Koparka 4x GPU NiceHash - - kobieta w potrzebie

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 4x GPU NiceHash - - kobieta w potrzebie

Postautor: NatiMiner » środa, 22 grudnia 2021, 15:48

Dzień dobry Panowie (bo podejrzewam, że tu dość męskie towarzystwo, ale liczę po cichu, że jakieś Panie też się znajdą)!

Potrzebuje Waszej pomocy Magicy.
Zostałam z tym wspaniałym sprzętem i sporymi rachunkami za prąd, więc stwierdziłam, że będę się pilnie uczyć i nauczę się to ogarniać samodzielnie.
Posiadam: 2x RTX 3070, 1x RTX 3070 Ti, 1x RTX 3060 Ti. Do tej poty wszystko śmigało ekstra i bez żadnego zaangażowania z mojej strony, wiec zakładam, że sprzętowo jest ok (ale każde założenie może być błędne). Odkurzam, przedmuchuję itp.
Wgrałam ostatnio update NiceHash'a no i bang.... zaczęło się.
Najpierw po ok 20 min działania load na RTX ach 3070 szaleje i jedna pada (load zero, wiatrak pracuje).
Obecnie jednak zaczyna mi po krótkim czasie wyłączać samoczynnie kompa.

Myślę, że to nie temperatury, bo oscylują tak jak zazwyczaj max 60 i jeden RTX 3070 ok 70.
Pamięć wirtualna zwiększona.
Mam poinstalowane te AfterBurnery i GPU-Z, ale ja tego nie ogarniam....
potrzebuję, żeby ktoś mi to wytłumaczył jak krowie (babie) na rowie, albo team viewerem ogarnął i powiedział co mam robić.
Śmierdzę już desperacją...., wiec w razie co, chce to ktoś kupić, stojak jest i ładnie świeci ;) lepsze niż lampki na choinkę!

A tak poważnie, nie wiem do kogo i gdzie mam się zwrócić.
HELP!

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 4x GPU NiceHash - - kobieta w potrzebie

Postautor: Angel83 » sobota, 1 stycznia 2022, 18:47

Jestem tu nowy, obecnie nie pochwalę się wiedzą odnośnie BTC, natomiast z racji mojego wykształcenia i wieloletniego doświadczenia (programista, administrator sieci, elektronik) chętnie pomogę w technicznych sprawach aby wkupić się w łaski.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 4x GPU NiceHash - - kobieta w potrzebie

Postautor: skrzat1 » środa, 12 stycznia 2022, 10:59

I jak czy udało się rozwiązać problem? Jeśli nie, mogę zerknąć i zobaczyć co się dzieje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Koparka 4x GPU NiceHash - - kobieta w potrzebie

Postautor: slasta » środa, 12 stycznia 2022, 16:39

@NatiMiner
Proponował bym od sprawdzenia pojedynczo kart, może któryś riser nie daje rady. Jakich w ogóle riserów używasz, z zsilaniem SATA, molex czy PCIE ?

Wróć do „Kopanie GPU”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość