Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » środa, 14 czerwca 2023, 23:53

ekonokomik pisze: środa, 14 czerwca 2023, 23:41A może sprawa jest już taką prehistorią, a rynek krypto tak się rozwinął, że to kilkadziesiąt tys. BTC już #nikogo?
Ta opcja raczej odpada patrząc że wystarczy tweet dużej osoby na TT o tym że rząd USA sprzedał część BTC i kurs leci zanim ktokolwiek zweryfikuje czy to faktycznie miało miejsce.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 265
Rejestracja: 3 kwietnia 2020
Reputacja: 1210
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Godstar » czwartek, 15 czerwca 2023, 00:22

Brawo dla shorciarzy, ja dałem pupy ale wywaliło SL w moment, będę się czaił na ETH, ale nie dziś bardzo spokojnie rozpocznę skup jutro najwcześniej po takiej 1 D poprawka możliwa.
Ja mam taki psychiczny problem z shortowaniem, ze pare razy mnie dziadek tak poparzył i nie nie nawidze być po tej stronie rynku.
Btc lepiej się trzyma ale na pewno muszę ochłonąć i spróbować jak coś się ubije.
Indeksy rosły a dziad sterczał myslalem ze robił się beton na h4, i powoli będziemy zaokrąglać, ale błędne przekonania i psychika życzeniowa zadziałała.
6 marca pokazali, że potrafią wyciągnąć cholernego młota na weekly.
Jest czwartek,
Mało czasu, możemy lekko wyciągnąć ale zwykle na kolejnej weekly zgodnie ze zwyczajem btc może być zejście i obrona dołka.
No i miesięczna na eth - ciężko będzie wyciągnąć, na pewno lipiec wydaje mi się mieć duże szansy na wzrosty.
Dokładam kapitału jutro i zaczynam x 3 lekkke skupy
Idę spokojnie spać bez pozycji.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » czwartek, 15 czerwca 2023, 00:32

Stopy nie zostały podniesione. Pierwszy raz od Marca 2022 r. Alty zaliczyły zjazd w ostatni piątek. Dzisiaj Btc poprawił lokalny dołek a alty się trzymają. Mały wolumen na Altach oznacza tylko to, że ci co mieli sprzedać, już sprzedali. Widziałbym listopad razy 3 , wzrosty na niektórych Altach. Twitter, FUD nie ma znaczenia długoterminowo. Grubasy, którzy zarobili na krypto dobrze o tym wiedzą. Wchodzą w alty, jak już wszystkim się wydaje, że całe krypto się zawali. Kiedy SPX latał po 4600 mieliśmy ATH na Bitcoinie. W październiku 2021 wjechali w dwa tygodnie z 38 na 68. Na krypto wszystko jest możliwe. Będzie powtórka w 2023. Pytanie, kiedy. W wakacje przymierzą się do wybicia 31. Może znowu październik.

Weteran
Posty: 7624
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2817
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » czwartek, 15 czerwca 2023, 01:48

pael pisze: niedziela, 11 czerwca 2023, 02:48MA200
BTC 23.6
ETH 1625


24.8
1630 - gram ETH i tutaj mi weszlo TP

Teraz bez pozycji.

edit:
BTC 23800
ETH1575, optymitycznie 1532

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2069
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1542
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: blink » czwartek, 15 czerwca 2023, 06:26

ETH ładnie się schłodziło na 1D


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7662
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12921
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 15 czerwca 2023, 09:16

Dobre makro z USA w i tak przez FUD (fuduja USDT i BNB) na własnym podwórku bit nie ma sił. Potrzeba jakiegoś dobrego triggera, inaczej jakoś nie widzę odbicia.

Dziś mają się sec i binance dogadać niby. Zobaczymy.

Mimo to cały czas trzymam BTC wrzucone na mały lewar.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 9 czerwca 2023
Reputacja: 47
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: BarryBensler » czwartek, 15 czerwca 2023, 09:27

Dobrze by temu rynkowi zrobił taki pożądny flippening.

Na razie rynek prowadzi technologia z poprzedniej epoki co tylko dowodzi, że rynek cały czas widzi tylko brand i hype.

Oczywiście w sferze decentralizacji czy zaufania nie ma co liczyć na coś lepszego niż BTC.

Ale w kwestii użyteczności przydałby się jakiś killer, który pociągnie ten rynek i przetasuje hierarchię bo nr 1 BTC nr 2 ETH czyli dwa najwolniejsze i najdroższe blockchainy to już trochę nuda. Mam wrażenie, że po 2017 ludzie nigdy tak naprawdę nie wrócili jeszcze na ten rynek.


Ps. trwa ostatnie wypychanie słabych rąk. Zawsze mi było żal sprzedających na tym etapie - w koncu z tych co finalnie oddają coiny przed hossą to oni hodlowali najdłużej. Ale to nie mój problem - ja dokupuję. Mam wrażenie, że deprecha i rezygnacja już weszła, Ci co jeszcze nie sprzedali już będą woleli trzymać do zera niż oddać po tak niskich cenach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9222
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7055
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 15 czerwca 2023, 09:52

Spoiler:
BarryBensler pisze: czwartek, 15 czerwca 2023, 09:27przetasuje hierarchię bo nr 1 BTC nr 2 ETH czyli dwa najwolniejsze i najdroższe blockchainy
To, że jakiś blockchain jest drogi świadczy tylko o jego popularności i użyteczności :D Jest to skorelowane z ilością zasobów potrzebnych na przeprocesowanie danej ilość transakcji :D Gdyby transakcje były tanie i co za tym idzie częstsze to mogłoby zabraknąć ot chociażby przestrzeni dyskowej :D Ogólnie pojedyńczy blockchain jest słabo skalowalny, dlatego też mamy potężny wysyp alt'ów, które niwelują ten defekt :D I w zależności od ilości środków i oczekiwanego bezpieczeństwa, a także potencjalnego R/R, może sobie rotować środki między projektami, co napędza ten ekosystem i co powoduje, że co cztery lata crypto market bije rekordy kapitalizacji :Dzisiaj nawet po tak dramatycznych wydarzeniach oraz trudnym środowisku inwestycyjnym spowodowanym wysokimi stopami procentowymi, inflacją, zmianami łańcuchów dostaw i ogólnie nowym porządkiem świata(upadające mocarstwa i imperia jak Rosja i USA) kapitalizacja wynosi 1 000 000 000 000$ :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 756
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 334
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Delhi » czwartek, 15 czerwca 2023, 11:14

Dla mnie korzystny FUD wyciągają co chwilę z rękawa . Jak już zdaje że już nie ma skąd go wyciągać to nagle znów się pojawia dlatego moje osobiste poranne rozważania przy kawie skończyłem na konkluzji że nie warto zamykać następnej paczki shortów że jeszcze warto posiedzieć.

Dopóki będą podsuwać ludziom FUD to jest ok dla mnie

Z drugiej strony podnoszą się głosy o korekcie a rynku tradycyjnym a krypto lubi robić odwrotnie i często historyczne tak było także sl przesunięty w bezkarny profit 27k$ i tyle w sumie . Nie czekam na 5k nie czekam nawet na 20k i nie wieszczę katastrofy. Poprostu biorę rynek tak jak daje lokalnie .

Początkujący
Posty: 1754
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 459
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » czwartek, 15 czerwca 2023, 11:39

Delhi pisze: czwartek, 15 czerwca 2023, 11:14Z drugiej strony podnoszą się głosy o korekcie a rynku tradycyjnym
tia.. ile tygodni już o tym mówią i ilu utopiło depo w shortach ? ja o tym słyszałem w marcu, masz konic czerwca.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » czwartek, 15 czerwca 2023, 13:09

ergorg pisze: czwartek, 15 czerwca 2023, 09:16 Potrzeba jakiegoś dobrego triggera, inaczej jakoś nie widzę odbicia.

Pamiętam jak jakieś 2 miesiące temu mówiłeś, że jak btc spadnie do 25k to będzie ogromny FUD, trzeba wtedy zasłonić oczy i się nie dać ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7662
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12921
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 15 czerwca 2023, 13:17

@murlok, dlatego trzymam i jak zejdą na 22-23k$ to dokupię jeszcze btc spot.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 858
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » czwartek, 15 czerwca 2023, 15:03

Na 4h widać jakby miało się zwalić lada chwila gdzieś na 24k (może dla postrachu z dzidą nieco niżej). Gdyby tak się stało, obstawiam, że będzie szybka akcja powrotna na >25k. Dzisiaj (maks jeszcze jutro) może być ostatni dzień tych spadków.

Początkujący
Posty: 1754
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 459
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » czwartek, 15 czerwca 2023, 16:29

jak tak dalej będą pompować indeksy to nie widzę wzrostów na krypto

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 363
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 1039
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Arcymistrz1990 » czwartek, 15 czerwca 2023, 16:31

fetek pisze: czwartek, 15 czerwca 2023, 16:29jak tak dalej będą pompować indeksy to nie widzę wzrostów na krypto

A co ma piernik do wiatraka?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 858
Rejestracja: 26 marca 2020
Reputacja: 491
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Lord_Bafford » czwartek, 15 czerwca 2023, 16:36

fetek pisze: czwartek, 15 czerwca 2023, 16:29 jak tak dalej będą pompować indeksy to nie widzę wzrostów na krypto
Przeciwnie. Pompy na indeksach najczęściej ciągnęły krypto w górę. Zaskakujące jest, ze teraz dziad stoi mimo sporej korekty, wychłodzonych wskaźników, ATH na kapitalizacji i rosnących indexów. Myślę, że jesteśmy bardzo blisko momentu jak temat wystrzeli w górę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7662
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12921
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 15 czerwca 2023, 16:40

Arcymistrz1990 pisze: czwartek, 15 czerwca 2023, 16:31A co ma piernik do wiatraka?
Pewno chodzi o teorię Zaora:



która jakby nie patrząc ma sens.

Trochę hopium:

https://www.coindesk.com/business/2023/ ... tf-source/



Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1858
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1605
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » czwartek, 15 czerwca 2023, 16:48

Tym mogą ponownie zainteresować ulicę kopaniem , tak trochę ubarwione trafienie bloku :arrow: zainteresowanie znaczne ostatnie dni tematem , co do kursu u mnie żałoba :cry:

Jest dostępne w sklepach , jeden już idzie do samodzielnego złożenia z ciekawości
https://bitronics.store/nerdminer/
https://satoshistore.io/products/nerdmi ... 9857538371
https://bitwater.ch/product/nerd-miner-v2/

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 12 września 2018
Reputacja: 198
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Eazzy0 » czwartek, 15 czerwca 2023, 20:00

kisiel pisze: czwartek, 15 czerwca 2023, 00:32Mały wolumen na Altach oznacza tylko to, że ci co mieli sprzedać, już sprzedali.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 186
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » czwartek, 15 czerwca 2023, 22:02

Jeśli masz zamiar sprzedać sporą ilość altów to najbardziej kretyńską postawą jest ogłoszenie tego przed sprzedażą. Gdyby tak wszyscy ogłaszali to każdy by był przygotowany na niespodzianki. Nie było by likwidacji itd.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: alomorti, bn801, dannu, Google [Bot] i 33 gości