kluczowym pompującym będzie FED, jak się okazuje bez tego się obyło. W sensie nadzieje na obniżki są, ale nadzieja rynkowa na obniżki stóp a rzeczywiste obniżki to jednak 2 różne rzeczy.

Tak w sumie nie wiem pod co to ma rosnąć. Agregaty pieniężne wszędzie na minusie(w sensie ubywa ilość pieniądza w gospodarkach), do chociażby neutralnej stopy procentowej mamy mega daleko.

Generalnie na long term zakładam kurs BTC w przedziale 100-150 uncji złota za jednego BTC. Czyli na dzisiejsze to 210-365tys USD za sztukę. Możliwe,że to zrobimy w ramach tego cyklu.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 grudnia 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Gural » poniedziałek, 4 marca 2024, 19:31

adamjttk pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 15:50
rubel2 pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 14:24wam powiem tak. Jeśli będziemy dalej zapierdalać bez większych korekt, na co jest duża szansa... 3 miesiące i koniec zabawy
Bzdura bez poparcia w rzeczywistosci.
Tego nikt nie wie 😜

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 15 listopada 2022
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kiwajakotako » poniedziałek, 4 marca 2024, 19:35

Doszła nowa siła zakupowa i są już tego efekty. Jakby nie było Konieczny miał sporo racji.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 896
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9356
Reputacja postu: 
16
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » poniedziałek, 4 marca 2024, 20:11

ergorg pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 17:06@Fibo masz już oznaczenie w razie przebicia ATH na dniach?

Średnioterminowe oznaczenie bez zmian, w krótkoterminowym 2-ka zastąpiła 4-kę z poprzedniego postu co sugerował mocny flat B z okresu 20023.12-2024.01, a potwierdził późniejszy postęp i oczywiście stopniowanie falowe.
W szczegółach możliwe jeszcze jedno szarpnięcie do góry kończące wzrosty od listopadowego dołka z 2022r.

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7642
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12857
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » poniedziałek, 4 marca 2024, 20:24

@Fibo czyli nie ma alternatywnego, byczego oznaczenia?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 6 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: gmotyw » poniedziałek, 4 marca 2024, 20:31

graczyk pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 19:09

Generalnie na long term zakładam kurs BTC w przedziale 100-150 uncji złota za jednego BTC. Czyli na dzisiejsze to 210-365tys USD za sztukę. Możliwe,że to zrobimy w ramach tego cyklu.
coś w tym jest,
ale żeby zrobić nawet 100k USD to powinna no nie musi ale wypadało by zrobić korektę z przedziału 80k USD ale rynek zweryfikuje,
masz / macie jeszcze jakieś predykcje ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 120
Rejestracja: 2 maja 2021
Reputacja: 56
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fledermaus » poniedziałek, 4 marca 2024, 20:36

To co się dzisiaj dzieje lekko wysprzęgla z fotela ;) Jeden zagraniczny jutuber niedawno użył pojęcia "face melting" w kontekście dynamiki tego co czeka rynek w najbliższym czasie i trochę się tak dziś czuję :shock: :mrgreen:
Oby wpływy do ETFów trwały!

PS. To ATH jeszcze dzisiaj pęknie...
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 marca 2024, 21:41 przez fledermaus, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 1741
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » poniedziałek, 4 marca 2024, 21:16

anagamidev pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 17:06@rubel2 po prostu jest ogólna radość, bo dzisiaj każdy HODL'er jest uśmiechnięty od ucha do ucha i wszyscy są zarobieni :D
bez takich.... te gorsze ? czekamy na konkrety :mrgreen:

Weteran
Posty: 7526
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » poniedziałek, 4 marca 2024, 23:33

rubel2 pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 14:24A ja wam powiem tak. Jeśli będziemy dalej zapierdalać bez większych korekt, na co jest duża szansa, to 80-90k zobaczymy jeszcze w tym miesiącu. 3 miesiące i koniec zabawy. Nie jestem moon ale tak to wygląda. Bez odbioru.


Ciekawy jestem jak bedzie wygladal final tej banki i korekta. Na razie mamy new pardighm "etf" i nie widac konca, slusznie z fundamentalnego punktu widze - skoro fundy kupuja ile wlezie.

tripple top tu nie pasuje wiec gratulacje dla wszystkich ktorzy sluchali @anagamidev ;)

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ekonokomik » wtorek, 5 marca 2024, 00:15

33% w tydzień?
Na początkowym etapie bańki?
:roll:


Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 marca 2024, 00:34

Na CME już nowe ATH jest :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 106
Rejestracja: 15 sierpnia 2017
Reputacja: 75
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: SzypkiWonsz » wtorek, 5 marca 2024, 00:38

Pamiętajcie, ze obecnie ETF na BTC powoduje, ze te coiny są trzymane na Coinbase. Nie są obracane jak np. 2 lata temu na FTX i wymieniane w alty. Stąd czerwono na altach a BTC up.

Rynek się nauczył, a czy my też?
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 marca 2024, 00:40 przez SzypkiWonsz, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 5 marca 2024, 00:39

adamjttk pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 15:50
rubel2 pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 14:24wam powiem tak. Jeśli będziemy dalej zapierdalać bez większych korekt, na co jest duża szansa... 3 miesiące i koniec zabawy
Bzdura bez poparcia w rzeczywistosci.
Dosłownie z każdym postem udowadniasz, że jesteś śnieżakiem i nic jeszcze nie widziałeś. Każdy walor, który idzie pionowo do góry (szerzej znane jako BAŃKA) kończy w dokładnie ten sam sposób. Intensywne szybkie wzrosty i nagle mocny zjazd i jeżeli ta dynamika się utrzyma to nawet 3 miesiące od teraz to szmat czasu i będziemy obserwować już być może pierwszych odważnych łapiących noże. Typowa bańka, która kiedy pęknie pourywa wszystkim d**y, nie znasz tylko dnia i poziomu topu, ale nie mam żadnych wątpliwości, że to się wydarzy (jeżeli pójdziemy dalej pionowo do góry bez korekt, bez chociaż jakiejś konsoli). Aha, i jeżeli ten scenariusz się sprawdzi to jestem praktycznie pewny, że nie trafisz topu i przeholdujesz.

Dla mnie niezmiennie biorę pod uwagę 2 scenariusze - albo podwójna bańka (np. pierwszy top 85k - równie pionowo korekta do np. 45-50k, chwila konsoli i lecimy na 100k+) albo idziemy stąd prosto na szczyt tego cyklu. Osobiście preferowałbym ten pierwszy scenariusz - mielibyśmy więcej czasu do dyskusji, jakiś punkt odniesienia etc. drugi to jest po prostu czysta loteria. Nawet nie bolałoby mnie przeholdowanie towaru w pierwszym scenariuszy, myślę, że finalnie i tak jest bardzo duża szansa, że w tym cyklu zobczymy 100k a nie mam chęci i czasu bawić się w szukaniu lokalnych topów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » wtorek, 5 marca 2024, 00:43

Pleasek89 pisze: wtorek, 5 marca 2024, 00:39Dosłownie z każdym postem udowadniasz, że jesteś śnieżakiem i nic jeszcze nie widziałeś. Każdy walor, który idzie pionowo do góry (szerzej znane jako BAŃKA) kończy w dokładnie ten sam sposób
To prawda, ale absurdalny pionowy wzrost może trwać wiele miesięcy, później jeszcze Ci zrobi korektę płaską i znowu taki sam pion i bądź tu mądry :D
Spoiler:
anagamidev pisze: piątek, 10 listopada 2023, 19:18
Lord_Bafford pisze: piątek, 10 listopada 2023, 17:06S&P przebija minimalnie dwa ostatnie szczyty i jest bardzo blisko przełamania trendu spadkowego. Jeśli to się uda to jutro na liczniku będzie +40k.
No byczo jest na SPX, jeszcze jakby tutaj ISHS się wyrysował to potencjał do wzrostu jest ogromny :D


NVIDIA też może wbije 800-900 po zanegowaniu SHS'a :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 7526
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 5 marca 2024, 00:53

SzypkiWonsz pisze: wtorek, 5 marca 2024, 00:38Pamiętajcie, ze obecnie ETF na BTC powoduje, ze te coiny są trzymane na Coinbase. Nie są obracane jak np. 2 lata temu na FTX i wymieniane w alty. Stąd czerwono na altach a BTC up.


Podobnie bylo przed USDT

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 5 marca 2024, 00:55

anagamidev pisze: wtorek, 5 marca 2024, 00:43To prawda, ale absurdalny pionowy wzrost może trwać wiele miesięcy, później jeszcze Ci zrobi korektę płaską i znowu taki sam pion i bądź tu mądry
Nie widziałem chyba jeszcze bańki, która nie skończyła się odwrotnym kierunkiem równie szybko jak się napompowała. Im idzie bardziej pionowo do góry tym większa dynamika (potencjalnych lokalnych korekt również), zbyt duże emocje zaczynają wchodzić w grę, po prostu nie ma miejsca na konsolidację na którymś etapie.

Jeżeli Bitcoin pójdzie np. na 100-150k od teraz bez korekt po czym zobaczymy konsolę i dalsze zwrosty do zjem własne słowa. :D Tak bardzo w to nie wierzę.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 5 listopada 2022
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
-19
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Hoyden » wtorek, 5 marca 2024, 01:37

Pleasek89 pisze: wtorek, 5 marca 2024, 00:39
adamjttk pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 15:50
rubel2 pisze: poniedziałek, 4 marca 2024, 14:24wam powiem tak. Jeśli będziemy dalej zapierdalać bez większych korekt, na co jest duża szansa... 3 miesiące i koniec zabawy
Bzdura bez poparcia w rzeczywistosci.
Dosłownie z każdym postem udowadniasz, że jesteś śnieżakiem i nic jeszcze nie widziałeś. Każdy walor, który idzie pionowo do góry (szerzej znane jako BAŃKA) kończy w dokładnie ten sam sposób. Intensywne szybkie wzrosty i nagle mocny zjazd i jeżeli ta dynamika się utrzyma to nawet 3 miesiące od teraz to szmat czasu i będziemy obserwować już być może pierwszych odważnych łapiących noże. Typowa bańka, która kiedy pęknie pourywa wszystkim d**y, nie znasz tylko dnia i poziomu topu, ale nie mam żadnych wątpliwości, że to się wydarzy (jeżeli pójdziemy dalej pionowo do góry bez korekt, bez chociaż jakiejś konsoli). Aha, i jeżeli ten scenariusz się sprawdzi to jestem praktycznie pewny, że nie trafisz topu i przeholdujesz.

Dla mnie niezmiennie biorę pod uwagę 2 scenariusze - albo podwójna bańka (np. pierwszy top 85k - równie pionowo korekta do np. 45-50k, chwila konsoli i lecimy na 100k+) albo idziemy stąd prosto na szczyt tego cyklu. Osobiście preferowałbym ten pierwszy scenariusz - mielibyśmy więcej czasu do dyskusji, jakiś punkt odniesienia etc. drugi to jest po prostu czysta loteria. Nawet nie bolałoby mnie przeholdowanie towaru w pierwszym scenariuszy, myślę, że finalnie i tak jest bardzo duża szansa, że w tym cyklu zobczymy 100k a nie mam chęci i czasu bawić się w szukaniu lokalnych topów.
bohater naszej opowieści mięknie - to co już nie ma zapewnień o spadku do 20-30 k w ciągu 2-3 miesięcy ? to teraz bezpiecznie rozpatrujemy 2 scenariusze co ?aaa to omów ten drugi scenariusz bo jakoś słabo go opisałeś - " albo idziemy stąd prosto na szczyt tego cyklu." tzn do czego idziemy ? konkrety proszę pana , to jest poważne forum nie piaskownica dla dzieci :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5287
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2589
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: domator » wtorek, 5 marca 2024, 05:47

ekonokomik pisze: wtorek, 5 marca 2024, 00:1533% w tydzień?
Na początkowym etapie bańki?
Tez mnie to BARDZO ale to BARDZO martwi :-(
Tak sie nie da. Nawet z ETF itd.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tazz28 i 31 gości