Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 11 marca 2023, 10:38

anagamidev pisze: sobota, 11 marca 2023, 08:41Pamiętam jak sporo osób tutaj pisało, żeby się dywersyfikować i nawet prominentni gracze z polskiej sceny traderskiej obsrydzali tetherka i wsadzili na minę USDC ludz
W samo sedno 8-)
Pablos.Escobar65 pisze: czwartek, 10 listopada 2022, 13:57 USDC tylko zostanie. Ciekawe jak bardzo wszystko by poleciało jakby tether padł teraz ...
domator pisze: czwartek, 12 maja 2022, 08:23Na tyle na ile ja rozumiem sytuacje to USDC jest tworem zbioru "powaznych" spolek w tym Coinbase i jest co miesiac sprawdzane na okolicznosc posiadania USD w odpowiedniej ilosci.
domator pisze: czwartek, 12 maja 2022, 07:48 Ja wlasnie przezucam to co mam w bitfilarze w USDT na USDC. Trudno - strace 1% co jest niczym w porownaniu z zagrozeniem taka sytuacja.
Z uwagi na sytuację, gdzie już nie ma z nami jednego użytkownika nie zacytuję jego postów.


No i siebie zacytuję:
mudol pisze: czwartek, 12 maja 2022, 08:17
domator pisze: czwartek, 12 maja 2022, 07:48w USDT na USDC
Zastanawiam się skąd takie info, że USDC jest bezpieczniejsze od USDT?
:ugeek:

e: ps. na bittrex takie info, tam spadło do 0.88;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 11 marca 2023, 10:42 przez CzarnaOwca, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 11 marca 2023, 10:42

pael pisze: sobota, 11 marca 2023, 01:48Twoje zaangazowanie anty-krypto jest na prawde ogromne. Ktos "ma to w dupie" i nie inwestuje "w te muszelki" jest jednym z najbardziej aktywnych uzytkownikow 8-) Jak Cie lubie, to zaczynam sie martwic ile "niezrealizowales zysku". Na szczescie jestes silniejszy niz kolega amezia.... ;-)

Stary Byku. Tu nie chodzi o zyski. I love crypto :D od roku,z natężeniem listopad-grudzień 2021 gdzie pisałem uciekać, lipiec-sierpień 2022 gdzie pisałem co będzie i ostatnio gdzie już mamy finał i wszędzie odmieniają 2008 to wierze że nie jeden uratował kasę i siedzi teraz z popcornem na chillu. Wyrażę się w piosence przy kawie : O mnie się nie martw, o mnie się nie martw ja na kotleta mam :lol:

W poniedziałek banki odmówią realizacji wypłat dolarowych dla giełd crypto, ponieważ same nie dysponują takimi panicznymi środkami na pokrycie, same banki takimi środkami przecież obracają - będzie trzeba likwidować inwestycje a to wzbudzi panikę w innych miejscach. Ludzie nie wiedzą co teraz zrobić bo ,,ktoś'' ich naganiał na przejście na bezpieczniejszy USDC ze złego USDT ,upadł BUSD. Zaczyna jak jeszcze nigdy odkrywać się rezerwa cząstkowa jaka wspierała lata rynek. W końcu jak się zdecydują wszyscy przetransferować USDC na USDT i wypłacać to i ci się zawieszą. Kurtyna. Big Hole.
socjolog2008 pisze: poniedziałek, 13 czerwca 2022, 11:50Tutaj chodzi o rynek kryptowaluty - on zostanie obwiniony o całe zło po wszystkim jak rynek nieruchomości w 2008 (kredyty subprime) i zatoczy się pętla.
Mamy Szach.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » sobota, 11 marca 2023, 10:46

Po analizie kupiłem USDC.

Ich raport:

https://www.circle.com/en/usdc#transparency

https://ir.svb.com/financials/sec-filings/default.aspx

Moim zdaniem otrzymają 100% kapitału z tego "upadłego banku". Bank miał na koniec roku ponad 16 mld USD kapitałów własnych, nawet po uwzględnieniu tych 2mld USD straty. Mieli sporo wyemitowanych obligacji, które tracą jako pierwsze w przypadku upadłości. Moim zdaniem pesymistyczny scenariusz jest taki,że po prostu odzyskanie tej kwoty zajmie im kilka miesięcy, aczkolwiek wątpię aby to zajęło więcej niż kilka dni.

Dlatego każdą kwotę poniżej 0,97 USD za USDC uznaję za promocję. Te 3% traktuje jako koszt kapitału w czasie.

Póki co nie widzę większego ryzyka dla USDC.

Co do Tethera to też dają audyty. Mają podobno 39mld USD w obligacjach USA. Zakładając,że brali to przy oprocentowaniu 3,5% to daje im to rocznie ponad 1,4mld USD odsetek. Więc nawet zakładając,ze mają część "lewych" aktywów na bilansie to też ryzyko ich upadku jest niskie.

https://tether.to/en/transparency/

Co do samego rynku, dla Bitcoina ważna jest decentralizacja. Nie tylko w kwestii rozdrobnienia ilości posiadaczy, wydobycia, ale też głównych par handlowych. Dlatego uważam,że kolejny cykl będzie mniejszy i przygotuje nas do cyklu w 2028 roku, który będzie "dużym cyklem". A ten cykl będzie cyklem oczyszczającym w którym rynek się zdywersyfikuje, przejdzie w dużej mierze do P2P i różnorodności walut. Instytucje zmniejszą swój udział(w szczególności Microstrategy i Grayscale). Ale w okolice szczytów winniśmy dolecieć.

Edit:
socjolog2008 pisze: sobota, 11 marca 2023, 10:42W poniedziałek banki odmówią realizacji wypłat dolarowych dla giełd crypto, ponieważ same nie dysponują takimi panicznymi środkami na pokrycie, same banki takimi środkami przecież obracają - będzie trzeba likwidować inwestycje a to wzbudzi panikę w innych miejscach.
Tak 20mld USD zachwieje całym systemem finansowym świata :lol: :lol:

Jeżeliby się tak stało to jest to na co czekam- FED wkracza do akcji, stopy 0% i lecimy w górę ;) Aczkolwiek na pewno nie będzie krachu całego systemu finansowego przez krypto.
Ostatnio zmieniony sobota, 11 marca 2023, 10:53 przez graczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » sobota, 11 marca 2023, 10:49

Circle i Coinbase zrobili błąd krytyczny z blokadą na weekend i jak tylko się w poniedziałek otworzą to każdy kto ma IQ powyżej 10 zacznie wyprzedawać usdc na tethera, bitcoina albo eth. Zostajemy z jednym stablem z Seszeli 8-)

@graczyk nie ważne ile mają rezerwy - blokada coina na cały weekend i niepewna sytuacja z wypłatami położyły wszelkie zaufanie do USDC.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 11 marca 2023, 10:58

graczyk pisze: sobota, 11 marca 2023, 10:46na pewno nie będzie krachu całego systemu finansowego przez krypto.

System bankowy odratują. To oczywiste. Koziołek jest narazie wytypowany ;)
Ty sobie teraz poza detalicznie posiadającymi środki w crypto - to jest rozproszone wyobraż jaki schiz mają kantory i giełdy pozwalające wychodzić i zamieniają te wszystkie stable na fiat mają schiz. Czekam na newsy o wstrzymywaniu/zawieszeniu na giełdach tego pomostu łączącego z fiatami. Tiktak. Bitcoin to przetrwa, to też oczywiste. Mnie wyłącznie chodzi o cenę 8-)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » sobota, 11 marca 2023, 10:59

__kot__ pisze: środa, 22 lutego 2023, 19:44 @ergorg
Dlaczego takie luki mają być domykane po ich zaistnieniu?
Pytam jako zupełny laik.
Jest to takze nazywane " Imbalance ", czyli po polsku brak rownowagi pomiedzy popyten a podaza, lub nazywa sie to tez " Fair Value Gaps " czyli tlumaczac luka wartosci nie wiem sprawiedliwej ? . Boty testuja kazde poziomy ;) , ten tez musi zostac przetestowany.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Początkujący
Posty: 366
Rejestracja: 20 grudnia 2022
Reputacja: 287
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Janome » sobota, 11 marca 2023, 11:19

I pomyśleć, że bardzo dużo osób na rynku czekało w 'bezpiecznym' stablu na pogłębienie dołka, żeby się odkupić. 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 11 marca 2023, 11:31

@Janome tak sobie przeglądam na Polskim ryneczku. Jak u was @FlyingAtom wygląda próg bezpieczeństwa skupu stabli i wymiany na PLN - macie taki założony ?
Spoiler:
Obrazek
https://flyingatom.com/kantor-online/
Spoiler:
Obrazek
https://trade.kanga.exchange/market/USDC-oPLN
Spoiler:
Obrazek
https://zondaglobal.com/pl/kurs-walut

To promocja sponsorowana przez panikarzy albo i nie. Jakie progi bezpieczeństwa mają giełdy crypto /kantory crypto w skupowaniu stablecoinów obecnie - przecież i oni nie wiedzą do czego do dąży ?
I na jakich zasadach skupione stable zamieniają na fiaty które wracają na ich firmowe konta ? Czy mają bezpośredni dostęp do emitentów stabli którzy to wymieniają na fiaty czy tylko korzystają z usług większej giełdy, wszystkie są obecnie w podobnej sytuacji...
Jakie tam są ustalone biznesowe limity ?
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » sobota, 11 marca 2023, 11:36

rubel pisze: wtorek, 22 listopada 2022, 19:52Zastanawiam się, że już tyle lat mówi się o upadku tethera a kolejną ofiarą może być co innego. Ciekawe dlaczego we wrześniu binance usunęło USDC. Czy to zwykła walka o rynek czy jakieś inne motywacje za tym stały. Kto w ogóle stoi za tym CZ bo nie wierze, że ten skośnooki tak sam z siebie wszystkim trzęsie.
rubel pisze: wtorek, 6 września 2022, 16:24Sprawdzają się moje prywatne przypuszczenia, że nie tylko udst jest zagrożone a wszystkie stable. Ten ruch binance jest wymowny a ich dyplomatyczne gadki o zwiększeniu płynności można sobie wsadzić nie powiem gdzie.

Moje zdanie jest takie że wszystkie stable mogą pójść do piachu, pytanie kto pierwszy stanie się ofiarą. I jak pisze mój przedmówca czeka nas ciekawa wojna. Binance, Coinbase - Circle no i usdt. Za usdt cholera wie kto stoi, są tam jakieś słupy które udzielają się publicznie ale kto tam z tyłu jest faktycznie, nie wiadomo. Napewno ktoś mocny bo ten dziwaczny twór naprawdę mocno się trzyma pomimo całego fudu, wątpliwej jakości audytów i innych problemów.
Jak zwykle rynek rucha większość. FUD na tethera od wielu lat i nic. USDC niby taki bezpieczny.

Ja powtórzę jedną rzecz.
rubel pisze: wtorek, 22 listopada 2022, 21:19To jest przykre co zrobili z ekosystemem krypto patrząc na przestrzeni wielu lat. I problem nie leży w samym BTC a tą całą paskudną otoczką z koniem trojańskim w postaci stabli na czele. Regulacje są tu konieczne ale nie związane bezpośrednio z samym bitcoinem, a z instytucjami, wszelkimi instrumentami pochodnymi i innymi kreatywnymi wynalazkami.

A tak na poważnie. Zobaczymy jeszcze jak cała sytuacja z tym usdc się rozwinie. Choć sam depeg nie jest mały. Jeśli USDC zdechnie to prędzej czy pózniej taki sam los czeka wszystkie stable.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 11 marca 2023, 12:10

Otworzyłem właśnie dziś pierwszy raz twitera, trendy mówią, że weekend będzie ciekawy:)
Obrazek
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » sobota, 11 marca 2023, 12:27

rubel2 pisze: sobota, 11 marca 2023, 11:36A tak na poważnie. Zobaczymy jeszcze jak cała sytuacja z tym usdc się rozwinie. Choć sam depeg nie jest mały. Jeśli USDC zdechnie to prędzej czy pózniej taki sam los czeka wszystkie stable.
Dokładnie, najważniejszy jest spokój i chłodny umysł :D Sam przecież pamiętasz doskonale jak przez ostatnie kilka miesięcy nakręcałeś się na spadki, a trwała akumulacja i wróciliśmy na 25k$, gdzie było kilka dni czasu, żeby trochę posprzedawać :D Teraz znowu jest FUD, ale tak naprawdę to jest dobra okazja, żeby się obkupić, bo w przyszłości sytuacja znowu może się odwrócić i będzie up 50-100% :D Ogólnie rynek crypto to piękna rzecz, daje okazję i szansę, żeby zarobić, bo są wzrosty typu z 1$ do 100$, tak jak np. na takiej LUNA'ie przez kilka miesięcy, ale też trzeba wziąć pod uwagę, że czy to urośnie na jeszcze x10 czy x100 w końcu musi nastąpić jakaś korekta, czyli test rynku i zaufania do danego aktywa :D Korekty właśnie są piękne i właśnie lepiej coś kupować na long term po przecenie 90%, niż próbować się wbijać w uptrend na hossie, gdzie wszyscy inwestują bez opamiętania, gdzie i tak w końcu musi nastąpić korekta, a R/R rośnie niepomiernie :D Dzisiaj R/R na BTC jest mega korzystne, dzisiaj nikt nie kupuje BTC bez opamiętania, dzisiaj ludzie sprzedają na dołku bez opamiętania i skutki tego są jakie są :D Należy doceniać czasy niepewności i strachu, żeby później czerpać pełnymi garściami, kiedy jest czas powszechnej szczęśliwości i brawury :D Crypto to piękna rzecz, nowe technologie, nowe pomysły, ale niestety nie każdy pomysł musi przetrwać próbę czasu i warto pamiętać o korektach, które są najlepszą rzeczą na świecie przed bullrun'ami :D


Ogólnie dobre jest to, że ta konsola ISHSopodobna trwa już niemalże rok :D

Oczywiście pesymistyczny scenariusz też należy brać pod uwagę :D Czyli wypadnięcie z tej konsoli dołem :D

Tylko zakładając, że BTC wbije nowe ATH, to lepiej akumulować teraz na cenach 20k$ w dół i mieć średnią 10k-15k$ z potencjałem zysku x7-10 i więcej w kolejnych latach longtermowo, niż grać z trendem po przebiciu 25k$ do 100k$ i mieć średnią 62.5k$ imo :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1696
Rejestracja: 15 marca 2014
Reputacja: 631
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: zomos2 » sobota, 11 marca 2023, 12:55

Ile można mówić o trzymaniu dziwnych tworów. Już trzymanie kasy w bankach jest średnio bezpieczne. Ale trzymać coina nominowanego walutą, którą od 2008 usrael niszczy? To jeszcze gorzej.

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 21 stycznia 2023
Reputacja: 263
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel2 » sobota, 11 marca 2023, 13:04

anagamidev pisze: sobota, 11 marca 2023, 12:27 Sam przecież pamiętasz doskonale jak przez ostatnie kilka miesięcy nakręcałeś się na spadki, a trwała akumulacja i wróciliśmy na 25k$, gdzie było kilka dni czasu, żeby trochę posprzedawać :D
na nic sie nie nakrecalem. widzialem spadki i przyszly w listopadzie. w grudniu uznalem ze dolek za nami i tez o tym pisalem, nawet w mojej stopce swietej pamieci jest. przestalem sie udzielac bo nie naleze do zadnej sekty, ani moonboyow ani jezdzcow apokslipsy. twitter raz na tydzien, forum raz na miesiac.
narazie to problem jest bankiem a nie stricte ze stablem i od poniedzialku zobaczymy czy wyczaruja kase a panika sie zatrzyma. ja tam jestem mimo wszystko nastawiony dalej optymustycznie w dluzszym terminie.
w krypto od milosci do nienawisci dzieli niewiele. jeszcze niedawno euforia, teraz znowu koniec wszystkiego. trzeba trzymac sie swoich zalozen. bez odbioru

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Jazda » sobota, 11 marca 2023, 13:20

O 15-tej na Binance zacznie się szarpanie kursem BTC :) i nie tylko...
Kto ma (cojones) i nerwy ze stali może pospekulować. :mrgreen:
Obrazek
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4689
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » sobota, 11 marca 2023, 13:32

@socjolog2008
Dla kolegi z forum dasz mi zniżkę na Twój mentoring ? ;)

Widzę, że bierzesz udział w dramie między Zaorskim i niekoniecznym i resztą ananasów co zarabiają na rynkach sprzedając kursy :D


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » sobota, 11 marca 2023, 13:38

@Jazda zobaczymy jak to sie rozegra - depegt stable coins
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » sobota, 11 marca 2023, 13:41

shinya56 pisze: sobota, 11 marca 2023, 13:32 Dla kolegi z forum dasz mi zniżkę na Twój mentoring ? ;)

Zejdę z ceny z kapustką
Spoiler:
kolo ma dobre podejście. Lubię nie lubię crypto...Spekulantem jestem a to nie jest zupa żeby smakowała a produkt który oferuje usługę. I ja tę usługę na bieżąco od lat oceniam subiketywnie. Widać jedno jak to całe ,,środowisko'' robi pod siebie bo im ktoś wytyka kim są..
A blockchain ma świetlistą przyszłość, rusza w kwietniu - to będzie dopiero coś konkretnego https://www.gpwpm.pl
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » sobota, 11 marca 2023, 15:02

Jazda pisze: sobota, 11 marca 2023, 13:20O 15-tej na Binance zacznie się szarpanie kursem BTC :) i nie tylko...
Kto ma (cojones) i nerwy ze stali może pospekulować. :mrgreen:
Zrobiłeś info niczym na sylwestra Milenium :) No i tyle samo dokładnie się stało - nic ;) Liczyłem na jakieś szpile w dół, ale za dużo jednak botów do wyrównania kursu. Ale chwilę jeszcze poobserwuję.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » sobota, 11 marca 2023, 21:22



https://www.circle.com/blog/an-update-o ... alley-bank

Obrazek
Obrazek

PS. Roznie wyceniany ten BTC, ciezko sie zdecydowac ktora cena jest prawdziwa, a obecna sytuacja tylko psuje wykresy :)

Obrazek
Obrazek

Powrot do 0.96
Obrazek
Ostatnio zmieniony sobota, 11 marca 2023, 21:34 przez prap0n, łącznie zmieniany 5 razy.

Początkujący
Posty: 152
Rejestracja: 23 lipca 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Daytrader » sobota, 11 marca 2023, 21:28

@Jazda okazuje się że usdt wyciąga usdc z zapaści:)

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 29 gości