Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 30 sierpnia 2022, 18:55

rubel pisze: poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 17:22Według mnie poszliśmy po lukę na indexach i cme i zrobiliśmy knot od góry na 1w żeby zamknąć tydzień kolejnym czerwonym dildo. Zasięg na conajmniej czerwcowe low.
Luka załatana, co poniektórzy poubierani w longi i możemy lecieć do otchłani. Jak dla mnie target na ten tydzień 17-18k lekko.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 30 sierpnia 2022, 19:10

rubel pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 18:55Jak dla mnie target na ten tydzień 17-18k lekko.

Albo grają pod narysowanie brzydkiej miesięcznej a wtedy tylko 18773 i odbicie. Kompletnie nie gram na crypto od lipca, wolę u źródła grać i mam dobre zdanie o rynkach/ czy może precyzyjnie różnych spółkach po wynikach kwartalnych, które wcale takie tragiczne nie są. Są niektóre wręcz dobre i bardzo dobre. Jak się przylepią tu to im zrobią jakieś tam wrześniowe odbicie spadku sierpniowego lipcowego odbicia po czerwcowych spadkach :mrgreen: ;) dzieje się, to najważniejsze jest
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 30 sierpnia 2022, 19:16

socjolog2008 pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 19:10mam dobre zdanie o rynkach/ czy może precyzyjnie różnych spółkach po wynikach kwartalnych, które wcale takie tragiczne nie są. Są niektóre wręcz dobre i bardzo dobre. Jak się przylepią tu to im zrobią jakieś tam wrześniowe odbicie spadku sierpniowego lipcowego odbicia po czerwcowych spadkach dzieje się, to najważniejsze jest
Wyniki spółek swoje, a ceny akcji swoje. Pod te dobre wyniki o których mówisz to mieliśmy odbicie letnie i to całkiem pokaźne. Pod co teraz jest gra, zobaczymy. Jak dla mnie nic tu nie wskazuje na pozytywne rozwiązanie i nowe low zobaczymy również na indexach. Aż się prosi o czerwony wodospad.




A tu proszę jak się budzą stare kojny. Jest czym rzucać w di si ejów. W końcu pęka 12 letnia bańka :twisted:
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 30 sierpnia 2022, 19:31

@rubel no ja umierać za btc nie zamierzam, topić kasy też nie będę. Przyjdę na zakupy na 500$ a co do rynków : Miś: Janek, nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy Peweksami. Dostajemy za tego misia, jako konsultanci 20% ogólnej sumy kosztów i już. Więc im on jest droższy, ten miś tym... no? Koniaczek?
Hochwander: Podwójny... Stać mnie!
Miś: Noooo...

Nie stawiałbym krzyżyka we wrześniu na rynki akcji. Kończy się leżakowanie na plażach, wzrastają volumeny i kasa wraca. Najwyżej przejdą spekulanty z crypto na inne rynki. Spekuła wiecznie żywa 8-)
Nic się strasznego nie dzieje. Grunt to trzymać kasę na zakupy a nie stablecoiny (bo to może się faktycznie zawalić i cały rynek pociągnie ze sobą w otchłań - merge może być koniem trojańskim).
We will see. Nikt nie wie, to tylko spekulacja
Najwyżej @anagamidev zostanie cyfrowym męczennikiem :lol:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 370
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2313
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » wtorek, 30 sierpnia 2022, 19:44

socjolog2008 pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 19:31Najwyżej @anagamidev zostanie cyfrowym męczennikiem
Albo Ty zostaniesz największym niespełnionym wieszczem upadku BTC. Poczekajmy parę lat, a dostaniecie odpowiedź :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:05

KubaKoń pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 19:44Albo Ty zostaniesz największym niespełnionym wieszczem upadku BTC. Poczekajmy parę lat, a dostaniecie odpowiedź
Nie chcę tutaj bronić na siłę @socjolog2008 bo w żaden upadek btc nie wierzę, ale póki co to wieszczyłeś ath na 100k+ jak wielu, jak i zresztą ja. A w zamian mamy ath z 2017 i bardzo nie ciekawe perspektywy na kolejne miesiące, więc wypadałoby uczciwie spojrzeć na rynek bez popadania w skrajności.
Mam wrażenie że pisanie o spadkach to niektórzy odbierają jakby się ich matkę obrażało. Nie wolno, nie wolno, to mój ukochany bitkojnek, nie wolno o nim źle mówić.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 370
Rejestracja: 23 września 2020
Reputacja: 2313
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: KubaKoń » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:10

@rubel ja mówię o wieszczeniu całkowitego upadku BTC do 500$ o którym non stop mówi Socjo ;). To że mamy besse każdy widzi, ale powiedz mi proszę czy Twoim zdaniem większe szanse w najbliższych 3-5 latach są na 500$ Socjo czy 100k wieszczone przez Anagamideva czy mnie (nadal zostaje długoterm bykiem)? Większe szanse są na cyfrowego męczennika czy niespełnionego wieszcza? Pytam bez złośliwości.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:14

500$ to nie upadek btc - to jego i tak przeszacowana subiektywna wycena. Powiedzmy miarodajna do funkcjonalności. Za to każdą dziś składową cześć wyceny $ btc rozdałbym pomiędzy wszystkie te projekty które realnie robią coś przez te lata i rozwijają technologię, tworzą nowe rozwiązania.
I nie chodzi o budowanie 150 rozwiązań jak nieskalowalnego muła skalować na 15 podwartwach czy tworzenie substytutów walut (bo to niepotrzebne nikomu i nikt tego nie będzie używać). CBDC państwa zrobią sobie same, to nie jest rocket science
Pokładałem wielką nadzieję kiedyś w tym projekcie a zrobili pustą jak bęben spekulacje. Marna kopia rynków tradycyjnych poważnie nie była potrzebna, one sobie radzą doskonale od setek lat bez udziwnień
Za kilka lat wierzę w rozwój branży i jej rozwój wyłącznie jak pozbędzie się tej kuli u nogi. Zmarginalizuje.
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:18

KubaKoń pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:10ja mówię o wieszczeniu całkowitego upadku BTC do 500$ o którym non stop mówi Socjo
A tego to już tu nikt na poważnie nie bierze 8-)
KubaKoń pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:10Twoim zdaniem większe szanse w najbliższych 3-5 latach są na 500$ Sosjo czy 100k wieszczone przez Anagamideva czy mnie (nadal zostaje długoterm bykiem)?
a żeby on 100k wieszczył. Ja tam ostatnio to 2m$ widziałem.

Nie wiem na co jest większa szansa. To się okaże. Wiem że ja będę kupował w przedziale 7-14k.
rubel pisze: poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 09:47 Na podstawie poniższych kresek rozrysowałem sobie potencjalne miejsce do akumulacji oraz dystrybucji, zakładając że kolejny cykl się pojawi.

To że zrobimy nowe low w mojej ocenie jest prawie pewne. Pytanie czy zatrzymamy się na 12-14k czy sięgniemy dużo niżej z zasięgiem nawet do 6k, wszystko zależy od wielu czynników i to się dopiero okaże czy straszaki które się pojawiają są aż tak straszne. Dlatego zakres akumulacyjny według mnie to 7k-14k. Fioletowy box.

Zakres dystrybucyjny to 120k-300k. Zielony box. Czyli do zrobienia jest ok. x15 kapitału początkowego.

Osobiście nie preferuję łapania noży a poczekanie na większe uspokojenie wahań oraz brak emocji na rynku. Rozpoczęcie akumulacji w górę po kilku miesiącach nudy.

Obrazek
Przy czym, jak przed wcześniejszymi cyklami właziłem na pewniaka, tak obecnie przyszłość btc to dla mnie wielka niewiadoma.
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:20 przez rubel, łącznie zmieniany 1 raz.
Ogłaszam koniec spadków!

100k$ BTC & 10k$ ETH by 2026
Opuszczam kryptosektę. Dorabiajcie się milionów i zmieniajcie świat! 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2318
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3506
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:19

rubel pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 19:16 Wyniki spółek swoje, a ceny akcji swoje. Pod te dobre wyniki o których mówisz to mieliśmy odbicie letnie i to całkiem pokaźne. Pod co teraz jest gra, zobaczymy. Jak dla mnie nic tu nie wskazuje na pozytywne rozwiązanie i nowe low zobaczymy również na indexach. Aż się prosi o czerwony wodospad.
Szczerze, rubel, to ja jestem w szoku, że dalej indeksy są tak wysoko. Ja rozumiem, że funkcją rynków jest transfer kapitału od ciułaczy do dużych graczy i często nie idą w parze z realiami, ale nigdy nie były chyba tak daleko oderwane od rzeczywistości jak teraz.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 6 sierpnia 2022
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ToTheMoonn » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:22

Widzimy się na co najmniej 21K w niedługim czasie niedźwiadki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2318
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3506
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:28

ToTheMoonn pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:22Widzimy się na co najmniej 21K w niedługim czasie niedźwiadki

A może i na 25-30k podbić, opchnę resztę toreb i widzimy się na nowym low później :D

Początkujący
Posty: 303
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 185
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: kisiel » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:43

[[/img]

Czekam aż się zazieleni, za mało bitków wjechało aby przebić dołek. Max do 18900 spadki.

Wracamy. Będą próby przebicia 25K i małe zwałki tak jak ostatnio. Wszyscy czekają na czerwony wrzesień i poziomy 12-14k, ale tego nie będzie :)

@rubel jak przebiło 28 ostatnio na wiosnę to stałeś się neofitą. Nie ma nowego low i nie będzie. :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 sierpnia 2022, 21:15 przez kisiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 7589
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2808
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: pael » wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:49

Pleasek89 pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:19ale nigdy nie były chyba tak daleko oderwane od rzeczywistości jak teraz.


byly, kiedy usa postanowilo zalac swiat dolarem i rozpoczal sie proces obecnej bessy i recesji. teraz ciezko znalezc fair-value, zbieraj co wrzucili , a tez nie ma sensu robic tego zbyt szybko, zabawa trwa. skurwysynstwo fedu, biernosc ebc to tematy na dlugie ksiazki. szkoda ze nie wyszlo z tym aktywem na kryzys.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » wtorek, 30 sierpnia 2022, 21:17

pael pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:49skurwysynstwo fedu, biernosc ebc to tematy na dlugie ksiazki. szkoda ze nie wyszlo z tym aktywem na kryzys.

Szukajmy jakichś pozytywów - wyszła przylepa 2.0. Kopiują rynki lepiej jak kalka czy ksero, czyli alternatywnie jak jesteś poszukiwany listem gończym, ukrywasz kasę przed małżonką czy skarbówką albo ściga cię komornik masz rynek gdzie możesz szaleć, grać, kupować nawet przez pośredników bez weryfikacji. Jeszcze to hula i póki tego nie dodusili i ukrucili jakieś tam zastosowanie ma. Później jak doduszą nie będzie wyboru i będą musieli stworzyć coś co będzie działać :lol:
Miał walczyć z bangsterką a został skrytą szulerką pod płaszczem blockchain technolodżi :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9218
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7048
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 31 sierpnia 2022, 00:52

mudol pisze: wtorek, 30 sierpnia 2022, 18:52Oczywiście, że rynek jest zmienny, tym bardziej trzeba piętnować takie wpisy jak Twoje, sugerujące jakby bitek już był kilka tysięcy baksów wyżej i już tylko w górę będzie leciał. Tak samo tych co piszą "bitek nie spadnie/nie wzrośnie poniżej/powyżej XX$" bo to są po prostu zwykłe głupoty. Gorzej jak ktoś takie posty bierze na poważnie i utopi górę siana.
To właśnie Ty sobie dobierasz do głowy jakieś niestworzone rzeczy i ekstrapolujesz moje posty :D Ale powiem Ci, że zwykle jest tak, że jak już wszyscy się podniecają, zauważają, że to rośnie, to już jest ostatni dzwonek, żeby sprzedać, bo jak ktoś kupił niżej i jest na mega plusie, to trudno, żeby narzekał :D Narzekają Ci co mają mentalność przegranych albo Ci, którzy nie zaryzykowali na dołku :D Chociaż to też może działać w drugą stronę jak ktoś gra na dźwigni i shortuje :D Ja tam np. bardzo się siedzę, że @socjolog2008 zarabia na shortowaniu BTC od 3k$ w dół do 500$ :D I zauważ, że ja na hossie, po przebiciu 20k$ czyli starego ATH nie pisałem o uśrednianiu i akumulowaniu, tylko już byłem zachowawczy :D Kierując się analogią to lepiej właśnie teraz na spadkach, beznadziei, rosnących stopach, deflacji, skupować ile wlezie i zakładać, że to jakiś czas potrwa, ale trend anty-inflacyjny się odwróci i znowu będzie pięknie wszystko rosło :D Wg. mnie należy piętnować takich jak Ty, którzy właśnie skupiają się na krótkoterminowych wahaniach, próbując szukać ostatecznego dołka, który bardzo ciężko przewidzieć, ale tak naprawdę kupowanie dziś to jak kupowanie BTC po 300$ po spadku z 1.2k$ na poprzedniej bańce i jak kupowanie po 6k-7k$ po spadku na 20k$ na ostatniej bańce i teraz kupowanie na 20k$ to jest to mega okazja, bo większa szansa, że poleci do 100k$ niż spadnie do 500$ :D Takie są fakty, trend długoterminowy jest wzrostowy i tyle :D HODL'er zawsze wygrywa, to nie wynika z mojego widzimisię tylko z tego co pokazuje historia od 13 lat :D I jak na razie BTC jest chcąc nie chcąc jedyną prawdziwie działającą zdecentralizowaną cyfrową walutą/pieniądzem, doskonałym store of value o ograniczonej podaży :D

O ile sobie dobrze przypominam to sławetni tutaj elliottowcy jak BTC był po 4k$ bodajże, przewidywali, że BTC może spaść nawet do 200$, czyli wykonać korektę stopnia cyklu całego czy jakiegoś takiego, a niestety nigdy tam nie spadliśmy, a wręcz zrobiliśmy ATH(20k$) x3, a jeszcze były takie wizje, że jeśli BTC czeka kolejna hossa, to będzie rósł bardzo ślamazarnie do 300k$ :D Więc wszelkie jakieś predykcje czy takie czy siakie należy traktować z dużą dozą ostrożności :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » środa, 31 sierpnia 2022, 01:06

anagamidev pisze: środa, 31 sierpnia 2022, 00:52Takie są fakty, trend długoterminowy jest wzrostowy i tyle HODL'er zawsze wygrywa, to nie wynika z mojego widzimisię tylko z tego co pokazuje historia od 13 lat I jak na razie BTC jest chcąc nie chcąc jedyną prawdziwie działającą zdecentralizowaną cyfrową walutą/pieniądzem, doskonałym store of value o ograniczonej podaży

@anagamidev powtórzę to po raz kolejny - fakty są takie, że BTC jest dzieckiem permanentnej hossy, przez ostatnie 13 lat to praktycznie wszystko rosło. IMO brak wyraźnych dowodów na słuszność tego konceptu, za to widać ryzyka PoW w obliczu kryzysu energetycznego, widać problemy skalowalności rozwiązania. Cały świat się zmienia, mamy wręcz nowy rodzaj ekonomii gdzie recesja idzie w parze z inflacją, rzecz niewyobrażalna dla ekonomistów przez kilka stuleci. BTC narysował kapitalną dystrybucję na szczytach, zrzuciły się z towaru wielkie wieloryby obkupione w 2018-2019. Zakładanie że historia tego dziecka wiecznej hossy się powtórzy po raz kolejny w obecnych warunkach (gdy zmieniło się... w zasadzie wszystko) jest moim zdaniem strasznie naiwne.

Oczywiście jakieś ATH nie jest wykluczone w parze do USD czy jakiejkolwiek waluty, ale czy będzie jeszcze ATH w parze do kostek masła? Wątpię, równie dobrze można teraz pchać kabzę w wódkę na HODL, jako store of value. Moim zdaniem to po zapaści przyjdzie pora na projekty blockchainowe które faktycznie pchną rozwój cywilizacji do przodu. A dziadkowi z całego serca dziękujemy, z pewnością dostanie medal w książkach historii, ale może to już faktycznie czas zejść ze sceny.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9218
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7048
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » środa, 31 sierpnia 2022, 01:15

@voodoom skoro BTC jest taki stary i zacofany, to jaka kryptowaluta jest jego poważnym konkurentem, żeby go zdetronizować? :D Słucham? :D

BTC/USD, 4h, jakby tak przebiło 20600$ to mógłby się realizować double bottom :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » środa, 31 sierpnia 2022, 01:20

@anagamidev nie wiem, zbyt słabo śledzę rynek, nowy król może dopiero nadejść. Ale widzę wyraźnie że mamy powtórkę z historii bańki dotcomów - które z czołowych firm obecnie trzęsących internetem byś w roku 2000 określił jako "to będą zwycięzcy"? Część z obecnych graczy nawet jeszcze wtedy nie istniała, a ci co istnieli to ginęli w tłumie spekulacyjnego shitu. AMZN przeżył, tak samo jak Microsoft, Google i paru innych, oczywiście. Ale to były firmy prowadzące znakomitą ekspansję biznesową, budujące coraz większe zyski. Czy BTC można zaliczyć do takiej grupy? Nie wiem, jego wartość jakby nie było oparta jest na pewnym usability, nad którym wisi znak zapytania. To nieco bardziej skomplikowana sytuacja niż "sprzedajmy więcej towaru za hajs" dla Amazona czy Microsoftu.

Tak, przyjmuję również wariant że zaraz wszyscy będziemy żyć z fotowoltaiki i BTC się w tym świetnie odnajdzie. Ale w takim wariancie wierzę w analogię do AMZN - dłuuuugie nudne dno. Jak tam będziemy, a ogon smoka nie będzie znacząco opadał, to się załaduję. Czas na DCA to się IMO dopiero pomału otwiera, uśrednianie w dół po przebiciu 50k to była głupota. Teraz większość graczy co stosowała DCA od szczytu to już jest wypompowana z kasy. Z każdym piętrem widać zmniejszający się popyt.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3122
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1126
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: CzarnaOwca » środa, 31 sierpnia 2022, 08:05

anagamidev pisze: środa, 31 sierpnia 2022, 00:52Wg. mnie należy piętnować takich jak Ty, którzy właśnie skupiają się na krótkoterminowych wahaniach, próbując szukać ostatecznego dołka, który bardzo ciężko przewidzieć,
Coś Ci się PONOWNIE popierdoliło, ja bitka nigdy nie kupowałem i nigdy nie kupię
anagamidev pisze: środa, 31 sierpnia 2022, 00:52HODL'er zawsze wygrywa,
Słyszycie liskowicze i gameowcy? Kiedyś wygracie, tzn odrobicie straty :lol:
anagamidev pisze: środa, 31 sierpnia 2022, 00:52 BTC jest chcąc nie chcąc jedyną prawdziwie działającą zdecentralizowaną cyfrową walutą/pieniądzem
A to ciekawe, bo jak dziś chciałem zapłacić za masło to mnie baba od poj3banych wyzywała, że albo PRAWDZIWY pieniądz albo mam wypi$erdalać :roll:

Obrazek
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], shinya56 i 27 gości