Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 13:18

japu pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 13:02Any ideas na SL dla DOT? Zastanawiam się czy w ogole jest sens ustawiać ale z drugiej strony szkoda by było stracić te naście % na plusie...


Mam wszystkie doty na stackingu ;) Tym projektem się nie stresuje i pierwsze dot zwolnią mi się w połowie stycznia. Nie wiem czy jest sens ustawiania SL na dot, bo jak nawet się posypie wszystko to te doty możesz zainwestować w jakieś aukcje i możesz na tym wyjść lepiej ;).

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 13:23

Kiedyś wspominałem o FXS przed wzrostami i dzisiaj mamy podobny układzik.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 15:57

Większość altów wygląda, jakby czekały na BTC przebijające 52k :D I wtedy dzida up ;)

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 16:21

Zastanawiam się nad SPART która ma parę tylko do BNB i wydawać się może że to totalny shit ale kilka dni temu wystrzelił, jak sypną newsa to może binance doda pary busd/usdt a wtedy pompeczka gwarantowana. Od 2020 najwyższy wolumen przez te kilka dni był chyba że skupywali sami w celu spalenia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: zombine » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 16:38

KaTa90 pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 15:57Większość altów wygląda, jakby czekały na BTC przebijające 52k I wtedy dzida up
Noo DOT, MATIC czy CRO które mam w portfelu i już myślę nad puszczeniem części w tydzień odbiło od 25-30% także z tą dzidą ja jestem ostrożny

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 16:56

zombine pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 16:38Noo DOT, MATIC czy CRO które mam w portfelu i już myślę nad puszczeniem części w tydzień odbiło od 25-30% także z tą dzidą ja jestem ostrożny


Co to dla DOT 25%? skoro w parze z BTC straciło 50% od ATH w Maju i ma jeszcze do odrobienia z obecnej pozycji 50%?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 17:23

KaTa90 pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 16:56skoro w parze z BTC straciło 50% od ATH w Maju i ma jeszcze do odrobienia z obecnej pozycji 50%?
A dlaczego "ma do odrobienia"? Gdzie to pisze, że musi odrobić od szczytu banki? Przekaż to liskowiczom :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 28 grudnia 2021, 07:05

Moje oczy skierowane obecnie na spell i cvx. Może być grubo...

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » wtorek, 28 grudnia 2021, 09:02

mudol pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 17:23
KaTa90 pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 16:56skoro w parze z BTC straciło 50% od ATH w Maju i ma jeszcze do odrobienia z obecnej pozycji 50%?
A dlaczego "ma do odrobienia"? Gdzie to pisze, że musi odrobić od szczytu banki? Przekaż to liskowiczom :lol:
Przez pryzmat projektu patrzę :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » wtorek, 28 grudnia 2021, 09:29

Sysek/BTC, bardzo ciekawie dziś :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » wtorek, 28 grudnia 2021, 14:15

FXS ładnie się broni jako tako a rynek alt-btc można podsumować tak: Alty które nie rosły akurat wtedy gdy bitcoin rosł spadają akurat wtedy gdy bitcoin spada. Jednak od kilku dni starają się trzymać okolicę 60% dominacji, nic tylko czekać na nowe rekordy altów i 20k bitku :).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Pleasek89 » wtorek, 28 grudnia 2021, 20:47

japu pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 13:02 Any ideas na SL dla DOT? Zastanawiam się czy w ogole jest sens ustawiać ale z drugiej strony szkoda by było stracić te naście % na plusie...
Nie, ledwo odbiliśmy od dołka. O ile nie będzie bardzo dużych spadków na BTC typu cena poniżej 40k to myślę, że czeka nas większy rajd. Ja jedynie mam z tyłu głowy 0.618 Fibo jako korekta spadków, to jest poziom ok. 42$ bodajże.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » wtorek, 28 grudnia 2021, 23:18

Jak widać, TVK nie dało rady z oporem - nie kupiłem, bo nie było potwierdzenia wyjścia z kanału. Ustawiam się na coś z zakresu od 345 do 410, bo tam jest cała masa wsparć po drodze. To oczywiście dość czarny scenariusz, ale ten coin nie ma trendów pośrednich. Albo silnie rośnie, albo silnie spada. A złapanie go w dołku to min. 100% profitu.

Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 19 marca 2021
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Maciej071 » środa, 29 grudnia 2021, 07:03

Ktoś ma jakiś pomysł na SLP? Po wykresie można powiedzieć że mega promocja ale ten coin od dłuższego czasu albo spada albo idzie bokiem. Wszedłem w niego chyba z sentymentu bo kiedyś dał ładnie zarobić.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Batler » środa, 29 grudnia 2021, 09:30

Ciekawie wygląda PROS/ETH na binance, wolumen przez ostatnie dni równy kapitalizacji i tylko para do eth, więc może ktoś się skusi pomnożyć ilość etherów robiąc pompę na tym jednym z najmniejszych pod względem kapitalizacji binancowej, wynalazków :D

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » środa, 29 grudnia 2021, 10:02

Maciej071 pisze: środa, 29 grudnia 2021, 07:03 Ktoś ma jakiś pomysł na SLP? Po wykresie można powiedzieć że mega promocja ale ten coin od dłuższego czasu albo spada albo idzie bokiem. Wszedłem w niego chyba z sentymentu bo kiedyś dał ładnie zarobić.
Nie mam totalnie pomysłu, ale z takiego poziomu może w kilka h zrobić knota na 0,1$. Mam tego dużo skupionego za 0,059$, 0,039$, 0,029$. SLP co jakiś czas po dużych spadkach odreagowuje bardzo mocnymi wystrzałami i to w najmniej oczekiwanym momencie :) Dlatego nie sprzedaję i czekam.

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » środa, 29 grudnia 2021, 10:18

@KaTa90
KaTa90 pisze: środa, 29 grudnia 2021, 10:02Dlatego nie sprzedaję i czekam
Ale rozumiem, ze masz ustawione jakies TP, zeby zlapac te knoty w górę? :) Ja tak czekałem i czekałem kiedyś i wydawało mi się, że jestem mistrzem i knota złapię ręcznie... Miałem rację, wydawało mi się.

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » środa, 29 grudnia 2021, 10:41

japu pisze: środa, 29 grudnia 2021, 10:18Ale rozumiem, ze masz ustawione jakies TP, zeby zlapac te knoty w górę? Ja tak czekałem i czekałem kiedyś i wydawało mi się, że jestem mistrzem i knota złapię ręcznie... Miałem rację, wydawało mi się.


Żadnych SL'i tylko TP :)

Kiedyś ustawiałem TP na czuja ... zarobiłem swoje, ale czasem zabrakło ciut albo sprzedałem zdecydowanie za tanio.

Przy SLP mam ustawione kilka pułapów rozlokowane po ok 20%, poziom 0,061$, 0,074$, 0,098$, 0,112$, 0,134$. Czyli ciut poniżej ważnych oporów :)

Tak samo mam TP ustawione przy RLC, AVA, ICP, WIN, DOGE - tutaj można liczyć na mocne strzały.

DOT i RUNE biorę na longterma. Stockuje i liczę na spore zyski za 2-3 miechy :)

Początkujący
Posty: 298
Rejestracja: 12 sierpnia 2021
Reputacja: 183
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: kisiel » środa, 29 grudnia 2021, 10:50

KaTa90 pisze: środa, 29 grudnia 2021, 10:41Żadnych SL'i tylko TP

Kiedyś ustawiałem TP na czuja ... zarobiłem swoje, ale czasem zabrakło ciut albo sprzedałem zdecydowanie za tanio.

Przy SLP mam ustawione kilka pułapów rozlokowane po ok 20%, poziom 0,061$, 0,074$, 0,098$, 0,112$, 0,134$



Ja mam pytanie do Ciebie. Też SL nie ustawiam, ale bywa że jakoś impulsywnie coś kupię na lewarze. I wtedy alt zjeżdża. Żeby spać spokojnie dokładam do pozycji aby mi jej nie zlikwidowało. Tak miałem z SUSHi, kiedy kupiłem po 8 na lewarze x20, a to zjechało mi do 4, i właśnie wróciło. Pytanie jest następujące, czy bawisz się w lewary na altach? Jak tak, to jaką masz strategie? Też wpakowałem się w Doge 2 tygodnie temu i kupiłem po 0.196. i to na lewarze, więc znowu zabezpieczyłem pozycje, aby spać spokojnie. Oczywiście, sądzę że btc jeszcze polata przynajmniej w okolicach 57, a wtedy Doge jest szansa, że będzie powyżej 20. Drugie pytanie ile czasu rozgrywasz takiego alta? Czy masz jakiś dead line?

Wygadany
Posty: 554
Rejestracja: 7 grudnia 2013
Reputacja: 250
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: KaTa90 » środa, 29 grudnia 2021, 11:15

kisiel pisze: środa, 29 grudnia 2021, 10:50Ja mam pytanie do Ciebie. Też SL nie ustawiam, ale bywa że jakoś impulsywnie coś kupię na lewarze. I wtedy alt zjeżdża. Żeby spać spokojnie dokładam do pozycji aby mi jej nie zlikwidowało. Tak miałem z SUSHi, kiedy kupiłem po 8 na lewarze x20, a to zjechało mi do 4, i właśnie wróciło. Pytanie jest następujące, czy bawisz się w lewary na altach? Jak tak, to jaką masz strategie? Też wpakowałem się w Doge 2 tygodnie temu i kupiłem po 0.196. i to na lewarze, więc znowu zabezpieczyłem pozycje, aby spać spokojnie. Oczywiście, sądzę że btc jeszcze polata przynajmniej w okolicach 57, a wtedy Doge jest szansa, że będzie powyżej 20. Drugie pytanie ile czasu rozgrywasz takiego alta? Czy masz jakiś dead line?


Nie gram na lewarach :) Nie mam cierpliwości do tego i nie jestem aż tak obeznany w te wszystkie analizy techniczne :D
Tak więc nie umiem w tej kwestii doradzić - przepraszam.

Lepiej późno niż wcale, ale nauczyłem się nie kupować na górce i czekać na spadek - oczywiście często tak jak AVAX, SAND czy Luna można się wpierdzielić - sprzedałem za szybko, a potem uciekło ;)

Jeżeli ciągle leci w dół to korzystam z Twittera, Coinmarketcap, Tradingview. Sprawdzam możliwe wsparcia, rozrysowuje trójkąty, sprawdzam fale itp. itd. Dodatkowo wspieram się wiadomościami na temat coina oraz czy dużo o nim się piszę i jak - jest fomo, widzę, że projekt się rozwija, nie ma przesłanek, że to scam, niewypał, martwy alt - to dokupuję niżej. Partie 10-15% niżej od ostatniego zakupu :)

Działam tak od pewnego czasu i czekam na wystrzały :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości