Trustwallet

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: marshal1978@wp.pl » wtorek, 26 kwietnia 2022, 11:28

Hej mam takie pytanie otóż zgarnolem bonusie 19usdt i przelałem to na portwel trust po sieci trc20 wszystko ładnie widnieje w portwelu ale chciałem to przesłać dalej tzn na binance i ewentualnie wypłacić w PLN ale po wpisaniu adresu z binance trust wallet pokazuje błąd że opłata 1.19$ więc zmniejszylem kwotę ale to i tak nic nie dało.noze ktoś ma pomysł co z tym zrobić? dziękuje za pomoc

Weteran
Posty: 2379
Rejestracja: 3 kwietnia 2013
Reputacja: 3718
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: BitBoy » wtorek, 26 kwietnia 2022, 13:12

Masz Tron w portfelu na opłaty?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: marshal1978@wp.pl » wtorek, 26 kwietnia 2022, 20:36

Nie mam trx na opłaty sądziłem że pobiorą z usdt.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Trustwallet

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 26 kwietnia 2022, 23:54

@marshal1978@wp.pl To tak NIGDZIE nie działa :D
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: marshal1978@wp.pl » środa, 27 kwietnia 2022, 08:08

A jak to zamienić na trx w trust wallet? Da radę czy muszę doładować portwel poprostu kupić crypto?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 2 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: bawol1 » sobota, 2 września 2023, 14:55

Witam, chciałbym zweryfikować sytuację z Trust Walletem - nie wiem czy ktoś był w podobnej sytuacji. Gram od miesiąca i zostałem wylosowany do nagrody która pomnaża moje zyski w polu wydobywczym (wcześniej moje pieniądze zamroziła). Trzeba było do ogólnej kwoty dopłacić na swoje konto kolejne USDT do odblokowania środków. Gdy to zrobiłem Trust Wallet prosi mnie o kolejne doładowanie środków w postaci 30% od wygranej sumy. Po wpłaceniu i ,,weryfikacji,, mojego konta wypłaca moje zyski + nagrodę. Dodam że suma jest dosyć duża i czy faktycznie zostanie pomyślnie wszystko zakończone czy to rodzaj oszustwa. Chociaż weryfikowałem to na pomocy techniczej TrustWalleta.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Trustwallet

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 5 września 2023, 11:46

bawol1 pisze: sobota, 2 września 2023, 14:55Gram od miesiąca i zostałem wylosowany
Padłeś ofiarą jakiegoś scamu, nic nie wpłacaj, a aplikacja której używasz pewnie nie jest prawdziwym walletem i wszelkie środki jakie masz na nim są zagrożone...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: mpyciu » wtorek, 19 września 2023, 12:36

witam wszystkich, mam pytanie do @bawol1, jak sie skończyła Twoja sprawa, bo ja jestem w identycznej sytuacji. Najpierw z Trust Wallet środki zostały zablokowane w puli wydobywania płynności SUI/USDT, a teraz żeby je odblokować muszę wpłacić 20tys usd, i obawiam się ze to oszustwo. proszę o radę

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 19 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: mpyciu » wtorek, 19 września 2023, 15:17

Czy jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy? Trust Wallet miał być taki bezpieczny.

Początkujący
Posty: 176
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: nrth » wtorek, 19 września 2023, 17:24

Musisz wpłacić ale najpierw lepiej wziąć pozyczke w Bocianie

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: crezo » czwartek, 21 września 2023, 16:54

Naiwność ludzi mnie przeraża XD
Nic nie wypłacicie, nie ma czego.
W realnie działających portfelach i giełdach nie ma czegoś takiego jak przelew X% na poczet weryfikacji, to tak nie działa. Tutaj nie Trustwallet jest problemem tylko osoby na tyle naiwne, że wpłacają kwoty rzędu 5, 10, 20k usd bo jakiś facet ze wschodnim akcentem im mówi że pomnoży ich dobytek w przeciągu miesiąca... i ufają mu mimo że nigdy go na oczy nie widziały xd
Przecie to nawet brzmi irracjonalnie.

Uważajcie też jeśli po jakimś czasie od zerwania kontaktu z tymi naciągaczami odezwie się do Was "radca prawny", "kancelaria" albo cholera wie kto jeszcze, kto chce pomóc z odzyskaniem tamtych środków. Spotkałem się z dwoma takimi sytuacjami i obie były równie porytym scammem jak wszystko w/w.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Trustwallet

Postautor: rav3n_pl » piątek, 22 września 2023, 19:57

@mpyciu To nie problem portfela tylko interfejsu białkowego.
Wysłałeś to poszło.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: Hosse » środa, 1 listopada 2023, 07:33

bawol1 pisze: sobota, 2 września 2023, 14:55 Witam, chciałbym zweryfikować sytuację z Trust Walletem - nie wiem czy ktoś był w podobnej sytuacji. Gram od miesiąca i zostałem wylosowany do nagrody która pomnaża moje zyski w polu wydobywczym (wcześniej moje pieniądze zamroziła). Trzeba było do ogólnej kwoty dopłacić na swoje konto kolejne USDT do odblokowania środków. Gdy to zrobiłem Trust Wallet prosi mnie o kolejne doładowanie środków w postaci 30% od wygranej sumy. Po wpłaceniu i ,,weryfikacji,, mojego konta wypłaca moje zyski + nagrodę. Dodam że suma jest dosyć duża i czy faktycznie zostanie pomyślnie wszystko zakończone czy to rodzaj oszustwa. Chociaż weryfikowałem to na pomocy techniczej TrustWalleta.
Cześć.
Jak skończyła się Twoja sprawa z Trust Wallet?
Mnie 25.09. (zacząłem przygodę z TW 01.09.) również pieniądze z portfela Trust Wallet zostały bez mojej wiedzy przesłane do puli wydobywczej Defi-ETH na stronie https://winbvp.com i zamrożone.
Teraz każą mi wpłacić 20% depozytu od środków zamrożonych w puli wydobywczej na poczet weryfikacji, gdyż jak twierdzą muszą zweryfikować moją tożsamość, bo to mój pierwszy większy przelew (powyżej 10k USDT).
Nic nie wpłaciłem bo obawiam się, że to oszustwo. Napisałem reklamację do Trust Wallet (czekam na odp.). Wcześniej pisałem do Defi-ETH i raz mi odpisali, że muszę to wpłacić, a jak im odpisałem, że nie zamierzam bo w obrocie finansowym nie ma czegoś takiego jak potwierdzanie tożsamości za pomocą wpłaty środków i postraszyłem Policją to od 3 tygodni milczą i nie udzielają mi odpowiedzi na moją reklamację.
Zaproponowała mi ten projekt na WhatsApp dziewczyna z Singapuru, z którą mam ciągły kontakt, wiem jak wygląda, rozmawiamy na WA etc. Niemniej jednak mam obawy, że chce mnie naciągnąć na kasę, choć ona twierdzi, że to nowy projekt i generuje spore zyski, przesyła mi również screeny ze swojej aplikacji, na której widać jak codziennie generuje 2,5% zysk.
Daj proszę znać jak się potoczyły Twoje losy?
Coraz bardziej mam obawy, że to oszustwo.

Początkujący
Posty: 163
Rejestracja: 6 października 2018
Reputacja: 85
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: eD2k » środa, 1 listopada 2023, 08:07

Hosse pisze: środa, 1 listopada 2023, 07:33Coraz bardziej mam obawy, że to oszustwo
Tak, to oszustwo. Zapomnij o pieniądzach które już wpłaciłeś i nie wpłacaj więcej. Potraktuj to jak cenną lekcję. Niektórzy stracili duuużo więcej.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: Pawelb16 » czwartek, 23 listopada 2023, 10:26

marshal1978@wp.pl pisze: wtorek, 26 kwietnia 2022, 11:28wszystko ładnie widnieje w portwelu ale chciałem to przesłać dalej tzn na binance i ewentualnie wypłacić w PLN ale po wpisaniu adresu z binance trust wallet pokazuje błąd że opłata 1.19$ więc zmniejszylem kwotę ale to i tak nic nie dało.noze ktoś ma pomysł co z tym zrobić? dziękuje za pomoc

Witam
mam podobny problem jak marshal1978@wp.pl. tj zaistalowałem trustwallet i przelałem dla testu z Revolut 29 USDT. Wszystko ładnie i szybko się przelało. Jest teraz problem z tym, że jak chcę z powrotem przelać te 29 USDT na inny portfel (Binance) to koszt tego przelewu jest zawsze wyższy ( o ok. 20zł) niż wartość, którą chcę przelać. Czemu to nie działa w drugą stronę tj. pomniejsza przelewaną kwotę. Komunikat jaki się wyświetla to: "Nie masz wystarczająco dużo Ethereum (ETH), aby pokryć opłaty sieciowe." W oknie zatwierdź jest też w prawym górnym rogu trybig ( ustawienia zaawansowane), który umożliwia zmianę w napiwku dla górników, opłaty maks. GWEI oraz Limit gas, ale z tego co czytałem nie powinno się tych parametrów zmieniać.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 23 listopada 2023, 11:10

@Pawelb16 Po prostu eth/erc20 jest drogi, obecnie chyba ok 5-6$ jest opłata za wysłanie, TW wymaga dodatkowej kasy na realizację tej wypłaty, jak chcesz to wypłać 23$ a reszta pójdzie właśnie na koszty tej transakcji lub prześlij 5-6$ w formie eth na "paliwo", ale sam ten transfer do TW też wymaga pewnie 5-6$ :lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 grudnia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: zakup2000 » niedziela, 24 grudnia 2023, 14:57

Witam,
mam problem z portfelem Trust Wallet. Otóż stakuje na nim koina ATOM i w apce widnieje kwota. Wczoraj chciałem wyłaczyć stakowanie ale brakło mi na to środków, więc przelałem 10$ w atomie na konto portfela. Wszystko przeszło, w historii transakcja widnieje, ale nagle moneta znikneła i jest 0$. Nie moge wejśc na niego bo wyskakuje mi jakiś błąd. Problem mam tylko z tą monetą. Portfel nie był łączony nigdy z innymi aplikacjami.
Czy tylko problem jest u mnie, czy to awaria?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: Natka01 » czwartek, 14 marca 2024, 10:41

Witam. Jakiś czas temu zainwestowałam nie wielka sumę kryptowaluty. Kontaktowała się że ma osoba które mi w tym pomagała, ale nasza współpraca szybko się zakończyła. Pierwsza próba odzyskania pieniędzy przelew bankowy. Druga skrzynka bankowa. Obie oczywiście się nie powiodło tłumaczone że banki odrzucają przelewy z giełdy i kryptowaluty. Poczym już kontaktuję się zemną inna osoba (główny księgowy jak w wcześniejszych kometazach że wschodnim akcentem) i mówi że w takiej sytuacji założymy wirtualny portwel i tak pani odzyska pieniądze . Moim głównym pytaniem było czy będę z wiazku z tym musiała wpłacać jakie kolwiek pieniądze poczym słyszą że apsolutnie nie. Gdy śród i znalazły się na Trust Wallet słyszę ze musze wpłacić taka sama kwotę z konta bankowego i wtedy oni odeślą mi to z powrotem ze środkami na Trust Wallet. I moje pytanie o co chodzi.? Czytam fora i informację jak wypłaci kasę na konto bankowe i nie ma nigdzie takiej informacji. Proszę o wasze opinie
Pozdrawiam ;)

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Trustwallet

Postautor: koparki » czwartek, 14 marca 2024, 10:46

Natka01 pisze: czwartek, 14 marca 2024, 10:41główny księgowy jak w wcześniejszych kometazach że wschodnim akcentem
Natka01 pisze: czwartek, 14 marca 2024, 10:41Gdy śród i znalazły się na Trust Wallet słyszę ze musze wpłacić taka sama kwotę z konta bankowego i wtedy oni odeślą mi to z powrotem ze środkami na Trust Wallet.
nic nie wpłacać , nic nie odeślą , to jest oszustwo
---

Wróć do „Portfele bitcoin”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość