Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 29 stycznia 2021, 21:53

Nie no jasne Tomallo ja też się zgadzam. 111 miejsce. Kapitalizacja maleje z dnia na dzień zamiast rosnąć. Nie wiem skąd kapitał wziać skoro jest 165 mln kapitalizacji z czego płynność jest na poziomie prawie zerowym. Volumen znikomy a to świadczy o tym, że ludzie są poładowani w coiny i trzymają albo ze stratą albo z jakimś tam malutkim zyskiem. Ja mówie albo zrobią marketing coś na miarę właśnie jakiegoś influencera aby polecił to gówno albo po prostu odpadnie i nikt go nawet nie zauważy. Nie ma co się oszukiwać. Cena 5 zł ?? Gdzie projekty robią po razy 5 z listy 100-200 na coinmarketcapie ? Gdyby nie mieli funduszy to już dawno by tego nie było. Tak jak mówię czekam na odbiór moich poziomów mam lekko wyżej i uciekam. 3 lata mieli na coś aby przekonać świat i inwestorów. Oni narazie nie przekonali nikogo bo Lisk jest notowany w 50 pozycjach LSK/BTC LSK/USD itd 50 pozyzji ? Co to jest ? Gdzie jakiś Horizon gówno jakieś gorsze od tego Liska ma 80 pozycji. Gdyby nie Bitbay to nikt o tym projekcie by nawet nie słyszał. Zastanawia mnie skąd polaczki miały tyle kasy żeby władować na poprzedniej bani i wywindować cenę aż do 140 zł ? Nie wiem albo się zlitują jacyś milionerzy,żeby zrobić wyjazd albo chuj każdy odpuścił ten shit. Mam takie nerwy na tego coina, że tego Kordka by strzelił. I tu rzeczywiście nie ma co się klepać po plecach.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 29 stycznia 2021, 22:12

Pomoc_potrzebna pisze: piątek, 29 stycznia 2021, 21:53Gdzie jakiś Horizon gówno jakieś gorsze od tego Liska ma 80 pozycji.
Horizen , czyli pochodna ZEC classic ma wujków bankierów, tych samych wokół których orbitują deweloperzy bitcoina.
Sprawdź na portalu DCG portfolio bankierskie to się dowiesz dlaczego ZEN jest wyżej niż LSK.
LSK to po prostu dzieciaki które coś dłubią , tak powolutku aby przepalić kaskę z ICO na swoje wynagrodzenia, projekt wiecznie niegotowy i chyba juz w 2021r niepotrzebny , prędzej zobaczę dappsy na Polkadot czy ETH2.0.
Jest jakaś nadzieja na typowe pump&dump . Bliźniaczy IOST już zadowolił inwestorów epickim wzrostem, też w ramach p&d, ale IOST jest gotowy już chyba od 2lat ;).
Wykres LSK nie wygląda jeszcze źle, no ale hossa może się skończyć i wtedy będzie źle ;)
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 29 stycznia 2021, 22:37

Bardzo dobrze napisane coś dłubią. Mam nadzieję, że będzie ten pump and dump.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 29 stycznia 2021, 22:53

Pomoc_potrzebna pisze: piątek, 29 stycznia 2021, 21:53Zastanawia mnie skąd polaczki miały tyle kasy żeby władować na poprzedniej bani i wywindować cenę aż do 140 zł ?


To było naganianie Januszy z każdej strony. Nawet ten kruszwil naganiał na liska na swoim youtube gdzie przeciętny widz ma pewnie z 15 lat :lol: :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 29 stycznia 2021, 22:57

No to prawda ale Kruszwil nagonił jak był po 70 zł a on był już załadowany grubym lolo po 10 zł a sprzedał za 120 zł.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » piątek, 29 stycznia 2021, 23:54

Niestety dla posiadaczy liska sytuacja wyglada dramatycznie. Nie ma sie co oszukiwac i dziwic wnerwieniu wszystkich zaladowanych. Mam porownanie, poniewaz sprzedalem wiekszosc liskow kilka miesiecy temu i zaczalem handowac innymi kryptowalutami. Powiem tylko tyle. Dzieki temu posunieciu pomnozylem kapital i moglbym kupic 4 razy wiecej LSK. Poki wszystko spadalo, mozna bylo sie pocieszac,ze przyjdzie hossa i lisk odpali, natomiast kiedy wszystko rosnie w oczach, a lisk gryzie glebe trzeba sie powaznie zastanowic nad inwestowaniem w ten projekt. Chyba kordek sie zapatrzyl na stary roadmap i mu sie wydaje ,ze jest styczen 2018 bo dalej g**** zrobione.Juz nie mowiac o portfelu, na ktorym strach trzymac coiny. Wyglada na to. ze liskowszczyzna to najwyzszy poziom amatorszczyzny. W kazdym razie kilka dni temu kupilem ostatni raz czysto spekulacyjnie Lisk bez wiary w projekt. Jesli spadnie do 1.25 $ zrzuce to scierwo jak kiedys Harmony i postaram sie tu juz nie zagladac, zeby diabel nie kusil :D

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Amsik » sobota, 30 stycznia 2021, 07:22

Ale to prawda jak wcześniej wywindowali cenę kosmiczną co ludzie kupowali_fakt dzieciaki bazowali na zdaniu youtuberów.......Ale łatwiejszy był zakup dostęp bez weryfikacji.Było wygodniej z każdego miejsca nabywało się........Teraz trochę inaczej trzeba się pofatygować bitomat itp....
Wykorzystali naganiacze okazję-wiele osób się nabrało piramida.Ale uważam że Lisk dojdzie do 2$ tylko kiedy.Pozostaje zabawa sprzedaj odkup dzięki zawrotką które są.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 30 stycznia 2021, 10:16

Widzę że coraz więcej osób przejrzało na oczy że Lisk to shit, bardzo dobrze, tylko szkoda że tak późno, no ale lepiej później niż wcale :D. Tak jest Kordek chce wprowadzić to co było modne w 2017-2018 roku, no ale widać że jest zacofany w rozwoju hue hue :D Ale nie oszukujmy się i tak zostanie dużo osób z nadzieją i wiarą że Lisk jest amazing technologia i tu de mun xD

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 30 stycznia 2021, 10:41

Ja przejrzałem teraz na tej hossie. Dałem im czas !! 3 lata nic. Koleś się po prostu bawi,ja opuszczam te imprezę.
Żadnych konkretnych wiadomości od 3 lat. Polkadot,Aave dzisiaj mnie zasyapało infomracjami,współprace dodawanie na giełdy,zatudnianie nowych osób. Mam nadzieję,że tylko ten gówno Lisk zrobi pump and dump. Szkoda mi tylko tej hossy którą straciłem ;/ Grupa na facebooku 14,5 tyś LISK POLSKA a oryginał LISK ma 25 tyś czyli 11 tyś osób jest tylko zainteresowanych tą kryptowalutą BO POLSKA TO BAGHOLDERZY Z 2017. Ja pi@#$%e bożal się boże,gdzie ja miałem oczy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 30 stycznia 2021, 14:08

@Pomoc_potrzebna ja z kolei cały czas za część zysków doakumulowuję tego shita, chociaż tak będąc szczerym, to Lisk jest jednym z lepszych coin'ów do grania krótkoterminowo, chociaż na pewno mniejszym kapitałem, bo nie ma takich wolumenów :D Ale to też może się jeszcze zmienić :D Czy hossa czy bessa na Lisku rośnie kiesa :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 30 stycznia 2021, 14:26

Nie anagamidev dobrze,że wychodzisz z twarzą z tego wszystkiego ale ja tu ewidetnie nie widzę jakiś niebotycznych rozmiarów 30 zł czy nawet 50 zł i przyznaję się do błedu,żę wtopiłem w to gówno. O ath to nawet można sobie pomarzyć w najdalszych snach. Jakiś pump lekki będzie na pewno ale tak jak mówię czas utwierdził mnie w przekonaniu,że ten Lisek to jakiś żart. Mogliby jezcze wyjść z twarzą z tego teamu robiąc jakiś marketing fajną spekułę spompować kurs dać zarobić trochę ale jak już nawet tego nie robią to ja na takim gówno jebku nie będę grał.

Dodano po 9 minutach 15 sekundach:
No słuchaj zadajmy sobie pytanie. Jeżeli nie ma wzrostów na HOSSIE ? To kiedy one mają być ? Czas na akumulację już był 3 lata. To kiedy niby wzrost. Sęk jest w tym, że nie było przez nikogo żadnej akumulacji na tym coinie nikt tego nie skupował bo widział co się odjebało na rembrandingu. Są bagholderzy,którzy nie trejdują nawet bo trzymają od 2017 gdzie władowali się na 80 dychach. Volumen i płynność na tym coinie jest ZNIKOMA !! Tak jak mówię,jedyną szansą jest wejście jakiegoś funduszu na to albo WALL STREET Bets :D

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » sobota, 30 stycznia 2021, 15:28

Kordek spewnoscia chciałby pompe do 4/5 dolarów lecz wie ze wiekszosc chce opuśćic pokład i dlatego ma to w nosie nie bedzie inwestorom robił dobrze

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » niedziela, 31 stycznia 2021, 21:09

Liski trzymam kiedyś tam kupione po 40 groszy, 10% sprzedałem po 80zł wiec mam wywalone na sytuację tu obecną bo i tak w końcu kiedyś podrożeje. Jakby projekt leżał to LSK byłby po 10 centów A gdzie jest?
Na starcie na Bb był około 25 groszy to i tak teraz nie jest z nim źle jak to malują :) ;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 17 grudnia 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysztof076 » poniedziałek, 1 lutego 2021, 14:35

Lisk tak jak by chciał się wybić pamiętam jak dziś wylatywałem rok temu na ferie do Egiptu, a Lisk jechał do 10 zeta trochę tam na internet straciłem ale zarobek w parę dni był ładny myślę, że pandemia mu wtedy przeszkodziła w dalszych wzrostach bo potem był parodniowy Armagedon na krypto i nie tylko :roll:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 1 lutego 2021, 14:54

No ja się nie zgodzę bo co to za wzrost do 10 zł ? tam jest do 10 i cofka. Jakby chociaż zrobił 30 zł to było można by wtedy powiedzieć,że jest dobrze. Oczywiście zależy kiedy i kto wchodził. Wykres Liska wygląda jak Agonia. Aby była taka pompa jak była w 2017 marketing i nowi dawcy. W przeciwnym razie nie ma szans

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 3 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kormak » poniedziałek, 1 lutego 2021, 22:03

kolejne 100k zrzucone w kilka sekund rachu ciachu. czekaja az tylko ludzie pomysla ze beda jakies pompy i cyk zrzut na lisk army XDXD

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 1 lutego 2021, 22:07

To wygląda tak jak by ktoś ewidetnie nie chciał aby Lisk poszedł do góry. To jest jak stablecoin

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 3 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kormak » poniedziałek, 1 lutego 2021, 22:18

nie mozesz tak mowic bo to obraza stablecoinow. zwlaszcza ze kordek wyzywa ludzi u siebie na reddicie od retardów. zayebisty si. i. o.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 1 lutego 2021, 22:27

Ja utrzymuję swój pogląd wychodzę lekko wyżej i już tu nie zaglądam. Jeszcze jakby nawoływał wallstreetbeats do pompy to jeszcze może by coś z tej ceny było. Za bardzo nie czaję bazy mając tyle pieniędzy nie można samemu podbić sobie kurs i zrobić marketing i wynieść cenę i inwestorzy by byli zadowoleni,zarobił by znów chłop to nie czaje tego w ogóle.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 3 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kormak » poniedziałek, 1 lutego 2021, 22:30

to nie wyglada jakby ktos chcial utrzymac cene tylko banda delegatow z innymi czekaja az ludzie nabiora chociaz troszeczke nadzei i od razu zrzucaja te swoje wory, a pozniej pewnie inwestuja w jakies lepsze projekty (czytaj: kazde inne)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości