Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 24 listopada 2022, 19:49

Kacper_% pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 19:20Na jakich poziomach powiesz sobie - 'dobra, jednak już nie zejdzie, muszę wejść bo ominie mnie hossa'
W mojej skromnej opinii, to nie kwestia poziomów cenowych a dynamiki wydarzeń i czasu.

Jeśli mamy określone wydarzenia. Maj: upadek luny, stabla ust, 3ac itp, listopad: ftx, alameda
to oczekiwałbym zwiększonej dynamiki tego typy zdarzeń. Jako że to system naczyń połączonych, akcja -> reakcja.
Możemy sobie wyobrazić odwróconą parabolę, na nią nanieść wyżej wymienione zdarzenia to, podkreślam moja subiektywna ocena, jesteśmy mniej więcej na środku.
Jeśli wyczerpie się potencjał negatywnych wydarzeń które będą występować w coraz mniejszym przedziale czasowym, po sobie, jako następstwa poprzednich to może być właśnie ten moment.

A jakie będą to poziomy cenowe? Bóg raczy wiedzieć.

A jeśli chodzi o czas no to właśnie wyżej opisana dynamika plus co najmniej pół roku bez pogłębienia low. Przypominam, halving to dopiero mniej więcej kwiecień 2024!
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 254
Rejestracja: 5 lipca 2019
Reputacja: 448
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: murlok » czwartek, 24 listopada 2022, 19:52

Co sądzicie o predykcji Zeberga? Podobnie widzi btc. Wróży to nie tylko z wykresów, ale też innych czynników ekonomicznych, jak bezrobocie.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 24 listopada 2022, 20:04

rubel pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 19:49Jeśli wyczerpie się potencjał negatywnych wydarzeń
Powiedz mi w takim razie coś czego nie wiem, bo imo większość tych potencjalnych czarnych łabędzi mamy już w cenie. Tzn co?

- Dalsze mniejsze upadki po FTX mamy już w cenie, a jeśli będą wynikały z nich jakieś spadki to nie by nas popraowdzić na nowe dołki.

- Kapitulacja górników? Była, górnicy opierdalają teraz BTC jak reksio szynkę. Goście czekali ze sprzedażą cały czas powyżej 20k$, przyszedł krach FTX, pierwsi się rzucili do sprzedaży.

https://u.today/bitcoin-btc-miners-star ... rs-analyst
https://beincrypto.com/bitcoin-btc-mine ... n-5-years/

-Mt gox odłożony i rozłożony w czasie na następny rok.

-Upadek USDT? Który to już raz? Na USDT nawet nie da się zrobić bank runu. Wypłacać mogą prosto z źródła tylko grubasy. No i kto miałby wypłacić Alameda która prze*ebała wszystko?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 24 listopada 2022, 20:10

ergorg pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:04Powiedz mi w takim razie coś czego nie wiem
Dokładnie w ten sam sposób można by myśleć po Lunie. Dlatego moje nastawienie na dalsze spadki jest pod to czego nie wiemy. Moim zdaniem domino ruszyło, a to co widzimy to kolejne upadające klocki, dlatego że z jedno zdarzenia wynika kolejne.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 24 listopada 2022, 20:24

rubel pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:10Dokładnie
Dokładnie, tylko jest jedno ale - takie rzeczy nie przychodzą kiedy ludzie ich wyczekują a połowa twittera bawi się w detektywów i szuka dziury w calym. One przychodzą znienacka.

Wiesz co się dzieje kiedy ludzie polują na upadki? Zobacz wykres CEL:

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 24 listopada 2022, 20:29

ergorg pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:24a połowa twittera bawi się w detektywów i szuka dziury w calym.
I bardzo dobrze, niech się scamy mają na baczności. Chciałbym zobaczyć jeszcze rezerwy giełd we fiatach. Zwłaszcza CZ który krzyczy najbardziej i robi z siebie krystalicznie czystego. Mi to śmierdzi. SBF robił się na minimalistę, altruistę, który chce ratować innych finansowo.

Słuchaj, pożyjemy, zobaczymy. Zdaję sobie sprawę że to dość ryzykowna hipoteza bo jest w kontrze do "historii", czyli paradygmatów które powtarzały się przez 13 lat. Ale kilka zostało już złamanych, podwójny szczyt, spadek poniżej poprzedniego ath itp. Zobaczymy co dalej.

Dodano po 2 minutach 55 sekundach:
ergorg pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:24Wiesz co się dzieje kiedy ludzie polują na upadki? Zobacz wykres CEL:
Nie trafia do mnie ten argument. Jeśli ktoś by chciał polować na upadek CEL to nie jak wszyscy wiedzą tylko wtedy kiedy nie trafiło to do powszechnej wiadomości, czyli na górze. Na dole masz fakty. To jakby teraz ktoś się obudził i chciał shortować ftt. :lol:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 24 listopada 2022, 20:34

rubel pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:32To jakby teraz ktoś się obudził i chciał shortować ftt.
I BTC. :twisted:
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 24 listopada 2022, 20:36

ergorg pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:34I BTC.
To prawda ;)
rubel pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 18:45Mówiąc zupełnie poważnie to jesteśmy już naprawdę nisko, spadamy rok i shortowanie teraz to jak longowanie w październiku/listopadzie rok temu. Może wejdzie, może nie.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 200
Rejestracja: 6 sierpnia 2018
Reputacja: 377
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: graczyk » czwartek, 24 listopada 2022, 20:39

Panowie, a propo upadku Tethera moim zdaniem kluczowe jest to kto za tym stoi. Przypomnę,że Bitfinex już raz upadł(po sławetnym hacku), wstrzymali wypłaty, i co :?: :roll:

Ponieważ stali za tym poważni ludzie to dali radę, Bitfinex(spółka siostra Tethera) działa i ma się dobrze. Zakładając,że ludzie którzy tam są cały czas myślą logicznie i dbają o przyszłość swoją i swoich rodzin to upadek USDT jest aktualnie mało prawdopodobny.

Jakby za FTX na początku listopada stał ktoś poważny, to mimo sytuacji też jakoś by dał radę. W tej chwili jak czytam to ten SBF poskładał wnioski o bankructwo spółek które są całkowicie wypłacalne i mają aktywa przekraczające zobowiązania(FTX Japan chociażby). Generalnie większość sytuacji kryzysowych wynika z reakcji nieodpowiednich ludzi na wysokich stanowiskach na sytuację kryzysową. Statystyczny przedsiębiorca prawdopodobnie by dał sobie radę w takich sytuacjach.

Nie można założyć,że na wszystkich giełdach i instytucjach siedzą idioci i debile w zarządach.

Tak samo Lehman Brothers. Siedzieli tam ludzie niepoważni i złożyli wniosek o bankructwo czym wywołali lawinę. Wystarczyłoby,że by przeczekali i jakoś prawdopodobnie daliby radę a żadnego kryzysu by nie było(sytuacja się zaczynała stabilizować na rynku w owym czasie). Kiedyś nawet badałem sprawozdania Lehmana i moim zdaniem fakt,że upadli to jakieś totalne nieporozumienie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 24 listopada 2022, 20:46

graczyk pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:39Nie można założyć,że na wszystkich giełdach i instytucjach siedzą idioci i debile w zarządach.
Ja tak zakładam, dlatego nikomu nie ufam, za dużo upadków widziałem i na szczęście nigdy nie straciłem na upadku giełd.
Przyszłość to DEXy, ale muszą się bardziej ucywilizować, zwłaszcza jeśli chodzi o lewar. Dla kogoś nowego w krypto UX może być mocno zniechęcający.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 24 listopada 2022, 20:51

@rubel, DEXY pod tym względem to dramat, mi kompletnie nie siedzi taki GMX choćby.

No i co np gdyby ktoś zrobił atak na arbitrum? Nie zmienie zlecenia przez pół godziny albo będzie trzeba zapłacić złoto za opłaty?
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 24 listopada 2022, 20:56

@ergorg Dlatego to pokazuje jak jesteśmy wcześnie. Nawet jeśli zrealizuje się najbardziej negatywny scenariusz z dalszymi spadkami to nie neguje to dalszych wzrostów w następnych latach i rozwoju ekosystemu. Takie zdrowe oczyszczenie byłby nawet korzystne w długim terminie.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 23 listopada 2022
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kacper_% » czwartek, 24 listopada 2022, 21:09

graczyk pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:39Jakby za FTX na początku listopada stał ktoś poważny, to mimo sytuacji też jakoś by dał radę.


FTX padł, bo CZ chciał strigerować całą branżę po kolei.
FTX nie podołał, 2 dni pozniej przetestowali tethera (już pomału zaczał depeg ale w czerwcu dał radę i teraz też).

2 dni temu CZ chciał strigerowac Coinbase ale też się nie udało.

Wygląda na to jakby chciał sprawdzić rynek albo wykosić tyle konkurencji ile się da. Niezależnie od osobistych powodów, branża może mu podziękować bo jest zdrowsza niż 1 listopada.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » czwartek, 24 listopada 2022, 22:25

rubel pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 18:33Czyli twierdzisz, że dołek za nami? Odważna teza, oczywiście jest takie prawdopodobieństwo, ale byłbym ostrożny. Z tym, że ja się słabo znam na tych wszystkich kryptowalutach więc mogę się mylić.
Moim zdaniem jeżeli spadniemy <15k to nie w tym ruchu, kolejne podejście może być za kilka tygodni lub nawet miesięcy. Niestety niedźwiedzie nie poszły za ciosem (niestety, bo sam siedziałem wtedy na soczystym shorcie i musiałem go zamknąć z lekkim niedosytem :D) a obecnie zbyt wiele osób na rynku oczekuje rzezi. Tak jak ergorg pisze poniżej:
ergorg pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 20:24Dokładnie, tylko jest jedno ale - takie rzeczy nie przychodzą kiedy ludzie ich wyczekują a połowa twittera bawi się w detektywów i szuka dziury w calym. One przychodzą znienacka.
To jest główny powód dla którego zacząłem łapać longa i szczerze nie mam na razie zamiaru go zamykać (chyba, że mi zetną pozycję na S/L, ale wtedy będę szukał nowego wejścia). Przyshortuję kiedy sentyment zacznie się obracać. Może za bardzo odpływam, ale nie zdziwiłbym się uptrendem nawet do 25-30k (coś a la wybicie dołkowe w pierwszej połowie 2019r. - wtedy też nikt nie wierzył w to, że jednym ruchem zostanie od dołu przebita ówczesna żelazna podłoga "6k"). Na tą chwilę celuję w wyjście na poziomie ok. 18-18,5k, ale jeżeli nie nastąpi mocne odrzucenie i kurs zacznie zmierzać w kierunku 19-20k, to obstawiam scenariusz podbicia do 25-30k zanim zobaczymy większe cegły.

Luźne przemyślenia, nie ścigajcie mnie jeśli w ciągu kilku dni przebijemy 15k :mrgreen:

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » czwartek, 24 listopada 2022, 23:35

Aż serce rośnie gdy można tyle merytoryki poczytać :)

Od siebie dodam tylko trzy grosze - też uważam że na BTC już prawie cały nieznany syf może być w cenie i ciężko może to być ściągnąć w dół z perspektywy "co tam nowego w crypto".

Ale jest jeszcze relacja do rynków tradycyjnych, podczas gdy Europa urządziła sobie wielotygodniowy rajd, US wyskoczyło na pro-pivotowym hopium w akompaniamencie spadku CPI i wielkiej zielonej świecy, to BTC... żre gruz, mówiąc ogólnie. Moim zdaniem - euforia na stockach może być przedwczesna i w cenie są nadzieje inwestorów, a nie rzeczywistość - bo nikt nie zna przyszłości. Jeżeli mam rację i stocki się zwalą, to popatrzmy co przez cały rok robił BTC gdy pojawiała się panika na giełdach - uwalał się na dół, dlaczego tym razem miałby postąpić inaczej?

Tu nie muszą żadne nowe trupy nawet wypadać z crypto, może polecieć na samej psychologii, wystarczy "o nie, SPX znowu się wali, zaraz BTC też się zawali, sprzedaję". Albo boty zagapione w SPX to mogą zepchnąć, jeżeli nie będzie dostatecznie dużego popytu żeby wybronić - a dlaczego takowy miałby się ujawnić jak zaczną się problemy, skoro jeszcze się nie ujawnia i kurs kibluje 6% powyżej dna? Tak więc IMO wszystko teraz zależy od tego co się stanie na pozostałych rynkach.

A to sprowadza się do jednego - wybór scenariusza, oba bazowe ładnie opisał Graczyk:
a) deflacja, luzowanie -> ostatnia hossa
b) inflacja nie daje za wygraną, dalsze zacieśnianie -> głęboki kryzys, gwałtowna deflacja, bessa na pełnej (póki co przy tym osobiście obstaję)

Doraźnie jestem mocno wpatrzony w wykres SPX, ciekawy zbieg okoliczności że doszedł w to miejsce akurat na święto dziękczynienia i sen amerykańskich giełd - tuż pod linią trendu, w rejonie golden pocket fibo z ostatniej fali spadkowej, na jałowym biegu dziś właśnie nam wygasa na wskaźnikach falowych impet wzrostowy (4h już wykupiony, sypie Sell signalami), tworząc taki lokalny listopadowy double top a'la Adam i Ewa (fajnie wygląda na 4h). Hmmm, poniedziałek może być interesujący ;)

@murlok ten wykres od Zeberga - zależy jakie przyjąć oznaczenia dla EW. Ja sobie ustanowiłem trójkąt 2000 - 2008 jako bazę 1-2 (choć ta 2 wpadła za głęboko, ale to ignoruję - w '74 dołek też był głębszy niż w '70), potem 3 została zgaszona covidem który wyznaczył na dołku 4, a cały ruch od 2020 to dla mnie fala 5 - ta mityczna hossa pokoleniowa (a w zasadzie jej dokończenie krótką falą w porównaniu do 3). Czyli to co Zeberg wróży na wykresie - IMO to już jest za nami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 24 listopada 2022, 23:57

voodoom pisze: czwartek, 24 listopada 2022, 23:35Doraźnie jestem mocno wpatrzony w wykres SPX
Wyjdzie finalnie górą, tak jak US30:



Za dużo porównań do 2008 na twiterze, zdecydowanie za dużo by miało się powtórzyć.

Ja w L od 3940-3950 na SPX i trzymam na razie, minimum do połowy grudnia. (Chyba, że mnie wywalą wcześniej xD)

Dodano po 4 minutach 15 sekundach:
What if?



Dodano po 7 minutach 21 sekundach:
I o to chodzi @voodoom, nie ma tak, że cała gospodarka jebła. Tech dostaje po dupie, gdzie indziej lepiej, stąd daje duże szanse na 2-3 lata boczniaka i rotacje spółek, jedne duży up, inne losy jak snapchat czy meta.

Na krypto imo będzie podobnie. BTC np bez ATH albo ETH flip i będą alty z mini trendami wzrostowymi. x10 np na niskich capach.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » piątek, 25 listopada 2022, 00:40

ergorg pisze: piątek, 25 listopada 2022, 00:08I o to chodzi @voodoom, nie ma tak, że cała gospodarka jebła. Tech dostaje po dupie, gdzie indziej lepiej, stąd daje duże szanse na 2-3 lata boczniaka i rotacje spółek, jedne duży up, inne losy jak snapchat czy meta.

Na krypto imo będzie podobnie. BTC np bez ATH albo ETH flip i będą alty z mini trendami wzrostowymi. x10 np na niskich capach.
Przemówił @ergorg ogłaszając Trzecią Drogę :D Oczywiście że bym tak chciał, bo to byłby czas względnego spokoju i stopniowych przemian, zamiast gwałtownego burdelu jaki finalnie zafundują oba scenariusze Graczyka. Jednak póki co - historia kołem się toczy, obecny duży cykl trwa już bardzo długi, a teraz cały system budowany od wielkiego kryzysu i 2WŚ zaczyna drżeć w posadach. I widać że wielu graczy się szykuje na najgorsze, jankesi naustawiali tych obozów FEMA, chińczyk wpadł w lockdownowe ADHD - po co, i tak mają niezmiernie zdyscyplinowane społeczeństwo? A może by oszczędzać zasoby, żeby obywatel zbyt wiele nie zużywał to lepiej niech siedzi w domu?

Ogólnie obserwując rynek, społeczeństwo i całokształt rzeczywistości, wciąż mam wrażenie że zbyt wiele jest nadziei a zbyt mało dobrych faktów. Spekuła jeszcze nie dostała dostatecznie po dupie by porzucić swoje chore jazdy, jeszcze gazety nie pisały o żadnych 'zastawię chatę'-inwestorach skaczących z okien.

Ładuję shorty na Nasdaq, nie wierzę żeby SPX miał pokonać LT, w zasadzie wierzę że powinien już zaczynać odpadać w dół i finalnie zrobić najbardziej krwawy wodospad. Ale w ogóle nie mam problemu by się mylić, wręcz się ucieszę - bo Twoja Trzecia Droga da znacznie lepsze życiowe profity niż totalna rozpierducha i pomnożenie żetonów na jakichkolwiek shortach. Chciałbym wierzyć - ale póki co nie wierzę. Będę weryfikował nastawienie jak SPX wejdzie na 4200 i je utrzyma.

Początkujący
Posty: 1733
Rejestracja: 8 grudnia 2020
Reputacja: 449
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: fetek » piątek, 25 listopada 2022, 01:15

voodoom pisze: piątek, 25 listopada 2022, 00:40Ładuję shorty na Nasdaq, nie wierzę żeby SPX miał pokonać LT, w zasadzie wierzę że powinien już zaczynać odpadać w dół i finalnie zrobić najbardziej krwawy wodospad. Ale w ogóle nie mam problemu by się mylić, wręcz się ucieszę - bo Twoja Trzecia Droga da znacznie lepsze życiowe profity niż totalna rozpierducha i pomnożenie żetonów na jakichkolwiek shortach. Chciałbym wierzyć - ale póki co nie wierzę. Będę weryfikował nastawienie jak SPX wejdzie na 4200 i je utrzyma.
Jestem teraz trochę po za rynkiem ale również nie widzę paliwa do wzrostów, ogólnie zrobiło się niejako.
ergorg pisze: piątek, 25 listopada 2022, 00:08 Wyjdzie finalnie górą, tak jak US30:
grasz na ichimoku ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2276
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3434
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » piątek, 25 listopada 2022, 09:38

Poszedł S/L, będę szukać nowego wejścia na longa przy 16-16,2k. Chyba, że zaczną zrzucać czerwone cegły to na razie odpuszczę.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: masonbtc » piątek, 25 listopada 2022, 10:01

Witam

jeżeli pokonamy teraz ok. 16.5k powinniśmy iść w kierunku ok. 17.2k i jeżeli uda nam się to pokonać powinniśmy poszybować na około 18.5-19k

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Azeldoh i 12 gości