Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4280
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4282
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » wtorek, 9 lutego 2021, 11:21

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 09:28Hahah ale was boli że lisek może rosnąć
Na razie to pośród liderów lisek wygląda mniej-więcej tak:

Obrazek
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » wtorek, 9 lutego 2021, 11:29

Tylko ten lisek z pośród liderów może mieć więcej zer na koncie.
Wygląd tu niema znaczenia.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » wtorek, 9 lutego 2021, 11:50

@Bit.wizz Te zera na koncie coraz mniej się liczą. Tym bardziej że Kordek potrafi btc sprzedać w samym dołku jak zrobił to ostatnio po bańce za 3k :lol: Więc zera ubywają a projekt leży i kwiczy.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anonimowy891 » wtorek, 9 lutego 2021, 12:00

Hahah potrafi sprzedać na dołku jak i na górce.
Czy leży i kwiczy to nie sądzę. Ale co ja tam wiem.
Co tam wie taki coincheck który zakumulował 14mln coinow. Co tam wie taki bitflayer który uruchomił staking na lisku. Już nie wspomnę o binance. Oni się nie znają.

A te zera na koncie maja znaczenie bo jest przynajmniej za co opłacić centra których inne projekty nie mają, może od marca uruchomić marketing którym zajmie się firma zewnętrzna, można opłacić firmę audytującą...

Ale projekt leży i kwiczy bo tylko cena jest dla was jedynym wykładnikiem. I zamiast kupić w dołku to narzekacie 🤷‍♂️

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » wtorek, 9 lutego 2021, 12:15

@anonimowy891 Sprzedał duża ilość w samym dołku - sprawdź sobie. Ten dołek jest już od kilku lat i nie wiadomo jeszcze jak długo będzie.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anonimowy891 » wtorek, 9 lutego 2021, 12:35

Nie ma to jak zaglądać do czyjegoś portfela.

Dla mnie ważne że daje zarobić.

Skoro wiecie lepiej jak to się robi to dlaczego nikt z was swojego lepszego projektu nie zrobi ?

Nie rozumiem tego hejtu. Jest tyle gorszych projektów i jakoś nie ma o nich wpisów na forum. Może zacznijcie każdy projekt rozliczać.
Ciekawe ile by się znalazło tych cudownych z fundamentami i finansowaniem i gotowym produktem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 9 lutego 2021, 12:48

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 12:35Nie ma to jak zaglądać do czyjegoś portfela.


Przecież to są pieniądze od inwestorów.
anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 12:35Nie rozumiem tego hejtu. Jest tyle gorszych projektów i jakoś nie ma o nich wpisów na forum. Może zacznijcie każdy projekt rozliczać.
Ciekawe ile by się znalazło tych cudownych z fundamentami i finansowaniem i gotowym produktem.


Może dlatego że w innych tematach nie piszą o danym coinie jak o świętym gralu 8-)
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 lutego 2021, 13:00 przez blink, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anonimowy891 » wtorek, 9 lutego 2021, 12:51

Jakich inwestorów ? Czy nie dostali za to liski które mogli sprzedać na ath ? 😂

Nie wiem czy jest świętym gralem. Ale daje profity.
A wy nie możecie tego przetrawić. I to was boli. Dlatego o nim tak piszecie. Nie daj Boże aby 10 zł przekroczył 😂

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 9 lutego 2021, 13:00

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 12:51Jakich inwestorów ? Czy nie dostali za to liski które mogli sprzedać na ath ?


Przecież to nie są jego pieniądze a fundacji które ma od inwestorów.
Spokojnie wszystko trawimy, spójrz na rynek dużo coinów rośnie po setki nawet tysiące procent i są blisko swojego ath. Liskowi nadal brakuje 95% do ath, czyli aby je osiągnąć musi mieć wzrost rzędu 2000%. Jak wzrośnie o tyle to będziemy zazdrościć na razie możemy tylko współczuć.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anonimowy891 » wtorek, 9 lutego 2021, 13:16

Zazdrościć to już możecie 😂
Oczywiście nie wszystkim.
Pieniądze fundacji ale kto jest jej właścicielem ?
Fundacje można zamknąć np z powodu bankructwa albo osiągniętego celu. Wiec jeżeli by chciał to by zakombinował.
Wiem panie blink ze byłeś w tym projekcie i wiem ze masz do niego sentyment jak i uraz.
Ale według mnie jeżeli mam jakieś nieudane trejdu to jest moja porażka a nie projektu. Nikt nikogo nie zmuszał do niczego. A świat krypto opiera się na samej spekulacji. W tym ze lisk ma już produkt i wystarczy go „dopieścić”. Sam osobiście używam sdk i jest banalnie proste w obsłudze wiec widzę potencjał. A przy nowym ath w które mało kto wierzy (tak jak to było z btc i innymi coinami) będziecie czytać te posty i mówić dlaczego tego nie kupiłem w tym dołku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 9 lutego 2021, 15:09

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 13:16Fundacje można zamknąć np z powodu bankructwa albo osiągniętego celu. Wiec jeżeli by chciał to by zakombinował.

Cały czas kombinują.

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 13:16Wiem panie blink ze byłeś w tym projekcie i wiem ze masz do niego sentyment jak i uraz.

Mój kapitał w krypto jest blisko ATH, tego ATH gdy lisk kosztował 140zł, więc nie mam żadnego urazu. Uraz to bym miał gdybym w nim nadal siedział, patrzył jak bańka mnie omija i wszystko rośnie prócz Liska. Mam teraz po prostu trzeźwiejsze spojrzenie i nie przywiązuje się do projektu.

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 13:16W tym ze lisk ma już produkt i wystarczy go „dopieścić”. Sam osobiście używam sdk i jest banalnie proste w obsłudze wiec widzę potencjał.

Zauważyłeś może że to nie rok 2017 i nie ma już hypu na to co wtedy? Tylko spokojnie oni jeszcze dopieszczają, jeszcze nie skończyli :D

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anonimowy891 » wtorek, 9 lutego 2021, 15:38

Skoro jest blisko ath to znaczy ze zaraz wyjdziesz na zero ? 😉

Myśle że masz uraz na punkcie tego projektu widać to po ilości wpisów.

Nie udało się to odchodzę. Ja kiedyś ujebalem na emc2 i czy teraz siedzę na ich forum i wyżalam się jaki to zły projekt ? Nie bo to była by oznaka zaburzeń psychicznych.

Wiem ze to nie rok 2017 ale nie mam się o co martwić do Berlina nie daleko mam wiec pojadę swoje odzyskać w razie W 😂

Narazie ładnie sobie lisek rośnie a ja już mam ponad 100 proc zysku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 9 lutego 2021, 15:53

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 15:38Skoro jest blisko ath to znaczy ze zaraz wyjdziesz na zero ?

Nie, bo średnia zakupu liska miałem po 0,67 zł a nie 140zł :shock:

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 15:38Myśle że masz uraz na punkcie tego projektu widać to po ilości wpisów.

Ja tutaj dużo udzielałem się jak miałem liska i jak nie mam. Kiedy więc miałem uraz?
Spoiler:
Nie odpowiadaj na to bez sensu dyskusja... LOL
anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 15:38Wiem ze to nie rok 2017 ale nie mam się o co martwić do Berlina nie daleko mam wiec pojadę swoje odzyskać w razie W

Widać że brak Ci argumentów i gdybyś tak trochę pomyślał to pewnie sam byś stwierdził, że nie wiesz po co siedzisz w tym shicie

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Przemko » wtorek, 9 lutego 2021, 15:55

@anonimowy891
@blink

Każdy z was ma racje, anonimowy891 możesz mieć 100% nawet 200% gratuluje, pytanie od jakiej kwoty, jak włożyłeś pińcet od Jarka za dziecko to i tak super, ale jak włożyłeś 100k w ten projekt a nie w TOP alty, to albo jesteś niemądry albo bardzo lubisz hazard - albo to i to :) (bez obrazy).

Realnie Blink ma rację, projekt kisi od lat a wszytko inne nawet shity rosną i nie chodzi czy ktoś się zarobił czy stracił, taki jest fakt i można ponarzekać bez podtekstów bo lisk sobie na to pozwala :). Dobra znajdą sie zwolennicy że jednak technologia i takie inne rzeczy sie tam dzieją.... kurde czy ktoś tutaj jest dla technologi ? to niech kupi i zapomni o wykresach, ja przynajmniej mówię otwarcie że nie, widzę tylko inne shity które odpaliły a ten to ledwo z kolan wstał do tych 6,xx zł a też to męczy.... ;) gdzie tam więcej.....

Nie wiem co będzie, nikt nie wie, ale jakby nie wierzył że będzie dobrze to bym tego shita nie trzymał tak długo, ostatnio nie wytrzymałem i sprzedałem kilka szt. od razu odpalił, także chyba wywalę jeszcze trochę i będzie tylko leciał w górę :) tego nam życzę, ale sam sobie chętnie ponarzekam bo powinien już kosztować znacznie więcej, ale może taka taktyka, aby wszystkich zniechęcić a później wszystkie owieczki ogolić wysoko. :).

Ale każdy jak chce coś zrobić to po 3 latach mówię otwarcie, lepiej było kupić sobie TOP bo nawet po 100% od dołka to i tak jest pewniejszy niż taki Lisk, wiedzę po portfelu wszystkie top robią a ten na "zero", ale kto to wie :) co będzie, bardzo bym chciał to odszczekać i wysyłać tutaj serduszka ale cholera go wie.....

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hazi » wtorek, 9 lutego 2021, 16:07

Delegaci dodrukuja Liska na pewno urosnie :D Nie ma ograniczonych ilości sztuk.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anonimowy891 » wtorek, 9 lutego 2021, 16:11

Zaraz zaraz jak lisek z 1.77 na 10 zł poszedł to każdy wielkie oczy robił. I nie było wtedy hossy.

Wiem dokładnie po co jestem w tym projekcie. Mam swoj plan i swoje założenia. Projekt ma fundamentu ma team i ma produkt. Jak coś mi nie będzie odpowiadać to po prostu sprzedam.

Nie rozumiem tylko ciągłego najeżdżania na projekt. Btc ltc czy doge ile już są na rynku i co pokazali ? Co sobą prezentują ? Jedynie spekulacja.

Jest dużo projektów z nieskończona ilością monet w obiegu. Lisk akurat ma niski roczny przyrost.

Ja to traktuje jako inwestycje jak każda inna na giełdzie a wy swoimi bezpodstawnymi wpisami psujecie mi trochę interes 😂

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 9 lutego 2021, 16:15

@Przemko Zgadzam się i sam pisałem ostatnio że 300-400sat uważam za dobre miejsce dla tych którzy uparli się na liska. Jednak jeśli ktoś umie odpalić sobie wykresy innych krypto i zauważy, że lisk rośnie ledwo o kilka procent a inne krypto rosną o kilkanaście i cały czas to się powtarza to chyba powinien sobie zadać pytanie czy jest w dobrym miejscu (nie, nie każe mu się ładować w coś na górce).

Dodano po 2 minutach 1 sekundzie:
anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 16:11Jest dużo projektów z nieskończona ilością monet w obiegu. Lisk akurat ma niski roczny przyrost.


No faktycznie inflacja na poziomie 9-10% rocznie to niski przyrost (z ostatnich 5 lat) :D

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hazi » wtorek, 9 lutego 2021, 16:18

Jak nie urośnie ten LSK na tej Bańce mam nadzieję że Binance wypier..... li ten projekt z hukiem.Tak wysoko stoi BTC i wysoka kapitalizacja rynku a on wystekal ledwo 1.80 $ . Totalne walenie w hu..Dobrze ze się go pozbytem przy 1.70$. I wszedłem w SFP odrazu po starcie. Straciłem cały grudzień i styczeń.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 23 listopada 2020
Reputacja: 55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anonimowy891 » wtorek, 9 lutego 2021, 16:29

„ No faktycznie inflacja na poziomie 9-10% rocznie to niski przyrost (z ostatnich 5 lat) :D

Jak jesteś inteligentny to wiesz ze był podział nagrody i teraz jest to 1 lsk. Wiec inflacja będzie na innym poziomie. Pewnie z 2-3 procent.

Nie po to go dodają na giełdy i robią staking żeby go usuwać.
Zrobią giełdy swoich delegatów w nowym dposie i wtedy wyciągną cenę w górę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 9 lutego 2021, 16:45

anonimowy891 pisze: wtorek, 9 lutego 2021, 16:29Jak jesteś inteligentny to wiesz ze był podział nagrody i teraz jest to 1 lsk. Wiec inflacja będzie na innym poziomie. Pewnie z 2-3 procent.


Wiec nie "zapominajmy" o tym ile zostało wydobyte (+45mln) chwaląc się teraz niską inflacją.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości