Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lutego 2021, 11:11

tak czy owak, skoro wszystko dzieje się schematem, to teraz będzie można załadować się na dipach i podczas pękania bańki opierdzielić munujące shitcoiny, więc głowa do góry, spadki czy nie - i tak wyjdziemy na swoje ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adiqq » sobota, 6 lutego 2021, 11:12

BitJanusz pisze: sobota, 6 lutego 2021, 11:00 @adam1226 nie znam się kompletnie na aave, ale @adiqq pisał mi, że w miedzyczasie 100 LEND stało się jednym AAVE... jeśli tak to AAVE jest obecnie dużo tańsze, niż LEND w finalnej fazie bańki, dobrze rozumiem? w relacji 100LEND do 1 BTC. Bo LEND dompowano do 8000 sato czy coś takiego a po zamianie AAVE spadło do 1800 sato, a na dodatek ze 100 LENDów zrobiło się jedno AAVE? czyli to tak jakby LEND zrobił zjazd z 8000 do 18 sat? Dobrze kombinuję? ;) ;)
to była tylko denominacja...100szt Lend zamieniono na 1 AAVE - tzn trzeba było wejść na odpowiednią stronę i dokonać konwersji...ktoś miał np. 700 LEND po 0,3$/1szt, to po konwersji miał 7 AAVE warte 30$/1szt. Przez pewien czas oba tokeny funkcjinowały równolegle. Nie wiem co z tymi, które nie zostały przekonwertowane - pewnie dalej można to zrobić...
Nie wiem jak to dokładnie w sato wyglądało. Jak ja konwertowałem, to wtedy 1AAVE był po 265191 sato - wiem dokładnie, bo wyzerowałem wcześniejsze zyski na LEND - i zacząłem liczyć od nowa na AAVE ;) A wszystko oczywiście jest w xls ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 6 lutego 2021, 11:14 przez adiqq, łącznie zmieniany 1 raz.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » sobota, 6 lutego 2021, 11:14

leszek555 pisze: sobota, 6 lutego 2021, 11:10 @adam1226

na wiosnę 2017, jesteśmy w okresie, w którym przebiliśmy ath na bitku, a jednocześnnie nie zrobiliśmy jeszcze szczytu jego bańki (wiele na to wskazuje).

Wiosna 2018 to już po bańce na bitku.

adam1226 pisze: sobota, 6 lutego 2021, 11:03- w wartosciach bezwglednych


dla mnie istotniejsze są %, skończymy na dużo wyższych poziomach market capu (kilka trylionów usd)
szczyt banki to moze wypasc mysle 60-70k mysle, jasne fajnie, zeby zrobilo tyle procent co w poprzedniej hossie, ale mysle, ze raczej nie ma na to szansa, gdyz stratowalismy z duzo wyzszych poziomow jednak
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lutego 2021, 11:17

Wystartowaliśmy po krótszej akumulacji i od razu w trybie bani, więc albo będzie dużo więcej, albo dużo mniej %.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Zeyt » sobota, 6 lutego 2021, 11:51

Zamiast 1inch, uniswap, aave, sushi itp skupiłbym się teraz na drugiej warstwie tj, CELR, SKL, POA, LOOM, MATIC, niektóre już startują, niektóre wciąż w fajnych dołkach.
Biorąc pod uwagę opłaty na ETH, bez drugiej warstwy za daleko nie dojdziemy, mimo tego że wykres ETH/BTC wygląda dobrze, jeśli ktoś połączy fakty, doda do siebie zbliżanie się do szczytu na BTC, okrutnie wielkie opłaty na ETH przy oporze na 0.05 BTC, i skale napompowania dexów, może wywnioskować ładne kwiatki ;)
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 6 lutego 2021, 12:18

Ktoś jeszcze ma obiekcje co do kontynuacji altseasonu? ;)

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: noob_biznesu » sobota, 6 lutego 2021, 12:26

@DjVegas98 Pamiętam te piękne pompki by McAffe, powiadomienia wszędzie poustawiane i w gotowości cały czas po tym jak przestał wrzucać normalnie info o coinach tylko na grafikach itp. żeby boty nie mogły zadziałać. Tyle co wtedy zarobiłem to już chyba nigdy mi się nie uda :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » sobota, 6 lutego 2021, 12:31

@DjVegas98 to co było do tej pory (wczoraj) tj od pęknięcia szczytu do wczoraj to rozgrzewka przed prawdziwym rajdem altow. Korekta na btc to było treningowe przyciąganie liny po którym widać prognoze na dalsze wzrosty.

Co nie zmienia faktu że 1/10 monet będzie nawet w obecnym okresie (Nie oznacza że dzisiaj czy jutro) miała skoki w przedziale 15-100% do btc.

Nadal liczę na pieseła podczas szczytów btc :mrgreen:
Ostatnio zmieniony sobota, 6 lutego 2021, 12:38 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 6 lutego 2021, 12:34

@Dovakhiin No na razie tego nigdzie nie widzę. ;)
Wzrost BTC o 6 % spowodował strzały po kilkanaście % w dół na większości altów.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 6 lutego 2021, 12:37

Sporo ludzie ma wystawione BTC/USDT sprzedaż na poziomie 41-42k.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Dovakhiin » sobota, 6 lutego 2021, 13:42

Poza tym miałem już dawniej się pochwalić wam ale umknęło mi :)

Po wtopie z sushi jak brałem po 6000 (do tej pory dziw mnie bierze że potem po 7800 nie puściłem jak była okazja) trzymałem za długo. Minął pewien okres a na sushi był dół 300 z groszami. Potem zaczęło rosnąć, było nawet 1400 myślałem, że wrócę po czasie chociaż na zero bez zbędnego grania (stracę tylko czas). Nastąpił moment że sprzedałem sushi po 900 z groszami.
Myślałem sobie no pięknie i co teraz :mrgreen: wlazlem w datę i kilka ruchów sprawiło że nagle miałem tylko 20% straty po złej przygodzie z sushi. Dołożyłem jeden przelew na 4000 zl. Po data wszedłem na chwilową pompke na twt i już wtedy byłem na solidnym plusie, w sumie miałem więcej na saldzie w styczniu niż w całym 2020 roku w najlepszym okresie (tuż przed sushi).

Czy obecne szczyty na sushi mnie obchodzą? Absolutnie nie żałuję tych wszystkich decyzji bo będąc na dużym plusie wszedłem w doge... I zrobiłem na nim ponad 250% nie licząc obecnej zyskownej pozycji kupionej w ok 90 sato:)

Także wróciłem do gry z przytupem i fajnie że z początkiem roku uff.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lutego 2021, 14:29

Dovakhiin pisze: sobota, 6 lutego 2021, 12:31@DjVegas98 to co było do tej pory (wczoraj) tj od pęknięcia szczytu do wczoraj to rozgrzewka przed prawdziwym rajdem altow.
Po mojemu to ten "rajd" był w wielu przypadkach zwykłą korektą przesadnego wyprzedania, bo przecież takie APPC może i wzrosło x10 od dołka ale najpierw spadło o 90% od lokalnej topki w chyba dwa miesiące ;) Są oczywiście alty, które w sposób jednoznaczny weszły w hossę, np. ETH czy DCR, ale nie rozumiem tego podejścia, że jak wzrosło x10 od dołka to musi wzrosnąć x100 albo x1000 "bo tak kiedyś było" - kiedyś było kiedyś, teraz jest teraz, przez takie podejście ludzie nie wiedzą kiedy przestać i tracą wszystko, co na takim alt season zarobili.

Nie mówię, że już teraz tylko w dół, ale gdy alty ZNACZNIE spadają przy stosunkowo MAŁYM wzroście BTC dzień-do-dnia, to jest to dla mnie chyba najbardziej czerwona flaga, jaka istnieje. I nie, to nie musi być powrót bessy (jeszcze), to może być tylko korekta przesadnego wkupienia się (w końcu mieliśmy po 20-30% na kilkunastu altach dziennie przez dłuższy okres), ale lubię w takich momentach spasować i poczekać na rozwój wypadków. BTC znów kosztuje 40k $ i czy na sali jest ktoś, kto uważa, że shitcoiny będą rosnać do BTC, gdy BTC będzie np. walił po 2-3k$ dziennie up? Bo ja na pewno tak nie uważam, a z TA mi wynika, że o ile BTC nie zrobi double top, to będzie raczej kontynuacja bańki.

Dodano po 9 minutach 31 sekundach:
Aha, @Dovakhiin gratuluję wyjścia z dołka po stracie (w pewnym momencie -niezrealizowanej) ponad 90%. Bardzo fajnie CI wyszło i fajnie, że się udało. Ja grałem zapobiegawczo na tej hossie, dlatego mój wynik to tylko +100% od zimy ;)
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: noob_biznesu » sobota, 6 lutego 2021, 15:48

Czy ktoś z szanownych kolegów mógłby narysować linie oporów na Lisku? Nie znam się na tym a obkupiłem się pod korek przy cenie 1,21$ i chciałbym poustawiać sprzedaże, pozdrawiam

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: RevWolt » sobota, 6 lutego 2021, 16:08

Akro, skupywać już 😀?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: _det » sobota, 6 lutego 2021, 16:37

@noob_biznesu Wykres tygodniowy - wyszło górą, jednak nie wiem gdzie może dojechać - agam.. jest lepszy w określaniu przypuszczanych celów.

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 6 lutego 2021, 16:41

BitJanusz pisze: sobota, 6 lutego 2021, 14:29Po mojemu to ten "rajd" był w wielu przypadkach zwykłą korektą przesadnego wyprzedania, bo przecież takie APPC może i wzrosło x10 od dołka ale najpierw spadło o 90% od lokalnej topki w chyba dwa miesiące
Hehe, no APPC to jeden z najlepszych coin'ów do grania i jest już w hossie :D 1$ czeka :D

Swoją drogą ciekawe co z NXT :D

W sumie to APPC zrobił tylko x9, jeszcze kapkę do x10 :D Tutaj aż się prosi, żeby porządnie przegrzać 1w :D
Spoiler:
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: hazi » sobota, 6 lutego 2021, 18:26

Macie może ogarnięte na Binance Launchpad SafePal. Jakie jest tutaj ryzyko. Tam jest jakieś losowanie. Czyli co mogę nie wylosowac tego tokenu SFP i stracę BNB.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: otrzezwienie » sobota, 6 lutego 2021, 18:49

Kupilem troche BNB po 30 $. Ladnie uroslo. Jak myslicie ,warto to jeszcze trzymac czy powoli realizowac zyski?

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: olena » sobota, 6 lutego 2021, 19:30

Jakby się komuś miało przydać, to proszę: https://www.coindesk.com/if-whales-move ... -whisperer

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 6 lutego 2021, 19:44

BNB/USDT, 1w, trochę przepompowany, ale wyszedł za kanału górą, wiec do 100$ może dojdzie jeszcze :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości