Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 1 lutego 2021, 22:34

To teraz pomyśleć co by było na 20 zł :D jakie zrzuty do tego dołaczyli by się wszyscy hodlerzy z 2017 r kurs to by zjebał jak Niagara w otchłani wykresu

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Przemko » wtorek, 2 lutego 2021, 10:00

Pomoc_potrzebna pisze: poniedziałek, 1 lutego 2021, 22:34To teraz pomyśleć co by było na 20 zł :D jakie zrzuty do tego dołaczyli by się wszyscy hodlerzy z 2017 r kurs to by zjebał jak Niagara w otchłani wykresu

Zakładam że jak przetrzymali od 20zł do 3 to przy kolejnym 20zł trzymali by dalej licząc na zysk, ale to tylko moje imo.

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » wtorek, 2 lutego 2021, 10:54

Większość czeka aby opuścić ten projekt i nigdy nie wrócić

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » wtorek, 2 lutego 2021, 11:30

to przegapiaja właśnie bańkę na altach, trzeba było wychodzić i odrobić straty grając na innych altach, po co ciągle marudzić?

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Przemko » wtorek, 2 lutego 2021, 11:52

Sliwa07 pisze: wtorek, 2 lutego 2021, 10:54Większość czeka aby opuścić ten projekt i nigdy nie wrócić

zawsze to samo, jak szoruje po dnie to straszne negatywy i psy na tym wieszają..... jak by czasem wybiło to każdy będzie pisał jaki super alt..... :D

Fakt, wszytko rośnie a on strasznie kisi, ale to nie powód aby marudzić, chcesz to siedź i czekaj, jak nie to uciekaj gdzie Ci lepiej. Kompletnie nie wiem co będzie ale trzymam, w myśl zasady inwestuj ile możesz stracić, więc czekam czy stracę ;) .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 2 lutego 2021, 15:30

@Przemko dokładnie :D To samo z DOGE, tutaj też po takim muleniu może być tydzień pompowania i Lisek będzie chodził ponad 30$ :D Później pewnie spadnie do 10$ i znowu up znając życie :D Warto coś tam zawsze zakupić na longterm póki promocja trwa :D Przez analogię wykresu do ADA i XRP to tutaj powino być pompowanie do 15-16$ po czym mocny zjazd i heja na ATH :D
Spoiler:
Spoiler:
Na youtube w tym tygodniu jakieś analizy zagranicznych twórców robione, więc globalnie jest zainteresowanie :D


BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 292
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 168
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: spidersEverywhere » wtorek, 2 lutego 2021, 16:14

wiem, że rynek spekulacyjny ale nie wiem czy warto porównywać porzucony projekt czy takiego doge, który powstał dla samej spekulacji do projektów, które jednak coś użytkowego dalej rozwijają. Jeśli miałbym ryzykować trzymać po stracie na hodl liska/doge a cardano czy xrp bez wątpienia wybrałbym te drugie. Na poziom spekulacji pewnie to też ma jakieś przełożenie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 2 lutego 2021, 16:19

anagamidev pisze: wtorek, 2 lutego 2021, 15:30@Przemko dokładnie To samo z DOGE, tutaj też po takim muleniu może być tydzień pompowania i Lisek będzie chodził ponad 30$ Później pewnie spadnie do 10$ i znowu up znając życie Warto coś tam zawsze zakupić na longterm póki promocja trwa Przez analogię wykresu do ADA i XRP to tutaj powino być pompowanie do 15-16$ po czym mocny zjazd i heja na ATH

Ale anagamidev Zobacz ile mają wyswietlen te filmy 30 wyswietlen ? A drugi 340 wtf ? To jest żart tyle to nabiły same dzieci z 2017 od kruszwila wchodząc po 2 razy na film. Tu musi być po 50 tyś
Kapitalizacja ETH $164,635,215,125
Kapitalizacja LISKA $176,059,309
Dalej zoabcz sobie na coinmarketcapie jak projekty robią procenty każy inny tylko nie Lisk,patrzymy realnie nie w chmurach ktoś jakieś sensowne argumenty ? I nie sieje FUDU przypomniam,żę sam mam w Lisku trochę szmalu ale to jaki to syf to jest poezja
3210432 odsłony tego tematu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 2 lutego 2021, 16:52

@Pomoc_potrzebna w sumie Lisk ma diamond top :D Cóż, no lisk muł i upadek całkowity, aczkolwiek technicznie hiper byczy potencjał siedzi tutaj :D

Ostatnio zmieniony wtorek, 2 lutego 2021, 16:57 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » wtorek, 2 lutego 2021, 16:55

SL ustawione na 1.29 USDT . Jak cos urosnie to fajnie ,a jesli znow zrobia zrzute i wywali SL pozbede sie Liskow raz na zawsze i zainwestuje 15 k $ w inne projekty. Trzy lata czekania, usredniania i sluchania tych bredni Kordka. Ile mozna.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 2 lutego 2021, 16:56

Ale to naprawde musieliby sie postarac bardzo https://twitter.com/maxkordek/status/13 ... 0269723657 To jest jego marketing :D

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: hazi » środa, 3 lutego 2021, 07:02

