Dyskusja na temat kursu BTC

Twoim zdaniem

Czas głosowania minął poniedziałek, 11 marca 2024, 16:37

Mamy kolejną bańkę, przed nami potężne wzrosty
67
62%
To może być „Double Top” lub przebijemy ATH ale tylko nieznacznie
41
38%
 
Liczba głosów: 108
Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:30

Pomijając Twoje bezsensowne zaczepki i insynuacje o kredytach:
prap0n pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 22:20 Spore doswiadczenie jak na czlowieka jednej banki. :)
Czyzbysmy mieli uslyszec twoja trzecia predykcje pod tytulem "bitcoin nigdy nie spadnie ponizej X" ?

Nie ma problemu, spróbuję hat trick - do ostatnich dwóch z kwietnia/maja 2020r. ("Bitcoin nie spadnie poniżej 6k") i listopada 2020r. ("Bitcoin nie spadnie poniżej 13k") dokładam kolejną (i ostatnią) - Bitcoin nie spadnie poniżej 25k. Tylko nie cytuj mnie jeśli spadnie do 24.999$ i będzie to finalny dołek korekty.

Natomiast "doświadczony" praponie żebym Ci nie przypomniał jak przez prawie 2 lata trzymałeś się kurczowo najbardziej prawdopodobnego Twoim zdaniem scenariusza odbicia od dołka do MAX 9k jako fala B korekty całego cyklu, który miał się skończyć poniżej 1k. Czy krótka pamięć i mam odszukać?

I w przeciwieństwie do Ciebie nie trzymam się jednego scenariusza, pisałem, że jeśli cena BTC spadnie poniżej 25k zapali się u mnie czerwona lampka i będzie to dla mnie pierwszy duży sygnał do sprzedaży.
prap0n pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 22:20 Dokladnie tak samo spadl w koncowce 2018, "bo tak".
"Bo tak" z czegos wynika, ale rozumiem ze dla niektorych ktorzy nie sa swiadomi z czego pewne rzeczy wynikaja potrzebne jest uzasadnienie.

No tak, bo jesteśmy dokładnie w tej samej fazie cyklu...
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 22:34 przez Pleasek89, łącznie zmieniany 1 raz.

Any
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 9 maja 2019
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Any » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:34

KubaKoń pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 09:14 Zaczyna się napływ USDT na binance. Byczo. Wydaję mi się, że wieloryby podciągną kurs pod 35k (okolice LT) dopiero dziś na zamknięcie dnia, tak żeby na to zamknięcie mocno wyciągnąć knot świeczki tygodniowej + zrobić "ładną" dzienną. W poniedziałek lekki zjazd i pompujemy dalej.

Obrazek
Te dolarki to chyba dla ETH, jak obserwuje obroty to jeszcze nie widziałem zeby bitek miał drugą pozycje...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:38

KubaKoń pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 22:27Panie kolego od elementarnej wiedzy - chyba większość na tym forum wie czym jest i jak funkcjonuje fundusz inwestycyjny. Zatem używanie słowa Grayscale to uproszczenie, które stosuje w sumie cały krytpo świat. Ale jak chcesz to pisz sobie "klienci funduszy inwestycyjnego Grayscale Bitcoin Trust za pomocą tegoż że funduszu dokonali zakupu 30k BTC w ostatnich 4 dniach". Lepiej?


nie chodzi o to, doedukuj sie. :) Pisalem juz kiedys o co chodzi.
Natomiast "doświadczony" praponie żebym Ci nie przypomniał jak przez prawie 2 lata trzymałeś się kurczowo najbardziej prawdopodobnego Twoim zdaniem scenariusza odbicia od dołka do MAX 9k jako fala B korekty całego cyklu, który miał się skończyć poniżej 1k. Czy krótka pamięć i mam odszukać?
Malo czego sie trzymalem bo bardzo szybko sie dostosowuje.

Od dolka z marca:
- -> spadek na 4k -> teoria 1k
- >=6k -> teoria 9k exit pompa
-> konsolidacja ~10k -> 11.7k
-> przebicie 14k~16k -> ath w ciagu 2 miesiecy.

W miedzy czasie zmian zdania bylo pewnie wiele. Kto sie nie myli ten nie jest w grze. Macro zaskakujaca bylo podejscie na 13k.
Z pewnoscia nie deklaruje ze zdarzenie X nigdy nie nastapi ;)
Spoiler:
Obrazek
No tak, bo jesteśmy dokładnie w tej samej fazie cyklu...
Patrzac na ciebie to wszystko jest takie same, korekty tez maja byc takie same ;)

I tak sobie tutaj postujecie:
- naplyw USDT na binance. '"Bedzie kupowane BTC!!!"
- Wyplyw BTC z gield, "ktos kupuje na hodl!!!"
- Wklejenie screenshota z jednej gieldy z pozycja long - "ktos ma longa!!!"
- blackrock sklada papiery do SEC w sprawie kryptowalut "beda kupowac bitcoiny na spot!!!"
- leaderboard na XXX mln na proficie na jednej z gield... "ale grubas, ale zarobil! :O"

Kto robi cos wiecej poza graniem pod kierunek X, bedzie wiedzial o co chodzi w interpretacji tych zdarzen.
Ostatnio zmieniony niedziela, 24 stycznia 2021, 22:52 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2309
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3487
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pleasek89 » niedziela, 24 stycznia 2021, 22:52

prap0n pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 22:38Malo czego sie trzymalem bo bardzo szybko sie dostosowuje.
Od dolka z marca:
- -> spadek na 4k -> teoria 1k
- >=6k -> teoria 9k exit pompa
-> konsolidacja ~10k -> 11.7k
-> przebicie 14k~16k -> ath w ciagu 2 miesiecy.

Wybacz, ale nie wybronisz się. Po pierwszy mówiłeś o tym w 2018r. Po drugie w marcu 2020r. nawet nie pogłębiliśmy dołka z listopada 2018r. i nawet black swan ci nie pomógł :lol: Po trzecie przebiliśmy od tego czasu ponad dwukrotnie wcześniejsze ATH. Lubię czytać twoje posty, ale czasem za grube futro niedźwiedzia zakładasz. Na siłę szukasz argumentów na spadki.
prap0n pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 22:38Patrzac na ciebie to wszystko jest takie same, korekty tez maja byc takie same

Ok, czyli twoim uzasadnieniem, że cena BTC spadnie o kolejne -50% to "X się wydarzyło Y razy, więc prawdopodobnie się to nie powtórzy."

Ja absolutnie nigdy nie twierdziłem, że korekta skończy się na -30/40% od szczytu, jedynie na obecną chwilę patrząc na duży obraz nie widzę powodu dlaczego mielibyśmy spaść (przynajmniej sporo) niżej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4795
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: prap0n » niedziela, 24 stycznia 2021, 23:03

Pleasek89 pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 22:52Wybacz, ale nie wybronisz się. Po pierwszy mówiłeś o tym w 2018r. Po drugie w marcu 2020r. nawet nie pogłębiliśmy dołka z listopada 2018r. i nawet black swan ci nie pomógł Po trzecie przebiliśmy od tego czasu ponad dwukrotnie wcześniejsze ATH. Lubię czytać twoje posty, ale czasem za grube futro niedźwiedzia zakładasz.


A gdzie napisalem ze pogleblismy? Pisalem o wlasnych predykcjach.
Czyli wypominasz mi jakas jedna predykcje sprzed 3 lat? Bede musial z tym zyc. :)

Jestesmy w internecie, wiec w sumie nie musze sie przed nikim bronic. Generalnie powinnienem miec wszystko w dupie, ale z szacunku dla uzytkownikow dokoncze dyskusje.
Po trzecie przebiliśmy od tego czasu ponad dwukrotnie wcześniejsze AT
I co z tego ze przebilismy ATH? Moj trend flow byl poprawny. Z tego co pamietam oczekiwalem przebicia lekko ponad ath i spadku, spadek byl ale mniejszy niz oczekiwalem.
Ok, czyli twoim uzasadnieniem, że cena BTC spadnie o kolejne -50% to "X się wydarzyło Y razy, więc prawdopodobnie się to nie powtórzy."
Nie
Lubię czytać twoje posty, ale czasem za grube futro niedźwiedzia zakładasz.
No to nie poczytasz, bo jak dla mnie, niestety watek musi sie troche zdelewarowac jako krzywa dunninga krugera ma za duze zastosowanie, jak w kazdym cyklu rynkowym po naplywie nowego narybku (i nie mam na mysli ciebie) ;)

Bez odbioru. Ja swoje dzialania charytatywne koncze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1986
Rejestracja: 20 września 2014
Reputacja: 4002
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitloteiros » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 01:14



Pewnie dotyczy eth lub innego alta ale BTC może na tym też skorzysta ;)
BTC 201x - mBTC 202x - satoshi 20xx

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 18 września 2020
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: sanchrick » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 02:03

@prap0n
Ciekawie się czyta Wasze polemiki, ale tak na prawdę to @Pleasek89 podał kilka ciekawych arumentów, a Ty właściwie głównie "zjechałeś" go, podając argumenty w stylu "nie znasz się". Ja jestem bardzo ciekawy Twojego zdania. Jeśli zabierasz głos, to byłoby świetnie jakbyś odniósł się to konkretów i do obecnej sytuacji, nie tylko w formie: "już kiedyś (gdzieś) to pisałem".
To nie atak na Ciebie. Po prostu fajnie się czyta Wasze ARGUMENTY, a nie docinki. :)
Dzięki z góry i pozdrowienia :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 35
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vizardian » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 02:52

Jeśli wszystko pojdzie zgodnie z myslami byków, to dzisiejsza swiece 1d powinnismy zamknąć na poziomie 35k. Bedzie ciekawie dzisiaj :D

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Pancer » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 06:11

Panowie, już nie wyciągajcie sobie brudów z pod dywanu. (Obaj nie mieliście racji).

Generalnie od szczytu btc, wg. EW jeden ze scenariuszy zakłada aktualnie korektę ABC, gdzie trwamy jeszcze w B?, wczorajszy dołek zaliczamy jako C, czy jeszcze jedna nóżka w dół i Mamy potwierdzenie?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 09:17

@bitup, mialem racje :V wywindowali cene w gore, scenariusz Fibo uniewazniony 4h impuls w koncu potwierdzony, dzisiaj mozna sie spodziewac jego efektu, ktory powinien wybic cene do LT spadkowej glownej

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 09:49

@Vetz posypuję głowę popiołem ..Nie bez przyczyny jesteś białym koniem 8-) pokapowałem się po 23 że Niedźwiedzie wymiękły i wyskoczyłem viewtopic.php?f=55&p=679596#p679596
Co jak sugeruje @Pleasek89 żeby wstawiać pozycje to wstawiam prawie zawsze ale mało kto tu wstawia byku to tak trochę nawoływanie do wstawiania jest sarkastyczne . Ale też miał chop rację

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Zeyt » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 13:29

Ja tam wciąż widze opcje spadków, na 1h wygląda znajomo :lol:
Obrazek
Skupuj strach, sprzedawaj euforie ;)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
18
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 13:51

Vetz pisze: niedziela, 24 stycznia 2021, 20:32na 1W dotknelismy sma, volumen mamy malejacy i solidne odbicie, ktore pokazuje struktura swiec 1D, wybicie, ktore zaliczylo poziom ponad ob dla calego ruchu spadkowego od szczytu do dolka, pokazalbym Ci to na obrazkach i opisal ale za duzo roboty z wrzucaniem rysunkow, ktorzy tutaj wszyscy lubia xd jedyne, co moze martwic to GC na 1D, ktory nie ma jeszcze potwierdzenia, bo nie zrobilismy nawet od lokalnego dolka ksiazkowego 61,8 ktos w weekend po prostu sie fajnie bawi, nie da sie pod to grac ani analizowac za bardzo, spadki i wybicia fejkowe na malym volumenie, brak mozliwosci scharakteryzowania ruchu, a mamy do zanegowania lub potwierdzenia od piatku tworzacy sie impuls, ktory stracil na sile, nie chce mi sie pierdolic i tlumaczyc ja sie laduje tak jak na poczatku napisalem albo tam albo tam na 5min przy zalamaniu impuls na 15min impuls, zamkna 12h powyzej 31987 i bede sie smial z tych, co graja na spadki za kilka dni i tyle
po wybiciu RZ walimy w LT glowna, ewentualne odbicie i akceptacja trojkata, jednak szanse poki co na wybicie i zrobienie targetu na 47,2 sa wieksze niz na wasz dolek na 24-25k

stara gwaria moze mnie nienawidzic, co nie zmienia faktu, ze przewaznie mam racje xD pa

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 14:21

@Vetz co nie zmienia faktu że S są stawiane z SL równie nie pewnie w wielu sytuacjach jak L , chociaż przewaga byków jest znacząca na tym rynku. Ja S na ETH ale na tym wystrzale 34400 S na btc wpadła oczywiście i skromnie x5 to likwidacja nie nastąpi, takie mam przeczucie że coś się dzisiaj podzieje na rynkach , na Nasdaq na otwarciu gdzie są notowane firmy miningowe btc i ten news odegra swoją rolę , a jest z niedzieli to wiele nie miał jeszcze szans podziałać ;)
https://cryptopotato.com/nasdaq-listed- ... investors/

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Wezuwiusz » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 14:38

Od dołka z 22.01 do chwili obecnej zanotowaliśmy już prawie 10% wzrost. Więc poziom raczej wybroniony kwestia tylko tego, że wszystko idzie na małym volumenie więc ciężko powiedzieć do jakiego pułapu ten ruch dojdzie. Ja obecnie czekam na reakcje altów bo powinny pójść za tym ruchem BTC. W ogóle ETH to chyba ma wywalone na korekty BTC i dalej sobie rośnie :lol:

Dyskutant
Posty: 185
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: jjodwald » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 16:10

Wezuwiusz pisze: poniedziałek, 25 stycznia 2021, 14:38W ogóle ETH to chyba ma wywalone na korekty BTC i dalej sobie rośnie


Przypominam wszystkim nowym, że żaden alt nie jest oderwany od kursu btc. Na tym rynku jest to dogmat, który póki co nie został jeszcze obalony.

Co do samego kursu to na godzinówkach rysuje nam się klin zniżkujący, z którego częściej wypadamy górą. Nie wykluczam zejścia poniżej obecnego dołka, ale jest ono dla mnie bardzo mało prawdopodobne. Po raz kolejny podkreślę, że nie widzę w tym miejscu zakończenia bańki. Jak dla mnie to dopiero początek większych ruchów i nawet jeśli ta korekta miałaby się rozciągnąć na kilka miesięcy to i tak kompas wskazuje północ.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 9 września 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: whatever » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 17:01

Od 0:51


Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1822
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1574
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: bitup » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 17:18

Obrazek
@Vetz druga próba bo coś dzisiaj wszystkie rynki zalewają się czerwienią
Spoiler:
Obrazek
Prawdopodobnie impuls spadkowy zakończony i S pozamykane i czekamy dalej
viewtopic.php?f=55&t=34643&p=679596#p679596
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 stycznia 2021, 19:22 przez bitup, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 369
Rejestracja: 20 czerwca 2019
Reputacja: 1493
Reputacja postu: 
34
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Vetz » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 17:53

Ja zamknalem pozycje po odbiciu od RZ, poziomu ma, ktory zadzialal jako opor do przynajmniej 35,44 ten obszar trzeba przeczekac, skoro czerwien to jakis fud? bo struktura swiec i lokalny ruch sie nieco zalamal, na 4h nadal pozytywnie, na ten moment do odczytania miejsca dobrego na podbicie trzeba bedzie poczekac ;) przydaloby sie zamknac te 1h powyzej poziomu 34,02 jesli do tego dojdzie to wykres bedzie bardziej czytelny, jesli nie bede czekal na to az lokalny zjazd straci na sile, ja juz zarobilem wystarczy mi, wiec bez cisnienia przeczekam ;)

z racji tej, ze dzieci lubia obrazki to wrzucam xd



ja sobie robie tygodniowa przerwe, bo czuje sie za malo rozpieszczany xD na poziomie 34,29 mamy poziom, ktory powinien zanegowac dalszy lokalny spadek

edit z 19:00
szansa na mocny up, po wybiciu 34029, lokalny spadek stracil na sile, jesli nie bedzie ruchu up w niedlugim czasie powinni przetestowac LT od gory na poziomie 33,5
wybicie 34,9, ktore moze uruchomic zanegowanie lokalnych spadkow po wybiciu 34029, ktore nie sa koniecznoscia, moze kompletnie zanegowac ponizszy kolejny kanal Fibo, dlatego, ze wg oporow horyzontalnych tak naprawde trzyma nas poziom ma, na ktorym mamy LH i poziom oporow na RZ wyznaczone wczesniej.

Struktura swiec spadkowych na mniejszych interwalach swiadczy o tym, ze odczyt ma wskazuje na wybicie z wysokim prawdopodobienstwem takze @Fibo zakladam, ze w niedlugim czasie zmienisz swoj licznik fal

Musze zaznaczyc, ze naprawde szanuje Fibo, bo wnosi cos ciekawszego na forum niz paplanine, ale mam sredni stosunek do EW i uwazam, ze sie myli, mi tez zdarza sie mylic, ale dosc rzadko jesli chodzi o odczyt lokalnych ruchow, ktore finalnie ksztaltuja to, co kresle w mt dla samego siebie, czesciej natomiast zdarza mi sie mylic w zyciu codziennym, np. kiedys spotykalem sie z taka tam niewiasta, ktora sie na cos obrazila i koniecznie chciala cos "porobic razem" a ja choc rzadko to czasami inwestuje w alty i widzialem szanse na podbicie "na dniach" chcialem wykupic scianki, ktore mierzily orderbook, na kwote 100+ nie chcialem swoich niedoszlych coinow zostawiac bez opieki, wiec odlozylem zakup na pozniej z mysla, ze moze jeszcze pokisza, a z racji tej, ze ja zawodzilem, zwodzilem itd. po blaganiach i slodkich jej obietnicach, co porobimy potem zabralem sie z nia do lokalu itd. bylo spoko, tylko ze pozniej spojrzalem na tv w tel i cala radosc z popoludnia mi przeszla, bo strzal na 60% raduje dusze :lol: i gasi ochote na wszystko i gdyby nie to, ze bylismy poza miastem kazalbym jej wysiasc :D

edit 20:45 powinna zaczac sie zabawa o obrysowanie 4h ;) jesli 4h zachowa poziom powyzej 33,7 bede szukal pozycji na wejscie albo na poziomie 33424 albo podepne sie pod wybicie na poziomie 34130 ze SL na 33,22 w przypadku zjazdu, jesli zamknie sie ponizej bede czekal na zakup na 32,5

@bitup cos Ci ten long nie wszedl, mowilem, ze moze byc obsuwa do 32,5 ja sobie robie kilka dni wolnego, bo sie dzis gorzej czuje GL
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 stycznia 2021, 22:18 przez Vetz, łącznie zmieniany 6 razy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 895
Rejestracja: 16 października 2016
Reputacja: 9338
Reputacja postu: 
36
Napiwki za post: 0 BTC

Dyskusja na temat kursu BTC

Postautor: Fibo » poniedziałek, 25 stycznia 2021, 19:12

Kurs ponownie podbijając do okolic ML dużego kanału, przy okazji zanegował impulsowość spadku od 14.01. Z resztą poważne ostrzeżenie o powyższym sygnalizowało już ponad 38.2% zniesienie spadku 19-22.01, chwilę później 22.01.
Elliottowski obraz zmienił się o tyle, że rynek od ATH porusza się już tylko trójkami i aby osiągnąć zakładany cel, musiałby zostać uruchomiony trzeci spadkowy zygzak Z w ramach formacji potrójnego zygzaka od ATH.
Mniejszy kanał to tylko orientacyjny kanał, bez większych zobowiązań... ;)

Obrazek
"Jeśli wyeliminujemy niemożliwe, cokolwiek zostaje, bez względu na to jak mało prawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.

Wróć do „Przedszkole”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości