Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: tonyxxl » piątek, 16 lipca 2021, 05:10

baramundi95 pisze: piątek, 16 lipca 2021, 00:38Zastanawia mnie po co mafii miałaby służyć sieć bitomatów? Czy ma ktoś jakieś pomysły?
Że Ty jeszcze tego nie odkryłeś?
A tak poważniej, to zamiast rzucać oskarżenia może się zastanów czy masz mocne dowody, bo póki co żadna strona nie została skazana, a nazywanie ich na publicznym forum mafią i pralnią pieniędzy może cię sporo kosztować.
Ale Ty pewnie wiesz lepiej, bo jak pisałeś "bywasz szefem w różnych firmach IT" więc taki głupi nie możesz być :roll: ;)

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » piątek, 16 lipca 2021, 11:06

baramundi95 pisze: piątek, 16 lipca 2021, 00:38Zastanawia mnie po co mafii miałaby służyć sieć bitomatów? Czy ma ktoś jakieś pomysły? Te hazardowe pieniądze to pewnie szły do krajów gdzie hazard jest legalny. Tam mogli mieć firmę i konta bankowe. Po co więc sieć bitomatów?
Hazard jest nielegalny bodajże, o ile jest za pieniądze. Gdy dostajesz krypto, a potem je przypadkiem sprzedasz to najwyraźniej inna bajka skoro krypto to nie pieniądz. Ale chyba coś nie pykło, w każdym razie brak nowych informacji. A jak zauważył przedmówca trzeba poczekać na jakieś wyroki by móc tak łatwo się wypowiadać jak to czynisz.
baramundi95 pisze: piątek, 16 lipca 2021, 00:38Po co było fotografować swoich klientów i kazać im zdejmować maseczki do kamerki?
Zapewne kwestia uwiarygodnienia, ale to tylko domysły.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: wacekbania » piątek, 16 lipca 2021, 12:07

wacekbania pisze: ↑ czwartek, 15 lipca 2021, 10:36
Od 3 Dni się nie oddzywają a sprawdziłem status tranzakcji po ID i pieniadze zostały wypłacone oraz przelane na jakiś inny portwel niż podałem .

Pewnie poszły do portfeli KAS, CBŚ albo ABW :-) Teraz to tylko możesz sam mieć nalot :-)

To była pierwsza taka tranzakcja ,a podatek z btc opłaca się w picie na koniec roku , więc na razie to twoje CBA nic nie ma . A z tego wniosek że to oszuści bo BEAM przepadł .

Wie ktoś gdzie w Lublinie mają kantor albo jakąś siedzibe ? To do nich podjadę .

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » piątek, 16 lipca 2021, 13:57

miso20 pisze: piątek, 16 lipca 2021, 11:06Hazard jest nielegalny bodajże, o ile jest za pieniądze. Gdy dostajesz krypto, a potem je przypadkiem sprzedasz to najwyraźniej inna bajka skoro krypto to nie pieniądz. Ale chyba coś nie pykło, w każdym razie brak nowych informacji. A jak zauważył przedmówca trzeba poczekać na jakieś wyroki by móc tak łatwo się wypowiadać jak to czynisz.
To prawda ale wyroków nie będzie szybko. Opieramy się tylko na doniesieniach medialnych o likwidacji nielegalnego hazardu współdzielącego budynek z centralą bitomatów. Czy to przypadek? Jeżeli nie miały ze sobą nic wspólnego to czemu zniknęły wszystkie osoby, telefony milczą i wyłączono urządzenia?
Nie przemawia do mnie mechanizm hazardu w połączeniu z bitomatami czy kryptowalutami w ogóle. Taki zwykły Kowalski nie zna się na tym i nie wejdzie w interakcję z bitcoinem. To jest jedna wielka niewiadoma. Pisali w portalach o CBA więc chodziło zapewne o łapówki. CBA w innych sprawach nie działa. Po co dawać łapówkę w bitcoinie? Przecież to pozostawia ślad. Nie lepiej dać w gotówce? To wszystko się jakoś nie dodaje :-)
Ja sobie myślę, że z jednej strony służby upiekły sobie dwa dania na jednej patelni, mogło chodzić o przejęcie dokumentacji i nagrań z bitomatów ale z drugiej strony, nagrania nagraniami, pewnie je mieli i zbierali, to by je oddali i działali dalej jeżeli to nie jest prawnie zabronione. Jednak coś więcej się wydarzyło, a jak było coś więcej to służby rozpracowują każdego klienta bitomatów. Jest takie przysłowie, że nie ma ludzi niewinnych tylko są niewłaściwie przesłuchani :-)

Dodano po 11 minutach 15 sekundach:
wacekbania pisze: piątek, 16 lipca 2021, 12:07To była pierwsza taka tranzakcja ,a podatek z btc opłaca się w picie na koniec roku , więc na razie to twoje CBA nic nie ma . A z tego wniosek że to oszuści bo BEAM przepadł .

Wiesz ja nawet nie wiem co to jest BEAM, serio :-) Wiele mnie ominęło i za późno się obudziłem, gdybym wiedział kilka miesięcy wcześniej to sam bym posiadał portfele z kryptowalutami. Mnie ciekawi po co było CBA? Nawet w firmie prywatnej, takiej bez udziału kapitału Skarbu Państwa, jak dyrektor czy pracownik prywatny weźmie łapówkę od innej firmy to CBA nie ma nic do tego. Nie raz w firmach były podejrzenia o branie łapówek przez pracownika i tylko zostawała sprawa cywilna ewentualnie Policja jak można udowodnić/przypiąć kradzież. W to CBA nie miesza się i wiem to z pierwszej ręki, bo nie raz w zakładzie były różne afery o wynoszenie danych do konkurencji, za pieniądze, przekupywanie, a następnie podbieranie pracowników. CBA było w związku z czymś co musi mieć związek z politykami, urzędnikami lub spółkami z udziałem Skarbu Państwa. Może to być np. przekupywanie polityków, lobbing itp... Nawet do handlarza narkotykami czy żywym towarem nie przyjdzie CBA w sprawie jego podstawowej działalności.

Dodano po 9 minutach 54 sekundach:
tonyxxl pisze: piątek, 16 lipca 2021, 05:10A tak poważniej, to zamiast rzucać oskarżenia może się zastanów czy masz mocne dowody, bo póki co żadna strona nie została skazana, a nazywanie ich na publicznym forum mafią i pralnią pieniędzy może cię sporo kosztować.

Ja nic nie rzucam, gdybam na podstawie doniesień prasowych, a napięcie potęguje fakt braku kontaktu i oficjalnego stanowiska spółki na zaistniałą sytuację.

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: łabondź2020 » piątek, 16 lipca 2021, 14:53

@baramundi95 Już wiem o co ci chodzi. Ty masz po prostu ból du.y że nie zarobiłeś na krypto bo za późno sie obudziłeś

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lipca 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: wacekbania » piątek, 16 lipca 2021, 17:36

Do krypto tylko Policja skarbowa może się czepić jak podatku nie zapłacisz od dochodu , jak taki miałeś .
Ja narazie miałem wymienione niewiele krypto i to nawet tego nie mam bo Shitcoins się nie oddzywa . Przelali środki czort wie gdzie a teraz głupa udają . Na twiterze też strzelają focha .
Maja niby jakieś swoje kantory , ale nie mogę znaleźć adresu.

Wie ktoś gdzie w Lublinie mają kantor albo jakąś siedzibe ? To do nich podjadę .

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 9 października 2018
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
24
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: kryniov » poniedziałek, 19 lipca 2021, 09:31

@baramundi95 Przeczytałem sporą część tego wątku i twoich argumentów. Pracowałem w CBŚ pół życia. Dokładnie na wydziale ds walki ze zorganizowaną przestępczością gospodarczą. Bezpośrednio pod zarządem. Potem dorywczo jako biegły od krypto w Katowicach. W IT siedze od 9 roku życia. Powiem tylko jedno. Masz paranoje i megalomanie kolego. Za dużo seriali.

TLDR
W prawdziwej policji nadal siedzi stażysta na stażyście i spisują smsy recznie z telefonu albo kopiują dane na CDki a ty mi snujesz opowiesci o biometryce. Prosta matematyka. Shitcoins mięli 36 bitomatów. Każda minuta nagrania w Jakość 720p przy 30 fps zajmuje nieco ponad 60MB
A więc 18,05 Terrabaitów rocznie. Niby mało powiesz. A teraz ci podpowiem. Żeby włączyć nagranie do postępowania przygotowawczego musi być przejrzane przez prowadzącego sprawę i zaprotokołowane a potem klepnięte przez naczelnika na odprawie. Sędziów brakuje na najbliższe 20 miesięcy żeby klepac wyroki w sprawie głupich maseczek gdzie decyzja jest tak/nie a ty mi mówisz ze mamy ludzi do przeglądania tysiecy godzin nagrań żeby kogoś dojechać podatkiem. Jakbyś siedział w krypto i miał glassnode wiedzialbys ze wiekszosc porfeli to drobnica. Wiekszosc ludzi wyplaca 600-2000 PLN z tych bitomatow miesiecznie max. To teraz bedą sie bujać latami żeby kogoś dojechać na pareset złotych. Dodajmy jeszcze że CBA to nie policja skarbowa i ma zupelnie inne kompetencje. Nikt normalny nie dokłada sobie roboty a tym bardziej za kogoś. Szkoda strzępić ryja.


Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » poniedziałek, 19 lipca 2021, 18:21

@kryniov super post, fajnie że się dzielisz wiedzą. Masz jakieś przypuszczenia co do roli CBA w tej sprawie? Nadepnęli komuś na odcisk łapówką? Słusznie ktoś wyżej zauważył, że CBA zajmuje się głównie korupcją, a ta dot. raczej relacji z podmiotami publicznymi.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » środa, 21 lipca 2021, 21:28

kryniov pisze: poniedziałek, 19 lipca 2021, 09:31@baramundi95 Przeczytałem sporą część tego wątku i twoich argumentów. Pracowałem w CBŚ pół życia. Dokładnie na wydziale ds walki ze zorganizowaną przestępczością gospodarczą. Bezpośrednio pod zarządem. Potem dorywczo jako biegły od krypto w Katowicach. W IT siedze od 9 roku życia. Powiem tylko jedno. Masz paranoje i megalomanie kolego. Za dużo seriali


Masz całkowitą rację, ja mam seriale za punkt odniesienia co nie oznacza wcale, że musieli nagrywać i przechowywać całość. Gdybym ja był nimi to bym przekalkulował co przechowywać na wypadek potrzebnego dupochronu. Soft co robi biometrykę z filmu czy zdjęć to kilkaset dolarów na rok jako wtyczka do rejestratorów, a wystarczy trzymać 30 godzin filmu, tak jak pisali, a zachować sobie kilka zdjęć. Ja bym tak zrobił. Jak te zdjęcia są już w posiadaniu CBA to na pewno wylądują w systemie i może nie będą użyte ale przy okazji jak się figurant sam pojawi w polu zainteresowania. Wtedy zapytają komputer co mamy na niego jakby miał wyjść za kaucją czy coś.
Na pewno ci co korzystali z bitomatów nie mogą spać spokojnie chyba, że rozliczą pity i jeszcze pochodzenie środków będzie znane.
Jak kupili i sprzedali to jasne ale jak mieli i nie kupili to podatek będzie od całego przychodu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: tonyxxl » środa, 21 lipca 2021, 22:05

@baramundi95 weź juz się skończ pogrążać, bredzisz farmazony i już ci to kolega @kryniov wyjaśnił a Ty dalej brniesz że ci co korzystali z bitomatów nie mogą spać spokojnie. O co ci człowieku chodzi? Co cię obchodzi kto co robi legalnie ze swoimi pieniędzmi? Sam rozlicz swój PIT a innych rozliczenie powinno cię g. obchodzić.
Do admina: Proponuję żeby takich troli wysyłać na jakieś czasowe wakację od forum, bo sieją niepotrzebny zamęt.

Początkujący
Posty: 446
Rejestracja: 13 marca 2020
Reputacja: 213
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: łabondź2020 » środa, 21 lipca 2021, 23:04

baramundi95 pisze: środa, 21 lipca 2021, 21:28chyba, że rozliczą pity i jeszcze pochodzenie środków będzie znane.
I tym oto sposobem cały twój misterny plan poszedł wpizdu :D

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: baramundi95 » poniedziałek, 26 lipca 2021, 21:36

Sami sobie odpisujecie z kilku kont, a nikt nie napisał czemu dalej te bitomaty są nieczynne? Żaden policjant by nie załączał zdjęć z akt. Takie zdjęcia to są w necie tysiącami :-)
To co jest z tymi bitomatami? Mafia czy nie mafia? Czemu zniknęli? Czy siedzą w areszcie?

Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 26 kwietnia 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: wwa

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: mgrudzien » środa, 28 lipca 2021, 13:09

Chyba już nie wrócą :(
Ich strona już padła nawet.
Szkoda bo jako jedyni dodawali alty.
Brak konkurencji teraz na rynku będzie.
BTC 1C3UrNMPm2Fq7ZJrgBRdENMibsamXkDp8g
LTC LhF26xLn7eGj2tNyPkR3AYXyfnrakpDFxr
DASH XpULqJAwdqyB8ikKvHQx9MJMok9VVmZGYw
filmowanie dronem

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: pael » środa, 28 lipca 2021, 16:02

"Cala impreza" jest zamykana - binance obniza limit do 0.06btc/dzien, bitomaty i kantory pod coraz wiekszymi regulacjami. Powody jak zwykle, szkoda sie powtarzac. Spij'cie' dobranoc.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: zdzicho2000 » środa, 28 lipca 2021, 17:38

@pael ale zjazd! Z 2 btc...

Dodano po 1 godzinie 46 minutach 53 sekundach:
@pael dla kogo obniża? Może dla nowych kont? Bo ja wciąż widzę u siebie 2 btc na dzień

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: pael » środa, 28 lipca 2021, 19:27

zdzicho2000 pisze: środa, 28 lipca 2021, 19:25@pael dla kogo obniża? Może dla nowych kont? Bo ja wciąż widzę u siebie 2 btc na dzień


viewtopic.php?p=709306#p709306
https://www.binance.com/en/support/anno ... 293cd08a70

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » środa, 28 lipca 2021, 20:32

@mgrudzien mi działa ich strona.

@pael można powiedzieć ironicznie: „w końcu”. Pamietam ten limit 2 btc dziennie na jedno IP jeszcze z czasów rozkręcania hossy 2017. Wtedy było to trochę mało dla niektórych i trzeba było kombinować z kilkunastoma mailami. Dzisiaj 2 btc na kilkanaście kont, to było po prostu w ciul i nie dziwi mnie, że zrobili tam pralnie. Jako finał mamy obniżkę limitu.

A regulacje stopniowo wchodzą od paru lat. 1000 euro aml już od ponad roku jest w Niemczech jako regulacja unijna. U nas z opóźnieniem jak zwykle ;P

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: pael » środa, 28 lipca 2021, 20:36

To prawda.
Jednak niezmiennie powtorze - najwieksza pralnia to FED.

Wtedy 2BTC to bylo 20-40k, teraz to faktycznie bylo 60-120.

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: miso20 » środa, 28 lipca 2021, 22:04

@pael 20-40k, to było przez zaledwie 2 tyg. Przez większość czasu to było parę set, lub parę tysięcy dolarów, a teraz od pół roku możesz wyciągać kilkadziesiąt tysięcy DZIENNIE, prawie stówe momentami. Także wygląda to tak jakby ktoś w Binance zaspał, albo liczył że nikt nie zauważy albo celowo to trzymał ;P

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 593
Rejestracja: 8 lutego 2020
Reputacja: 1114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 7-bit secp256k1

Shitcoins club bitomat [dyskusja]

Postautor: garlonicon » czwartek, 29 lipca 2021, 09:47

mi działa ich strona
Wczoraj nie działała, strony typu https://down.com/ sprawdzające, czy strona jest osiągalna również zwracały brak połączenia.

Edit: https://www.isitdownrightnow.com/shitcoins.club.html
Last Down: 20 hours 5 mins ago
Edit: Jest komunikat na stronie:
Ze względu na problemy techniczne wynikłe z nieprzewidzianej sytuacji z 22 czerwca, dla zachowania pozytywnego doświadczenia użytkowników, bitomaty zostały tymczasowo wyłączone. Gdy bitomaty zostaną ponownie włączone, umieścimy stosowny komunikat. Kontakt z działem obsługi klienta: shitcoins@shitcoins.club

Wróć do „Bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości