Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem do końca czerwca kurs BTC

Czas głosowania minie środa, 19 czerwca 2024, 22:56

Pozostanie w konsolidacji w zakresie około 64-72k
10
33%
Wzrośnie sporo powyżej 72k
9
30%
Spadnie sporo poniżej 65k
11
37%
 
Liczba głosów: 30
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 13 stycznia 2022, 14:04

Trochę już wisimy w tym miejscu, powinniśmy zaatakować 45k$.

@mesrotten, a co do fraktala, dalej jest miejsce up imo:



Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » czwartek, 13 stycznia 2022, 14:11

socjolog2008 pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 13:20Bitcoin to dziecko stóp procentowych od 2008 i pompy na wszystkim. Nigdy nie był testowany w innych warunkach.
Ej spoko, czasy się zmieniają , nie zaśnij na jednym Bitcoine - btc to początek rewolucji tak jak yahoo ( chciałem napisać inna przegladarke ale zapomniałem nazwę) a później powstał google , tak samo tu btc to fundamet pod defi nft web 3.0 , ( tokenizacji wszystkiego i wszystkich ) tu sa pieniądze teraz do zrobienia. I zyski można se w btc władować na very long term, bo to juz nie procenty jakie były kiedyś po szybka kase zapraszam na alty a nie btc . Aha caly czas przyglądam sie trendowi " zielonej rewolucji " bo ona jest wrogiem btc jesli chodzi o regulacje.

A tak z innej beczki jak widzisz DAXA myslisz ze dojada do ath int.D . tak wyglada na kolejny impuls po korekcie . ok nie było pytania tak chciałem zagadać tylko :shock:
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 stycznia 2022, 14:29 przez Majkos, łącznie zmieniany 3 razy.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 13 stycznia 2022, 14:19

Majkos pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 14:11btc to fundamet pod defi nft web 3.0

Dla mnie to czyrak i bieg wsteczny całego rynku. Ale z defi i web 3.0 zgoda, nft to się teraz bawię na viewtopic.php?f=45&p=728376#p728376 właśnie dlatego ale szczerze te obrazki w jpg do mnie średnio trafiają, staking czyli eko mining też zgoda i projekty które zabezpieczają swoje patentami jak bsv. Nie mówię o rynku kryptowalut nigdy źle /wydzielili by dziada na odrębny rynek /znieśli pary do btc i w moim przekonaniu byłoby najlepiej wtedy. Dziad osobno a cała reszta impreza i rozwój a tak jak kamień u nogi typ dalej męczy bułę ,gdzie technologicznie powinien stać na półce w muzeum razem z Atari i Commodore 8-)
Póki mam fanów ,zawsze coś od siebie napiszę - gdzie by cena nie była :lol:
Spoiler:
Obrazek Obrazek
pozdro dla @Jahu :mrgreen:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » czwartek, 13 stycznia 2022, 14:24

@socjolog2008 Nie te obrazki to jakaś żenada jest :D ale juz nft z nieruchomością gdzie stajesz sie współwłaścicielem. Np NFT z Burj khalifa i np jego sprzedaż przez nft za pomocą smartcontraktu lub nawet twojej własnej nieruchomości na nft to jest przyszłość projektów które pod to grają.
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: adiqq » czwartek, 13 stycznia 2022, 15:17

Majkos pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 14:11hciałem napisać inna przegladarke ale zapomniałem nazwę
Altavista? Lycos? Excite? ;)

Ja widzę jeszcze sporo miejsca do wzrostów...ale nie miałbym nic przeciwko bujaniu na aktualnych poziomach i zabawie na altach ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1293
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 1002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Majkos » czwartek, 13 stycznia 2022, 15:28

@adiqq Dzieki. To chyba byl Netspace o ktorym juz nikt nie pamieta. :( i tak samo moze byc tu. BTC jako index z duza kapitalizscja ale mega kapitalizacja i kasa bedzie na projektach uzytecznosci web 3.0 . Netspace dal poczatek ale wyprzedzil go inny projekt czyt.google itd
"Na rynku jak masz racje to masz kase, proste " . R.Zaorski

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 337
Rejestracja: 2 listopada 2021
Reputacja: 1733
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: voodoom » czwartek, 13 stycznia 2022, 16:26

Short term / chmura 4h: co sie stao że się nie udało

Kurs wyjrzał ponad chmurę, może nazbyt śmiało, po czym nie stało się nic spektakularnego. Powstrzymała ema100 4h i ścianka przy 44.5k. Świeczka 4h wygląda tragicznie, zobaczymy jak się zamknie.

Scenariusz optymistyczny - nie spadnie, pomieli w range'u chmury, za jakiś czas kolejna próba wybicia.
Scenariusze pesymistyczne: albo zaraz się zwali (taką akcja nieraz okazuje się ostatnim szlifem do zwały), albo kolejna próba wybicia się nie powiedzie.

Obrazek

Ciekawostki z 1s:
- Ruch zaczął się od momentalnego zakupu sporej ilości na jednej 1s.
- Na szczycie, tuż przed wybiciem 44.5 było widać znaczne zakupy, jednak popyt został skutecznie wypełniony przez ściankę, zabrakło kolejnej próby przełamania.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 13 stycznia 2022, 16:37

@voodoom, spadnie, SPX też od chmury odbił, niestety opór na 44500$ zbyt duży. Myślę, że zejdziemy minimum na 42k$.





voodoom pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 16:26Ciekawostki z 1s:
To dodam, że futures na binance blokowały, tam tylko 44400$ zrobiliśmy, widać było, że spot próbuje. Nieźle musi być tych shortów pootwieranych.
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 stycznia 2022, 16:39 przez ergorg, łącznie zmieniany 1 raz.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 173
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Reputacja: 102
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: juscik » czwartek, 13 stycznia 2022, 16:38

Trzeba ubrać kolejnych schorciarzy. Na moje najprawdopodobniejszy scenariusz to podjazd pod ~50k w najbliższym miesiącu, solidny reject i zjazd poniżej 40k, a później kilku miesięczna akumulacja w range 30~20k~.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 13 stycznia 2022, 16:58

Spokojnie się ładuje w L - przecież to nie jest nawet w miejscu otwieranych 2 dni temu
To ostatnie rozdanie przed bessą permanentną to muszą to podnieść wyżej wywalając w kosmos tych stawiających S ;)
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » czwartek, 13 stycznia 2022, 17:44

wykonalismy dosc szybka korekte i najwieksza w tym ruchu korygujacym spadki, 44,5 to opor dosc bliskiego zniesienia, w strukturze swiec 15min wg ma poki, co mamy dolek, jednak by stal sie bardziej czytelny rynek powinien dobic w najblizszym czasie do 43,75 wybicie tego poziomu moze uwolnic droge do wybicia lokalnego oporu, w przypadku odbicia 43587 rynek moze spokojnie korygowac wzrost od dolka do 42431

reasumujac jesli rynek napotka opor na 43587 cena bedzie wymagala konsolidacji ewentualnego siegniecia do 42431, jezeli wybija poziom gdzie mamy 1 potwierdzenie wg ma impulsu po czym 43,75 beda walic w 44,5 i moga ten poziom z powodzeniem wybic, co otworzy droge do 45879

jesli utrzymaja poziom 43,29 powinnismy zobaczyc do okolo 3h ten prowzrostowy scenariusz z wybiciem 44,5 :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7711
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12997
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: ergorg » czwartek, 13 stycznia 2022, 17:53

Vetzzzzzzzzzzz pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 17:44najwieksza w tym ruchu korygujacym spadki
Mordo, mógłbyś narysować jak widzisz kurs na najbliższy miesiąc? Jeśli to tylko korekta spadków.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4694
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3500
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: shinya56 » czwartek, 13 stycznia 2022, 17:57

voodoom pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 13:09Ja jako świeżak potrafię tylko odnieść się do ostatniego roku, ciężko mi sobie wyobrazić większy hajp i ogólną emocję "New paradigm" niż była na początku '21. Za to w ostatnich tygodniach widzę tylko powszechną konsternację ("co to w ogóle narysowało"), ciężko byłoby mówić nawet o jakimś większym strachu (strach na zasadzie "chillout, w najgorszym razie 20-30k, a potem up"), a co dopiero euforii.

Wracając do "ulicy" co ostatnio o niej dyskutowaliśmy. Proces wyprzedania się tej ulicy to nie jest jeden cykl.

Przyjęło się, że ulica musi się wyprzedać, żeby były wzrosty. Jedni szacowali, że musimy zejść do 40k $, inni do 30k $, były też opinie, że schodzimy poniżej poprzedniego ATH 20k $. Ulica się wycwaniła i uśredniają kurs w dół czy nawet czekają bo wiedzą, że będą wzrosty długoterminowo. Tak wynika z historii.

Wyprzedanie rynku to proces długofalowy. Warunkiem nie muszą być spadki do ekstremalnych minimów. Wystarczy wymęczyć ludzi psychicznie.
Można to zrobić dając ulicy nadzieje (nowe ATH np. 70k $), wtedy ludzie dokupią aktywo i zjazd w dół. Tak kilka razy, tylko bez nowego ATH.
Po takim czymś ulica będzie chciała się wyprzedać na lekkim odbiciu, żeby odzyskać trochę zainwestowanego kapitału. To napędzi wzrosty.

voodoom pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 13:09ciężko byłoby mówić nawet o jakimś większym strachu (strach na zasadzie "chillout, w najgorszym razie 20-30k, a potem up"), a co dopiero euforii.

Nie chodzi nawet o strach, tylko żeby odebrać nadzieje.

Tutaj wchodzi psychologia tłumu i ten proces jest dobrze opisany w książkach do psychologii tylko na innych przykładach.

Dlatego uważam, że na rynku, który jest popularny (tak jak Bitcoin) musimy najpierw ulice wymęczyć. To nie znaczy, że nie będzie wzrostów. Możemy wejść w długoletni trend horyzontalny. Dlatego również widzę lepsze perspektywy, ale na wybranych altach. Te wszystkie doge, shiby to tak samo jak Bitcoin.
Tutaj trzeba patrzeć na projekty z całymi ekosystemami.
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 stycznia 2022, 18:01 przez shinya56, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 92
Rejestracja: 10 października 2021
Reputacja: 25
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Kajko » czwartek, 13 stycznia 2022, 18:01

voodoom pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 16:26 Świeczka 4h wygląda tragicznie, zobaczymy jak się zamknie.

Obrazek

Obrazek[/url]
Podpowiecie laikowi jak oceniac ktora swieczka jest kiepska, ktora zla a ktora tragiczna? :)

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
shinya56 pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 17:57Tutaj
Np?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9227
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: anagamidev » czwartek, 13 stycznia 2022, 18:16

Ciekawe jak się zamknie dzisiejsza 1d :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 2808
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2155
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: miso20 » czwartek, 13 stycznia 2022, 18:17

voodoom pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 13:09Ale czy ktoś z większym stażem potrafi ocenić jak to wyglądało w '17 w zakresie obecności crypto w mediach, na youtube itp vs obecnie (na początku '21)?
IMHO był wtedy dużo większy hype. Czego się nie dotknąłeś to rosło. Obecnie tak nie było, a jeżeli to koniec hossy, to większość byków go przegapiła. Osobiście jednak skłaniam się ku przeciwnemu scenariuszowi. Okaże się na dniach czy tygodniach, jak nie zawrócimy z tego miejsca, to raczej nie ma co liczyć na szybką bańkę.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 780
Rejestracja: 1 grudnia 2014
Reputacja: 1748
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: rubel » czwartek, 13 stycznia 2022, 18:20

shinya56 pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 17:57Wracając do "ulicy" co ostatnio o niej dyskutowaliśmy. Proces wyprzedania się tej ulicy to nie jest jeden cykl.

Przyjęło się, że ulica musi się wyprzedać, żeby były wzrosty. Jedni szacowali, że musimy zejść do 40k $, inni do 30k $, były też opinie, że schodzimy poniżej poprzedniego ATH 20k $. Ulica się wycwaniła i uśredniają kurs w dół czy nawet czekają bo wiedzą, że będą wzrosty długoterminowo. Tak wynika z historii.

Wyprzedanie rynku to proces długofalowy. Warunkiem nie muszą być spadki do ekstremalnych minimów. Wystarczy wymęczyć ludzi psychicznie.
Można to zrobić dając ulicy nadzieje (nowe ATH np. 70k $), wtedy ludzie dokupią aktywo i zjazd w dół. Tak kilka razy, tylko bez nowego ATH.
Po takim czymś ulica będzie chciała się wyprzedać na lekkim odbiciu, żeby odzyskać trochę zainwestowanego kapitału. To napędzi wzrosty.

Dokładnie. Ulica coraz cwańsza bo miliony wykresów, wskaźników, glassnody, guru z twitera i youtuba. Dlatego każdy kolejny cykl się wydłuża i wozi ostro raz w jedną raz w drugą żeby najbardziej zatwardziałych wytrzepało.

Niektórzy z tych guru mówią: "nie ma co się przejmować bo jak teraz już jest bessa to za 4 lata będą kolejne szczyty"

Ja bym bardzo na to uważał. Raz że powoli kończymy cykl na rynkach tradycyjnych a jak wiadomo btc stworzone w 2009 czyli na początku hossy i jest pewne że przy zwale na nasdakach i innych s&p polecą i krypto i tak szybko się nie wygrzebią. Będzie prawdziwa rzeź i selekcja. Dwa, to co na początku wspomniałem. Plus wiadomo wiele różnych czynników.

Więc jak ktoś jest świeży to niech go pan bóg strzeże żeby się bawić w jakieś safe haven w krypto. Jak zakończymy ogólny cykl 13 letni to wszystko się zwali, i złoto bo instrumenty pochodne. Fiat to gówno ale myśle że przez besse najlepszy dolar i powoli zakupy z czasem.

Patrząc optymistycznie to szczyt kolejnej bańki zobaczymy pewnie 28/29 a kolejnej po 40r.

Trochę powróżyłem, ale sam jest z BTC bardzo długo, jestem fanem tej technologi ale nie fanatykiem więc warto przestrzec chociaż tutaj na forum tych którzy są nowi.

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » czwartek, 13 stycznia 2022, 18:22


w ruchu lokalnym czekam na test jeszcze tej LT, jezeli padnie choc jest jakas szansa, ze nie padnie to generaclnie bedziemy mieli test ma na 1D a jednoczesnie wsparcia na wczesniej opisanym w poscie poziomie


Jesli chodzi o ruch miesieczny to poki co ten ruch dla mnie to korekta spadkow dlatego, ze nie wybilismy pewnych poziomow wiec docelowo zasieg to okolice 0,5 fi mamy tam ladnie widoczny opor, wskazniki ma bardzo ladnie wyznaczaja opor, nawet jesli krzywa sie zmieni z racji tego, ze jestesmy w polowie tej korekty i docelowo rynek moze wykonac cos podobnego do poprzedniego przelamania, ktore zakonczylo sie spadkiem czyli GC akceptowalnoscia LT spadkowej i moze dluzsza konsolidacje w 40-35, zbyt duzo sie dzieje na swiecie itd by zakladac gdzie widze kurs za ms, bo ruch w kierunku 46-47289 moze trwac nawet miesiac, w przypadku braku sily sprzedazowej widzialbym okolo marca cene powyzej tego poziomu, na RGR nie licze chyba, ze chmury nad BTC beda zbyt czarne na slonce i zielen :D tak czy inaczej jestem przekonany o tym, ze powinnismy wykonac jakies wieksze skorygowanie widoczne w skali 1W, a czy to bedzie ten dolek czy dolek na 38 lub 35 to juz kwestia na ten moment fusowata fest, jesli cos popierdolilem to przepraszam, ale jem :V w sensie literowki czy tez sens zdan i ciaglosci lub to, ze zjadlem jakas mysl, nie chce mi sie nakladac szczegolow w obrazkach, dlatego, ze w takich godzinach odrywam sie od kompa, a na laptopie mam zbyt malo okien by szczegolowo to oznaczac

byc moze mamy dolek i test poziomu nizej nie bedzie potrzebny, generalnie to by sie pokrywalo u mnie z RSI, jednak potwierdzenie tego zobaczymy dopiero po wybiciu 43165 i drugie na 43655, jesli nie bedziemy mieli to dolek mamy okolo 100$ nizej tego co na obrazku
Ostatnio zmieniony czwartek, 13 stycznia 2022, 18:31 przez Vetzzzzzzzzzzz, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: spidersEverywhere » czwartek, 13 stycznia 2022, 18:24

they just wanna scare us ;)

zakładam odbicie od ma50 dla 4h, który zbiega się z lt prowadzoną m.in. przez punkty szczyt 13 kwietnia, szczyt 6 września.


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6053
Rejestracja: 20 grudnia 2015
Reputacja: 9002
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: socjolog2008 » czwartek, 13 stycznia 2022, 18:47

miso20 pisze: czwartek, 13 stycznia 2022, 18:17jak nie zawrócimy z tego miejsca, to raczej nie ma co liczyć na szybką bańkę.

Bitaszek zesraszek. Już przecież po bańce i poklepywanie się nadal po plecach od 67 do ilu 20 żeby stwierdzić koniec jest bez sensu. To odbicie jest wyłącznie w grze i szczyt na 47, max 50 i nara. Ewentualnie alty teraz. No kalka 2018-2019 jak nic :lol: a to będzie mój mem na cały 2022 - 2023 w bessie
Spoiler:
już jest taki desperados że dziadki z Pruszkowa sobie posprowadzał na swoje mma :lol:

Pozycja w punkcie wejścia z 12.01 ,co za łeb - że merytorycznie podsumuję moc btc i byczą moc
co nie przeszkadza w tym że dołożyłem L i mam nadzieję że z tej chmurki nie wyjdzie
Obrazek
i nie omieszkam się pochwalić że gram już zyskiem z wczorajszej realizacji - bo ja w btc wierzę jak w Yeti
Spoiler:
Obrazek
Czy są tu jeszcze jakiekolwiek Byki skore do podpompowania dla mnie dziada ,ja się pytam :?:
WIG20toTHEmoon https://www.gpw.pl
Sztuczna inteligencja GPW : Atende* Ailleron* Spyrosoft* Datawalk* Voxel* Oex* LiveChat* Brand24* Medapp * MedialG
https://tinyurl.com/Stats-Polska
https://strefainwestorow.pl/dane/dywide ... idend/2023

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: atlas1234, remix i 28 gości