Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » środa, 17 listopada 2021, 11:38

Wrażenie robi też CHR który fajnie się trzyma mimo kaprysów BTC. WIem być może do czasu ale na razie spoko to wygląda.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » środa, 17 listopada 2021, 17:55

TRB flirtuje z linią trendu spadkowego, może być jakaś lokalna korekta i okazja na +10%.

Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » środa, 17 listopada 2021, 17:56

@pablo12 NFT jest bardzo pompowana przez ostatni czas, ja teraz ładuje się głównie właśnie w NFT a dodatkowo poluje na nowości a aktualnie mam WAXP/ERN/TVK/FIO z tych na binance, zresztą kolejny raz jest taki dzień że większość NFT z binance jest pompowane. W planach zakupowych na hodl u z NFT jest jeszcze:
-BMON
-ZOO
-SPS
-PMON
i jeszcze wiele wiele więcej a dlaczego? Jak tylko binance i inni wyczają baze że z tego spory wolumen to zaczną dodawać je masowo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » czwartek, 18 listopada 2021, 10:33

Litecoin/USDT, 1d :D Promocja już prawie 30%, najlepiej jakby dobiło do 180$(-39%), a następnie 700-1k$ :D


### edited: 2021-11-18 17:35 ###
Idealnie -30% jak na razie :D Tetherków coraz mniej :D Altów coraz więcej :D Wspaniały dzień zakupowy :D
Ostatnio zmieniony czwartek, 18 listopada 2021, 17:36 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1572
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 291
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: japu » czwartek, 18 listopada 2021, 13:17

RevWolt pisze: środa, 17 listopada 2021, 17:56i jeszcze wiele wiele więcej a dlaczego? Jak tylko binance i inni wyczają baze że z tego spory wolumen to zaczną dodawać je masowo.
A czym się kierujesz przy wyborze? Wolumenem właśnie? Bo RON/ROC, o którym kiedyś wspominałeś miał spory MC i wolumen na PancakeSwapie a jednak drastycznie spadł po chwilowej euforii.
To troche ryzykowne zakładać, że te wszystkie nft'y trafia na giełdy. Chyba, ze są to zakupy dla sportu, po $10 na nft ;P

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » czwartek, 18 listopada 2021, 15:13

@japu Roc dobrze się zapowiadał ale padł marketing i admin dal ciała z informacją. Ten kto kupił 25b pierwszego dnia za 100 dolców to przez 24h dostał zwrot około 200 dolców w btcb, przez tydzień 1000. Teraz leci w dół bo wielu się wkurzyło za błędne info na stronie. Ja zarobiłem btcb i sprzedałem zyskiem i odciąłem się ale kupiłem kilka podobnych projektów gdzie dostaję się zwrot z wolumenu. Teraz celuje w nft które są już np. na pancake.

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: a_light » czwartek, 18 listopada 2021, 21:36

Obserwuje ktoś TLM? Wypłaszcz od dłuższego czasu, może warto w to wejść, ryzyko małe.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » czwartek, 18 listopada 2021, 23:45

Nie odbierzcie tego personalnie do siebie, ale nie rozumiem trochę konceptu nazywania "spadków" -> "promocją", a już w szczególności gdy chwilę wcześniej wieściło się wręcz podróż na księżyc (z czego by wynikało, że ma się dany coin, a tym samym traci się na jego spadkach).
Stąd uważam, że nie jest to "promocja" tylko "spadek" i "nietrafiona predykcja".

Z resztą, wcześniej mniej niż 10% w górę było nazywane wielką pompą za którą już lecimy do gwiazd, a teraz -30% ot niewinną "promocją" :D

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: makur » piątek, 19 listopada 2021, 01:59

Ja własnie odkupiłem ponownie token TRU truefi i wrzucam na staking zobaczymy co będzie, poprzedni raz jak go kupiłem pod koniec czerwca to w sierpniu zrobił 400% w jeden dzień, fajny i przyszłościowy DEFI projekt z solidną ekipą która stworzyła stablecoin TUSD, APY na stakingu jest na poziomie ~25% w tokenie plus dywidendy w postaci stabli z udzielonych pożyczek, więc jak ktoś się nie lubi bawić w daytrading a inwestycje długoterminowe to polecam bo przy obecnej cenie tokena z wkładu 1BTC ~ 120k TRU jest miesięczny dochód pasywny w postaci ~8 - 9k PLN, wg mnie rozwojowa lokata z możliwością dalszych wzrostów.

Ostatni raz ETH używałem w czerwcu i opłata za gas swap wynosiła 25$ co wtedy wydawało mi się duża kwotą, no ale teraz to są opłaty dojebane kosmiczne, ja nie wiem kto tego używa i jak DEXy na sieci ETH jeszcze są używane gdy fee przy kwocie 200k PLN wynosi ~1000zl a jakbyś chciał zrobić transfer dajmy na to 20k czy 2k PLN to opłata będzie taka sama :x
Wyjaśnijcie mi proszę kto normalny używa tą sieć, przecież to się nie nadaje i nie opłaca do transferów poniżej 50k PLN
Obrazek

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » piątek, 19 listopada 2021, 05:52

makur pisze: piątek, 19 listopada 2021, 01:59Ostatni raz ETH używałem w czerwcu i opłata za gas swap wynosiła 25$ co wtedy wydawało mi się duża kwotą, no ale teraz to są opłaty dojebane kosmiczne, ja nie wiem kto tego używa i jak DEXy na sieci ETH
Jak najbardziej używam regularnie ETH - ale po sieci FTM i MATIC i ZIL ;)
I mam jeszcze do przetestowania kilka następnych sieci (ale do sieci BNB nie mogę się jakoś przekonać)
Paradoksalnie - mimo wysokich opłat sporadycznie używam też dexów po ETH - bo czasami pojawiają się tam perełki których nie ma nigdzie indziej - zapłacę spore fee, ale w perspektywie długoterminowej warto. Inna sprawa - że poluję też na jak najniższy gas, staram się takie zakupy robić w weekend, zwykle jest trochę niższy ruch, trzeba też wiedzieć jak ustawiać te widełki w MM ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 19 listopada 2021, 08:06

mxxm977 pisze: czwartek, 18 listopada 2021, 23:45 Nie odbierzcie tego personalnie do siebie, ale nie rozumiem trochę konceptu nazywania "spadków" -> "promocją", a już w szczególności gdy chwilę wcześniej wieściło się wręcz podróż na księżyc (z czego by wynikało, że ma się dany coin, a tym samym traci się na jego spadkach).
Stąd uważam, że nie jest to "promocja" tylko "spadek" i "nietrafiona predykcja".

Z resztą, wcześniej mniej niż 10% w górę było nazywane wielką pompą za którą już lecimy do gwiazd, a teraz -30% ot niewinną "promocją" :D
Wszystko zależy od danej osoby, jeśli ktoś sprzedał w okolicach 288$, a liczy, że pewnego dnia LTC osiągnie 700-1k$, może to być przykładowo styczeń 2022, to dla niego spadek 30% to jest dar z niebios, gdyż może odkupić prawie 1/3 więcej LTC :D Tym bardziej, że sprzedając na 288$ mając już 100% zysku ryzykuje potencjalny zysk +300%, co w ogólności daje nawet 600% zysku jeśli ktoś kupował w okolicach 150$ :D Zatem dla takiej osoby możliwość odkupienia LTC jest jak najpiękniejsza rzecz na świecie :D Warto także zauważyć, że LTC ma fajne odbicia na +5-10$, zatem widząc, że jest chwilowy trend spadkowy, zakładamy korektę 30-40%, zatem skupujemy te dołki(próbujemy je wyłapywać) i na odbijankach sprzedajemy, jeśli kupimy 100LTC na 210$, sprzedamy na 220$, później znowu kupimy na 200$ i sprzedamy na 210$ i znowu kupimy na 200$ to średnia cena spada nam do 180$(to jest takie shortowanie spot, czyli odkup taniej i więcej, czyli uśrednianie w dół), a docelowo tak czy siak liczymy na 1k-6k$ w dłuższym terminie :D Tylko trzeba pamiętać, że to 6k$ to może być jeden miesiąc np. za 3-4 lata i próbujemy do tego czasu jak najwięcej zakumulować i uśrednić, żeby w ten jeden tydzień czy miesiąc czy dzień nawet sprzedać i kupić na kolejnej promocji 30-50% :D Tak to jest właśnie z tą akumulacją i uśrednianiem długoterminowym :D Czyli dzisiaj jest relatywnie tanio, RSI 4h schłodzone poniżej 30, ale też trzeba pamiętać, że zanim znowu przegrzeją RSI 4h, może to trwać tydzień, dwa, trzy i więcej :D Czy dzisiaj ktoś pamięta co działo się jak LTC był po 150-180$, oczywiście nie :D Tak samo nikt nie pamięta dramaturgii kiedy LTC wbijał 20$ i wszyscy łapali się za głowy i płakali kiedy spadł do 10$, dzisiaj taka cena wydaje się z kolei marzeniem ściętej głowy :D Buy low, sell high :D To zaledwie początek crypto :D Hossa potrwa do 2023-2025 roku :D Promocja trwa :D
Spoiler:
anagamidev pisze: środa, 10 listopada 2021, 12:30 LTC to DOGE bis :D



BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 2 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Tybyk » piątek, 19 listopada 2021, 09:43

mxxm977 pisze: czwartek, 18 listopada 2021, 23:45 Nie odbierzcie tego personalnie do siebie, ale nie rozumiem trochę konceptu nazywania "spadków" -> "promocją", a już w szczególności gdy chwilę wcześniej wieściło się wręcz podróż na księżyc (z czego by wynikało, że ma się dany coin, a tym samym traci się na jego spadkach).
Stąd uważam, że nie jest to "promocja" tylko "spadek" i "nietrafiona predykcja".

Z resztą, wcześniej mniej niż 10% w górę było nazywane wielką pompą za którą już lecimy do gwiazd, a teraz -30% ot niewinną "promocją" :D
Jeżeli na bieżąco realizujesz zyski to jest promocja. Jeżeli nie realizujesz to jest spadek :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » piątek, 19 listopada 2021, 10:30

@Tybyk nie no, to się zgodzę. Jeżeli nie masz danej kryptowaluty to jest "promocja", ale skoro spodziewasz się dalszych wzrostów i lotu do gwiazd to nie sprzedajesz przecież teraz- przecież możesz sprzedać jeszcze wyżej.
Innymi słowy, gdy spodziewasz się, dużych wzrostów to przecież nie sprzedajesz. Gdy spodziewasz się dużych spadków to przecież nie kupujesz, prawda?
Spoiler:
Żeby każdy dobrze zrozumiał co mam na myśli: jeżeli spodziewasz się, że kurs spadnie z 60k na 45k to przecież nie kupujesz za 60k tylko czekasz na 45k. Jeżeli kurs to 45k i spodziewasz się, że pójdzie do góry to przecież nie sprzedajesz już teraz, prawda?


Jeżeli spodziewałeś się, że urośnie (więc jesteś zapakowany po uszy), a kurs zanurkował to nie jest "promocja" tylko "spadek" ;)

Uśrednianie w dół jest spoko, ale pasuje mieć do tego nieograniczony budżet na skupowanie kolejnego dołka i pewność, że nie zostanie się bagholderem ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 19 listopada 2021, 11:06

@mxxm977 ale Ty zakładasz, że zawsze trzeba mieć rację i zawsze trzeba wchodzić all in, czy all out, czy to w pozycję gotówkową czy w pozycję crypto :D A dobrze wiemy, że rynek jest nieprzewidywalny oraz wiemy, że długoterminowo crypto rośnie :D Poza tym uśrednianie nawet do wyczerpania kapitału jest bardzo dobre właśnie na takich rynkach jak BTC, bo np. jeśli uśredniałeś BTC dajmy na to od poprzedniej bańki, skupowałeś od 20k$ w dół(mega pesymistycznie), powiedzmy, że uśredniłeś do 10k$ i w tym czasie wpakowałeś wszystkie swoje oszczędności, załóżmy 1MPLN, przez rok dwa może byłeś na minusie(50-60%, ciągle dokupując), jednak dzisiaj po 3-4 latach jest to już x5 czyli 5MPLN, zysk 1MPLN na rok chyba nie taki zły, prawda? :D O to właśnie chodzi, że nie można zakładać jeden scenariusz, częścią kapitału uśredniasz i grasz sobie daytrading, ale trzymasz też jakąś część na longterm, bo zakładasz, że za 2-4 lata ceny, o ile dzisiaj nie są na ATH, będą sporo wyższe :D Dużo osób właśnie zapomina o tych długoterminowych swingach :D Przykładowo ma 1MPLN to zamiast go wrzucić po korekcie 80-90% i po prostu trzymać sobie i czekać na hossę, euforię, to wkłada 10%, gra tym, myśli, że zaraz zrobią kolejną promocję i sobie spokojnie jeszcze dokupi, a rynek odjeżdża i zamiast sobie kupić na 5k$ spokojnie, to dzisiaj na 50k$ modli się, żeby spadło do 5k$ :D A to 10%, którym obraca nigdy nie osiągnie wyników rzędu 1000-10000% :D No chyba, że gra na dźwigni i ryzykuje mega, co wiąże się ze stratą czasu i nerwów :D Kiedy wszystko jest tanie warto ryzykować nawet jeśli chwilowo może jeszcze przykorekcić 50% :D Jasne, że na poprzedniej bessie lepiej było kupić na 3k-4k$ niż na 10k$ jednak długoterminowo każda cena była super i nawet kupieni na 10k$ dzisiaj daje x6 czyli +500% :D Możemy sobie wypłacić zysku 200% i resztą już obracać i mieć właśnie na skupowanie i uśrednianie w dół :D W końcu przychodzi ten czas zapłaty :D Nic wiecznie nie spada :D Tak samo jak wiecznie nie rośnie :D Ani też nie jest to jednostajne, wykres jest poszarpany, my tylko próbujemy wyłapywać te lokalne przesilenie, czy to w krótkim czy długim terminie czy też średnim :D Ech..., nawet na takim DOGE jeśli zaryzykowałbyś te 1kPLN i trzymał na długi termin to dziś byłoby to 100kPLN :D A 99kPLN mogłeś trzymać w banku, które straciły 10-20% przez inflację :D
Spoiler:
anagamidev pisze: wtorek, 15 stycznia 2019, 13:36 @rolph pytanie czy ciężko było sprzedać 20 BTC na 20k$. Odpowiedź brzmi: nie! Wydaje mi się, że warto wcześniej sprzedawać/uśredniać, a te 1-10BTC trzymać do momentu kiedy faktycznie euforia zacznie sięgać zenitu :D Wg. mnie ktoś kto będzie miał 2-3BTC i dohodluje do nowego ATH, to będzie multimilionerem, oczywiście nikt w to nie wierzy, więc takich osób będzie garstka, a Ci co wtedy się obudzą z zakupami będzie setki tysięcy i oni się rozczarują. Standard :D Poza tym jak idziemy do góry to każdy myśli, że z 5k$ zaraz będzie 20k$(czasem się to sprawdza ; )), jak jest 20k$ to każdy myśli, że będzie zaraz 40k$, z kolei kiedy spadamy, to nieważne jak tanio jest ludzie ciągle krzyczą, że będzie jeszcze niżej, jednak każdy trend ma swój kres :D Dlatego ja zalecam spokojną akumulację, skupowanie teraz od 3730 do 1k$(optymistycznie dla miśków) powinna dać w dłuższej perspektywie średnią cenę 2350$(aktualnie średnia cena po spadku pod 6k$ i kupowaniu przez ostatnie 62 dni w tych samych transzach wynosi 3.9k-4k$, cena aktualna 3730$, nie najgorzej), bessa zwykle jest długa i płaska z fejkowymi wybiciami, więc mega dobry okres na uśrednianie i granie daytrading, z kolei szczyty są dość ostre, więc uśredniając ciężko jest mieć cenę bliską wartości szczytowych, bardziej są to wartości dolne :D Oczywiście jest to strategia długoterminowa i wymaga cierpliwości oraz skrupulatności. BTC to potęga, jako globalny pieniądz odzwierciedla globalne nastroje i poziom bogactwa społeczeństwa oraz jego nadmiaru :D Poza tym ok. rok jeszcze do halving'u, to mocna fundamentalna przesłanka do wzrostu wartości BTC, więc warto się przygotować, inflacja na BTC będzie ok. 1.5% czyli mniej niż średni globalny wzrost(GDP) :D
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 24 lutego 2019, 22:05 @fusywszklanejkuli nie wiem jak Ci odpowiedzieć, czytam każdego i biorę pewne scenariusze pod uwagę. Nie jestem nieomylny, mimo, że poświęciłem dużo czasu na trejding, ciągle popełniam mnóstwo błędów. Jednak suma sumarum cały czas na plus. Po prostu jeśli ktoś chce potwierdzenia odwrócenia trendu to może poczekać, ja jak już wielokrotnie pisałem czekałem aż LTC wybije, zrealizował pół roczenego ISHS w pełni, przeciął MA50/MA200 na 1d. Dla mnie już zaczął się alt season i bottom is in :D Oczywiście może sobie pójść jakaś szpilka czy po prostu jakiś krótkotrwały spadek, ale ja akumuluję w strefie 0-4k$, sugerując się strefą procentowo z poprzedniej bessy 200-400 -> 3333-6666$, a mam kupione w większości BTC na 3333$ i uśrednione do 2k$ ok. :D Mi ta metoda działa i się nią dzielę :D Zakładam, że BTC wbije jeszcze 100k$ w ciągu kilku lat i będę do tego czasu uśredniał :D Ogólnie to ja wiem, że może jeszcze spaść i pod 1k$, tylko takie czekanie i banie się grania dla mnie jest bezsensowne jako bagholdera uśredniacza :D Ogólnie granie na dźwinig to całkiem inna bajka niż granie tak jak ja robię tutaj nie można trzymać długo pozycji, a mnie nie ruszy spadek do 1$ :D Ucieszę się, dokupię i uśrednię, a sprzedam na 100k$+ :D Czy to na koniec tego roku czy za 10 lat :D A uśredniając cały czas estymowana wartość moich crypto assetów rośnie pomimo bessy :D Kiedy wrócimy do 20-50% ATH chociażby na parze z dolarami to będę mulitmilionerem, strach pomyśleć jak jeszcze wbijemy nowe ATH :D Jeszcze kwestia najważniejsza. Założyłem, że Bitcoin i cryptowaluty to rewolucja idąca w ślad za rozwojem Internetu i że większość tych coin'ów będzie co najmniej store of value i hedge'em przeciwko inflacji. Jeśli one pospadają do zera i już nigdy nie odbiją nic nie zarobię. Ale mam satysfakcję z tego co robię i jaram się handlowaniem :D Ogólnie wiele osób boi się kryptowalut jak diabeł święconej wody, nie wiem z czego to wynika, ale przecież zainwestowanie chociażby 100PLN czy tysiaka to nie jest wiele i tak ta kasa leżałby na koncie, a potencjalnie takie kryptowaluty dały najlepiej zarobić w ciągu ostatnich 10 lat. Nawet te wszystkie PeerCoin'y i NameCoin'y, podczas ostatniej hossy powbijały swoje ATH na parze z dolarami :D



(4444 + 3333) / 2 = 3888,5 :D

Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 7527
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2782
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pael » piątek, 19 listopada 2021, 11:56

@anagamidev pomimo, ze chyba nikt nie rozumie dokladnie Twojego usrednia, niewatpliwie masz racje i swiadcza o tym liczby na dzien dzisiejszy ;-)
anagamidev pisze: piątek, 19 listopada 2021, 11:06DOGE jeśli zaryzykowałbyś te 1kPLN i trzymał na długi termin to dziś byłoby to 100kPLN


i prosze nie denerwuj mnie bo mialem tych doge pierdyliard w 2017, ale akurat tego "shita" opylile, a inne przetrzymalem :lol:

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: wolfski54 » piątek, 19 listopada 2021, 13:09

pael pisze: piątek, 19 listopada 2021, 11:56i prosze nie denerwuj mnie bo mialem tych doge pierdyliard w 2017, ale akurat tego "shita" opylile, a inne przetrzymalem

tak jak ja teraz shiby mam miliony :D woz albo przewoz, nie sprzedam :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 24 lutego 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: ulica

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: minris » piątek, 19 listopada 2021, 23:46

czy MANA chce wskoczyć na pułap "dziesiątek" dolarów w najbliższym czasie ? ktoś, coś analizował kiedyś i siedzi w tym projekcie ? ;)

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2021
Reputacja: 177
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: sebamistrz » sobota, 20 listopada 2021, 00:45

MANA wygląda jak AXS w początkach rajdu

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 20 listopada 2021, 18:32

@sebamistrz Tylko że AXS jak startowało miało 400kk kapitalizacji a mana ma już 5kkk więc wzrosty mogą być ograniczone dlatego ja osobiście łapie się czegoś pomiędzy top 100-1000 i podobnie może myśleć sporo innych graczy co widać po przykładzie cocosa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9210
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7041
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 20 listopada 2021, 19:43

Na LTC piękny wystrzał :D A mieli pretensje, że nie promocja :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Viper_2008 i 27 gości