Jak teraz on na tej bańce nie urośnie to pójdzie w ciemna otchłań. Na końcu będzie Binance Will Delist LSK.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 6 listopada 2019
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
22
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kisza77 » środa, 3 lutego 2021, 08:08

Napisze Wam swoją historie:

W 2019r bedac nowym na rynku, zaczałem przygode z kupowaniem krypto. Za namową kolegi, który siedział w tym juz dłużej kupiłem Liska średnio po 2,2zł za kwote 110-115k zł.
Trzymałem wiernie 55k Liska i liczyłem przyszłe zyski jak to zarobie milion gdy Lisk dojdzie do 25zł, jak zarobie 2 miliony jak będzie kosztował 50zł, 4 miliony jak będzie kosztował 100zł i tak dalej i tak dalej. Wiedziałem że ATH było coś ponad 120zł, a podobno na tej hossie wszystko urośnie duzo wyżej niż na poprzedniej hossie to przez głowe przechodziły wielkie milionowe zyski i to tylko na tym jednym coinie.
Miesiąc temu sprzedałem ten SYF po 5 zeta z hakiem, przed korektą BTC, zarobiłem dobre 100% choc po drodze miałem mozliwości sprzedać po 7-8zł za sztuke ale wtedy to jarałem się ta cena i trzymałem, bo jeszcze wierzyłem, że to dopiero początek.
Nie żałuje że sprzedałem bo z tym gównem nie dzieje sie nic i nawet jakby miał dojśc do 25zł za sztuke to luz, wbiłem w inne alty i juz jestem grubo na plusie przez ten czas.
Żałuje jedynie ze za tej hajs nie kupiłem na poczatku innych altów, choćby z top10 ...ale kto wiedzial.
Źle sie patrzy jak każde inne gówno rośnie a LSK dalej w miejscu, pompka na Lisku bd na pewno, mnijesza lub wieksza...ale ja wole spać spokojnie z kapitałem w dobrych altach, a nie zastanawiać się co bd z Liskiem, pozdro

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » środa, 3 lutego 2021, 14:44

Strasznie pesymistycznie się tu robi ... :twisted:

EDIT:
Tak ... chiałem zwrócić uwagę na popularne "kupuj strach ..." wobec aktualnej i przyszłej ceny Lisk'a (?).

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 3 lutego 2021, 18:21

Po lekturze kilku ostatnich stron stwierdzam, że chyba warto się załadować :mrgreen:
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » środa, 3 lutego 2021, 18:32

Ja czekam na 26zl i sprzedaje to padło. Jeszcze tylko 5x wzrost i będę na czysto, dla krypto to żaden wzrost wiec jestem spokojny

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4285
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4285
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » środa, 3 lutego 2021, 18:39

Ja w tej chwili jestem na małym plusie, symbolicznie na kotleta jak to mówi @socjolog2008 bo bardzo niewiele mam tego gamonia.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 29
Rejestracja: 12 kwietnia 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dzudok1974 » czwartek, 4 lutego 2021, 07:27

:D Ludzie bitek pójdzie na 100.000$ lub wyżej to jest nieuniknione i może nawet w tym roku....Wiec Lisk tez zaliczy wzrosty jakie nie wiem....ale po analizie na lisku przed ostatnim nowym ATH było bardzo płasko nastepnie 4 mocne dwonki i na zegarze 140pln.....teraz też jest płasko :lol: :lol: :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 4 lutego 2021, 09:01

Lisk w tych 3-4k sat już długo kisi się więc powinien odbić. Chyba że delegaci uwalą kurs przy pierwszej lepszej pompie :D
dzudok1974 pisze: czwartek, 4 lutego 2021, 07:27Ludzie bitek pójdzie na 100.000$ lub wyżej to jest nieuniknione i może nawet w tym roku....Wiec Lisk tez zaliczy wzrosty jakie nie wiem....ale po analizie na lisku przed ostatnim nowym ATH było bardzo płasko nastepnie 4 mocne dwonki i na zegarze 140pln.....teraz też jest płasko


Bitek urósł już prawie połowę tej kwoty co napisałeś a lisk wtedy nawet nie drgnął :D Już od 2 latach pocieszają się tutaj że jak będzie pompa na bitku to lisk wystrzeli. Niestety tak się nie dzieje - czas zejść na ziemię. "Steve Jobs technologii blockchain Max Kordek" ma gdzieś marketing i cenę bo ma ciepłą posadkę. Będzie robił swój "amazing project" jeszcze kilka lat aż wypiorą pieniążki z ICO :D

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » czwartek, 4 lutego 2021, 10:53

jak się popatrzy na wykres 3D (jedna świeca=3dni) to wszystko na razie wygląda dobrze choć jest to kruche bo to niepłynny walor i niegotowy projekt w czasach gdy przygotowuje się juz dappsy na Polkadot. Raczej jest jak mówi przedmówca, ciepła posada Kordka i długotrwałe wypłacanie sobie honorarium z zasobów ICO rozciągając to w czasie licznymi nowymi wersjami "produktu". Projekt świata już nie podbije, bo zaczął się wyścig dużych graczy takich jak ETH 2.0 , czy Polkadot o skalowalność i dominację Można liczyć na P&D na zasadzie postawienia losu w kasynie, Byłaby bańka jak na IOST gdyby projekt był skończony m.zd.
---

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości