płatność BTC

Rozmowny
Posty: 134
Rejestracja: 30 lipca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

płatność BTC

Postautor: angelpg » poniedziałek, 1 lipca 2013, 13:25

jak byście zareagowali na możliwośc płacenia za ubezpieczenia na portalu http://multitu.pl?
zapraszam do wspólnej inwestycji, szczegóły:
>>>>>>>[udziały w APG1] 4x opłacony jupiter = min 1600GH/sek

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: płatność BTC

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 1 lipca 2013, 14:01

Reklama strony z ubezpieczeniami? Jeżeli nie to po co podałeś link...
Pewnie jak każdy na tym forum zareagowałbym pozytywnie im większa popularność BTC w Polsce tym lepiej dla każdego tyle że ten kurs chyba nie zachęca dzisiaj do wprowadzania bitcoina.
Waluta musi być stablina tak jak złotówka żeby ludzie się nie bali że w jeden dzień stracą 10% swojej kasy...szczególnie gdzie firma będzie obracać dziesiątaki czy setkami tysięcy. Koleś ma 10 000 w bitcoinach nagle krach na giełdzie i traci 2000zł lub 3000 zł a jak przyjmuje płatność w złotówkach to tego ryzyka nie ma.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: płatność BTC

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 1 lipca 2013, 15:25

przecież od tego jest operator płatności, jak Bitpay. Tylko że w złotych jeszcze żaden nie prowadzi transakcji.

Gaduła
Posty: 420
Rejestracja: 21 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: lubelskie

Re: płatność BTC

Postautor: tlewap » poniedziałek, 1 lipca 2013, 21:24

angelpg pisze:jak byście zareagowali na możliwośc płacenia za ubezpieczenia na portalu http://multitu.pl?
Ja zareagował bym pozytywnie :D

Rozmowny
Posty: 134
Rejestracja: 30 lipca 2012
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: płatność BTC

Postautor: angelpg » czwartek, 4 lipca 2013, 12:41

My tak, ale zastanawiam się nad ogólnym odbiorem takiej metody płatności i nad samym produktem w ten sposób opłacanym. Agencja ubezpieczeniowa w pewnym sensie jest instytucją zaufania publicznego.
zapraszam do wspólnej inwestycji, szczegóły:
>>>>>>>[udziały w APG1] 4x opłacony jupiter = min 1600GH/sek

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 30 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

płatność BTC

Postautor: UWAGANIESPIE » poniedziałek, 11 grudnia 2017, 17:49

angelpg pisze:My tak, ale zastanawiam się nad ogólnym odbiorem takiej metody płatności i nad samym produktem w ten sposób opłacanym. Agencja ubezpieczeniowa w pewnym sensie jest instytucją zaufania publicznego.
A co jest nie zaufanego w płatności BTC ?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

płatność BTC

Postautor: Andy84 » wtorek, 6 listopada 2018, 22:16

Cześć,
Jestem tutaj od niedawna. Trafiłem na forum bo szukałem najnowszych i zebranych w jedno miejsce informacji na temat płatności Bitcoinem w Polsce. Niestety nie znalazłem zbyt wielu takich ciekawych artykułów. Znajomy odesłał mnie do tego https://www.gielda-kryptowaluty.pl/gdzi ... bitcoinem/, który okazał się całkiem pomocny. pytanie tylko czy to wszystkie najciekawsze podmioty umożliwiające płatność Bitcoinem? a może kojarzycie jeszcze jakiś artykuł z takimi informacjami?

Wróć do „Polska”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości