Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 504
Rejestracja: 16 listopada 2017
Reputacja: 317
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: mxxm977 » piątek, 5 lutego 2021, 22:58

Dovakhiin pisze: piątek, 5 lutego 2021, 18:02@anagamidev dokładnie na discordach podali.
Na jakich discordach?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » piątek, 5 lutego 2021, 23:09

Zawsze można jeszcze zasugerować się odrobinkę AT na samym wykresie dominacji (choć tu mamy zwolenników i przeciwników tego).

Obrazek
Obecnie znajdujemy się nad dosyć ważnym wsparciem, które jest aktualnym HL dla lokalnego szczytu z 3 stycznia.
Jesteśmy bliscy jego załamania bądź obronienia, toteż możliwe są 3 kluczowe scenariusze:

I) Przebijamy 60.80, kontynuacja altseasonu jeszcze kilka tygodni.
Docelowo lecimy testować 57.21, którego przebicie (nie wierzę w nie od razu) może być game changerem, bo jest to najniższy dołek całego ruchu korygującego lokalny top z września 2019. ( w efekcie tego bessa alt/btc może zostać przełamana na niektórych projektach).

II) 60.80 zostaje ładnie obronione i jazda na północ do bliżej nieokreślonych poziomów, bo Bitek przestaje korekcić i zaczyna lecieć na ATH w najbliższych dniach (koniec lokalnego altseasonu).

III) Zupełnie coś innego niż sobie wymyśliłem. :mrgreen:

Oczywiście to tak na luźno wszystko, zakładając, że wykres dominacji respektuje jakiekolwiek trendy i elementy AT. ;)




Raczej dla Nas alciarzy przy obecnym sentymencie lepsze będzie coś takiego:
Obrazek

Niż:
Obrazek

Na razie na wszystko daje 50%, bo tańcujemy w konsolidacji wokół 38k i nie ma raczej na świecie czarodzieja, co by dobrze to przewidział.


I tu na pewno znaczna większość alciarzy jest obecnie w mega konsternacji, bo mają zapewne nie małe zyski, ale zdają sobie doskonale sprawę, że w tym momencie szanse na dalsze zyski bądź uwalenie są niemal identyczne.
Może warto więc zadać jest pytanie, bądź pobawić się trochę ze statystyką, czy taki typ konsternacji był w większości przypadków do tej pory na korzyść byków czy misiów? ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 6 lutego 2021, 00:04 przez DjVegas98, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » piątek, 5 lutego 2021, 23:48

DOGE/USDT zawija do góry, może wystrzeli :D

Lisk dzisiaj daje popalić :D



#runninglisk
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 6 lutego 2021, 01:38

No to ja spie*dalam z altów. :mrgreen:

Przynajmniej na razie, dopóki BTC się nie uspokoi na większym interwale.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 6 lutego 2021, 01:48

@DjVegas98 hehe, no ja bym się tak nie fiksował znowuż na parach z BTC, aczkolwiek widać, że w ostatnim czasie podganiają BTC, tzn. BTC może iść up, alty lekko spadać, a w dwa dni mogą wybić kolejne szczyty na parze z BTC kiedy BTC zacznie konsolidować :D W FIAT'ach alty zyskując cały czas masakrycznie :D Zabawne jest to, że nadal niektórzy wątpią w altseason :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1410
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 1330
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: DjVegas98 » sobota, 6 lutego 2021, 01:58

@anagamidev Mnie alty na fiatach guzik interesują. :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: anagamidev » sobota, 6 lutego 2021, 02:03

@DjVegas98 jak masz dużo FIAT'ów to też możesz kupić dużo BTC, naprawdę nie ma różnicy większej :D Poza tym BTC jeszcze może dropnąć gwałtownie, chociaż to raczej radość dla wielu osób by była na obkupienie się :D Zasadniczo to i tak wszystko powinno rosnąć :D Ale np. BTC w ostatnim czasie zrobił 20-30%, a w tym samym czasie alty po 100-300% i więcej gdzieniegdzie :D Teraz lepiej na altach grać, ale też tutaj zmienność jest większa, więce buy low sell higher high :D


Jak tak patrzę na wykres BCH na BB to z tej akumulacji całej target na 3500-4200PLN :D

Chociaż BTC nie wygląda tak źle :D



### edited: 2021-02-06 03:55 ###
Litecoin :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 324
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: _det » sobota, 6 lutego 2021, 08:33

Taka ciekawostka, mojej żonie dzisiaj (dosłownie) śniło się dużo kup, a jak jej się to śni to zawsze wiąże się jej to z pieniędzmi. Podobno śniło jej się całe "szambo", a że załadowany jestem tylko tryplem... :D także tego.

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: pablo12 » sobota, 6 lutego 2021, 09:54

@_det Dobra analiza! Wchodzę! To musi być pewniak :)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: Zeyt » sobota, 6 lutego 2021, 10:02

Mam sporo altów na hold, ale również osobny portfel do gry na tej hossie, który zrobił już naprawdę poważny procent w ostatnim miesiącu, dzisiaj wyszedłem większością do tethera (tymi co już powybijały), przyjdzie pullback, raczej wcześniej niż później, do tego wycena projektów typu sushi, 1inch, uniswap, sięgają sufitów, a opłata na eth mówi sama za siebie.
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lutego 2021, 10:15

Ja wczoraj miałem ustawione bardzo ciasne stoplossy i wszystkie prawie poleciały już.

Na razie daję sobie spokój, moim zdaniem wczorajsze spadki to oznaka zmiany sentymentu na altach, teraz większe szarpnięcia bitka będą powodowały sell-offy, a uważam,że bitek będzie teraz rósł do 60-70k.

To, co nie dało rady wybić, pewnie zrobi double bottom. Te mocne spuchlaki pewnie oddadzą tak z 50-80% wzrostów podczas alt seasonu w konsoli bitka. Tak obstawiam.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » sobota, 6 lutego 2021, 10:26

Dzisiaj pomimo bitka dobrze radzj sobie IOTA
No i BNB (ale to inna kategoria :p)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: zdzicho2000 » sobota, 6 lutego 2021, 10:29

@Zeyt @BitJanusz

Możesz mieć rację Bitjanusz, że do 60-70 i krawędzi tego łukowatego logarytmicznego kanału dojdzie, ale zobaczcie na świece miesięczne btc, eth, o takim sushi nie wspominając..
Jak juz zacznie sie korekta to będzie dłuższa i bolesna

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: leszek555 » sobota, 6 lutego 2021, 10:33

BitJanusz pisze: sobota, 6 lutego 2021, 10:15moim zdaniem wczorajsze spadki to oznaka zmiany sentymentu na altach,


Daję na to jakieś 5% szans. Alt sezon będzie trwał, na teraz tylko pojedyncze coiny urosły o 1000%, zostało jeszcze duuuużo miejsca na wzrosty, do tego ten byczy wykres eth/btc, na którym myślę, że na koniec alt sezonu zobaczymy minimum 0.08 eth/btc. To nie skończy się tak szybko, za dużo nowych osób napłynęło, jest kogo golić z kapitału. :)

Okres analogiczny do marca 2017, zostało myślę, że spokojnie 4-8 tygodni ogromnych wzrostów na altach. To moja predykcja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » sobota, 6 lutego 2021, 10:50

@leszek555
Aave, uni, dot, sushi, inch, lit itd

Tak wiem, niektóre z nich byl darmowym airdropem, ale dlaczego nie przyjac, ze one rosly od zera?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lutego 2021, 10:57

@leszek555 jeśli bitek będzie np. robił skoki o 500-1000$ po przekroczeniu ATH, to na 90% będziemy widzieć jednoczesne spadki na altach ;) Tempo i zasięg spadku będzie zależał od siły trendu bitka, a jeśli przekroczymy 42k to raczej na bank sprawy przyspieszą i to gwałtownie, wchodząc w finalną fazę bańki. Wczoraj mieliśmy moim zdaniem próbkę - stosunkowo małe podbicie bitka (chyba 1000$?), spadki po 20% nawet na alt/btc. Oczywiście taka siła spadków będzie dotyczyć głównie napompowanych shitcoinów, nie sądzę, by ETH leciał 10-20% dziennie.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: leszek555 » sobota, 6 lutego 2021, 11:00

@adam1226

aave 480%, dot 220%, uni 360%, inch 450%, w kursie do bitcoina wciągu ostatnich paru tygodni.

Teraz spójrz sobie na wzrosty na wiosnę 2017, jak topowe coiny rosły, jak stratis, waves, nav, eth, ile wykręciły % w stosunku do bitcoina i w jakim czasie.
Jesteśmy jeszcze daleko od szczytu altów do bitcoina, a co ważniejsze, za krótko to trwało, retailsi są tutaj, wchodzą do krypto, binance notuje rekordy rejestracji, a wykres eth/btc to tylko wisieńka na torcie argumentów.


@BitJanusz
ja uważam, że market makerzy nie zabiją tak szybko kury znoszącej złote jajka i w obliczu wchodzenia nowych użytkowników będą chcieli ich wykorzystać do zgarnięcia procentów, których na bitku nie wyciągną. Do finalnego topu na bitku mamy jeszcze kilka miesięcy.
Ostatnio zmieniony sobota, 6 lutego 2021, 11:03 przez leszek555, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 6746
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 6561
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: BitJanusz » sobota, 6 lutego 2021, 11:00

@adam1226 nie znam się kompletnie na aave, ale @adiqq pisał mi, że w miedzyczasie 100 LEND stało się jednym AAVE... jeśli tak to AAVE jest obecnie dużo tańsze, niż LEND w finalnej fazie bańki, dobrze rozumiem? w relacji 100LEND do 1 BTC. Bo LEND dompowano do 8000 sato czy coś takiego a po zamianie AAVE spadło do 1800 sato, a na dodatek ze 100 LENDów zrobiło się jedno AAVE? czyli to tak jakby LEND zrobił zjazd z 8000 do 18 sat? Dobrze kombinuję? ;) ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 6 lutego 2021, 11:04 przez BitJanusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Pomogłem? Tipuj! Chciwy Janusz ucieszy się z każdego grosza.
LTC: LPRbb7aQyrfqMTXP8Q9GBJNUeSPxAdMssM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: adam1226 » sobota, 6 lutego 2021, 11:03

leszek555 pisze: sobota, 6 lutego 2021, 11:00 @adam1226

aave 480%, dot 220%, uni 360%, inch 450%, w kursie do bitcoina wciągu ostatnich paru tygodni.

Teraz spójrz sobie na wzrosty na wiosnę 2017, jak topowe coiny rosły, jak stratis, waves, nav, eth, ile wykręciły % w stosunku do bitcoina i w jakim czasie.
Jesteśmy jeszcze daleko od szczytu altów do bitcoina, a co ważniejsze, za krótko to trwało, retailsi są tutaj, wchodzą do krypto, binance notuje rekordy rejestracji, a wykres eth/btc to tylko wisieńka na torcie argumentów.
na wioasne 2018* ale wtedy bvlismy juz po peknieciu banki na btc, a teraz btc jeszcze moze troche rosnac, ja bym te okresy porownywal raczej @Adam

- w wartosciach bezwglednych
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 4 lutego 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Altcoiny - analiza techniczna krótkoterminowa, najbliższe Pump&Dump, wykresy

Postautor: leszek555 » sobota, 6 lutego 2021, 11:10

@adam1226

na wiosnę 2017, jesteśmy w okresie, w którym przebiliśmy ath na bitku, a jednocześnnie nie zrobiliśmy jeszcze szczytu jego bańki (wiele na to wskazuje).

Wiosna 2018 to już po bańce na bitku.

adam1226 pisze: sobota, 6 lutego 2021, 11:03- w wartosciach bezwglednych


dla mnie istotniejsze są %, skończymy na dużo wyższych poziomach market capu (kilka trylionów usd)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości